طراحی سایت وکالت | طراحی سایت موسسه حقوقی | طراحی سایت دفتر وکالت

طراحی سایت وکالت | طراحی سایت موسسه حقوقی | طراحی سایت دفتر وکالت

طراحی سایت وکالت | طراحی سایت موسسه حقوقی | طراحی سایت دفتر وکالت

امروزه بسیاری از مشاغل توجه خود را به دنیای مجازی جلب کرده اند. دلایل ان بسیار واضح است. مهمترین دلیل، بازاریابی است. این دلیل برای دفتر وکلا و موسسات حقوقی نیز صادق است. علاوه بر این موارد بسیاری از فواید دیگر در ایجاد یک سایت اختصاصی وجود دارد.

دلیل این توجه بسیار بالا به دنیای مجازی در این برهه ی زمانی، افزایش چشم گیر نفوذ اینترنت در بین مردم است. مردم برای هر کاری بهترین ها را از اینترنت جستجو کرده، خرید ها خود را از ان انجام داده و به دنبال بهترین متخصصان می گردند.

 سامانه ی جامع وکالت برای موسسات حقوقی و دفاتر حقوقی شخصی منتشر شد برای اطلاعات بیشتر به این مطلب مراجعه کنید.

 

گروه ایران وبر بر ان است که بهترین های عرصه طراحی سایت را برای شما به ارمغان بیاورد. ما به طراحی گرافیکی مناسب وبسایت ها واقفیم و تلاش ما طراحی هر چه بهتر وبسایت ها و مطابق جدیدترین متد جهان می باشد تا در موتور های جستجو بهتر دیده شوید.

 

پادکست اختصاصی طراحی سایت وکالت  و سیستم جامع وکالت

در پادکست اختصاصی ایران وبر که در زیر در مورد وکالت و طراحی سایت وکالت آمده است به صورت کوتاه در مورد طراحی سایت وکالت توضیح داده شده است.

 

 

 ویژگی های طراحی سایت دفتر وکالت

برای سایت دفتر وکالت و یا موسسات حقوقی می توان امکانات مختلفی قرار داد که بنا به نظر هر دفتر این امکانات ممکن است متفاوت باشد. برای موسسات حقوقی می توان بخش های مختلفی برای هر وکیل اختصاص داد و معرفی و رزومه ی وکیل و … در ان درج شود. همچنین افراد می توانند برای مشاوره، وقت درخواست نمایند که منشی بعد از ثبت درخواست ان را بررسی می نماید و یا می توان رزرو وقت را در سایت قرار داد.

یکی دیگر از ویزگی هایی که باید یک سایت وکالت داشته باشد، بخش مقالات و راهنمایی های عمومی است. در این مقالات می توان مشاوره ها ی عمومی را قرار داد و بعضی از قوانین را برای مراجعین واضح تر توضیح داد.

بخش های دیگر یک دفتر حقوقی، آدرس دفتر حقوقی و بخش ارتباط با ما ی آن می باشد. در این بخش ادرس دفتر وکالت و همچنین در نقشه ی گوگل داده می شود.

یکی از ویژگی هایی که در سایت های موسسات حقوقی و یا دفتر حقوقی می توان استفاده کرد، استفاده از ایمیل اختصاصی برای هر یک از وکلا است. وکلا با استفاده از این ایمیل می توانند با کاربران، با وکلا ی دیگر در ارتباط باشند.

این ویژگی های بخشی از ویژگی های یک وبسایت وکالت می باشد. یکی از ویژگی هایی که در طراحی یک سایت بسیار مهم است، گرافیک سایت است. گرافیک سایت وکالت نیز باید به صورت اختصاصی و ویژه ای ایجاد شود. ما در گروه ایران وبر با بهره گیری از جدیدترین متد طراحی وبسایتی بسیار به روز را تقدیم شما خواهیم کرد. یکی از ویژگی های گروه ایران وبر قبل از انجام پروژه و کد نویسی وبسایت این ویژگی است که طرح مورد نظر سایت به مشتری ارسال می شود و از نظر مشتری در مرحله ی اول قرار می گیرد و در صورتی که طرح نیاز به اصلاح داشته باشد با کمال میل انجام شده و بعد از آن کد نویسی پروژه انجام می شود.

 

 

  هدف از طراحی سایت دفتر وکالت چیست ؟

 

همانطور که در ابتدا نیز بیان شد، هدف از طراحی هر سایتی، برندیگ و جذب مشتری بیشتر است. در دنیای مجازی امروزه بسیاری برای یافتن بهترین خدمات در موتور های جستجو مانند گوگل به جستجو می پردازند. اما شما با ایجاد یک وبسایت به چه چیز و چگونه دست پیدا خواهید کرد؟ طراحی سایت دفتر وکالت | طراحی سایت موسسات حقوقی ، وکلا ،وکیل-ایران وبر

ایجاد وبسایت در وهله ی اول که ارتباط شما با مشتریان را در دفتر حقوقی و وکالت راحت تر می کند. همچنین علاوه بر این موارد با بهینه سازی وبسایت، سایت شما در صفحات اول گوگل قرار می گیرد و کاربران که امروز به جستجوی بهترین دفاتر حقوقی بوده به راحتی با این روش می توانند شما را یافته و به مشتری دائم شما تبدیل شوند. برای مثال با جستجوی بهترین دفتر وکالت ونک، بهترین دفتر وکالت تهران ، دفتر وکالت خانواده و… می توانند به راحتی شما را یافته و برای مشاوره به شما مراجعه کنند.

روند بعد از طراحی سایت دفتر وکالت تا بازده چیست؟

بسیاری از طراحان سایت به طراحی سایت اکتفا می کنند و راه را برای موفقیت وبسایت مورد نظر باز نمی کنند. یکی از نکاتی که بعد از طراحی وبسایت باید به ان توجه کنید سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می باشد. این که سایت شما بیشتر دیده شود و در نتیجه های جستجو در صفحات اول دیده شود از هنر های علم سئو و بهینه سازی سایت می باشد. هر چه سایت شما برای گوگل و موتور های جستجوی دیگر بهینه تر باشد بازدید کننده ی بیشتری به وبسایت شما سرازیر می شود و همین مورد در افزایش فروش شما وبرندیگ وبسایت فروشگاهی شما تاثیر به سزایی خواهد داشت.

طراحی سایت دفتر وکالت | طراحی سایت موسسات حقوقی ، وکلا ،وکیل-ایران وبر

 امکانات اولیه سایت دفتر وکالت در یک نگاه

به طور کلی هر سایت دفتر وکالت و یا سایت موسسه ی حقوقی نیاز های خاصی دارد. ما در این جا یک سری از نیاز ها و قابلیت هایی که می توان برای سایت طراحی  کرد را برای شما قرار داده ایم. مدیران می توانند بنا به نیازشان هر کدام از قابلیت ها را برای سایت خود سفارش دهند.

  • صفحه ی تماس با ما
  • معرفی دفتر وکالت و رزومه
  • ارائه مقالات در مورد قانون و ..
  • طراحی اختصاصی
  • ثبت درخواست مشاوره انلاین
  • طراحی واکنش گرا (در صورت درخواست)
  • فرم پرداخت آنلاین برای دریافت وجه از کاربر
  • و …

شما می توانید برای طراحی اپلیکیشن موسسه حقوقی و دفتر وکالت خود برای اندروید و آی او اس به این مطلب مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برخی از نمونه کار های گروه ایران وبر در طراحی سایت وکالت و دیگر شرکت ها

آنچه ما به آن افتخار می کنیم از اعتماد بزرگان به ماست. البته مهمترین بخش کار این است که در نهایت این اعتماد نتیجه بخش بوده و نشان رضایت در مشتری به خوبی دیده می شود. چند نمونه از کار های ما در زمینه طراحی سایت وکالت و موسسه حقوقی به صورت زیر است:

طراحی سایت موسسه حقوقی اطلس حامی پارس

این طراجی به صورت چند زبانه انجام گرفت. آنچه در طراحی این سایت به خوبی دیده می شود برجسته شدن طراحی و لوگو در طراحی است. همچنین کاربر پسندی به خوبی در این سایت مشاهده می شود. این سایت با جدید ترین سیستم و سورس کد ها نوشته شده است که آن را در بین طراحی های ایرانی متمایز می کند.

در طراحی سایت موسسه حقوقی اطلس حامی پارس از سیستم اختصاصی وکلا نیز استفاده شده است.

طراحی سایت موسسه حقوقی اطلس حامی موبایل فرندلی می باشد و به راحتی در همه ی دستگاه ها دیده می شود.

طراحی سایت موسسه حقوقی اهورا

سایت موسسه حقوقی اهورا بر پایه اصول ساده بر اساس سفارش کارفرما بنا شده است. در این طراحی شما می توانید به راحتی به سیستم وکالت دسترسی داشته باشید همچنین به راحتی اخرین مقالات دیده می شود که به کاربر کمک می کند.

طراحی سایت موسسه حقوقی اهورا موبایل فرندلی می باشد و به راحتی در همه ی دستگاه ها دیده می شود.

 

طراحی سایت انتشارات کلک معلم

طراحی سایت انتشارات کلک معلم یکی از نمونه کار های دیگر گروه طراحان ایران وبر است. این طراحی برای انتشارات کلک معلم و به صورت اختصاصی انجام شد. طراحی این سایت بر اساس نحوه ی کار انتشارات کلک معلم که با ققسه بندی محیط سایت به خوبی مشخص است. همچنین در ابتدای سایت انیمیشن های بسیار زیبا و منطبق با طرح انتشارات کلک معلم ساجدی طراحی گردیده است.

در این سایت فروشگاه کتاب نیز گنجانده شده است و همچنین سیستم نوتیفیکیشن قرار گرفته است.

 

برای مشاهده ی کامل نمونه کار های به این بخش مراجعه کنید.

 

گروه ایران وبر با تکیه بر دانش و تجربه ی خود با کادری جوان و صمیمی بهترین و به روز ترین سایت دفتر وکالت و مشاوره  را با هر قابلیتی که شما بخواهید طراحی خواهد نمود. هدف ما رضایت شما ست. شما می توانید برای مشاوره رایگان با گروه ایران وبر همینک با شماره ها موجود در صفحه ی ارتباط با ما تماس برقرار نمایید. هدف ما رضایت شما است.

 


طراحی سایت نوشته‌های تازه دسته‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهارده =