مقالات تبلیغات خلاقانه

تبلیغ کیا اسپورتیج x pro 2023 با استفاده از مسئولیت اجتماعی در بازاریابی

تبلیغ کیا اسپورتیج x pro 2023 با استفاده از مسئولیت اجتماعی در بازاریابی
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱      موضوعات: تبلیغات تلوزیونی بین المللی تبلیغات خلاقانه ویدئو 

تبلیغات و بازاریابی چه دیجیتال و چه سنتی دارای ابعاد مختلفی است. اما در همه این ابعاد خلاقیت حرف اول و اخر را می زند. در این ویدئو و تیزر تبلیغاتی اسپورتیج ایکس پرو ۲۰۲۳ کیا در کنار مسئولیت اجتماعی از خودرو جدید خود را نیز معرفی می کند. در تبلیغ بالا کیا اسپورتیج ایکس پرو در کنار ساحل در حال جمع آوری زباله ها است. استفاده از مسئولیت اجتماعی در کنار تبلیغ و معرفی محصول خود یکی از بخش هایی که به تاثیر بیشتر تیزر تبلیغاتی کمک می کند. کیا می توانست به راحتی این خودرو را در کنار ساحل نمایش دهد بی انکه به جمع آوری زباله اشاره کند. اما در این تیزر تبلیغاتی برای دو هدف استفاده کرده است. معرفی محصول خودنمایش مسئولیت اجتماعی و کمک به محیط زیست این تیزر تبلیغاتی یک تیزر ۳۰ ثانیه است. در اکثر تبلیغات تیزر ۳۰ ثانیه یا یک دقیقه ساخته می شود. کیا در این تیزر نیز این استاندارد را رعایت کرده است.

تیزر تبلیغاتی واتس اپ : بدون شک و ترس پیام ارسال کن

تیزر تبلیغاتی واتس اپ : بدون شک و ترس پیام ارسال کن

واتس اپ در تیزر تبلیغاتی جدید خود به دنبال معرفی ویژگی مهمی به نام امنیت پیام رسان هاست. در این ویدئو از ایده پاکت نامه استفاده شده است. در ادامه به بررسی این تیزر تبلیغاتی واتس اپ خواهیم پرداخت. داستان تیزر تبلیغاتی واتس اپ هنگامی که این ساکنان محلی نامه های مختلفی از تحویل دهنده خود دریافت می کنند، وحشت زده می شوند و از اینکه متوجه می شوند تقریباً تمام نامه های آنها باز شده است: از صورت حساب های پرداخت نشده و اطلاعات شخصی حساس گرفته تا عکس های شخصی خانوادگی، عصبانی می شوند. نامه بدون سر و صدا می پرسد که آیا حریم خصوصی برای آنها مهم است یا خیر، که پاسخ به آن یک بله قاطع و ناامید است. با این کشف جدید، حامل پست به آنها اطلاع می دهد که تمام متن های اس ام اس رمزگذاری نشده آنها به همان اندازه باز و خوانا هستند … اگرچه توصیه او کمک چندانی به آنها نمی کند. واتس اپ از بینندگان می خواهد که بررسی کنند که آیا واقعاً به صورت خصوصی پیام می دهند یا خیر و از آنها دعوت می کند تا از پیام های شخصی خود با رمزگذاری سرتاسر در ...

برچسب‌ها:

تبلیغ تلوزیون اولد الجی: این تلوزیون اولد الجی است نه هر تلوزیونی!

تبلیغ تلوزیون اولد الجی: این تلوزیون اولد الجی است نه هر تلوزیونی!

در تبلیغ تلوزیونی جدید تلوزیون oledالجی، هدف اصلی الجی ورزشی است. در این تبلیغ تصاویر از بسکتبال نمایش داده می شود و همچنین اولین جمله این تبلیغ این شعار است: .it's not just OLED . it's LG OLED این فقط یک تلوزیون اولد نیست. این تلوزیون اولد الجی است. الجی با این شعار قصد داشته کیفیت خود را متمایز با رقبا بیان کند. در ادامه نیز با بیان ویژگی هایی مثل رنگ های شارپ و ... برتری های تلوزیون اولد خود را بیان کند. این تبلیغ یک تبلیغ 28 ثانیه است که از 30 ثانیه کمتر بوده و بار معنایی خوبی برای کاربر دارد. همچنین با جمله اول برتری خود را به کاربر گوشزد می کند.

برچسب‌ها:

تبلیغ جدید آمازون : اشتراک ویژه در روز عروسی

تبلیغ جدید آمازون : اشتراک ویژه در روز عروسی

آمازون در تبلیغی جالب، کاربران را به خرید اشتراک اختصاصی خود دعوت می کند. در این تبلیغ از ایده عروسی استفاده شده است. همچنین بهتر است بدانید که اشتراک ویژه امازون Subscribe & Save می باشد. در ادامه به بررسی فیلمنامه و نقاط مثبت این تبلیغ خواهیم پرداخت. موضوع و فیلمنامه تبلیغ در این تبلیغ یک عروس با لباس سفید عروسی به همراه ساقدوش و داماد در حال طی کردن مسیر برای رفتن به کلیسا هستند. در این تبلیغ حس استرس در صورت عروس به خوبی قابل مشاهده است. پس از ان ساقدوش این عروس آمازون را به او معرفی می کند. سرویس Subscribe & Save امازون در این ویدئو به عروس معرفی می شود و در حین ان مزایای ان از جمله تخفیف 15 درصدی و همچنین هزینه ارسال رایگان نیز گفته می شود. البته در ادامه نیز ساقدوش به ازدواج هم اشاره می کند و می گوید که در ازدواج و چه در امازون می توانی لغو کنی و نیاز به استرس نیست. بررسی تبلیغ زمان این تبلیغ تلوزیون آمازون 30 ثانیه است که یک زمان کوتاه و در عین حال محتوای تبلیغ تاثیر گذار است. امازون از استرس های روز عروسی و تردید ...

برچسب‌ها:

تبلیغ همبرگر red robin با بوکس | برای پیروزی گرسنه باش همچنین برای همبرگر

تبلیغ همبرگر red robin با بوکس | برای پیروزی گرسنه باش همچنین برای همبرگر
 ۰۵ مرداد ۱۴۰۰      موضوعات: تبلیغات خلاقانه ویدئو 

در این تیزر تبلیغاتی، red robin با کمک استدیو پارامونت، تمرین یک جوان را نشان می دهد که خود را برای جوایز بزرگ مسابقه بوکس اماده می کند. در این تیزر مربی این جوان با صحبت ها انگیزشی قصد دارد که تمرین با با ارزش تر کرده و هدف و انگیزه را در ورزشکار ایجاد کند. برای این منظور از کلمه گرسنه به برای پیروزی استفاده می کند. و از ورزشگار مدام این سوال را می پرسد. در یک قسمت ورزشگاه به مربی خود در مورد گرسنه بودن صحبت می کند اما مربی فکر می کند که برای پیروزی است. اما از واژه فود یا غذا برای تکمیل صحبت استفاده می کند. در نهایت مربی یک پیکج red robin to go برای اون تهیه می کند و ورزشکار بالای سر خود می برد. این تیزر تبلیغاتی از نظر تاثیر گذاری نمره بالایی کسب نمی کند. این تیزر در شبکه های خارجی و در قیاس با رقبا، یک تبلیغ بسیار عادی به حساب می آید. جالب ترین قسمت این تبلیغ، همکاری استدیو پارامونت برای ساخت این تبلیغ است!

تبلیغ Uber برای همه سرویس های خود | برو بگیر اونو! Go Get it

تبلیغ Uber برای همه سرویس های خود | برو بگیر اونو! Go Get it
 ۰۴ مرداد ۱۴۰۰      موضوعات: تبلیغات خلاقانه ویدئو 

uber در تبلیغ جدید خود تمام خدمات خود را به کاربران نمایش می دهد. در این تبلیغ Uber سرویس تاکسی خود و همچنین Uber eats را تبلیغ می کند. در این تبلیغ موقعیت های مختلف را نمایش می دهد. یک قهوه برای بیدار نگه داشتن پدری که از نوزاد خود نگه داری می کند. همچنین در این تبلیغ سرویس تاکسی هم تبلیغ شده است. این تبلیغ با یک نریتور منتشر شده است و به این صورت، اوبر برای معرفی و یاداوری برند خود یک تبلیغ که کمتر بر جنبه های تبلیغی پرداخته، طراحی کرده است. حتی در بین تبلیغ نیز پیامک هایی که نشان از فعالیت اوبر هست بسیار کم است. با توجه به معروفیت اوبر همه تیزر تبلیغاتی را به خوبی متوجه می شوند.

تبلیغ یوتیوب تی وی (Youtube TV) با استفاده از بسکتبال NBA

تبلیغ یوتیوب تی وی (Youtube TV) با استفاده از بسکتبال NBA
 ۲۹ تیر ۱۴۰۰      موضوعات: تبلیغات خلاقانه ویدئو 

گوگل در تبلیغ جدید خود برای یوتیوب تی وی، از NBA استفاده کرده است. در این تبلیغ یوتیوب از یک مادربزرگ که علاقه ی بسیاری به بسکتبال و NBA دارد، استفاده کرده است. علاقه ی این مادربزرگ به بسکتبال به اندازه ای است که جشن تولد او را تحت شعاع قرار می دهد. در کنار این موارد در دورهمی ها نیز، مادربزرگ در اتاق را می بندد و به بقیه می گوید که من کار دارم. پس از این موضوع گوگل، Youtube TV را نمایش می دهد که مادربزرگ با استفاده از ان مسابقات را مشاهده می کند و همچنین الارم ها شروع بازی و ... برای او ارسال می شود. به این صورت همیشه از بازی ها با خبر است و نیاز به دوری کردن از بقیه نیست. این تبلیغ 30 ثانیه به طول می انجامد.

برچسب‌ها:

تبلیغ گوگل برای یافتن کار جدید | همین حالا سرچ کن!

تبلیغ گوگل برای یافتن کار جدید | همین حالا سرچ کن!
 ۲۶ تیر ۱۴۰۰      موضوعات: تبلیغات خلاقانه ویدئو 

گوگل در تبلیغ جدید خود به بخش کار و شروع کار جدید پرداخته است. این تبلیغ گوگل نیز همانند تبلیغ کرونا گوگل بدون هیچ نریشن و فقط با موزیک و تصویر است. در این تیزر تبلیغاتی، در ابتدا این تیزر با این جمله شروع می شود که هر ساله افراد زیادی دنبال کار جدید هستند. سپس از سرچ در مورد بیزنس جدید و یا کار جدید در باکس جستجو گوگل شروع می شود. همچنین برای یافتن لباس کار و یا روش معرفی خود به کارفرما نیز بخش هایی در نظر گرفته شده است. در کنار ان ویدئوی نیز پخش می شود که روش کنترل اضطراب را نشان می دهد. همه ی این موارد باعث می شود که مخاطب به جستجو اقدام کند. در ادامه نیز جستجو های مختلف از جمله چگونه پرستار شود؟ چگونه نجار شوم و ... نمایش داده می شود. در انتها نیز این شعار نمایش داده می شود: "Start Again. Search On!" که به معنی مجدد شروع کنید. به جستجو خود ادامه دهید!

برچسب‌ها:

تبلیغ قابلیت find my اپل واچ و آیفون | یافتن آیفون در مزرعه ای از کاه

تبلیغ قابلیت find my اپل واچ و آیفون | یافتن آیفون در مزرعه ای از کاه
 ۲۵ تیر ۱۴۰۰      موضوعات: تبلیغات خلاقانه ویدئو 

در این تبلیغ اپل بر قابلیت find my دیوایس های خود تمرکز کرده است. در این تبلیغ جدید یک کشاورز آیفون خود را گم کرده است. با استفاده از قابلیت find my به نزدیکی کاه هایی که روی هم ریخته شده اند می رسد. سپس از قابلیت find my اپل واچ خود استفاده می کند و گوشی شروع به زنگ خوردن می کند. اپل در این تیزر تبلیغاتی بر چند نکته به صورت غیر محسوس اشاره می کند. استفاده از یک پیرمرد کشاورز برای پیدا کردن ایفون یکی از بخش های مهم این تبلیغ است. با این کار، گستردگی استفاده از محصولات خود را همه نمایش می دهد و همینطور همه سن ها را به خرید گوشی و اپل واچ ترغیب می کند. در کنار این بحث سن، استفاده از یک کشاورز به این معنی است که ایفون و اپل واچ برای یک قشر خاص نیستند و شما در هر کسب و کار و شغلی هستید، می توانید از مزایای ان بهره ببرید. نکته دیگر این تیزر، استفاده از اهنگ بسیار مناسب است. در این تیزر تبلیغاتی از "Haystack" بهره برده شده است که در حین تیزر در حال خواندن searching به معنی جستجو کردن ...

تبلیغ پیتزا دومینو (Domino) | دلیوری به ماشین شما در کمتر از 2 دقیقه حتی با حمله حیوانات

تبلیغ پیتزا دومینو (Domino) | دلیوری به ماشین شما در کمتر از 2 دقیقه حتی با حمله حیوانات
 ۲۴ تیر ۱۴۰۰      موضوعات: تبلیغات خلاقانه ویدئو 

دومینو در تیزر تبلیغاتی جدید خود از دلیوری کمتر از 2 دقیقه در ماشین شما خبر می دهد. در این تبلیغ دومینو گارانتی می کند که پس از سفارش ، کمتر از 2 دقیقه در باران، برف و یا حتی حمله حیوانات جنگل به شما می رساند یا پیتزا شما رایگان است. این تبلیغ 30 ثانیه بوده و تاثیر خوبی بر روی کاربر می گذارد. حتی برای امتحان یک مرتبه نیز بسیاری ممکن است دومینو را انتخاب کنند. زیرا مهم نیست چقدر مشتری وجود داشته باشد و شرایط چگونه باشد. یا رایگان پیتزا خواهند خورد یا در کمتر از دو دقیقه! شما می توانید ویدئو تبلیغاتی دیگر دومینو را نیز مشاهده کنید: تیزر تبلیغاتی Domino برای دلیوری پیتزا با ربات این گونه که مشخص است دومینو وجه برتر خود نسبت به رقبا را دلیوری خود می داند و به روش های مختلف بر روی این ویژگی خود تمرکز داد و با روش های مختلف به تبلیغ ان می پردازد. بخش مهم ان است که این دلیوری "گاو بنفش" Domino در حال حاضر است.

برچسب‌ها:
با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار سردار جنگل- بالاتر از تقاطع مخبری - خیابان رجایی - پلاک 36 - واحد 6