طراحی لوگو ناخن کار – هزینه طراحی لوگو ناخنکار و نمونه کار

این روزها که تعداد ناحن کارها و متخصصین مانیکور و پدیکور روز به روز در حال افزایش است، متمایز شدن خیلی اهمیت دارد. برای اینکه در این رقابت پیروز شوید، قدم اول سفارش طراحی لوگو ناخن کار به یک تیم حرفه ای است. اما شاید شما در این زمینه اطلاعات کافی نداشته باشید و ندانید چه لوگویی به چه شرکتی سفارش دهید. ما در این مقاله اطلاعات شما را در این زمینه بالا میبریم تا طراحان بی اعتبار، کارهای کپی و بی کیفبت ته شما تحویل ندهند.

طراحی لوگو ناخن کار - هزینه طراحی لوگو ناخنکار

به طور کلی سه نوع لوگو وجود دارد: لوگو تصویری، لوگوتایپ(لوگو نوشتاری)، لوگو ترکیبی. لوگو تصویری که تکلیفش معلوم است، در طراحی این سبک ها از نمادها، سمبل ها و یا اشمال هندسی و انتزاغی استفاده میشود. لوگو نوشتاری اسم شما یا برندتان است ه به صورت سفارشی و گرافیکی طراحی میشود. در این دسته لوگو مونوگرام نیز هست که حرف اول اسم شما با طراحی خاص، میشود لوگو شما. لوگو تمیبی هم ترکیب هر کدام از اینهاست.

نکاتی که در سفارش طراحی لوگو ناخن کار باید دقت کنید

برای اینکه طراح شما را ساده و بی اطلاع نپندارد، لازم است سختیگیریهایی درپروسه طراحی اعمال کنید. با در نظر گرفتن موارد زیر، مطمئن باشید که لوگویی منخصر به فرد خواهید داشت.

لوگو کپی نباشد و منحصراً برای شما طراحی شود

مهمترین نکته ای که درباره با سفارش لوگو باید در نظر داشته باشید این است که تاکید کنید لوگویی کپی به شما تحویل ندهند و منحصراً برای شما طراحی شود. البته بسته به بودجه شما ممکن است طراح به شما بگوید طرح اماده را با اندکی تغییر به شما تحویل خواهد داد.

طراحی لوگو ناخن کار - هزینه طراحی لوگو ناخنکار

لازم به ذکر است ایده گرفتن از طرح های موجود نیز رایج است. اما استفاده ی مستقیم از طرحهای اینترنتی مطلقا مجاز نیست. زیرا در این صورت ممکن است ان لوگو توسط کسی دیگر نیز مورد استفاده قرار گرفته باشد. و نهایتاً این لوگو کمکی به خاص بودن و شناخته شدن شما نخواهد کرد. از طرفی آن لوگو دیگر هویت شما نیست!

لوگو، هویت شما و کارتان را نشان بدهد

یک ویژگی و خصوصیت برند شما باید در لوگو ظاهر شود. پس وقتی به دنبال طراحی لوگو ناخن کار هستید مسلما یک عنصری مرتبط با این کار باید در لوگو شما دیده شود. این لوگوی تصویری میتواند با یک لوگو مونوگرام یا لوگوتایپ نیز ترکیب شود تا شما را بهتر به مشتری بشناساند.

لوگو مدرن باشد

قطعا خود شما هم طرفدار سبک مینیمال و مدرن هستید و از طراح میخواهید تا از اغراق در طراحی جداً خودداری کند. طرح های ساده و خطی همیشه زیبا هستند و قطعا ظرافت و زیبایی کار شما را نشان میدهند.

طراحی لوگو ناخن کار - هزینه طراحی لوگو ناخنکار

رنگ لوگو هوشمندانه انتخاب شود

دقت کنید طراحتان بیش از حد از رنگها در لوگو استفاده نکرده باشد. نهایتا دو رنگ در لوگو دیده شود تا هم ساگی اش حفظ شود و مشتری راحت آن را به خاطر بسپارد.

بیشتر بخوانید
لوگو فرش | چگونه لوگو فروشگاه فرش سفارش دهیم؟

مراحل ایده پردازی و اتود و اجرا را از طراح به طور جداگانه بخواهید

از طراح بخواهید تا اتودهای مختلفی که با ایده متفائت زده است به شما نشان دهد و نظر شما را بخواهد. به این تزتیب مطمئن میشوید که طراح واقعا دارد برای شما لوگو سفارشی طراحی میکند. البته دقت کنید که هر چه تعداد اتودهایی که میزنند و تغییراتی که شما اعمال میکنید بیشتر شود، هزینه طراحی نیز بالا میرود.

گروه طراحان متخصص ایران وبر لوگویی با تمام ویژگیهای گفته شده متناسب با بودجه شما برایتان طراحی خواهد کرد. برای مشاوره رایگان و سفارش طراحی لوگو با ما تماس بگیرید.

هزینه طراحی لوگو ناخنکار

هزینه طراحی لوگو بسته به نوع لوگو انتخابی شما متغیر خواهد بود. (مقاله انواع لوگو را برای انتخاب بهتر مطالعه کنید.)همچنین مدت زمانی تحویل لوگو نیز در قیمت گذاری دخسل است. پیشنهاد میکنیم فرم زیر را به منظور دریافت قیمت انلاین پر کنید. مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

برای برآورد هزینه ویژگی های طراحی لوگو را انتخاب کنید!

برای مشاوره رایگان شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد کنید.

نمونه لوگو ناخن

کارهای اجرا شده توسط تیم ایران وبر در این زمینه کاملاً اختصاصی و مخصوص کارفرما طراحی شده اند. برای جلوگیری از کپی برداری و سواستفاده از کارها شماره تماس خود را در فرم قرار دهید تا نمونه کارها برای شما ارسال شود.

طراحی لوگو ناخن کار - هزینه طراحی لوگو ناخنکار و نمونه کار
طراحی لوگو ناخن کار - هزینه طراحی لوگو ناخنکار و نمونه کار

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.

موضوعات مرتبط: ,
به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
5 ابزار طراحی اپلیکیشن | کدام ابزارها برای طراحی UI/UX مناسب هستند؟

طراحان اپلیکیشن موبایل همیشه به دنبال ابزار مناسبی هستند که طراحی هایشان را برای تجربه کاربر نهایی ارزشمند کند. توسعه یک اپلیکیشن موبایل ارزشمند به مهارت، خلاقیت و البته ابزار مناسب نیاز دارد. چه یک حرفه ای طراحی اپلیکیشن باشید و چه یک مبتدی در دنیای طراحی اپلیکیشن موبایل، این مقاله عالی میتواند تاثیر زیادی بر مهارت های شما بگذارد. قرار است در این مقاله با معرفی 5 ابزار برتر طراحی اپلیکیشن به بررسی آنها بپردازیم. طراحی اپلیکیشن چیست؟ طراحی اپلیکیشن ظاهر و احساس یک اپلیکیشن موبایل است. این شامل تمام عناصر بصری و عناصر تعاملی است که بر عملکرد برنامه تأثیر می گذارد. طراحی اپلیکیشن موبایل دو مفهوم UI و UX را ترکیب می کند. رابط کاربری (UI) ظاهر […]

لوگو نوکیا تغییر کرد! | نگاهی به لوگو جدید نوکیا و انگیزه ی این تغییر

عکسی که در بالا مشاهده میکنید، لوگوی جدید نوکیا است! این لوگو نه تنها از یک برند نمادین، بلکه استراتژی جدید شرکت را نیز میرساند. درست یک روز قبل از MWC2023، نوکیا با تغییر لوگوی نمادین و شناخته شده خود، جهان را شوکه کرد. لوگوی نوکیا با گذشت زمان تغییر کرده است، که طبیعی است زیرا تغییر تنها ثابت در این جهان است. با این حال، لوگوی جدید از لوگوی کلاسیک، اثبات شده و شناخته شده نوکیا فاصله می گیرد و صفحه جدیدی در تاریخ نوکیا باز می شود. لوگوی جدید، که ما را به یاد برخی از لوگوهای مدرن می اندازد، نشان دهنده تمام انرژی است که نوکیا برای تغییری که بیش از 10 سال پیش آغاز شد، به […]

10 عنصر برتر که هر طراحی اپلیکیشن تجاری موفق باید داشته باشد

نیازهای افراد با گذشت زمان تغییر می کند. پس از مدتی استفاده از یک اپلیکیشن، اغلب ارزش بیشتری از آن می خواهند. اگر اپلیکیشن شما نیاز داشته باشد که با نشان دادن تفاوت آن با سایرین، از رقبا متمایز شود، کل زیرساخت فناوری شما رشد خواهد کرد. فرآیند طراحی اپلیکیشن تجاری همه قبول دارند که تعامل کاربر بیشتر است، تعاملات موفقیت آمیزتر است، و تجربه کاربری (UX) با رابط کاربری عالی اپلیکیشن موبایل (UI) بهتر است. به این فکر کنید که چگونه ویژگی‌های برنامه خاص ممکن است بر ادراک و احساسات کاربران در هنگام استفاده از برنامه تأثیر بگذارد، هنگام انتخاب ویژگی‌هایی که باید در آن گنجانده شود. ارائه دهندگان خدمات طراحی UX/UI همیشه به عناصری که بر انتخاب کاربران […]

تاریخچه لوگو ورساچه | تصویر لوگو ورساچه چه مفهومی دارد؟

لوگو ورساچه و تصویر مدویا در آن شاید یکی از معروف ترین لوگوهای دنیای مد باشد. در چهل و پنج سال گذشته، خود برند ورساچه یکی از شناخته شده ترین برندها در دنیای مد لوکس بوده است. برندی که لباس هایش اغلب به فرش قرمز می رسد و توسط بسیاری از افراد مشهور پوشیده می شود. همه می دانیم که این شرکت مد لباس های شگفت انگیز طراحی و عرضه می کند، اما چقدر درباره لوگوی ورساچه می دانیم؟ برند در سال 1978 تأسیس شد، بنابراین سال‌های زیادی از فعالیت آن می‌گذرد. نکته جالب این است که لوگو آن توانسته مد روز باقی بماند و هنوز هم مرتبط با برند باشد. لوگو واقعاً با اولین مجموعه ای که توسط این […]

چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4