بررسی اپلیکیشن تپسی + مزایا + معایب

اپلیکیشن تپسی پس از اسنپ دومین تاکسی اینترنتی ایران محسوب می شود. بر خلاف اسنپ که راه خود رو به بقیه محصولات و خدمات دیگر باز کرده است، تپسی نیش مارکتینگ خود را حفظ کرده است و تلاش خود را در سرویس اینترنتی تاکسی و بهبود ان انجام می دهد.

ما در این سری بررسی ها بخش های مختلفی از یک اپلیکیشن را بررسی می کنیم و نظرات صادقانه خود را برای بهبود هر یک معایت بیان می کنیم. در ادامه با ایران وبر همراه باشید.

شاید برای شما مناسب باشد: لوگو تپسی | تپسی هم از اتهام کپی‌برداری در امان نبود

مزایا طراحی اپلیکیشن تپسی

همانطور که بیان شد اپلیکیشن تپسی، فقط بر روی یک خدمت در حال کار است و ان فقط تاکسی اینترنتی است. این موضوع باعث می شود که تمرکز بیشتری بر روی کار خود داشته باشد و نواوری های بهتری در این زمینه انجام دهد.

مزایا طراحی اپلیکیشن تپسی

سرعت اپ تپسی

اپلیکیشن تپسی از سرعت خوبی برخودار است. این اپ یک اپلیکیشن نیتیو است و به همین دلیل کاربر در استفاده از ان بیشترین سرعت را تجربه می کند. باگ هایی که مربوط به سوپر اپلیکیشن اسنپ را ندارد و به همین دلیل امتیاز ما به ان 5 ستاره است.

قابلیت های بازاریابی و باشگاه مشتریان تپسی

تپسی برای باشگاه مشتریان خود نام سفینه را برگزیده است. این بخش نیز با استفاده از اسامی زمین ، ماه و سیارات دیگر باشگاه مشتریان متفاوتی در ایران است. این بخش نیز از نظر ما مشکلی ندارد و 5 ستاره را نوش جان می کند.

قابلیت های بازاریابی و باشگاه مشتریان تپسی

قابلیت ها دسترسی سریع و نوآورانه

تپسی در زمانی که می خواهید سوار شوید، در صورتی که اطراف شما مکان هایی باشد که بیشتر از همه مسافران در ان سوار می شوند را به شما پیشنهاد می کند و به راحتی می توانید با زدن ان نقطه، مبدا را مشخص کنید.

همچنین قابلیت انعام به راننده و همچنین خطوط سرویس هم خط تپسی نیز یک پله به سطح تاکسی رانی اینترنتی افزوده است. همچنین قابلیت دستیار هوشمند تپسی نیز ، قابلیت بسیار وبی است که مبدا را تغییر می دهد و هزینه سفر را کاهش می دهد.

قابلیت ها دسترسی سریع و نوآورانه

صفحه انتظار پیدا شدن تاکسی

اپلیکیشن تپسی در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است و توانسته است یک بازی برای این بخش طراحی کند. با این بازی به راحتی در زمان یافتن تاکسی، مشغول بازی ساده و با حال تپ سی می شوید و این یعنی اصلی گمیفیکیشن را به صورت گیم اجرا کردن! 5 ستاره کمترین امتیاز برای این بخش است.

صفحه انتظار پیدا شدن تاکسی

مشکلات اپلیکیشن تپسی

اپلیکیشن تپسی ، مشکل کمی دارد. اما به هر حال این مشکلات باید در برنامه نویسی اصلاح شود تا در نهایت یک محصول بی نقص دیده شود.

مشکل قیمت گذاری تپسی

اپلیکیشن تپسی یک مشکل عمده دارد و قیمت گذاری ان است. نه این که قیمت ان زیاد است یا کم. اما اگر شما یک مرتبه در شلوغی از اپ تپسی استفاده کرده باشید، هر مرتبه که تاکسی پیدا نمی شود و درخواست مجدد می دهید قیمت بی دلیل بالا تر می رود. حال کافی است با یک گوشی دیگر و اکانت دیگر همان مسیر را بزنید، قیمت به قیمت اولیه باز می گردد.

این تجربه برای کاربر خوشایند نیست و با هر دلیل و بهانه، من را چندین مرتبه از سفر با تپسی منصرف کرده است.

مشکل خطوط سرویس هم خط در زمان فعال نبود

خطوط سرویس هم خط یک سرویس است که از طرف تپسی ارائه می شود. اما خب این خطوط 24 ساعته فعال نیستند. حال در زمان فعال نبود باید مجدد ان ها داخل اپلیکیشن قابل انتخاب باشند و این سرویس فعال باشد.

بهتر است برای بهبود تجربه مشتری این بخش های در همان زمانی که فعال است قابل مشاهده باشد و در زمان های دیگر غیر فعال باشد. این به معنی است که اصلا قابل انتخاب نباشند.

شما می توانید برای مشاوره پیرامون طراحی اپلیکیشن به صفحه طراحی اپلیکیشن مراجعه کنید.

موضوعات مرتبط: ,
به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
سرچ کنسول گوگل، فیلتر نتایج ترجمه شده را اضافه کرد + تگ جلوگیری از ترجمه صفحه

کنسول جستجوی گوگل امروز «نتایج ترجمه شده» را به فیلتر ظاهر جستجو در گزارش های عملکرد اضافه کرده بود. این فیلتر به شما امکان می‌دهد نحوه تعامل جستجوگرانی که نتایج ترجمه را دریافت می‌کنند با محتوای شما در جستجوی Google بررسی کنید. نحوه دسترسی به این فیلتر با ورود به کنسول جستجوی گوگل، کلیک بر […]

تیزر تبلیغ allstate – تبلیغ شرکت بیمه و کار از خانه

در تبلیغات آنچه مهم است نشان دادن هدف و دلیل به کاربر برای استفاده از خدمات ماست. یک شرکت بیمه برای تبلیغ چه شیوه ای می تواند پیش گیرد؟ چگونه افراد جامعه را مجاب به استفاده از خدمات خود کند؟ این کاری است که شرکت بیمه آل استیت به خوبی آن را در مارکتینگ خود […]

بررسی اپلیکیشن و اپ استور سیب اپ – هزینه واقعی هر اکانت سیب اپ چقدر است؟

اپ استور های یا فروشگاه های اپلیکیشن یکی از مهمترین نیاز های هر کاربری برای دانلود اپلیکیشن است. این نیاز در رابطه به سیستم عامل آی او اس نیز دو چندان مشخص است. این سیستم عامل با محدودیت های خاص خود وجود استور های داخلی را توجیه می کند. مهمترین روش دانلود اپلیکیشن های آی […]

تبلیغ کیا اسپورتیج x pro 2023 با استفاده از مسئولیت اجتماعی در بازاریابی

تبلیغات و بازاریابی چه دیجیتال و چه سنتی دارای ابعاد مختلفی است. اما در همه این ابعاد خلاقیت حرف اول و اخر را می زند. در این ویدئو و تیزر تبلیغاتی اسپورتیج ایکس پرو ۲۰۲۳ کیا در کنار مسئولیت اجتماعی از خودرو جدید خود را نیز معرفی می کند. در تبلیغ بالا کیا اسپورتیج ایکس […]

آمیخته بازاریابی یا p های مارکتینگ چیست؟ 7T را هم شنیده اید؟

آمیخته بازاریابی یا marketing mix یکی از مفاهیم مهمی است که در بازاریابی از ان استفاده می شود. این بازاریابی را به صورت میکس یا امیخته ای از چندین عنصر در نظر می گیرد تا بتوان بهتر بازاریابی برای جذب مشتری و حفظ مشتری را مدیریت کرد و بهترین بازدهی را از ان گرفت. به […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4