طراحی لوگو قنادی | قیمت لوگو قنادی شیرینی فروشی و کیک پزی + نمونه کار

شما هم به تازگی وارد عرصه ی کیک و شیرینی پزی شده اید؟ فروشگاه حضوری دارید یا پیج نوپای اینستاگرامی بار کرده اید؟ خب حتما میدانید که بازار پر از رقیب است! آیا برای دیده شدن کاری کرده اید؟ اولین قدم بعد از انتخاب نام برای کسب و کارتان طراحی لوگو است. طراحی لوگو قنادی و شیرینی فروشی از جمله اقدامات اساسی و اولیه در بخبود سب و کار شماست.

فرقی نمیکند فروشگاه یا پیج اینستاگرامی تازه کار داشته باشید، یا خیلی وقت است از حضور شما در این عرصه میگذرد؛ مهم سروع قدم برداشتن در جهت موفقیت است.

لوگو قنادی باید چه ویژگیهایی داشته باشد؟

طراحی لوگو قنادی | قیمت لوگو قنادی شیرینی فروشی و کیک پزی + نمونه کار

وقتی کنار یک قنای عبور میکنید، چه چیزی توجه شما را جلب می کند؟ احتمالاً شیرینی های جذاب که با دیدنشان اب دهانتان راه می افند!حتما اگر صاحب قنادی هستید، می خواهید طراحی لوگو قنادی شما نیز به همان اندازه چشم نواز باشد! یک طراحی عالی لوگو قنادی وشیرینی فروشی، همانطور که محصولات شما نشان می دهد، ویترین شما نیز هست. ما در ادامه یک دستورالعمل سه مرحله ای برای طراحی بهترین لوگوهای شیرینی پزی آورده ایم:

-لوگو قنادی شما باید تجلی سبک کار شما باشد

به سبک قنادی خود فکر کنید. طراحی لوگو قنادی شما باید با ویترین فروشگاه، وب سایت و خصوصیات شخصی شما همسو باشد. آیا به دنبال ظاهری مدرن هستید که دهان جوان باهوش اینستاگرام را آب بیندازد؟ یا اینکه فروشگاه شما بیشتر جنبه بوهمی به سبک قدیمی دارد که برای همه نسل ها جذاب است؟ به این فکر کنید که چگونه لوگو فروشگاه شما می تواند آن سبک را منعکس کند. لیستی از صفت هایی را که می خواهید لوگو شما مجسم کند، تهیه کنید. در طی مراحل طراحی به این لیست مراجعه کنید.

-نوع لوگو را هوشمندانه انتخاب کنید

انواع مختلف لوگو وجود دارد که شما با توجه به سلیقه و گنجایش برند خود باید یکی از آنها را انتخاب کنید. با در نظر گرفتن سبک خود، قدم بعدی این است که به نوع لوگویی که برای کسب و کار شما مناسب است، فکر کنید.

به طور کلی سه نوع لوگو برای انتخاب وجود دارد: لوگوتایپ، تصویری / نمادی و ترکیبی.

در لوگوهای تایپوگرافی، که به آنها لوگوتایپ نیز می گویند، نام شرکت را با فونتی خاص طراحی میکنند. نمونه اش شیرینی کوک!

طراحی لوگو قنادی | قیمت لوگو قنادی شیرینی فروشی و کیک پزی + نمونه کار

لوگوهای تصویری نمادهای ساده ای هستند که نمایانگر تجارت شما هستند. قنادی های زیادی وجود ندارند که از آرم نمادین استفاده می کنند، شاید به این دلیل است که بسیاری از آنها می خواهند نام تجاری خود را نشان دهند و به این ترتیب بهتر به یاد بمانند. در کنار لوگو تصویری یا نمادین باید اسم برند را نیز بیاورید. نمونه ای از قنادی معروف تهران که با لوگو تصویری اش در میان مردم به خوبی شناخته شده، در تصویر میبینید : شیرینی فرانسه.

طراحی لوگو قنادی | قیمت لوگو قنادی شیرینی فروشی و کیک پزی + نمونه کار

لوگوهای ترکیبی هم از تایپوگرافی و هم از آیکون استفاده می کنند. این لوگوها بهترین انتخاب هستند. برای مثال ترکیب لوگو تصویری و لوگوتایپِ شیرینی ناتلی:

طراحی لوگو قنادی | قیمت لوگو قنادی شیرینی فروشی و کیک پزی + نمونه کار

-رنگها را درست انتخاب کنید

رنگ ها پیامدهای روانشناختی عمیقی دارند. استفاده از رنگ ها می تواند پیامی را که را که دارید به سراسر دنیا برسانید و یا حتی با یک انتخاب اشتباه اتفاقی کاملاً بعکس رخ بدهد. انبوهی از قنادی ها از رنگ های طبیعی یا پاستلی استفاده می کنند.

قنادی های امروزی با استفاده از رنگ های غیر سنتی و غیر متعارف، از روانشناسی رنگ ها بهره می گیرند تا لوگوهای خود را در میان انبوه لوگوها برجسته کنند.

رنگهای تیره و بی روح

این رنگها برای محصول لذت بخشی مثل کیک و شرینی مناسب نیست. علاوه بر این ، رنگ های مبهم و کم رنگ می توانند با وعده طراوت در محصولات شما مغایرت داشته باشند و باعث شود که کالاهای شما بیات شوند.

رنگهای پویا و هیجان انگیز

یک طرح رنگی چشم نواز و گرم، مانند سایه های صورتی های اشتها آور، قهوه ای های شکلاتی، نارنجی های وسوسه انگیز و آبی های تازه، بیشترلوگوهای قنادی و شیرینی پزی را تحت سلطه خود گرفتند. اگر می خواهید بر تولید محصولات سالم تأکید کنید، رنگ سبز ممکن است رنگ منتخب شما باشد.

طراحی لوگو قنادی | قیمت لوگو قنادی شیرینی فروشی و کیک پزی + نمونه کار

قیمت طراحی لوگو قنادی و شیرینی فروشی

قیمت طراحی لوگو به طور کلی بسیار به نوع لوگویی که شما انتخاب میکنید بستگی دارد. در هنگام سفارش باید نوع لوگو (لوگوتایپ، لوگو تصویری یا لوگو ترکیبی) را انتخاب کنید تا بر اساس آن به شما قیمت اعلام شود. همچنین تعداد دفعات ویرایش و تعداد اتودهایی که برای طراحی کار شما زده میشود در قیمت لوگو مؤثر است.

ما بر اساس بودجه شما برایتان لوگو طراحی می‌کنیم

اگر به دنبال طراحی لوگو قنادی هستید و میخواهید در یادها ماندگار شوید و به این ترتیب به موفقیت شغلی برسید، ایران وبر با بهترین طراحان گرافیک در خدمت شماست. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4