لوگوهایی که در 2022 ریدیزاین شدند

کم کم به روزهای پایانی 2022 نزدیک میشویم. سالی که به لحاظ اقتصادی برای بسیاری برندها چه در دنیا و چه در ایران روشن نبود. اما با این حال برخی از برندها بنا به دلایلی تصمیم به بازطراحی لوگوهای خود گرفتند. (دلایل ریدیزاین لوگو را بخوانید) به این ترتیب ما در این مقاله به بررسی لوگوهایی که در 2022 ریدیزاین شدند، خواهیم پرداخت.

در سال 2022 تعداد انگشت شماری بازطراحی لوگو انجام شده است. در این پست، برخی از به روز رسانی های لوگوی مورد علاقه خود در سال 2022، به علاوه نکات طراحی و بینش در مورد نحوه طراحی لوگو به اشتراک خواهیم گذاشت.

ترندهای طراحی لوگو 2022

در ابتدا لازم است نگاهی به ترندهای طراحی لوگو در سال جاری اندازیم. اینها را کمتر به عنوان دستورالعمل های طراحی سختگیرانه و بیشتر رویکردهای طراحی در نظر بگیرید. در اینجا دو تا از داغ ترین روندهای طراحی لوگو سال 2022 را آورده ایم:

تجدید حیات

هزاران شرکت به ریشه های خود نگاه می کنند تا به سمت آینده پیش بروند. با توجه به اینکه برندهای بزرگ سعی می کنند مسیر جدید خود را به میراث خود متصل کنند و داستانی منسجم تر را بیان کنند. انتظار داشته باشید که با ریدیزایهای لوگوی بیشتری با عناصر تاریخی شرکت ها مواجه شوید.

برندینگ متصل

به‌طور فزاینده‌ای، برندها به فکر این هستند که چگونه لوگو آن‌ها هویت گسترده‌تری از برندشان را منعکس کند. در این مورد باید انتظار داشته باشید بسیاری از عناصر بصری لوگوها در بخشهایی از برند مانند وب سایت ها، برنامه ها و تبلیغات تکرار شوند. لوگوهای جدید GSK و Minecraft چند نمونه عالی از این روند هستند.

لوگوهایی که در 2022 بازطراحی شدند

برویم نگاهی به لوگوهایی که در 2022 ریدیزاین شدند، بیندازیم:

ریدیزاین لوگو M&M’s

لوگوی جدید M&M یک بازطراحی برای دنیای رو به پیشرفت است. این تنظیم جزئی لوگو از یک آرم زاویه دار به یک لوگوی مستقیم، تمرکز بصری شما را به علامت نشان می دهد و نشان دهنده تمرکز برند بر تعلق و با هم بودن است. مجموعه شخصیت های M&M نیز تغییر کرده است، به ویژه با کفش هایی که برخی از خانم ها می پوشند.

چرا ما آن را دوست داریم: از منظر طراحی، لوگوی جدید واقعاً چشم شما را به نماد جلب می کند. این یک تمرین عالی در سلسله مراتب بصری است و از عناصر طراحی ظریف مانند فاصله دور حروف برای جلب تمرکز و ایجاد مفهوم مریخ استفاده می کند.

جدید- قدیم

تغییر لوگو اینستاگرام در 2022

خطوط ضخیم تر و گرادیان دوستانه تر است. طراحی مجدد لوگوی اینستاگرام در سال 2022 نمونه ای عالی از این است که چگونه می توانید لوگوی خود را برای تأثیر مثبت بدون تغییر خیلی شدید به روز کنید.

به گفته اینستاگرام، هویت برند جدید «برای پذیرش ادامه تکامل برای کمک به… ایجاد تجربیات فراگیرتر و فراگیرتر طراحی شده است.»

چرا آن را دوست داریم: به‌روزرسانی لوگوی جدید اینستاگرام کوچک اما قدرتمند است. گرادیان پررنگ به نشان‌واره برنامه در دستگاه‌های تلفن همراه کمک می‌کند. به علاوه، مدتی بود که اینستاگرام لوگوی خود را به روز نکرده بود. طراحی مجدد لوگو روشی هوشمندانه برای جلب علاقه مردم و ترغیب مردم به صحبت درباره برند شما است.

لوگو جدید- لوگو قدیم اینستاگرام

لوگو بتمن در 2022

لوگوی بتمن برای اولین بار از سال 2011 به‌منظور ورود دوران جدیدی در کمیک به‌روزرسانی شد. بتمن شماره 125 که توسط طراح خورخه خیمنز ایجاد شد، لوگومارک جدید را در 5 جولای 2022 معرفی کرد. لوگوی جدید که دارای سایه نماد خفاش است، منقبض‌تر، سنگ‌آلودتر است و به کمیک حس و حال قوی‌تری می‌دهد.

لوگو جدید و قدیم بتمنلوگول

لوگو جدید اسپرایت

لوگوی جدید اسپرایت بخشی از تجدید برند جهانی است. اولین بار برای دومین برند بزرگ نوشیدنی گروه کوکا کولا. با همکاری آژانس جهانی WPP، لوگوی جدید Sprite نسخه‌ای از لوگوی نمادین فلش سال‌های گذشته است.

بیشتر بخوانید
تاریخچه طراحی لوگو فورد | امضای هنری فورد، لوگوی فورد

چرا ما آن را دوست داریم: لوگوی جدید جذابیت بصری را حفظ می کند، به ویژه در عناصر طراحی فونت منحصر به فرد، اما با جدا شدن از مرز قدیمی، و تقویت حس حرکت متن (روند فونتی که ما داریم، علامت کلمه را به سطح کاملاً جدیدی می برد. چیزی که امسال به کرات در لوگوها دیدیم.)

بازطراحی لوگو Toblerone

یکی دیگر از برندهای نمادین غذا و نوشیدنی که به ندرت تغییر می‌کند. طراحی لوگوی جدید Toblerone بخشی از بازسازی گسترده تر نام تجاری است و یکی از بهترین نمونه های رویکرد برندسازی متصل که در ابتدای این پست به آن اشاره کردیم.

چرا ما آن را دوست داریم: لوگو جدید Toblerone یک نمونه عالی از یک نام تجاری است که احساس یکپارچگی می کند، از نشانگر لوگو گرفته تا برنامه های کاربردی بسته بندی و سایر عناصر طراحی بصری. لوگوی جدید تقریباً شبیه به لوگوی قدیمی است که کاملاً با پالت رنگی جدید برند مطابقت دارد.

لوگو سیتروئن در 2022

غول خودروسازی اروپایی سیتروئن اخیراً پس از تقریباً هر خرده‌فروش بزرگ خودرو در این سیاره، لوگوی خود را به‌روزرسانی کرد تا آرزوهای خود را به عنوان اولین برند خودروی دیجیتال منعکس کند. به طور مشابه، این شرکت ترجیح داد به جای طراحی لوگو جدید، یک لوگوی قدیمی از گذشته را احیا کند.

چرا آن را دوست داریم: معرفی مجدد لوگوی بیضی شکل آندره سیتروئن، با کاهش شلوغی لوگوی قدیمی و جایگزینی آن با اشکال هندسی بیشتر، به کاربردهای فیزیکی لوگو (یعنی در خودروهای سیتروئن) حس مدرن تری می بخشد. طراحی لوگو از زیبایی براق و اقتصادی برخوردار است.

بازطراحی لوگو بوگاتی در 2022

هویت سازمانی جدید بوگاتی نشان دهنده جاه طلبی این شرکت برای حرکت فراتر از دنیای خودرو است. با مشارکت شرکت مشاوره طراحی جهانی Interbrand، مرکز برند جدید بوگاتی یک لوگوی جدید و جسورانه است که دارای عناصر کلاسیک آرم “EB” این خودروساز است.

چرا ما آن را دوست داریم: حذف عناصر میراث لوگوی قدیمی و تمرکز بر علامت کلمه EB به بوگاتی این امکان را داده است که کمتر شبیه یک برند آبجو اروپایی مبهم باشد و بیشتر شبیه به نیروگاه خودروهای لوکسی باشد که هست. در ترکیب با پالت رنگی جدید این برند، طراحی لوگوی 2022 تند، قدرتمند و مملو از اعتبار است.

نکاتی از برترین بازطراحی های لوگو در سال 2022

در سال 2022 برخی از بزرگترین برندهای جهان لوگوی خود را به روز کردند. اگر به دنبال ایجاد یک نام تجاری جدید هستید یا فقط به لوگوی موجود خود روح بیشتری می بخشید، این نکات را در نظر داشته باشید:

جهان در حال تبدیل شدن به فضایی فراگیرتر و قابل دسترس برای همه است. بسیاری از شرکت ها در حال تجدید نظر در طرح های لوگو خود هستند تا آن را منعکس کنند. در مورد عناصر داستان جالب برای برند خود فکر کنید که می تواند نشان دهنده لوگوی شما باشد. لوگو راهی عالی برای به تصویر کشیدن شخصیت برند شما در ساده ترین و کوچکترین کاربرد ممکن است. به این فکر کنید که چگونه فونت لوگو و نماد اصلی لوگو برند شما را جذب می کند. سادگی، خوانایی، رنگ و سلسله مراتب بصری احتمالاً مهمترین عناصری هستند که باید در هنگام طراحی یا طراحی مجدد لوگو به آن فکر کنید. با چه راه‌های ساده‌ای می‌توانید بدون تحول عظیم یا تغییر نام تجاری، لوگوی خود را ارتقا دهید؟

اگر آماده‌اید گامی در مسیری جدید بردارید و می‌خواهید داستان برند خود را از طریق یک لوگوی جدید تعریف کنید، بهتر است با یک تیم حرفه ای در زمینه مشاوره داشته باشید. دپارتمان طراحی لوگو ما در زمینه مشاوره به صورت رایگان در خدمت شما خواهد بود.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4