طراحی اختصاصی لوگو | طراحی ارزان لوگو

طراحی اختصاصی لوگو | طراحی ارزان لوگو

طراحی اختصاصی لوگو | طراحی ارزان لوگو

طراحی اختصاصی لوگو | طراحی ارزان لوگو: با نام خدا . ضمن خسته نباشید خدمت همه همراهان عزیز . در این قسمت قصد داریم تا بهترین ها را برای شما معرفی نماییم. ابتدا به لوگو و تمامی مواردی که به لوگو و نشان باز میگردد خواهیم پرداخت. همراه ما باشید. همان گونه که می دانید لوگو نشانی است از هویت یک شرکت ، یک بنیاد و یا یک گروه که می تواند شعاری در درون خود خلاصه داشته باشد. علائمی دیداری و یا نوشتاری که به گونه ای خاص در کنار هم گرد اوری شده است. باید بدانید که نیاز نیست تا الزاما لوگو در اولین برخورد نکته و یا نوشته ای را در معرض دید قرار دهد. برخی اعتقاد دارند که لوگو باید به گونه ای باشد که بتواند در اولین دیدار بسیاری از مفاهیم یک شرکت را در اختیار بیننده قرار دهند.

برای طراحی لوگو نیازمند چندین المان داریم تا بتوانیم بهترین طراحی را برای مشتریان خود در نظر بگیریم. ابتدا لازم است تا طراح خود را بشناسیم. طراح نیز نیازمند چندین اصول ابتدایی است که در صورت وجود شرایط بایست کار خود را به طراح بسپاریم در غیر این صورت لازم است تا بهترین طراح شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنیم. در ادامه به ویژگی هایی که برای یک طراحی مناسب نیاز است خواهیم پرداخت.

طراحی اختصاصی لوگو | طراحی ارزان لوگو

طراحی اختصاصی لوگو | طراحی ارزان لوگو

ارتباط مشتری و شرکت برای طراحی لوگو اختصاصی

همان گونه که برای شما در این مورد صحبت نمودیم ، نیاز است تا تمام تلاش خود را بر روی طراحی یک لوگو برای مشتری خود بگذاریم. مشتریان به چند دسته تقسیم خواهند شد. توجه به اینکه مشتریان چگونه برخوردی دارند نیز باید مورد توجه طراح باشد. یک عده به دنبال طراحی با قیمت های بسیار پایین هستند . این عزیزان به علت کاربردی نبودن لوگو خود اذعان دارند که نیاز به طراحی اختصاصی و خیلی خاص نداشته و می خواهند در حدی که بتوانند خود را به یک عده اندک معرفی کنند . طراحی در این زمینه نیز می تواند با توجه به نظر طراح تغییر کند. بسیاریب از طراحان به هیچ وجه به دنبال طراحی ساده و سطحی نیستند برای همین پیشنهادهای سطح پایین را رد خواهند کرد. این مشکل باعث شده تا برای طراحی یک لوگوی معمولی و ارزان مشتریان بسیاری جست و جو کنند و با درب بسته مواجه شوند. این مشکل توسط شرکت ایران وبر حل شده که در ادامه به ان اشاره خواهیم کرد.

طراحی اختصاصی لوگو | طراحی ارزان لوگو

طراحی اختصاصی لوگو | طراحی ارزان لوگو

مشکل دیگری که مشتریان را تهدید می کند نبود اطمینان از طراحی خوب و نبود ضمانت به بازگشت هزینه پرداخت شده است. همان گونه که احتمالا اطلاع دارید شرکت ها برای اینکه هر کاری را برای مشتریان خود انجام دهند مبلغی را به صورت اندک از مشتریان دریافت میکنند و با توجه به قرار داد خود ان را به عنوان هزینه ابتدایی برای اماده سازی لوگو در نظر می گیرند. باید توجه داشت که این هزینه به عنوان ایجاد اطمینان دوطرفه است.

مشکل دیگری که می توان به ان اشاره نمود ، متغییر بودن نظرات مشتریان است به گونه ای که طراحی ابتدایی را به هیچ وجه قبول ندارند و دائم نظرات جدیدی را برای طراح ارسال می کنند . اما فارغ از اینکه طراح نیاز به تمرکز برای طراحی لوگو داشته و نمی توان تا زمان تحویل دائم نظرات جدیدی را ارسال نمود. برای این مشکل نیز شرکت ایران وبر در نظر دارد

موارد مورد نیاز یک طراحی خاص و اختصاصی

از مواردی که باید به شدت در مورد طراحی لوگو و یک طراح دقت کرد ، طراحی با هوش و ذکاوت همراه با خلاقیت زیاد است . یکی دیگر از مهم ترین مواردی که بسیاری را به خسران انداخته است ، عدم تعهد یک طراح و یا یک شرکت بوده است. موارد دیگری نیز در این زمینه وجود دارد که به هر کدام جداگانه خواهیم پرداخت. همراه ما باشید. طراحی لوگو باید مختصر و به گونه ای باشد که تمامی اختصارات و تمامی عبارت های مورد نظر مشتری را به عینه و با توجه به سلیقه خود و نیز سلیقه دیگران در لوگوی مورد نظر دیده شود.

طراحی اختصاصی لوگو | طراحی ارزان لوگو

طراحی اختصاصی لوگو | طراحی ارزان لوگو

خلاقیت

یکی از مواردی که در طراحی مهم است ، خلاقیتی است که در طراحی ان به کار گرفته شده است. خلاقیت را می توان با مشاهده لو گو و تفسیر ان متوجه شد. خلاقیت یک طراح زمانی روی یک طرح پیاده خواد شد که بتواند به بهترین شکل ممکن و با فرصت کافی روی پروژه تفکر کند و به دنبال طراحی سریع ان نباشد.

تعهد

برای اینکه بتوان شرکتی را به بترین شکل اداره کرد نیاز است تا کارکنان ان متعهد به تمامی سخنان خود و وظایف خود باشند. تعهد طراح برای تحویل نمونه کار و علاوه بر ان تعهد طراح برای تلاش برای برترین طراحی نیز بسیار مهم است.

 

جذابیت

طراحی لوگو نیز بایست جذاب بوده باشد به گونه ای که مشتریان با دیدن لوگو به فکرشان خاطرات خوب یاد اور شود. به گونه ای که می توان خود را با طراحی شیک به بهترین نحو جلوه بدهیم و اطمینان ها را به خود جذب کنیم.

 

ارزان

طراحی ارزان نیز امروزه بیش از پیش مورد توجه باقی عزیزان است. به گونه ای که تعداد زیادی از مشتریان به دنبال طراحی ارزان هستند و شرکت های اندکی وجود دارد که طراحی ارزان برای ان ها انجام دهند.

 


طراحی سایت نوشته‌های تازه دسته‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + شانزده =