طراحی لوگو کلینیک کاشت مو | هزینه طراحی لوگو مرکز کاشت مو به همراه نمونه کار

با پیشرفت تکنولوژی و البته شایع شدن ریزش مو (بیشا از پیش)، کاشت مو به یکی از عمل های پر طرفدار بین مردها تبدیل شده است. شاید کلینیک های بسیاری دیده اید که در همه جا (مخصوصا شبکه های مجازی) کاشت مو را تبلیغ میکنند. اگر شما هم در این زمینه فعالیت میکنید و در پی بالا بردن تاثیر تبلیغ خود هستید باید بدانید لوگو و هویت بصری حتی قبل از نمونه کار شما نظر مشتری را جلب میکند. در صورتیکه شما هم به دنبال طراحی لوگو کلینیک کاشت مو هستید، این مقاله را تا انتها بخوانید.

لوگو کلینیک کاشت مو

کاشت مو یک نوع جراحی است که به شما این امکان را می دهد تا ناحیه ای از سر که مچل یا کم مو است، پر کنید. پزشکان از دهه 1950 این پیوندها را در ایالات متحده انجام می دهند، اما تکنیک ها در سال های اخیر تغییرات زیادی کرده است.

شما معمولا این روش را در مطب دکتر انجام می دهید. ابتدا، جراح پوست سر شما را تمیز می کند و دارویی برای بی حس کردن پشت سر شما تزریق می کند. پزشک شما یکی از دو روش را برای پیوند انتخاب می کند: جراحی نوار واحد فولیکولی (FUSS) یا استخراج واحد فولیکولی (FUE). با FUSS، جراح یک نوار 6 تا 10 اینچی از پوست را از پشت سر شما برمی دارد. کنار می گذارند و سر را بسته می دوزند. این ناحیه بلافاصله توسط موهای اطراف آن پنهان می شود.

اما برای صاحب یک کلینیک بازاریابی و تبلیغات بسیار مهم است. مبحث تبلیفات نیز با برندینگ شروع میشود. طراحی لوگو اولین بخش هویت بصری در برندینگ است. این لوگو قرار است در کارت ویزیت ، تابلو و دکور داخل کلینیک شما و البته در سایت و پیج شما درج شود. پس بسیار مهم است که به چه صورت طراحی شود.

طراحی لوگو کلینیک کاشت مو | هزینه طراحی لوگو مرکز کاشت مو به همراه نمونه کار

لوگو کلینیک کاشت مو برای بازاریابی

در یک لوگو عناصر بسیاری دخیل هستند که میتوان به جلب مشتری بیشتر و بازاریابی شما کمک کند. برای اینکه لوگو کلینیک کاشت مو شما بتواند بهترین عملکرد را در کمپین بازاریابی شما داشته باشد، باید موارد زیر را در نظر بگیرید

مخاطبان شما

در ابتدای طراحی لوگو، باید این را در نظر گرفت لوگو شما قرار است خطاب به چه کسانی باشد؟ مشتریان برند شما چه افرادی با چه سنی، چه جنسیتی و از چه قشری از جامعه هستند؟

یکی از المانهای مهم در طراحی لوگو نوع لوگو است. جدا از سلیقه ی مشتری یا طراح مواردی در مورد لوگو وجود دارد که به آن میپردازیم: 1) هر نوع لوگو مناسب چه کسب و کاری است؟ 2) چه نوع لوگویی برای کلینیک کاشت مو سفارش دهیم؟

طراحی لوگو کلینیک کاشت مو | هزینه طراحی لوگو مرکز کاشت مو به همراه نمونه کار

قبل از هرچیز لازم است که انواع لوگو را بشناسیم:

لوگو تصویری: لوگویی که در آن از تصویر استفاده میشود. تصویری انتزاعی، نمادین یا رئال. این بسته به ایده و انتخاب طراح و قابلیت برند شما دارد. در این نوع لوگو باید اسم و حیطه کاری شما به صورت تگ لاین پایین لوگو نوشته شود. این کار در ابتدا که برند شما نوپا است لازم و ضروری است. تا به این ترتیب مخاطب شما را بهتر بشناسد و راحت تر به ذهن بسپارد.

این سبک لوگو برای تمامی مشاغل مناسب و کار آمد است. اغلب برند ها به داشتن لوگوی تصویری، به خاطر مانایی بیشتر در ذهن، اصرار دارند.

لوگوتایپ: لوگویی که در آن نوشتار وجود داشته باشد.(هر لوگویی که در آن خوانش نقش داشته باشد، لوگو نوشتاری است.) یعنی اسم برند شما با سبکی خاص و منحصر بفرد که مرتبط با برند شما هم باشد طراحی میشود. در این سبک هرگز از فونت آماده استفاده نمیشود.

بیشتر بخوانید
طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

این سبک برای برندهای نوپا با اسم کوتاه مناسب است. اگر مثلا اسم کلینیک شما بلند و چندبخشی باشد، لوگوتایپ مناسب شما نیست. به جای آن میتوانید از letter mark یعنی حرف یا حروف اول اسم برندتان استفاده کنید.

لوگو تلفیقی: لوگو تلفیقی و یا ترکیبی هم تکلیفش مشخص است. ترکیب و تلفیق تصویری و نوشتاری است. این سبک برای تمامی برندها مناسب و کارآمد است.

حتما میدانید که رنگها تاثیر روانشناسی خاصی بر افراد دارند. این ویژگیها را پس از بررسی های علمی روانشناختی کشف کرده اند. پس میتوانیم بگوییم رنگ در بازاریابی تاثیر مستقیم میگذارد. بنابراین انتخاب رنگ یکی از بخش های مهم طراحی لوگو است که باید به آن اهمیت بسیاری داد و اینکه شما به رنگ خاصی علاقه دارید دلیل کافی و محکمی برای انتخاب آن نخواهد بود.

مثلا رنگ قرمز رنگ هیجان آوری است و انتخاب بیشتر رستوران ها و فست فودها برای لوگو و هویت بصری است. چرا که اشتها را افزایش میدهد . پس مغز مشتری با دیدن این رنگ اشتها را تحریک میکندو نهایتا مشتری غدای بیشتری سفارش میدهد.

حالا باید در نظر گرفت که در لوگو کلینیک کاشت مو نیاز به انتقال آرامش و امنیت داریم. پس میرویم سراغ رنگهایی که این حس را در مشتری تداعی کند.

پیشتر گفتیم از فونت آماده در لوگوتایپ استفاده نمیشود. اما لوگوتایپ ها همه بر پایه یک خط هستند. ممکن است برخی پایه ی خط بنایی داشته باشند، برخی دیگر پایه ی نستعلیق یا ثلث. این به ایده و خلاقیت طراح بستگی دارد. اصول را از آن خط میگیرد آن را طراحی میکند و به آن شکل و زینت میدهد و در آن با توجه به ایده ی اولیه تغییرات لازم را ایجاد میکند.

تگ لاین لوگو تصویری هم یک فونت نیست. طراح آن را در نرم افزار ایلستریتور طراحی میکند. پس طراحی لوگو به هیچ عنوان کار ساده و راحتی نیست، بلکه بسیار زمان گیر و پر چالش نیز هست.

مورد دیگری که از اهمیت بالایی برخوردار است و در طراحی لوگو کلینیک کاشت مو تاثیر دارد، محل استفاده از لوگو است. گاهی فقط برای پیج اینستاگرام لوگو لازم دارید، گاهی برای تمام بخش های تبلیغاتی آن را میخواهید. این مورد در نوع طراحی و استفاده از رنگها و فایلی که در اختیار شما قرار میگیرد تاثیر میگذارد.

تمامی موارد ذکر شده، قبل از شروع کار طراحی از شما پرسیده خواهد شد. فرمی به شما میدهیم تا بریف برند خود را به صورت پاسخ به سوالاتی این چنینی برای ما بنویسید. بر اساس آن کار طراحی شروع میشود.

نمونه طراحی لوگو

برای مشاهده ادامه ی نمونه کارها به صفحه ی نمونه کار طراحی لوگو مراجعه کنید. در این صفحه برخی از نمونه کارهای لوگو که برای مشاغل مختلف طراحی شده است، قرار داده ایم.

طراحی لوگو کلینیک کاشت مو | هزینه طراحی لوگو مرکز کاشت مو به همراه نمونه کار

قیمت طراحی لوگو کلینیک کاشت مو

برای اطلاع از قیمت طراحی لوگو کلینیک کاشت مو، خواهشمندیم فرم زیر را تکمیل کنید تا هرچه سریعتر از تعرفه های ما مطلع شوید.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4