چگونه پست دیگران در اینستاگرام را دوباره شیر(اشتراک گذاری) یا پست کنیم؟ + 4 راه حل متفاوت

در بسیاری از شبکه های اجتماعی، مطالب زیادی در صفحه اخبار و یا فید شما هست. که در این بین افراد سردرگم می شوند. اما اینستاگرام با انتخاب عکس و ویدئو و تمرکز بر ان ها، یک شبکه ی اجتماعی با کاربری راحت تر است. حال که به این جا رسیدیدم یک قابلیت شاید به ان نیازمند شده باشید، بله قابلیت بازنشر پست دیگران یا به عبارتی ساده تر پست کردن ، پست های دیگران!

اما نترسید: برای هر مشکلی، اینترنت راه حلی ارائه کرده است. ما چهار روش مختلف را برای ارسال مجدد پست در اینستاگرام در چند مرحله ساده اماده کرده ایم. همه این روش ها رایگان هستند، اما برخی از آنها نیاز دارند که ابتدا یک برنامه را از اپ استور iOS یا Google Play دانلود کنید.

نحوه ارسال مجدد پست در اینستاگرام

برای ارسال مجدد پست اینستاگرام شخص دیگری، ابتدا باید مجوز آن شخص را برای استفاده مجدد از محتوای او دریافت کنید. سپس، می توانید از یک برنامه خارجی مانند Repost برای اینستاگرام، Instarepost یا DownloadGram استفاده کنید. همچنین می توانید با دستگاه تلفن همراه خود از عکس اسکرین شات بگیرید.

ارسال مجدد پست استفاده از Repost برای اینستاگرام

 1. Repost را برای اینستاگرام دانلود کنید.
  Repost را برای اینستاگرام برای iOS یا اندروید دانلود کنید. هر دو دستگاه با این برنامه سازگار هستند که مستقیماً با اینستاگرام ادغام می شود تا بتوانید محتوای سایر کاربران اینستاگرام را از دستگاه تلفن همراه خود به اشتراک بگذارید.
آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد
 1. یک عکس یا ویدیو را برای ارسال مجدد شناسایی کنید.
  برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و عکس یا ویدیویی را که می‌خواهید از حساب اینستاگرام خود بازنشر کنید پیدا کنید. مانند تصویر زیر، روی عکس انتخابی خود از گالری عکس پوستر اصلی ضربه بزنید تا نمای کامل آن را ببینید.
آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد
 1. URL اشتراک گذاری پست را در کلیپ بورد خود کپی کنید.
  هنگامی که در صفحه عکس یا ویدیو قرار گرفتید، روی نماد “…” در گوشه سمت راست بالای پست ضربه بزنید. سپس روی «Copy Share URL» ضربه بزنید (دکمه در دستگاه‌های اندرویدی یکسان خواهد بود).
آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد
 1. Repost را برای اینستاگرام باز کنید.
  هنگامی که عکس در کلیپ بورد گوشی شما کپی شد، Repost را برای اینستاگرام باز کنید. پستی که کپی کردید به طور خودکار در صفحه اصلی برنامه قرار خواهد گرفت، همانطور که در زیر نشان داده شده است.
آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد

روی فلش سمت راست پست ضربه بزنید. در آنجا می‌توانید نحوه نمایش نماد ارسال مجدد در اینستاگرام را ویرایش کنید.

آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد

روی “Repost” ضربه بزنید. سپس، روی «کپی در اینستاگرام» ضربه بزنید، جایی که می‌توانید یک فیلتر اضافه کنید و پست را ویرایش کنید.

آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد
آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد
 1. عنوان پست را ویرایش کنید و پست مجدد خود را به اشتراک بگذارید.
  روی «NEXT» ضربه بزنید. اگر می‌خواهید کپشن پست اصلی را اضافه کنید، روی قسمت کپشن ضربه بزنید در نهایت همانند یک پست عادی اقدام به اشتراک گذاری پست نمایید.
آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد

ارسال مجدد پست با استفاده از InstaRepost

 1. InstaRepost را دانلود کنید.
  InstaRepost را برای دستگاه‌های iOS یا اندروید دانلود کنید تا پست سایر کاربران اینستاگرام را با حساب اینستاگرام خود از طریق دستگاه تلفن همراه خود به اشتراک بگذارید.
 2. به InstaRepost اجازه دسترسی به حساب اینستاگرام خود را بدهید.
  InstaRepost را باز کنید، با استفاده از اطلاعات کاربری اینستاگرام خود وارد شوید و به آن اجازه دسترسی به عکس‌ها، دوستان و محتوای مشابه مرتبط با حساب اینستاگرام خود را بدهید.
آموزش برنامه InstaRepost برای پست کردن مجدد
 1. از InstaRepost برای جستجوی نام کاربری کاربر مورد نظر استفاده کنید.
  InstaRepost تنها انتخاب کوچکی از فید اینستاگرام شما را به شما نشان می دهد. اگر می دانید به دنبال چه پستی هستید، روی نماد ذره بین در نوار ابزار پایین برنامه InstaRepost ضربه بزنید تا به تب Explore دسترسی پیدا کنید. نام کاربری شخصی که می خواهید عکس او را مجددا ارسال کنید را وارد کنید.
آموزش برنامه InstaRepost برای پست کردن مجدد
آموزش برنامه InstaRepost برای پست کردن مجدد
 1. عکس را در گالری گوشی خود ذخیره کنید.
  پس از یافتن پستی که می‌خواهید دوباره به اشتراک بگذارید، روی فلش در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید. سپس روی «Repost» و سپس «Repost» ضربه بزنید
بیشتر بخوانید
از زبان گوگل : آیا طول ادرس url یا صفحه بر سئو تاثیر گذار است؟

حال با این کار عکس مورد نظر در گالری شما ذخیر می شود که می توانید مجدد اقدام به ارسال ان نمایید.

آموزش برنامه InstaRepost برای پست کردن مجدد
آموزش برنامه InstaRepost برای پست کردن مجدد
آموزش برنامه InstaRepost برای پست کردن مجدد

به برنامه اینستاگرام خود بروید و روی «کتابخانه» ضربه بزنید. پست ذخیره شده در دوربین گوشی خود را خواهید دید. روی عکس ضربه بزنید تا آن را به اینستاگرام بکشید.

آموزش برنامه InstaRepost برای پست کردن مجدد

ارسال مجدد پست با استفاده از DownloadGram

DownloadGram به کاربران اینستاگرام امکان می دهد تصاویر و ویدئو هایی با وضوح بالا را دانلود کنند تا از حساب خود مجدد پست کنند.

 1. اینستاگرام را باز کنید و یک عکس یا ویدیو برای ارسال مجدد پیدا کنید.
  برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و پستی را که می خواهید دوباره ارسال کنید پیدا کنید. روی نماد “…” در گوشه سمت راست بالای پست ضربه بزنید و روی “Copy Share URL” کلیک کنید (این دکمه برای هر دو دستگاه تلفن همراه iOS و Android یکسان خواهد بود).
آموزش برنامه DownloadGram برای پست کردن مجدد
 1. URL اشتراک گذاری پست را در DownloadGram جایگذاری یا Paste کنید.
  مرورگر اینترنت موبایل خود را باز کنید و به DownloadGram ( یا به سادگی به سایت downloadgram.com) بروید. URL را در کادر متنی که در صفحه اصلی وب سایت ظاهر می شود قرار دهید. سپس، روی «Download» ضربه بزنید.
آموزش برنامه DownloadGram برای پست کردن مجدد

روی دکمه سبز رنگ «Download Image» که در پایین صفحه اصلی DownloadGram ظاهر می‌شود، ضربه بزنید.

آموزش برنامه DownloadGram برای پست کردن مجدد
 1. پست را دانلود کنید.
  حال شما تصویر اصلی را در مرورگر گوشی خود خواهید دید. با توجه به سیستم عامل موبایل خود، عکس یا ویدئو را دانلود کنید.
آموزش برنامه DownloadGram برای پست کردن مجدد
 1. اینستاگرام را باز کنید و عکس یا ویدیو را از گالری خود پیدا کنید و پست کنید!
  به برنامه اینستاگرام خود برگردید. تصویر در گالری اصلی گوشی شما ذخیره می شود، بنابراین آن را مانند هر پست اینستاگرام دیگری ویرایش کنی و ارسال کنید.

ارسال مجدد پست با استفاده از گرفتن اسکرین شات یا اسکرین ریکورد

این روش نیازی به استفاده از هیچ وب سایت دیگری ندارد. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

عکسی را در اینستاگرام که می‌خواهید مجدداً ارسال کنید پیدا کنید و با تلفن خود یک اسکرین شات بگیرید.

در صورتی که ویدئو مورد نظر شماست کافی است از ویدئو مورد نظر اسکرین ریکورد بگیرید.حال عکسی را که گرفته اید یا ویدئویی که تهیه کرده اید را ادیت کنید.

برای این مورد در ایفون و اندروید به راحتی به گالری خود رفته و بر روی EDIT کلیک کنید سپس کادر تصویر و ویدئو را کوچک کنید تا فقط عکس مورد نظر یا ویدئو مورد نظر پیدا باشد. پس از ان بر روی ذخیره یا save کلیک کنید.

حال به راحتی می توانید عکس و ویدئو مورد نظر را در اینستاگرام منتشر کنید.

موضوعات مرتبط: , ,
به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4