طراحی سایت – برآورد هزینه طراحی سایت

طراحی سایت اختصاصی | هزینه طراحی سایت

طراحی سایت اختصاصی یکی از اولین گام ها برای ورود به دنیای دیجیتال است. طراحی سایت رابط شما بین دنیای سنتی و دنیای دیجیتال است و یکی از مهمترین بخش های ان نیز به حساب می آید.

طراحی سایت به شما کمک می کند که بتوانید خدمات یا محصولات خود را که به صورت افلاین و سنتی بوده است و به دنیای دیجیتال معرفی کنید و بتوانید از مزایای دنیای دیجیتال به نفع کسب و کار خود استفاده کنید.

آمار واقعی از میزان مصرف کنندگان اینترنت در ایران

با توجه به اخرین آمار منتشر شده در مورد نفوذ اینترنت در ایران، ۷۸ میلیون و ۸۶ هزار و ۶۶۳ نفر در ایران از اینترنت استفاده می کنند که با توجه به جمعیت تقریبی 82.5 میلیونی ایران در حال حاضر 95.58 درصد از جمعیت ایران از اینترنت استفاده می کنند. این آمار نشان دهنده اهمیت بسیار زیاد فضای مجازی نسبت به فضای سنتی است.

مزیت طراحی سایت

بعد از این که از میزان استفاده و ضریب نفوذ اینترنت در ایران آگاه شدیم، می توانیم اینگونه تصور کنیم که شما با تبدیل و یا ایجاد کسب و کار اینترنتی و طراحی سایت اختصاصی می توانید به جای جمعیت محدودی که در بسیاری از کسب و کار ها به یک شهر و یا یک محله محدود می شود، به کل جمعیت 78 میلیون نفری کاربران دسترسی داشته و از این جمعیت برای کسب و کار خود و درآمد خود بهره ببرید.

درصد تاثیر گذاری ظاهر سایت

برای مثال در صورتی که یک کسب و کار فروش لباس فقط در یک نقطه و برای مثال در تهران است، در بیشتر فصول، جمعیت تهران می تواند جز مشتریان اون باشد که این مقدار 8.7 میلیون نفر است. این عدد بیشترین میزان مشتریان بالقوه است و حتما مشتریان واقعی بسیار کمتر خواهند بود ولیکن برای بررسی مشتری نهایی این آمار بسیار مناسب خواهد بود. با آنلاین کردن و داشتن سایت اختصاصی به 79 میلیون نفر دسترسی خواهد داشت که 890 درصد بیشتر از مقدار قبلی است. حال باید این مورد را در نظر بگیرید که فروش به صورت آنلاین بسیار موثر تر خواهد بود و درصد فروش نسبت به فروش سنتی بسیار بالاتر خواهد بود.

دلایل تاثیر گذاری کسب و کار های انلاین

در کنار آمار، درصد تاثیر گذاری در کسب و کار های آنلاین بیشتر است و نرخ تبدیل مشتری به خرید بیشتر از کسب و کار های سنتی است. برای این موارد دلایلی بسیار وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. اسانی دسترسی
  2. جذاب بودن فضای مجازی
  3. آسانی پرداخت و دریافت
  4. سبک زندگی امروزی و مشغله بسیار زیاد
  5. و …

 

چرا طراحی سایت و فروشگاه ایران وبر

خلاقیت در طراحی

ظاهر سایت و فروشگاه شما اولین چیزی است که کاربر ان را مشاهده می کند. با یک ظاهر خوب می توانید حس خوب از برند خود در ذهن کاربر جا بیاندازید. بنابراین خلاقیت در طراحی سایت و طراحی فروشگاه خلاقانه یکی از بخش های مهم کسب و کار انلاین است.

انتخاب دقیق رنگ ها با توجه به اصول بازاریابی

هر رنگ در بازاریابی تاثیر خاصی بر مشتری می گذارد. انتخاب رنگ یکی از بخش های بسیار مهم است که هر کسب و کار با توجه به اهداف خود باید رنگ خاص خود را به کار ببرد.

مشاوره رایگان مارکتینگ


در کنار این موارد، گروه ایران وبر به شما مشاوره رایگان مارکتینگ ارائه می کند که بدون هزینه اضافه مشاوره مارکتینگ، بتوانید کسب وکار خود را در فضای دیجیتال نشان دهید.

سرعت بالا

سرعت یکی از بخش های بسیار مهم طراحی سایت است. در صورتی که سایت سرعت کافی نداشته باشد کاربر از خرید و استفاده از خدمات پشیمان می شود. سایت های طراحی شده ایران وبر با کارشناسی دقیق با سرعت بسیار بالایی لود می شوند.
سرعت بالا بر روی سئو سایت شما تاثیر بالایی دارد. در کنار ان نیز هزینه های هاست شما را به شدت کاهش می دهد.

امینت سایت شما

امنیت سایت یکی از بخش های بسیار مهم ان است. ایران وبر در طراحی سایت حرفه ای و طراحی فروشگاه حرفه ای خود به طور کامل امنیت سایت شما را کانفیگ می کند. به این صورت شما فقط به فکر فروش کالا و خدمات خود باشید. اکثرا هکر های چینی اقدام به حمله به سایت ها مختلف می کنند که با تنظیمات ایران وبر این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

فروشگاه حرفه ای با قابلیت اتصال به ترب و ایمالزیکی از بخش هایی که در مارکتیگ در ایران می توانید بهره ببرید، از موتور های جستجوی فروش همچون ایمالز و ترب است. در طراحی فروشگاه اینترنتی ایران وبر ما ترب و ایمالز را به سایت شما متصل خواهیم کرد.

برخی نمونه کار های طراحی سایت و فروشگاه

ویژگی های طراحی سایت چه باید باشد؟

همانطور که در کسب و کار های سنتی ظاهر مغازه بسیار مهم است، در کسب و کار های آنلاین نیز سایت شما همان مغازه شما و طراحی ان مانند دکوراسیون داخلی آن است. با این تفاوت که در کسب و کار سنتی، نحوه برخورد شما ممکن است بد بودن محیط کسب و کار را جبران کند اما در کسب و کار انلاین ظاهر بسیار مهم است و اولین چیزی است که مشتری از شما و برند شما خواهد دید. این مورد تعیین کننده نوع دید او نسبت به برند و کسب و کار شما خواهد بود.

طراحی سایت شما دید کاربر نسبت به کسب و کار و برند شما را می سازد.

بنابراین طراحی سایت باید با کسب و کار شما همسان باشد و طراحی اختصاصی و جدید داشته باشد تا بتواند با کمترین هزینه بیشترین تاثیر را بر روی مشتریان شما بگذارد و آن ها را به مشتریان مادام العمر شما تبدیل کند.

کدنویسی

در کنار ظاهر که بخش مهم از طراحی سایت را به خود اختصاصی می دهد، باطن یا کدنویسی هم از اهمیت بالایی برخوردار است. کد نویسی استاندارد باعث خواهد شد که شما بتوانید به خوبی در گوگل به نمایش در آمده و همچنین در دستگاه ها مختلف به خوبی سایت شما نمایش داده شود.

شما می توانید همینک با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما برای ایجاد کسب و کار مجازی خود یا طراحی سایت بهره مند شوید.

هزینه طراحی سایت و فروشگاه

طراحی سایت با توجه به امکاناتی که نیاز دارید می تواند هزینه های متفاوتی داشته باشد. در طراحی سایت و برآورد هزینه موارد مختلفی باید در نظر داشت تا هزینه نهایی مشخص شود. عوامل موثر در قیمت طراحی سایت عبارتند از:

  • نوع خدمات و امکانات
  • نوع طراحی (طراحی اختصاصی یا عمومی)
  • نوع سیستم در طراحی سایت

این سه مورد هر کدام نیز بخش های زیر مجموعه ای دارد که در ادامه به بررسی ان ها خواهیم پرداخت.

تاثیر نوع خدمات و امکانات سایت در هزینه

سایت یا فروشگاه می تواند از یک سایت ساده با یک صفحه ساده و استاتیک شروع شود و به سایت داینامیک با سیستم مدیریت محتوا ادامه پیدا کند. همچنین این امکانات می تواند به یک سایت با سیستم اختصاصی ادامه پیدا کند. بنابراین همانطور مشاهده می کنید بخش خدمات و امکانات سایت چقدر می تواند متفاوت باشد.

در کنار این موضوع بحث اصلی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که شما امکانات سایت مورد نظر خود را به خوبی بدانید. دانستن امکاناتی که نیاز دارید می تواند تیم ایران وبر را کمک کند که بهترین مشاوره را برای انتخاب سیستم به شما دهد. با انتخاب بهترین سیستم برای طراحی سایت شما، هزینه های شما به شدت کاهش پیدا می کند.

نوع ساخت سایت (اختصاصی یا عمومی)

در طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوا دو نوع طراحی وجود دارد. طراحی به صورت اختصاصی و طراحی سایت به صورت عمومی! طراحی سایت به صورت عمومی به گونه ای است که سایت برای شما اختصاصی نبوده و می توانید سایت های دیگری مشابه خود نیز مشاهده کنید. اما در طراحی اختصاصی ابتدا ظاهر سایت با توجه به برند شما طراحی شده و پس از تایید و اصلاح کارفرما به واحد برنامه نویسی سایت منتقل می شود. سایت به صورت اختصاصی مزایای زیادی دارد. از جمله مهمترین ان ها این است که به صورت کامل بهینه است و سرعت بسیار بالایی برای لود سایت خواهد داشت. با توجه به این که سایت شما به عنوان فروشگاه مجازی شماست، باید به ظاهر ان نیز توجه ویژه ای داشته باشید.

مزیت ظاهر سایت

ظاهر سایت باعث تفاوت شما خواهد شد و مشتری با همین ظاهر ترغیب به خرید می شود. حتما شما هم در خرید از بازار یا پاساژ ها مختلف به مغازه هایی با ظاهری شکیل و متفاوت برخورد کرده اید. همین ظاهر باعث جلب توجه و اعتماد شما برای ورود به سایت شده است. در صورتی که محصولاتش ممکن است مانند بسیاری از فروشگاه های دیگر باشد. در فضای مجازی نیز، ظاهر سایت شما همانند ظاهر مغازه و فروشگاه است. ظاهر زیبا و اختصاصی باعث جلب توجه مشتری و برند سازی شما می شود.

نوع سیستم سایت برای طراحی

همانطور که در بخش خدمات بیان شد، سیستم سایت می تواند بسیار متفاوت باشد. انواع زبان ها برنامه نویسی برای طراحی سایت وجود دارد. برخی قدیمی شده اند، برخی جدید هستند. در برنامه نویسی های قدیمی هزینه نگهداری بسیار بالا است و به همین دلیل بسیاری از کسب و کار ها به سیستم ها جدید رو اورده ان. حتی فروشگاه دیجی کالا نیز با توجه به میزان کاربر خود، زبان برنامه نویسی سایت خود را تغییر داد.

حال در سیستم های جدید، زمان طراحی نیز تغییر می کند. برخی ساده تر و برخی تخصصی تر و سخت تر است. برای مثال برخی سایت ها نیاز است که با node js طراحی شود و در برخی با php طراحی می شوند. سایتی که با نود جی اس طراحی می شود هزینه بیشتری دارد.

همچنین زمانی که شما از سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید هزینه ها بسیار متفاوت با سیستم اختصاصی طراحی شده برای شما خواهد بود.

جمع بندی هزینه سفارش سایت

با توجه به تمام پارامتر های بیان شده، هزینه بسیار متغیر است. آنچه مهم است این است که با توجه به نیاز شما بهترین سایت با بهترین کیفیت و کمترین هزینه کلی ایجاد شود. هزینه کلی به این معنی است که طراحی سایت قدم اول راه شماست و طراحی سایت خوب باعث می شود که هزینه های جانبی همچون هاست شما پایین باشد.

هزینه هاست 

هاست فضای میزان وبسایت شماست و روز به روز با توجه به افزایش قیمت ارز هزینه ی ان بیشتر از گذشته می شود. در صورتی که سایت سفارشی شما بهینه نباشد در نهایت سالانه هزینه ای چند برابر هزینه طراحی سایت باید پرداخت کنید. این مورد در مورد قالب های عمومی بسیاری دیده می شود. برای مثال هزینه راه اندازی ان ۱.۵ الی ۳ میلیون تومان است اما در نهایت سالانه باید ۱ الی ۲ میلیون هزینه هاست پراخت کرد. با این هاست نیز همچنان سرعت سایت پایین است و این معضل اصلی است که باید قبل از طراحی سایت به ان توجه کنید.

شما می توانید همینک درخواست مشاوره ساخت سایت خود را در فرم زیر ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

پشتیبانی اختصاصی برای شما

ایران وبر پس از طراحی سایت شما پشتیبان اختصاصی برای شما در نظر می گیرد که بتوانید به راحتی با ان در تماس باشید و مشکلات و نیاز های خود را که به مرور ایجاد می شود را با او در میان بگذارید. به این ترتیب پس از طراحی فروشگاه خود یک مشاور همیشه در کنار شما خواهد بود.

پشتیبانی ۲۴/۷پس از طراحی سایت حرفه ای و یا طراحی فروشگاه حرفه ای خود، پشتیبان های ایران وبر ۲۴ ساعت شبانه روز و در همه روز های سال در خدمت شما هستند و به راحتی می توانید مشکلات خود را برطرف کنید.

نظرات مشتریان ایران وبر

آقای خلجزاده
آقای خلجزاده
مسئول آی تی انجمن نفت ایران
Read More
برای بحث اموزشی انجمن نفت، نیاز به یک سیستم اموزشی داشتیم. علاوه بر این که سیستم آموزشی می خواستیم، نیاز به کلاس انلاین نیز برای دوره های انجمن نفت احساس می شد. با بررسی شرکت های مختلف در نهایت به ایران وبر سپردیم. نکته مهم پشتیانی یک ساله این سیستم بود که به خوبی حتی در ایام عید نیز پاسخگو بودند.
آزمایشگاه عالی جوش و آزمون عیر مخرب
آزمایشگاه عالی جوش و آزمون عیر مخرب
دانشگاه تهران
Read More
از خدمت ایران وبر ممنونیم. این که در هر زمانی که نیاز بود پشتیبانی خوبی داشتند و همچنین طراحی هاشون واقعا به روز و عالیه.
دکتر زهره مرتضوی
دکتر زهره مرتضویسایت دندانپزشکی
Read More
طراحی لوگو و طراحی سایت ما رو ایران وبر انجام دادند. هم طراحی ظاهری سایت عالی بود و هم پشتیبانی و آموزش هاشون. بازم از جناب ابویی و مجموعه ایران وبر تشکر می کنم.
خانم سلحشور
خانم سلحشور
سایت کاسپین پارتس
Read More
ما ابتدا بسیاری از سایت ها و طراحان رو بررسی کردیم. در نهایت ایران وبر رو انتخاب کردیم. از روز شروع تا پایان طراحی تمامی بخش های رو با ما جک کردند و دقیقا ظاهر فروشگاهمون دقیقا همونی شد که می خواستیم. در کنار این موارد سرعت سایت بسیار بالاس و چون من قبلا تجربه کار با طراحان دیگه داشتم این طراحی و سرعت برام شگفت اور بود.
محمد شاکری
محمد شاکری
موسس حرف آخر و گروه آموزشی لیموترش
Read More
ما از ۵ الی ۶ سال پیش کارامون رو با ایران وبر انجام دادیم. همیشه هم راضی بودیم. هم از نظر پشتیبانیشون که هر زمان از شبانه روز پاسخگو بودند و هم از نظر طراحی سایت و سئو سایتمون.
اقای ساجدی
اقای ساجدی
انتشارات کلک معلم
Read More
تقریبا 95 بود که بعد یک تجربه ناموفق طراحی سایت توسط شرکت دیگه ما طراحی سایت رو به ایران وبر سپردیم. بعد از ۵ سال از طراحی فروشگاه و سایت ما همچنان پشتیبانی انجام میشه.واقعا ازشون ممنونیم.
خانم سلمانی
خانم سلمانی
مرکز توسعه مهارت‌های مهندسی دانشگاه تهران
Read More
تقریبا 95 بود که بعد یک تجربه ناموفق طراحی سایت توسط شرکت دیگه ما طراحی سایت رو به ایران وبر سپردیم. بعد از ۵ سال از طراحی فروشگاه و سایت ما همچنان پشتیبانی انجام میشه.واقعا ازشون ممنونیم.
کیارش کاملی
کیارش کاملی
کافی شاپ ونداد
Read More
ما یک لوگو برای کافی شاپ می خواستیم. چون بیشتر بر روی قهوه تمرکز داشتیم و لوگو استارباکس رو هم دوست داشتیم. در کنار اون دوست داشتیم یک اسطوره ایرانی داخل لوگو باشه. در نهایت ایران وبر، یک لوگو بی نقص برای ما طراحی کرد. از تلاش طراحانشون واقعا متشکریم.
حمیدرضا بهراد
حمیدرضا بهراد
موسسه حقوقی اهورا
Read More
لوگو انجمن وکالت دادبان رو به خوبی طراحی کردند. یک ایده بسیار خوب و شکیل. از خانم سلیمیان واقعا متشکرم.
علی نصیری
علی نصیری
خانه کنکور
Read More
از خدمت ایران وبر ممنونیم. این که در هر زمانی که نیاز بود پشتیبانی خوبی داشتند و همچنین طراحی هاشون واقعا به روز و عالیه.
Previous
Next

مراحل سفارش طراحی سایت و سیستم اختصاصی

1
درخواست مشاوره
2
مشاوره رایگان و اعلام هزینه
3
عقد قرارداد و شروع کار
4
طراحی و تایید اتود اولیه توسط کارفرما
5
تحویل کار و تسویه حساب کامل
آخرین مقالات و ویدئو ها
چگونه یک پروپوزال (پیشنهاد) طراحی سایت برنده ایجاد کنیم؟

برای نوشتن یک پیشنهاد طراحی سایت تهران یا سایر شهرستان ها، باید اطمینان حاصل کنید که تمام جنبه های پروژه را پوشش می دهید. این شامل نقاط درد مشتری، اهداف، بودجه، ابزارها، جدول زمانی و موارد دیگر است. این پروپوزال اولین گام برای نشان دادن نقاط قوت و قابلیت های آژانس شما و افزایش شانس شما برای برنده شدن در پروژه است. پیشنهاد طراحی سایت برنده چیست؟ یک پروپوزال طراحی وب سایت برنده، سندی است که به خوبی تحقیق شده است که به مشتریان کمک می کند تا بفهمند وقتی یک آژانس یا یک فریلنسر را استخدام می کنند، چه چیزی به دست می آورند. اولین قدم برای نوشتن یک پیشنهاد برنده این است که به صحبت های مشتری خود […]

طراحی سایت کارخانه شیشه + هزینه و قابلیت ها

شیشه و تولید شیشه برای منازل، ساختمان ها و هر ساختمانی از مهمترین وظایف یک کارخانه و تولیدی شیشه است. بیشترین نوع شیشه ای که تولید می شود شیشهٔ آهک سوددار است. پس از تولید بخش اصلی پخش و فروش شیشه می باشد. یکی از مهمترین روش های فروش و بازاریابی در حال حاضر، دنیای دیجیتال است. برای ورود به دنیای دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ، اولین گام طراحی سایت است. طراحی سایت کارخانه شیشه نیز از این امر جدا نیست و مهمترین بخش طراحی سایت است. پس از طراحی سایت می توان به بخش اصلی بازاریابی دیجیتال پرداخت. مزیت طراحی سایت شیشه چیست؟ ممکن است اولین سوالی که برای شما پیش امده باشد، ضرورت طراحی سایت است. همانطور که در مقدمه نیز […]

هزینه طراحی سایت + سیستم اختصاصی + استعلام قیمت

هزنیه طراحی سایت یکی از بخش های مهم در شروع کار طراحی سایت است. طراحی سایت، روش های مختلفی دارد. طراحی سایت با می تواند با سیستم های عمومی انجام شود و یا از سیستم مدیریت محتوا اختصاصی استفاده شود. در کنار این موارد که بر هزینه طراحی سایت موثر هستند، نوع طراحی نیز بر روی هزینه موثر است. در ادامه تاثیر این موارد بر هزینه طراحی سایت و نحوه استعلام قیمت اختصاصی سایت شما بیان خواهد شد. با ما همراه باشید. عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت زبان برنامه نویسی زبان برنامه نویسی یکی از بخش های تاثیر گذار بر قیمت است. زبان های برنامه نویس معروف هزینه کمتری خواهند داشت، ولیکن زبان های برنامه نویسی ناآشنا هزینه بیشتری […]

طراحی سایت شرکت بسته بندی + قابلیت ها و هزینه طراحی سایت شرکت بسته بندی

طراحی سایت کارخانه بسته بندی (شرکت بسته بندی) جزوه طراحی سایت کارخانجات محسوب می شود. طراحی سایت بسته بندی یکی از بخش هایی است که به کارخانه و شرکت بسته بندی کمک می کند که بتواند قابلیت های جذاب، داستان های بسته بندی و نمونه کار های خود را بر روی سایت قرار دهد. همچنین با این روش و حضور در فضای مجازی امکان بازاریابی انلاین برای بسته بندی و باز کردن جای خود با کمترین هزینه در بین مشتریان محیا خواهد شد. قابلیت های طراحی سایت بسته بندی در ادامه قابلیت های مهمی که می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا یک سایت مناسب برای کارخانه بسته بندی خود داشته باشید، اورده شده است. شما با […]

طراحی سایت کارخانه سیمان و گچ + قابلیت ها و هزینه

سیمان و گچ از بخش های ضروری و مهم هر سازه انسانی است. سیمان از ترکیب مصالح رسی، اهکی و اکسید های معدنی ساخته شده است. گچ هم کلیسیم سولفات ابدار طبیعی یا غیر طبیعی است. به هر نحو که از ساختار و پیش گفتار پیرامون سیمان و گچ خارج شویم، این دو مصالح از مهمترین مصالح در ساخت منازل و ادارات می باشند. ویژگی های طراحی سایت کارخانه سیمان و گچ بخش درباره ما امکان انتشار مقالات در فضای وب امکان انتشار ویدئو امکان ایجاد تور مجازی داخل کارخانه امکان مشاوره خرید امکان درخواست خرید انبود امکان مدیریت کارکنان امکان ثبت در گوگل و دیده شدن با جستجو در گوگل امکان بازاریابی دیجیتال امکان پشتیبانی انلاین تیم فروش از […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4