طراحی سایت انتشارات کلک معلم ساجدی

طراحی سایت انتشارات کلک معلم ساجدی

طراحی سایت انتشارات کلک معلم ساجدی

یکی از جدیدترین کار های گروه طراحان ایران وبر طراحی سایت انتشارات کلک معلم ساجدی است. طراحی سایت انتشار کلک معلم ساجدی با جدیدترین متد روز و بر اساس ظاهر کتاب های این انتشارات توسط گروه طراحان ایران وبر انجام گرفت. امکانات کلی این پروژه طراحی سایت انتشارات به صورت زیر می باشد:

  1. بخش فروشگاه
  2. بخش نمایندگی ها در کشور
  3. بخش مشاوران در کشور
  4. بخش همکاری مولفان و ویراستاران
  5. بخش کتاب های ویژه
  6. بخش آخرین کتاب ها
  7. پیش خرید کتاب
  8. سیستم نوتیفیکیشن

در بخش فروشگاه بخش های مختلفی قرار داده شده است. از جمله مهمترین بخش انتخاب سال تحصیلی برای دانش آموزان است. به این صورت به راحتی سال تحصیلی خود را یافته و می توانند کتاب مورد نظر خود را خریداری کنند.

در بخش نمایندگی های سایت انتشارات کلک معلم که قرار داده شده است، کاربران به راحتی با کلیک بر روی نام استان مورد نظر خود می توانند تمامی نمایندگی ها و اطلاعات کامل آن ها را مشاهده کنند.

بخش نمایندگی سایت

در بخش مشاوران نیز همانند نمایندگی ها می توانند مشاوران انتشارات کلک معلم را در سراسر کشور مشاهده کنند.

بخش دیگری که در سایت انتشارات کلک معلم قرار داده شده است، بخش ثبت نام مولف و ویراستاران است. به این صورت که در صورت تمایل می توانند به این بخش مراجعه کنند و اطلاعات و حتی نمونه کار خود را آپلود کرده و انتشارات به راحتی می تواند افراد ثبت نامی را مشاهده کرده و با آن ها تماس برقرار کند.

ahooralaw

در طراحی این سایت بخش های دیگری نیز قرار داده شده است. از جمله بخش های مهمی که در طراحی این سایت گنجانده شده است، بخش کتاب های ویژه ی انتشارات کلک معلم که به صورت اسلاید شو بر روی یک قفسه ی کتاب حرکت می کند، نشان داده شده است. در کنار این بخش نیز یک بخش دیگر به نام جدیدترین کتاب های منتشر شده قرار داده شده است که کاربران به راحتی آخرین های انتشارات را می توانند مشاهده کنند.

در بخش فروشگاه قابلیت های جدیدی قرار داده شده است. از جمله مهمترین قابلیت قرار داده شده ، پیش خرید محصولات است. به این صورت که کاربر می تواند قبل از انتشار کتاب، کتاب را پیش خرید کند.

قابلیت دیگری که بر روی سایت انتشارات کلک معلم ساجدی قرار داده شد، نوتیفیکیشن سایت می باشد. نوتیفیکیشن به این صورت است که کاربر با ثبت نام در آن می تواند بر روی موبایل خود و یا مرورگر خود به محض این که خبر یا مطلب جدیدی منتشر شد، به صورت پیامی آن را دریافت کند.

طراحی قسمت ابتدایی سایت انتشارات کلک معلم

یکی از بخش های زیبا و جذاب سایت کلک معلم که برای این انتشارات طراحی شد، بخش ابتدایی سایت است. این بخش با الگو از کتاب ها و طراحی کتاب این انتشارات طراحی شده است. در دسکتاپ زمانی که موس بر روی این بخش وارد می شود تمامی اجزای به حرکت در آمده و یک نما و حس بسیار خاصی به کاربر منتقل می کند. این طراحی به صورت اختصاصی و با جدیدترین تکنولوژی روز جهان انجام شده است.

 

 رضایتنامه ی انتشارات کلک معلم ساجدی

 

trust

رضایتنامه کلک معلم

شما می توانید برای مشاهده ی سایت به آدرس www.kelk-m.ir مراجعه کنید.


طراحی سایت نوشته‌های تازه دسته‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + دوازده =