چگونه پست دیگران در اینستاگرام را دوباره شیر(اشتراک گذاری) یا پست کنیم؟ + 4 راه حل متفاوت

در بسیاری از شبکه های اجتماعی، مطالب زیادی در صفحه اخبار و یا فید شما هست. که در این بین افراد سردرگم می شوند. اما اینستاگرام با انتخاب عکس و ویدئو و تمرکز بر ان ها، یک شبکه ی اجتماعی با کاربری راحت تر است. حال که به این جا رسیدیدم یک قابلیت شاید به ان نیازمند شده باشید، بله قابلیت بازنشر پست دیگران یا به عبارتی ساده تر پست کردن ، پست های دیگران!

اما نترسید: برای هر مشکلی، اینترنت راه حلی ارائه کرده است. ما چهار روش مختلف را برای ارسال مجدد پست در اینستاگرام در چند مرحله ساده اماده کرده ایم. همه این روش ها رایگان هستند، اما برخی از آنها نیاز دارند که ابتدا یک برنامه را از اپ استور iOS یا Google Play دانلود کنید.

نحوه ارسال مجدد پست در اینستاگرام

برای ارسال مجدد پست اینستاگرام شخص دیگری، ابتدا باید مجوز آن شخص را برای استفاده مجدد از محتوای او دریافت کنید. سپس، می توانید از یک برنامه خارجی مانند Repost برای اینستاگرام، Instarepost یا DownloadGram استفاده کنید. همچنین می توانید با دستگاه تلفن همراه خود از عکس اسکرین شات بگیرید.

ارسال مجدد پست استفاده از Repost برای اینستاگرام

 1. Repost را برای اینستاگرام دانلود کنید.
  Repost را برای اینستاگرام برای iOS یا اندروید دانلود کنید. هر دو دستگاه با این برنامه سازگار هستند که مستقیماً با اینستاگرام ادغام می شود تا بتوانید محتوای سایر کاربران اینستاگرام را از دستگاه تلفن همراه خود به اشتراک بگذارید.
آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد
 1. یک عکس یا ویدیو را برای ارسال مجدد شناسایی کنید.
  برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و عکس یا ویدیویی را که می‌خواهید از حساب اینستاگرام خود بازنشر کنید پیدا کنید. مانند تصویر زیر، روی عکس انتخابی خود از گالری عکس پوستر اصلی ضربه بزنید تا نمای کامل آن را ببینید.
آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد
 1. URL اشتراک گذاری پست را در کلیپ بورد خود کپی کنید.
  هنگامی که در صفحه عکس یا ویدیو قرار گرفتید، روی نماد “…” در گوشه سمت راست بالای پست ضربه بزنید. سپس روی «Copy Share URL» ضربه بزنید (دکمه در دستگاه‌های اندرویدی یکسان خواهد بود).
آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد
 1. Repost را برای اینستاگرام باز کنید.
  هنگامی که عکس در کلیپ بورد گوشی شما کپی شد، Repost را برای اینستاگرام باز کنید. پستی که کپی کردید به طور خودکار در صفحه اصلی برنامه قرار خواهد گرفت، همانطور که در زیر نشان داده شده است.
آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد

روی فلش سمت راست پست ضربه بزنید. در آنجا می‌توانید نحوه نمایش نماد ارسال مجدد در اینستاگرام را ویرایش کنید.

آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد

روی “Repost” ضربه بزنید. سپس، روی «کپی در اینستاگرام» ضربه بزنید، جایی که می‌توانید یک فیلتر اضافه کنید و پست را ویرایش کنید.

آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد
آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد
 1. عنوان پست را ویرایش کنید و پست مجدد خود را به اشتراک بگذارید.
  روی «NEXT» ضربه بزنید. اگر می‌خواهید کپشن پست اصلی را اضافه کنید، روی قسمت کپشن ضربه بزنید در نهایت همانند یک پست عادی اقدام به اشتراک گذاری پست نمایید.
آموزش برنامه Repost برای پست کردن مجدد

ارسال مجدد پست با استفاده از InstaRepost

 1. InstaRepost را دانلود کنید.
  InstaRepost را برای دستگاه‌های iOS یا اندروید دانلود کنید تا پست سایر کاربران اینستاگرام را با حساب اینستاگرام خود از طریق دستگاه تلفن همراه خود به اشتراک بگذارید.
 2. به InstaRepost اجازه دسترسی به حساب اینستاگرام خود را بدهید.
  InstaRepost را باز کنید، با استفاده از اطلاعات کاربری اینستاگرام خود وارد شوید و به آن اجازه دسترسی به عکس‌ها، دوستان و محتوای مشابه مرتبط با حساب اینستاگرام خود را بدهید.
آموزش برنامه InstaRepost برای پست کردن مجدد
 1. از InstaRepost برای جستجوی نام کاربری کاربر مورد نظر استفاده کنید.
  InstaRepost تنها انتخاب کوچکی از فید اینستاگرام شما را به شما نشان می دهد. اگر می دانید به دنبال چه پستی هستید، روی نماد ذره بین در نوار ابزار پایین برنامه InstaRepost ضربه بزنید تا به تب Explore دسترسی پیدا کنید. نام کاربری شخصی که می خواهید عکس او را مجددا ارسال کنید را وارد کنید.
آموزش برنامه InstaRepost برای پست کردن مجدد
آموزش برنامه InstaRepost برای پست کردن مجدد
 1. عکس را در گالری گوشی خود ذخیره کنید.
  پس از یافتن پستی که می‌خواهید دوباره به اشتراک بگذارید، روی فلش در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید. سپس روی «Repost» و سپس «Repost» ضربه بزنید

حال با این کار عکس مورد نظر در گالری شما ذخیر می شود که می توانید مجدد اقدام به ارسال ان نمایید.

آموزش برنامه InstaRepost برای پست کردن مجدد
آموزش برنامه InstaRepost برای پست کردن مجدد
آموزش برنامه InstaRepost برای پست کردن مجدد

به برنامه اینستاگرام خود بروید و روی «کتابخانه» ضربه بزنید. پست ذخیره شده در دوربین گوشی خود را خواهید دید. روی عکس ضربه بزنید تا آن را به اینستاگرام بکشید.

آموزش برنامه InstaRepost برای پست کردن مجدد

ارسال مجدد پست با استفاده از DownloadGram

DownloadGram به کاربران اینستاگرام امکان می دهد تصاویر و ویدئو هایی با وضوح بالا را دانلود کنند تا از حساب خود مجدد پست کنند.

 1. اینستاگرام را باز کنید و یک عکس یا ویدیو برای ارسال مجدد پیدا کنید.
  برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و پستی را که می خواهید دوباره ارسال کنید پیدا کنید. روی نماد “…” در گوشه سمت راست بالای پست ضربه بزنید و روی “Copy Share URL” کلیک کنید (این دکمه برای هر دو دستگاه تلفن همراه iOS و Android یکسان خواهد بود).
آموزش برنامه DownloadGram برای پست کردن مجدد
 1. URL اشتراک گذاری پست را در DownloadGram جایگذاری یا Paste کنید.
  مرورگر اینترنت موبایل خود را باز کنید و به DownloadGram ( یا به سادگی به سایت downloadgram.com) بروید. URL را در کادر متنی که در صفحه اصلی وب سایت ظاهر می شود قرار دهید. سپس، روی «Download» ضربه بزنید.
آموزش برنامه DownloadGram برای پست کردن مجدد

روی دکمه سبز رنگ «Download Image» که در پایین صفحه اصلی DownloadGram ظاهر می‌شود، ضربه بزنید.

آموزش برنامه DownloadGram برای پست کردن مجدد
 1. پست را دانلود کنید.
  حال شما تصویر اصلی را در مرورگر گوشی خود خواهید دید. با توجه به سیستم عامل موبایل خود، عکس یا ویدئو را دانلود کنید.
آموزش برنامه DownloadGram برای پست کردن مجدد
 1. اینستاگرام را باز کنید و عکس یا ویدیو را از گالری خود پیدا کنید و پست کنید!
  به برنامه اینستاگرام خود برگردید. تصویر در گالری اصلی گوشی شما ذخیره می شود، بنابراین آن را مانند هر پست اینستاگرام دیگری ویرایش کنی و ارسال کنید.

ارسال مجدد پست با استفاده از گرفتن اسکرین شات یا اسکرین ریکورد

این روش نیازی به استفاده از هیچ وب سایت دیگری ندارد. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

عکسی را در اینستاگرام که می‌خواهید مجدداً ارسال کنید پیدا کنید و با تلفن خود یک اسکرین شات بگیرید.

در صورتی که ویدئو مورد نظر شماست کافی است از ویدئو مورد نظر اسکرین ریکورد بگیرید.حال عکسی را که گرفته اید یا ویدئویی که تهیه کرده اید را ادیت کنید.

برای این مورد در ایفون و اندروید به راحتی به گالری خود رفته و بر روی EDIT کلیک کنید سپس کادر تصویر و ویدئو را کوچک کنید تا فقط عکس مورد نظر یا ویدئو مورد نظر پیدا باشد. پس از ان بر روی ذخیره یا save کلیک کنید.

حال به راحتی می توانید عکس و ویدئو مورد نظر را در اینستاگرام منتشر کنید.

موضوعات مرتبط: , ,
به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
CPC چیست ؟ | چگونه هزینه تبلیغات کلیکی را کاهش دهیم؟

CPC مخفف Cost Per Click است. در واقع در تبلیغات کلیکی (PPC) هزینه ای که بابت هر کلیک باید بپردازید را CPC مینامند. در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اصطلاحات و اختصارات بسیاری وجود دارد. برای فعالیت در عرصه ی بازاریابی، لازم است با این اصطلاحات آشنایی کافی را داشته باشید. در این مقاله شما را با تعریف دقیق تری از این اصطلاح آشنا خواهیم کرد. همچنین راههای تخفیف گرفتن از گوگل ادز را هم به شما معرفی میکنیم. تعریف دقیق‌تری از CPC هر کلیک، بر روی تبلیغات کلیکی شما، یک بازید یا تعامل مشتری را به دنبال دارد. هر کلیک بر کمپین تبلیغاتی PPC شما نشان دهنده ی توجه گوگل کنندگان، به تبلیغ یا پیشنهاد و خدمات شماست. […]

چگونه یک کرون جاب اتوماتیک در لینوکس اوبونتو ایجاد کنیم؟

اگر کاربر اوبوتو باشید حتما برای شما هم پیش امده که برای یک سری کار ها نیاز به کرون جاب دارید. در طراحی سایت و یا پیاده سازی سایت بر روی سرور نیز این مورد مشهود است. در صورتی که از سیستم های مدیریت سرور همچون whm استفاده کنید به راحتی می توانید کرون جاب خودتان را ایجاد کنید. اما در صورتی که سرور خود را با nginx و بدون این سیستم های مدیریت سرور ایجاد کنید، چگونه باید یک کرون جاب ایجاد کنید. ما اینجاییم که به راحتی این مورد را برای شما بر روی Ubuntu 18.04 اجرا کنیم. با ایران وبر همراه باشید. پیش نیاز های نصب کرون جاب شما برای این کار باید یک سیستم عامل Ubuntu […]

تفاوت RGB و CMYK | اهمیت حالتهای رنگی در طراحی گرافیک

دانستن تفاوت بین دو چیز که بسیار شبیه به هم هستند می تواند بی اهمیت باشد. در دنیای طراحی گرافیک تفاوت بین فونت و تایپ فیس تفاوتی است که تأثیر کمی بر درک ما از مفهوم کلی امروزی دارد. برعکس، تفاوت RGB و CMYK (حالت‌های رنگی) بیش از یک واقعیت سرگرم‌کننده است، در حالی که ندانستن این تفاوت می‌تواند پروژه طراحی گرافیکی شما را پیروز کند یا به فنا دهد. پس بسیار مهم است که چه در طراحی لوگو چه در بحث کلی طراحی هویت بصری برند، طراح از تفاوت RGB و CMYK به طور کامل مطلع باشد. اگر زمان زیادی برای خواندن در مورد چیزهای کوچکی که تفاوت ایجاد می کنند ندارید، حداقل یک لحظه وقت بگذارید تصویر زیر […]

طراحی کارت ویزیت | روش طراحی کارت ویزیت استاندارد

احتمالا اولین قدم شما برای بازاریابی و آشنایی با برندتان در بخش هویت بصری بعد از طراحی لوگو سفارش کارت ویزیت است. کارت ویزیتی که قطعا شامل لوگو و اطلاعات مختصری در مورد ارتباط با شما است. اما آیا میدانید به عنوان کارفرما یا طراح، این کارت ویزیت چه استاندارهایی در طراحی و از نظر بازاریابی باید داشته باشد؟ ما در این مقاله علاوه بر راهنمایی شما در سفارش/ طراحی کارت ویزیت، قالب آماده ی کارت ویزیت را هم برای شما قرار داده ایم. ست اداری: کارت ویزیت یکی از بخش های مهم هویت برند مربوط به طراحی ست اداری میشود. ست اداری با توجه نوع کسب و کار و البته درخواست کارفرما میتواند شامل موارد بسیاری باشد، اما کارت […]

اصطلاحات مهم دیجیتال مارکتینگ

سلام من شهاب و اینجا استدیو ایران وبر. در این قسمت قراره اصطلاحات مهم دیجیتال مارکتینگ رو  مرور کنیم تا در حین دوره به راحتی آموزش رو متوجه بشید. در این قسمت فقط اصطلاحات مهم و اصلی رو بررسی می کنیم. هر زمان اصطلاحی رو متوجه نشدید به راحتی می تونید از کتاب اصطلاحات دیجیتال مارکتینگ ایران وبر استفاده کنید. لینک دانلود این کتاب در پایین این مقاله و صفحه اصلی دوره هست. با من همراه باشید. این اصطلاحات را حتما شنیدید: اینباند مارکتینگ اوتباند مارکتینگ کانتنت مارکتینگ ایمیل مارکتینگ گوگل ادوردز حالا قراره این موارد رو کوتاه بررسی کنیم. اینباند مارکتینگ و اوتباند مارکتینگ اولین اصطلاحی که بررسی می کنیم اینباند مارکتینگ و اوت باند مارکتینگ  هست. اینباند مارکتینگ و اوت […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4