طراحی لوگو رادیولوژی | هزینه لوگو کلینیک رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی

مراکز رادیولوژی و یا تصویربرداری پزشکی یکی از مهمتربن و پر رفت و آمدترین بخش های پزشکی هستند. هر فرد حداقل یکبار طی روند و تشخیص نوع درمان بیماری با دستور پزشک به کلینیک رادیولوژی مراجعه میکند. اما چه چیزی باعث میشود این مراکز با وجود فراوانی آنها در ذهن مراجعه کننده ماندگار شود؟ آیا خدمات خوب به تنهایی میتواند تاثیرگذار باشد؟ اگر کلینیک شما عالی باشد اما لوگو رادیولوژی شما به شناساندن تان کمکی نکند، عملاً در این بازار پیروز نخواهید بود. با ما در این مقاله همراه باشید تا به شما در سفارش یک لوگو کلینیک رادیولوژی خوب کمک کنیم.

خدمات و مراجعین رادیولوژی

مراجعین رادیولوژی ها دو دسته اند: بیماران و پزشکانی که بیماران را ارجاع میدهند. پس با قشری در ارتباط هستید که زمان زیادی برای دقت کردن در اسم و لوگو ندارند. از طرفی قشری وسیع و فراوانی هستند.

طراحی لوگو رادیولوژی | هزینه لوگو کلینیک رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی

بیماران، قرار است در این مرکز بیماری شان تشخیص داده شود، بررسی شود و احتمالا چند ماه بعد مجددا به خدمات شما نیاز پیدا میکنند (برای ادامه روند درمان). پس هرچه سریعتر و بهتر خود را به آنها بشناسانید و در ذهنشان بمانید، آن ها را به مراجعه کننده دائم و ثابت تبدیل کرده اید. هر چه هویت بصری شما حس بهتری به انها بدهد، و از لحاظ روانی کارش را درست انجام دهد شما موفق تر خواهید بود.

از طرفی دیگر پزشکانِ ارجاع دهنده در بازاریابی شما خیلی موثرند. آنها قرار است شما را به بیماران معرفی کنند. پس اینکه با یک هویت بصری و لوگو رادیولوژی خوب و البته در کنار خدات ارزنده، توجه آنها را جلب کنید بسیار مهم است.

طراحی لوگو رادیولوژی | هزینه لوگو کلینیک رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی

لوگو کلینیک رادیولوژی همانطور که گفته شد باید برای دو قشر بیماران و پزشکان قابل شناسایی و به خاطر سپردن باشد. سادگی و گویا بودن از اصول اولیه آن باید باشد. تنها در این صورت است میتواند به لحاظ بازاریابی کار خود را به خوبی انجام دهد. اما برای سفارش یک لوگو مناسب و انتخاب طراح ممکن است دچار شک شوید. اینکه چه طراحی میتواند لوگو مورد پسند شما را تحویل دهد؟

پیشنهاد ما به شما این است که در انتخاب طراح دقت کنید و گول قیمتهای پایین را نخورید. چرا که لوگو قرار است در کارت ویزیت، سربرگها، فامتورها و از همه مهمتر در تابلو کلینیک شما استفاده شود. همه ی اینها هزینه های گزافی برای شما خواهد داشت. پس اگر لوگو خوبی انتخاب نکنید و کمی بعدتر تصمیم بگیرید آن را تغییر دهید تمامی این هزینه ها بعلاوه ی هزینه بازطراحی لوگو برای شما تکرار خواهد شد. پس در انتخاب آن دقت کنید.

اما اگر بخواهید لوگویی سفارش دهید و طراح از شما در مورد نوع آن سوال کند، نیاز است اطلاعات کافی در مورد انواع لوگو داشته باشید. البته که طراح و بازاریاب با توجه به اسم و هویت برند شما، نوع مناسب تر را پیشنهاد خواهد داد. اما برویم با سبکهای مختلف طراحی لوگو آشنا شویم:

در این سبک از طراحی لوگو، از یک تصویر ساده شده استفاده میشود. این تصویر خود بر اساس نوع دلالت به سه دسته تقسیم میشود: نمادین، رئال، انتزاعی. برای آشنایی بیشتر و بهتر با این موارد لطفا مقاله لوگو تصویری را بخوانید.

طراحی لوگو رادیولوژی | هزینه لوگو کلینیک رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی

لوگوتایپ

لوگوتایپ یا لوگو نوشتاری(wordmark) نوعی از طراحی لوگو است که در آن خوانش نقش دارد. در این سبک اسم کلینیک رادیولوژی شما به صورت منحصر فرد نوشته میشود. دقت داشته باشید که در این سبک از طراجی لوگو رادیولوژی از فونت استفاده نمیشود، بلکه اسم طراحی میشود. اما اگر اسم برند شما طولانی و چند بخشی باشد این سبک مناسب شما نحواهد بود. اما اگر همچنان میخواهید یک لوگو نوشتاری داشته باشید به شما لوگو (lettermark) را پیشنهاد میکنیم. در این سبک از حروف ابتدایی اسم شما استفاده میشود.

بیشتر بخوانید
داستان برند و لوگو مازراتی | لوگو مازراتی از چه الهام گرفته شده است؟

این سبک هم از ترکیب و تلفیق دو سبک قبی ایجاد میشود. اگر اسم کلینیک شما این قابلیت را داشته باشد، یکی از بهترین و گویا ترین انواع لوگو است.

طراحی لوگو رادیولوژی | هزینه لوگو کلینیک رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی

یک لوگو خوب باید از لحاظ فنی ویژگیهایی داشته باشد تا بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد:

  • ساده باشد: یک لوگو خوب باید از هرگونه پیچیدگی و سردرکمی به دور باشد. جزئیات آن کم باشد و به سادگی قابل فهم باشد.
  • گویا باشد: لوگو شما نباید مبهم و گیج کننده باشد. باید در دو سه ثانیه اول خودش و برند مورد نظر را معرفی کند.
  • در سایزهای مختلف با کیفیت باشد: یک لوگو استاندارد با نرم افزار مخصوص طراحی لوگو طراحی میشود. یعنی نرم فزاری وکتوری، نه نرم افزاری پیکسلی! لوگو شما باید در کوچکترین سایزها (آواتار اینستاگرام) تا بزرگترین سایزها(بر روی تابلو یا بیلبوردها) کیفیت و گویایی خود را حفظ کند. پس فوتوشاپ اصلا نرم افزار مناسب طراحی لوگو نیست!
  • مینیمال باشد: مینیمال بودن به معنای سادگی نیست؛ به معنای ایجاز است. یعنی هر چیزی که در انتقال مفهوم لوگو اضافی است حذف شود. هر عنصری که اگر آن را حذف کنیم تاثیری در انتقال مفهوم ندارد. در این صورت به یک لوگو مینیمال میرسیم.
طراحی لوگو رادیولوژی | هزینه لوگو کلینیک رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی

لوگو آماده، مرگ برند شما

استفاده از لوگوهای آماده، یا طراحانی که با قیمت پایین قول طراحی به شما میدهند و لوگو آماده شما تحویل میدهند دیر یا زود برند شما به نابودی میکشانند. در انتخاب طراح دقت کنید. لوگو شما قرار است سالیان سال برای شما کار کند. قرار است اولین جلوه ی بصری برند شما باشد و برای شما بازاریابی کند.

هزینه طراحی لوگو آزمایشگاه

برخلاف تصور عموم، طراحی لوگو یکی از مهمترین و دشوارترین بخش های کارهای گرافیکی است. چرا که مستلزم ایده پردازی و طراحی های دقیق است. همینطور کار طراحی لوگو چون مستقیما با بازاریابی برندها در ارتباط است، باید توسط کارشناسان مارکتینگ مورد بررسی قرار گیرد. اگر به دنبال سفارش طراحی لوگو کلینیک رادیولوژی هستید، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا هرچه سریعتر اطلاعات مورد نیاز شما در اختیارتان قرار گیرد.

نمونه طراحی لوگو رادیولوژی

طراحی لوگو رادیولوژی | هزینه لوگو کلینیک رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی

فعالیت تیم طراحی لوگو ما محدود به بخش خاصی نیست و در هر زمینه و صنفی که فعالیت دارید، میتوانید بخش هویت بصری خود را به ما بسپارید. شما میتوانید برای مشاهده بحشی از نمونه کارهای ما به صفحه طراحی لوگو مراجعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4