طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی یکی از اولین گام ها برای ورود به دنیای دیجیتال است. طراحی سایت رابط شما بین دنیای سنتی و دنیای دیجیتال است و یکی از مهمترین بخش های ان نیز به حساب می آید.

طراحی سایت به شما کمک می کند که بتوانید خدمات یا محصولات خود را که به صورت افلاین و سنتی بوده است و به دنیای دیجیتال معرفی کنید و بتوانید از مزایای دنیای دیجیتال به نفع کسب و کار خود استفاده کنید.

آمار واقعی از میزان مصرف کنندگان اینترنت در ایران

با توجه به اخرین آمار منتشر شده در مورد نفوذ اینترنت در ایران، ۷۸ میلیون و ۸۶ هزار و ۶۶۳ نفر در ایران از اینترنت استفاده می کنند که با توجه به جمعیت تقریبی 82.5 میلیونی ایران در حال حاضر 95.58 درصد از جمعیت ایران از اینترنت استفاده می کنند. این آمار نشان دهنده اهمیت بسیار زیاد فضای مجازی نسبت به فضای سنتی است.

مزیت طراحی سایت

بعد از این که از میزان استفاده و ضریب نفوذ اینترنت در ایران آگاه شدیم، می توانیم اینگونه تصور کنیم که شما با تبدیل و یا ایجاد کسب و کار اینترنتی و طراحی سایت اختصاصی می توانید به جای جمعیت محدودی که در بسیاری از کسب و کار ها به یک شهر و یا یک محله محدود می شود، به کل جمعیت 78 میلیون نفری کاربران دسترسی داشته و از این جمعیت برای کسب و کار خود و درآمد خود بهره ببرید.

برای مثال در صورتی که یک کسب و کار فروش لباس فقط در یک نقطه و برای مثال در تهران است، در بیشتر فصول، جمعیت تهران می تواند جز مشتریان اون باشد که این مقدار 8.7 میلیون نفر است. این عدد بیشترین میزان مشتریان بالقوه است و حتما مشتریان واقعی بسیار کمتر خواهند بود ولیکن برای بررسی مشتری نهایی این آمار بسیار مناسب خواهد بود. با آنلاین کردن و داشتن سایت اختصاصی به 79 میلیون نفر دسترسی خواهد داشت که 890 درصد بیشتر از مقدار قبلی است. حال باید این مورد را در نظر بگیرید که فروش به صورت آنلاین بسیار موثر تر خواهد بود و درصد فروش نسبت به فروش سنتی بسیار بالاتر خواهد بود.

در کنار آمار، درصد تاثیر گذاری در کسب و کار های آنلاین بیشتر است و نرخ تبدیل مشتری به خرید بیشتر از کسب و کار های سنتی است. برای این موارد دلایلی بسیار وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. اسانی دسترسی
  2. جذاب بودن فضای مجازی
  3. آسانی پرداخت و دریافت
  4. سبک زندگی امروزی و مشغله بسیار زیاد
  5. و …

ویژگی های طراحی سایت چه باید باشد؟

همانطور که در کسب و کار های سنتی ظاهر مغازه بسیار مهم است، در کسب و کار های آنلاین نیز سایت شما همان مغازه شما و طراحی ان مانند دکوراسیون داخلی آن است. با این تفاوت که در کسب و کار سنتی، نحوه برخورد شما ممکن است بد بودن محیط کسب و کار را جبران کند اما در کسب و کار انلاین ظاهر بسیار مهم است و اولین چیزی است که مشتری از شما و برند شما خواهد دید. این مورد تعیین کننده نوع دید او نسبت به برند و کسب و کار شما خواهد بود.

طراحی سایت شما دید کاربر نسبت به کسب و کار و برند شما را می سازد.

بنابراین طراحی سایت باید با کسب و کار شما همسان باشد و طراحی اختصاصی و جدید داشته باشد تا بتواند با کمترین هزینه بیشترین تاثیر را بر روی مشتریان شما بگذارد و آن ها را به مشتریان مادام العمر شما تبدیل کند.

کدنویسی

در کنار ظاهر که بخش مهم از طراحی سایت را به خود اختصاصی می دهد، باطن یا کدنویسی هم از اهمیت بالایی برخوردار است. کد نویسی استاندارد باعث خواهد شد که شما بتوانید به خوبی در گوگل به نمایش در آمده و همچنین در دستگاه ها مختلف به خوبی سایت شما نمایش داده شود.

شما می توانید همینک با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما برای ایجاد کسب و کار مجازی خود یا طراحی سایت بهره مند شوید.

مراحل سفارش طراحی سایت و سیستم اختصاصی

1
درخواست مشاوره
2
مشاوره رایگان و اعلام هزینه
3
عقد قرارداد و شروع کار
4
طراحی و تایید اتود اولیه توسط کارفرما
5
تحویل کار و تسویه حساب کامل
آخرین مقالات و ویدئو ها
طراحی سایت سوپر مار‌‌‌کت اینترنتی

امروزه برای صرفه جویی در هزینه های یک خانوار، طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت انلاین یکی از مهم ترین اقدامات در جهت سود اوری بیشتر و ارایه خدماتی بهتر به مشتریان به شمار می رود. با طراحی سایت برای سوپر مارکت خود می توانید به راحتی قابلیت سفارش انلاین را برای کاربران خود به ارمغان بیاورید. قابلیت های […]

طراحی سایت فروش کتاب | طراحی سایت فروش کتاب در تهران

طراحی سایت فروش کتاب: یکی از از سایت هایی است که می تواند به فروشندگان کتاب کمک کند که کتاب خود را به صورت انلاین به فروش برسانند، طراحی سایت فروش کتاب است. با طراحی یک سایت اختصاصی شما می توانید به صورت انلاین و بدون مراجعه مشتریان اقدام به فروش کتاب خود نمایید. در […]

طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشی : رزرو آنلاین و پرداخت آنلاین و …

طراحی سایت سالن زیبایی یکی از بخش هایی است که می تواند به سالن زیبایی شما کمک کند تا بتواند به صورت برنامه ریزی شده نوبت دهی و همچنین برندینگ را انجام دهد. در طراحی سایت سالن زیبایی قابلیت هایی مختلفی می تواند باشد که به شما کمک کند تا مشتریان خود را مدیریت کنید […]

طراحی اپ مشابه اسنپ فود |طراحی اپ غذا

طراحی اپ مشابه اسنپ فود |طراحی اپ غذا: با نام و یاد خدا . در این قسمت همراه شماییم تا در مورد طراحی اپلیشیکیشنی با شما صحبت نماییم که امروزه به شدت در میان مرد محبوب بوده و در مجموع سود بسیار زیادی را داشته است. برای همین در این بخش ابتدا از مزیت ها […]

طراحی سایت در پونک | طراحی سایت اختصاصی پونک

طراحی سایت در پونک یکی از دغدغه های گسترش کسب و کار های این منطقه می تواند باشد. ما در گروه ایران وبر با تجربه ی چندین ساله ی خود بهترین راهنمای شما در زمینه طراحی سایت و طراحی سیستم اختصاصی و اپلیکیشن خواهیم بود. با ایران وبر همراه باشید تا اطلاعات کاملی پیرامون طراحی […]

با ما تماس بگیرید!
021-91078422
آدرس
تهران- بلوار سردار جنگل- بالاتر از تقاطع مخبری - خیابان رجایی - پلاک 36 - واحد 6