پشتیبانی و سئو ی سایت آموزشی و آزمون آنلاین لیموترش

پشتیبانی و سئو ی سایت آموزشی و آزمون آنلاین لیموترش

پشتیبانی و سئو ی سایت آموزشی و آزمون آنلاین لیموترش

یکی از وظایف گروه ایران وبر، پشتیبانی از مشتریان گرامی است. یکی از نمونه کار هایی که در زمینه های امنیتی، مشکلات برنامه ای و … انجام گرفته است سایت لیموترش می باشد. در این سایت ما از سیستم چند لایه برای امنیت بیشتر بهره گرفته ایم و همچنین برنامه های ثبت نام و … به صورت اختصاصی برای این سایت انجام گرفته است.

برنامه های اختصاصی

اختصاص کد تخفیف برای کاربران در ثبت نام در آزمون

امکان انتخاب شهر و استان در بخش ثبت نام

 

بخش سئوی لیموترش

بخش سئوی سایت لیموترش یک پروژه طولانی مدت است که به تازگی شروع شده است. در سئوی این سایت بخش های مختلفی در نظر گرفته می شود و از جمله مهمترین آن ها استفاده از تکنیک روز سئو، ستاره دار کردن نتایج در گوگل و نقشه گوگل می باشد. سئوی محلی برای ایران در نظر گرفته شده است.

کلماتی که بیشتر برای سئو این سایت مورد نظر است، مشاوره آنلاین، مشاوره کنکور، مشاوره کنکور تجربی ، آزمون آنلاین شیمی، آزمون آنلاین زیست است. گروه ایران وبر تمام تلاش خود را برای در صدر نگه داشتن سایت لیموترش خواهد نمود و به زودی شاهد بهبود چشم گیری در رتبه ی گوگل این سایت خواهیم بود.

سیستم آزمون آنلاین

در کنار این دو بخش، گروه لیموترش، سیستم اختصاصی آزمون آنلاین ایران وبر را برای کار ها خود سفارش داده اند. این سیستم تمام امکانات را به راحتی در اختیار کاربران قرار خواهد داد و از ظاهر شکیلی بهره می برد. علاوه بر آن امکانات بسیار متنوعی برای کاربر و مدیر ایجاد می کند که می توانید توضیحات کامل را از اینجا مطالعه نمایید.


طراحی سایت نوشته‌های تازه دسته‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 3 =