طراحی سایت وکالت موسسه حقوقی اطلس حامی پارس (فارسی و انگلیسی)

طراحی سایت وکالت موسسه حقوقی اطلس حامی پارس (فارسی و انگلیسی)

طراحی سایت وکالت موسسه حقوقی اطلس حامی پارس (فارسی و انگلیسی)

یکی از سایت هایی که گروه طراحان ایران وبر آن را طراحی کرده است، طراحی سایت وکالت موسسه حقوقی اطلس حامی پارس می باشد. آن چه این سایت را در یک کلام متمایز نشان می دهد طراحی کاملا شیک اختصاصی و استفاده از رنگ های اداری این موسسه حقوقی است. در ادامه به بررسی جزئیات آن خواهیم پرداخت. با ایران وبر همراه باشید.

ویژگی های طراحی سایت موسسه حقوقی اطلس حامی

در این بخش به ویژگی های کلی این سایت اشاره خواهیم کرد و قابلیت های آن را بیان می کنیم:

۱- طراحی ریسپانسیو

۲- قابلیت شناخت منطقه جغرافیایی که کاربر وارد می شود و انتخاب زبان بر همان اساس

۳- دو زبانه (انگلیسی و فارسی)

۴- مجهز به سیستم مخصوص وکلا ی ایران وبر

۵-طراحی اختصاصی و مطابق با لوگو

۶- طراحی پارتیکل برای اسلایدر

و…

این ویژگی های ویژگی های بسیار مهم این سایت می باشند.

طراحی ریسپانسیو

طراحی ریسپانسیو به معنای طراحی واکنش گراست. این به این معنی است که شما با گوشی و یا نمایشگر ها با سایز مختلف که وارد سایت شوید نمایی کامل از سایت را خواهید داشت و به تمام قابلیت های سایت دسترسی خواهید داشت.

قابلیت شناخت منطقه جغرافیایی و انتخاب زبان

یکی دیگر از قابلیت های سایت اطلس حامی پارس استفاده از قابلیت شناخت منطقه جغرافیایی می باشد. به این صورت که سایت منطقه جغرافیایی کاربر را می شناسد و با توجه به آن زبان مورد نظر را انتخاب می کند. برای مثال اگر کاربری از ایران وارد شود کاربر زبان فارسی را مشاهده خواهد کرد و اگر از خارج از ایران وارد شود کاربر زبان انگلیسی را مشاهده خواهد کرد.

قابلیت دو زبانه

این قابلیت کاربر امکان انتخاب زبان مورد نظر خود را دارد. دلیل آن نیز به دلیل بین المللی بودن این موسسه ی حقوقی بوده که کاربران مختلفی از سراسر جهان سایت را مشاهده می کنند.

سیستم اختصاصی وکلا

سیستم اختصاصی وکلا که طراحی ایران وبر می باشد دارای ویژگی های مختلف است . از مهمتری ویژگی ها می توان به مدیریت موکلین و همچنین در اختیار قرار دادن اطلاعات و …. به موکل اشاره کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به این مطلب مراجعه کنید.

طراحی اختصاصی سایت

یکی از ویژگی هایی که در طراحی های ایران وبر بارز است طراحی کاملا اختصاصی می باشد. طراحی ای که به صورت تک برای سایت ها در نظر گرفته می شود و باعث می شود که سایت متفاوت با بقیه دیده شود. این طراحی خاص نیز در کار اطلس حامی پارس قابل مشاهده است. در طراحی سایت اطلس حامی پارس با توجه به اطلس که در نام این موسسه حقوقی نمودار شده است، انیمیشن اختصاصی طراحی گردیده است. این انیمیشن باعث می شود حس نام و لوگو در کاربر القا شود.

طراحی سایت وکالت موسسه حقوقی اطلس حامی پارس (فارسی و انگلیسی)

 

طراجی پارتیکل اسلایدر

یکی از طراحی های خاص این طراحی سایت وکالت موسسه حقوقی اطلس حامی پارس طراحی پارتیکل اسلایدر است. این اسلایدر به صورت پارتیکل طراحی شده است و زیبایی آن به خوبی مشخص است. همچنین حرکت این پارتیکل های بخشی از کار طراحی ایران وبر می باشد.

اطلاعات بیشتر پیرامون طراحی سایت وکالت ایران وبر

رضایت نامه ی موسسه حقوقی اطلس حامی پارس

در ادامه رضایت نامه ی موسسه حقوقی اطلس حامی پارس و لطف این شرکت در قبال ایران وبر را اورده ایم. هدف ما همیشه و همیشه رضایت مشتریان بوده است و رسیدن به این هدف یکی از بزرگترین هدیه هاست.

رضایت نامه ی اطلس حامی پارس

رضایت نامه ی اطلس حامی پارس


طراحی سایت نوشته‌های تازه دسته‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 19 =