مشاوره دیجیتال مارکتینگ – برنامه ریزی اختصاصی کسب و کار

    موضوعات: بازاریابی دیجیتال 

مشاوره دیجیتال مارکتینگ یکی از بخش های مهم هر کسب و کار چه دیجیتال و چه سنتی است. دیجیتال مارکتینگ یکی از بخش های اساسی برای بازاریابی امروز است. تفاوت اصلی دیجیتال مارکتینگ با بازاریابی های سنتی، امکان انالیز دقیق تمامی بخش هاست. شما در دیجیتال مارکتینگ در هر بخشی هزینه ای انجام دهید، به راحتی می توانید بازدهی ان را مشاهده کنید و دقیقا بهترین بخش ها برای مارکتینگ را انتخاب کنید.

بخش های مختلف مشاوره دیجیتال مارکتینگ

برای مشاوره دیجیتال مارکتینگ، باید بخش های مختلفی بررسی شوند و در نهایت با برنامه ای مدون، بتوان بهترین بازدهی را برای کسب و کار به ارمغان اورد. از جمله بخش های مهم دیجیتال مارکتینگ می توان به :

 • طراحی سایت و ظاهر سایت
 • ایمیل مارکتینگ
 • اس ام اس مارکتینگ
 • سئو وبسایت
 • تبلیغات در موتور های جستجو
 • تبلیغات در سایت های ایرانی
 • تبلیغات و جذب از طریق شبکه های مجازی
 • ایجاد لید و سرنخ برای جذب مشتری بهتر
 • انالیز تبلیغات مختلف و استفاده از روش های مختلف برای بهینه سازی هر تبلیغ
 • بررسی دسترسی پذیری سایت با ابزار های مختلف و بهنیه سازی مدام سایت
 • گزارش گیری دقیق از ابزار های مختلف و محاسبه ROI
 • و …

این موارد از بخش های بسیار مهم است که باید در دیجیتال مارکتینگ به ان توجه شود. البته برخی از این موارد با توجه به نوع کسب و کار ممکن است از اهمیت بیشتری یا کمتری برخوردار باشند که در مشاوره و همچنین برنامه ریزی انجام شده، مشخص می شود. همچنین میزان هزینه نیز با توجه به اهمیت نسبت به بودجه اولیه بسته خواهد شد.

چگونه در دیجیتال مارکتینگ می توان همه هزینه را و بازگشت هزینه را محاسبه کرد؟

یکی از بخش های بسیار مهم که در ابتدای این مقاله بیان شد، مزیت محسابه هزینه ها و همینطور سود ها به صورت دقیق در دیجیتال مارکتینگ است. حال سوال اینجاست که چگونه این امر امکان پذیر است؟ ما در بازاریابی به شکل سنتی هم می توانیم بازدهی را مشاهده کنیم بنابراین دیجیتال مارکتنیگ چه مزیتی دارد؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ 🤝 برنامه ریزی اختصاصی کسب و کار

این سوالات، سوالاتی است که ممکن است بسیاری با ان رو به رو شوند. خب بهترین حالت توضیح یک مثال است. شما یک شرکت هستید و در اتوبان همت، حکیم، ابشناسان و… تبلیغ بنری در سطح شهر داده اید. پس از این تبلیغات، فروش شما بیشتر می شود، اما ایا شما می توانید بگویید که کدام یک از بنر های تاثیر بیشتری داشته است. یا اینکه هر کدام از این بنر های به صورت جداگانه چه تاثیری داشته و کدام از همه بدتر بوده تا در اینده ان جایگاه را سفارش ندهید. این امر در بازاریابی سنتی به هیچ عنوان میسر نیست اما دیجیتال مارکتینگ بسیار متفاوت است. شما به راحتی می توانید بازدهی هر تبلیغ را مشاهده کنید حتی در صورتی که مشتری شما حضوری جنسی خریداری کرد و از طریق بنر شما امده بود، با روش های مختلف از منبع خرید و مارکتینگ آگاه شوید.

سئو در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

سئو به معنای بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو است. سئو باعث می شود که بدون هیچ هزینه ای سایت شما در صفحات اول گوگل قرار گیرد و کاربران بدون هیچ هزینه ای از طرف شما به سایت شما امده و درامد کسب کنید.

البته در مقاله “سئو چیست؟” به صورت کامل، سئو و مباحث مرتبط با ان را توضیح داده ایم.

مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ

شما همینک می توانید شماره همراه خود را در فرم زیر وارد کنید تا همکاران ما برای مشاوره ابتدایی به صورت کاملا رایگان با شما تماس برقرار کنند. در این مشاوره به صورت رایگان تمام بخش هایی مورد نیاز شما بررسی شده و پیشنهاد های مناسبی با توجه به کسب و کار شما، به شما داده خواهد شد.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.

برآورد قیمت و هزینه دیجیتال مارکتینگ

هزینه دیجیتال مارکتینگ بستگی به اهداف شما و کسب و کار شما دارد. بنابراین شما برای دریافت قیمت دیجیتال مارکتینگ می توانید در بخش مشاوره، شماره تماس خود را وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس برقرار کرده به صورت کامل در کنار مشاوره هزینه نیز اعلام خواهد شد.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
آیا UX شما تاثیرگذار است؟ چگونه تاثیر UX را افزایش دهیم؟

این روزها، افزایش وفاداری به برند و وفادار ماندن کاربران به تجربه کاربری (UX) وب‌سایت یا اپلیکیشن شما بستگی دارد. دیگر از اوایل دوران استارت آپی گذشته ایم که کاربران برای خدمات از شرکت یا استارت آپ شما استفاده کنند. راحتی استفاده از برنامه و UX تاثیر به سزایی در انتخاب شما دارد. اما چگونه تاثیر UX را افزایش دهیم؟ همانطور که از نام UX پیداست، تجربه کاربر – یعنی قرار دادن انسان در مرکز. طراحی تجربه‌های دیجیتالی لذت‌بخش و بدون دردسر، با این شعار انجام می شود که «همیشه حق با مشتری است». آیا UX شما بر روی محصول دیجیتالی شما تمرکز دارد؟ یک نسل قبل، شما نمی‌دانستید که UX یک حرفه است، اما در عصر دیجیتال امروز، متخصصان […]

راهنمای پیدا کردن کلمات کلیدی برای تبلیغ PPC گوگل

یکی از موثرترین روشهای تبلیغ دیجیتال، گوگل ادز است. تبلیغات کلیکی گوگل که به پرداخت به ازای کلیک (PPC) شناخته میشود. این نوع تبلیغ با تحقیقات کلیدواژه با کیفیت همراه است. هدف اصلی انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای پیشنهاد هزینه پایینتر هر کلیک و نرخ تبدیل بالاتر است. دست یافتن به این امر زمان، تمرین و تخصص کافی نیاز دارد زیرا باید مشتریان خود را درک کنید و عبارات جستجویی را که برای یافتن محصولات یا خدماتی مانند شما استفاده می‌کنند، کشف کنید. این مقاله راهنمای کاملی برای پیدا کردن کلمات کلیدی در تبلیغ گوگل PPC شما است. به کمک این راهنما میتوانید کلمات کلیدی PPC خود را به دست آورید، اصلاح کنید و سازماندهی کنید. انتخاب درست کلمات کلیدی […]

راهنمای مبتدیان: چگونه طراحی سایت را در خانه یاد بگیریم؟

در دنیای امروز، دانستن نحوه انجام طراحی سایت روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و اکنون یک مهارت ضروری برای طراحان است. طراحی وب می تواند بسیار پیچیده و دلهره آور باشد، اما با توسعه اینترنت و فناوری، امروزه طراحی وب می تواند آسان تر از همیشه باشد. منابع زیادی در اینترنت وجود دارد و هرکسی می تواند به تنهایی یاد بگیرد که یک طراح وب عالی باشد. در این مقاله به طور خلاصه شما را در مورد نحوه یادگیری طراحی وب در خانه راهنمایی می کنم. طراحی وب چیست؟ بسیاری از طراحان جوان یا جدید اغلب مفهوم طراحی وب را اشتباه می دانند. طراحی وب به طراحی وب سایت هایی گفته می شود که در اینترنت نمایش داده […]

طراحی لوگو شرکت تبلیغاتی در 10 قدم

در تبلیغات همه چیز برای جلب توجه است، نه؟ پس باید هدف طراحی لوگو شرکت تبلیغاتی در همین سمت و سو باشد. یک شرکت تبلیغاتی قرار است مخاطب را وادار به توجه و تشویق به خرید کند. قرار است برند را به یاد ماندنی، قابل تشخیص و منحصر بفرد جلوه دهد. اگر یک متخصص تبلیغات هستید، یا با یک شرکت تبلیغاتی کار می کنید تا برندسازی آنها را مدیریت کنید، پس می دانید که همه اینها چقدر مهم است. در عین حال تبلیغات خوب از خود شرکت تبلیغاتی شروع می شود. به هر حال، اگر نتوانید یک برند جالب توجه، به یاد ماندنی، قابل تشخیص و منحصر به فرد برای خود ایجاد کنید، چگونه می توانید مشتریان خود را متقاعد […]

نماد حیوانات در لوگو | 10 لوگو جهانی که از نماد حیوان در لوگو استفاده کرده اند

حتما تا به حال برندهای بسیاری دیده اید که از نماد حیوانات در لوگو خود استفاده کرده باشند! مردم حیوانات را دوست دارند، بنابراین طبیعتاً بسیاری از شرکت ها می خواهند آنها را در لوگوی خود بگنجانند. حیوانات نشان دهنده بهترین ویژگیهای ما هستند. شیرها نماد شجاعت، جغدها نماد خرد و غیره – بنابراین به جای استفاده از مثلاً یک “انسان باهوش” به عنوان لوگو مسکات خود، هویت برند خود را سریعتر و مستقیمتر با یک “روباه” در میان خواهید گذاشت. از پوشاک گرفته تا رسانه‌های اجتماعی، خودروهای اسپورت گرفته تا جواهرات، لوگویی با نماد حیوانی می‌توانند تقریباً برای هر صنعت یا سبک برندی مناسب باشند… به شرطی که بدانید چگونه از آنها استفاده کنید. مانند شکل ها و رنگ […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4