پاسخ گوگل: آیا بولد کردن کلمات به سئو کمک می کند؟

پاسخ گوگل: آیا بولد کردن کلمات به سئو کمک می کند؟
    موضوعات: بازاریابی دیجیتال سئو 

یکی از بحث های مهم بولد کردن کلمات است. بولد کردن کلمات و تاثیر ان در سئو تا به امروز به صورت حدس و گمان بود اما در حال حاضر با پاسخ بله گوگل به تاثیر ان ، کاملا با اطمینان می توان اهمیت بولد کردن کلمات را دانست. در ادامه به پاسخ گوگل به تاثیر بولد کردن کلمات بر سئو خواهیم پرداخت.

جان مولر از گوگل بولد کردن کلمات پاراگراف و تاثیر ان در سئو را تایید کرد. جان مولر که به برخی سوالات کاربران به طول معمول پاسخ می دهد، در مورد تاثیر بولد شدن کلمات سخن گفت.

جان مولر در مورد تاثیر بر سئو، ابتدا با پاسخ بله شروع کرد اما در ادامه افزود:”که این تاثیر مثبت بستگی به بقیه متن و مقاله خواهد داشت.”

بولد کردن کلمات برای سئو

جان مولر در مورد تاثیر کلمات بولد بیان می کند که ما به دنبال یافتن، مفهوم و کلمات مهم یک مقاله هستیم. این کار را حتی بدون بولد کردن کلمات نیز به خوبی انجام می شود اما با بولد شدن کلمات، ربات ها به خوبی می توانند کلمات کلیدی را بیابند و بتوانند متن را درک کنند.

جان مولر: از بولد بیش از حد استفاده نکنید!

جان مولر در مورد پاسخ خود می گوید که ممکن است این پاسخ باعث کج فهمی شود. به این معنا که بسیاری برای استفاده از ان کل متن را بولد کنند و به همین ترتیب بخواهند سئو صفحه خود را افزایش دهند. باید توجه داشته باشند که در صورتی که کل متن بولد شود، هیچ تفاوتی برای گوگل نخواهد داشت و هیچ ارزش اضافه ای به ان اضافه نخواهد شد.

بیشتر بخوانید
ایمیل مارکتینگ: استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال

انچه که برای موتور های جستجو مهم است استفاده از مارک اپ های مختلفی است که باعث شود کلمات مهم از بقیه کلمات جدا شوند و به این صورت گوگل می تواند به خوبی به این کلمات ارزش بیشتری بدهد.

باید توجه داشت که با تمام این توضیحات، انچه برای گوگل مهم است محتواست. در این بحث نیز جان مولر چندین مرتبه در مورد بقیه مطالب سخن می گوید. به این معنی که مطالب باید به خوبی نوشته شده باشند. استفاده از تکنیک های بولد کردن و… کمک می کند که بتوانید به خوبی به گوگل مفهوم متن خود را بفهمانید و در نهایت این موضوع به افزایش سئو ختم خواهد شد.

بولد کردن برخی کلمات به گوگل می گوید که این کلمات برای من ارزش دارد و گوگل نیز در صورتی که بقیه جملات با ان در ارتباط باشند، کلمه مورد نظر شما را ارزش می دهد. بدون بولد کردن، گوگل می تواند با درک خود هر کلمه ای را برای متن شما انتخاب کند.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

آخرین مقالات و ویدئو ها
چگونه یک (پست) مقاله برای وبلاگ سایت خود بنویسیم؟ راهنما قدم به قدم [ + تمپلت رایگان مقاله]

از آنجایی که در این صفحه هستید، احتمالاً از قبل می دانید که روند وبلاگ نویسی چقدر برای موفقیت تلاش های بازاریابی شما ضروری است. به همین دلیل است که ناگفته نماند که یادگیری نحوه راه اندازی و مدیریت موثر وبلاگ به گونه ای که از کسب و کار شما پشتیبانی می کند بسیار مهم […]

گوگل مهلت زمانی mobile first indexing را حذف کرد! + راهنما

mobile-first indexing یا اولویت سایت های ریسپانسیو که از موبایل پشتیبانی می کنند و بهینه شده برای موبایل هستند، یکی از مواردی که گوگل در سئو به ان اهمیت می دهد. به همین دلیل گوگل در گدشته به همه سایت ها فرصت داده بود که تاسپامبر 2020 اقدام به پیاده سازی سایتی مناسب موبایل کنند. […]

طراحی لوگو آموزشگاه موسیقی و گروه موسیقی | نمونه کار و استعلام قیمت

در زمینه موسیقی فعالیت میکنید و به دنبال لوگو هستید؟ نمیدانید طراحی لوگو آموزشگاه موسیقی خود را به چه تیمی بسپارید؟ ما در این مقاله شما را با پارامترهای یک طراحی لوگو حرفه ای آشنا میکنیم تا بتوانید بهترین نماد را برای برند خود داشته باشید . با ما همراه باشید. ویژگیهای لوگو آموزشگاه موسیقی […]

طراحی صفحه اینستاگرام | دانلود قالب پست ، استوری و کاور هایلایت

یکی از بخش های مهم دیحیتال مارکتینگ به ایسنتاگرام منتهی میشود. این روزها هم بازار اینستاگرام حسابی داغ است ولی جذب فالوور به آسانی گذشته نیست. کاربران دیگر به سرعت و چشم بسته دکمه follow پیح شما را نمیزنند. چرا که ظاهر پیج شما در همان لحظه اول آن ها را جذب نمیکند. اینجاست که […]

معروفترین اینفلوئنسرهای ایرانی برای تبلیغات – 18 اینفلوئنسر

آیا تا به حال به فکر تبلیغ برند خود توسط مشهورترین و معروفترین اینفلوئنسرهای ایرانی افتاده اید؟ انتخاب انفلوئنسر مناسب برای دستیابی به تبلیغات پربازده بسیار اهمیت دارد. پس باید بدانید به چه فردی چه تبلیغی میدهید! در این مقاله ما با معرفی بلاگرهای مختلف، حیطه کاری و تعداد فالوور، شما را در انتخاب مناسب […]

با ما تماس بگیرید!
021-91078422
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4