طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی یکی از اولین گام ها برای ورود به دنیای دیجیتال است. طراحی سایت رابط شما بین دنیای سنتی و دنیای دیجیتال است و یکی از مهمترین بخش های ان نیز به حساب می آید.

طراحی سایت به شما کمک می کند که بتوانید خدمات یا محصولات خود را که به صورت افلاین و سنتی بوده است و به دنیای دیجیتال معرفی کنید و بتوانید از مزایای دنیای دیجیتال به نفع کسب و کار خود استفاده کنید.

آمار واقعی از میزان مصرف کنندگان اینترنت در ایران

با توجه به اخرین آمار منتشر شده در مورد نفوذ اینترنت در ایران، ۷۸ میلیون و ۸۶ هزار و ۶۶۳ نفر در ایران از اینترنت استفاده می کنند که با توجه به جمعیت تقریبی 82.5 میلیونی ایران در حال حاضر 95.58 درصد از جمعیت ایران از اینترنت استفاده می کنند. این آمار نشان دهنده اهمیت بسیار زیاد فضای مجازی نسبت به فضای سنتی است.

مزیت طراحی سایت

بعد از این که از میزان استفاده و ضریب نفوذ اینترنت در ایران آگاه شدیم، می توانیم اینگونه تصور کنیم که شما با تبدیل و یا ایجاد کسب و کار اینترنتی و طراحی سایت اختصاصی می توانید به جای جمعیت محدودی که در بسیاری از کسب و کار ها به یک شهر و یا یک محله محدود می شود، به کل جمعیت 78 میلیون نفری کاربران دسترسی داشته و از این جمعیت برای کسب و کار خود و درآمد خود بهره ببرید.

برای مثال در صورتی که یک کسب و کار فروش لباس فقط در یک نقطه و برای مثال در تهران است، در بیشتر فصول، جمعیت تهران می تواند جز مشتریان اون باشد که این مقدار 8.7 میلیون نفر است. این عدد بیشترین میزان مشتریان بالقوه است و حتما مشتریان واقعی بسیار کمتر خواهند بود ولیکن برای بررسی مشتری نهایی این آمار بسیار مناسب خواهد بود. با آنلاین کردن و داشتن سایت اختصاصی به 79 میلیون نفر دسترسی خواهد داشت که 890 درصد بیشتر از مقدار قبلی است. حال باید این مورد را در نظر بگیرید که فروش به صورت آنلاین بسیار موثر تر خواهد بود و درصد فروش نسبت به فروش سنتی بسیار بالاتر خواهد بود.

در کنار آمار، درصد تاثیر گذاری در کسب و کار های آنلاین بیشتر است و نرخ تبدیل مشتری به خرید بیشتر از کسب و کار های سنتی است. برای این موارد دلایلی بسیار وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. اسانی دسترسی
  2. جذاب بودن فضای مجازی
  3. آسانی پرداخت و دریافت
  4. سبک زندگی امروزی و مشغله بسیار زیاد
  5. و …

ویژگی های طراحی سایت چه باید باشد؟

همانطور که در کسب و کار های سنتی ظاهر مغازه بسیار مهم است، در کسب و کار های آنلاین نیز سایت شما همان مغازه شما و طراحی ان مانند دکوراسیون داخلی آن است. با این تفاوت که در کسب و کار سنتی، نحوه برخورد شما ممکن است بد بودن محیط کسب و کار را جبران کند اما در کسب و کار انلاین ظاهر بسیار مهم است و اولین چیزی است که مشتری از شما و برند شما خواهد دید. این مورد تعیین کننده نوع دید او نسبت به برند و کسب و کار شما خواهد بود.

طراحی سایت شما دید کاربر نسبت به کسب و کار و برند شما را می سازد.

بنابراین طراحی سایت باید با کسب و کار شما همسان باشد و طراحی اختصاصی و جدید داشته باشد تا بتواند با کمترین هزینه بیشترین تاثیر را بر روی مشتریان شما بگذارد و آن ها را به مشتریان مادام العمر شما تبدیل کند.

کدنویسی

در کنار ظاهر که بخش مهم از طراحی سایت را به خود اختصاصی می دهد، باطن یا کدنویسی هم از اهمیت بالایی برخوردار است. کد نویسی استاندارد باعث خواهد شد که شما بتوانید به خوبی در گوگل به نمایش در آمده و همچنین در دستگاه ها مختلف به خوبی سایت شما نمایش داده شود.

برای برآورد هزینه نوع سایت مورد نظر را انتخاب کنید!

برای مشاوره رایگان شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد کنید.

شما می توانید همینک با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما برای ایجاد کسب و کار مجازی خود یا طراحی سایت بهره مند شوید.

مراحل سفارش طراحی سایت و سیستم اختصاصی

1
درخواست مشاوره
2
مشاوره رایگان و اعلام هزینه
3
عقد قرارداد و شروع کار
4
طراحی و تایید اتود اولیه توسط کارفرما
5
تحویل کار و تسویه حساب کامل
آخرین مقالات و ویدئو ها
طراحی سایت کارخانه شیشه + هزینه و قابلیت ها

شیشه و تولید شیشه برای منازل، ساختمان ها و هر ساختمانی از مهمترین وظایف یک کارخانه و تولیدی شیشه است. بیشترین نوع شیشه ای که تولید می شود شیشهٔ آهک سوددار است. پس از تولید بخش اصلی پخش و فروش شیشه می باشد. یکی از مهمترین روش های فروش و بازاریابی در حال حاضر، دنیای دیجیتال است. […]

هزینه طراحی سایت + سیستم اختصاصی + استعلام قیمت

هزنیه طراحی سایت یکی از بخش های مهم در شروع کار طراحی سایت است. طراحی سایت، روش های مختلفی دارد. طراحی سایت با می تواند با سیستم های عمومی انجام شود و یا از سیستم مدیریت محتوا اختصاصی استفاده شود. در کنار این موارد که بر هزینه طراحی سایت موثر هستند، نوع طراحی نیز بر […]

طراحی سایت شرکت بسته بندی + قابلیت ها و هزینه طراحی سایت شرکت بسته بندی

طراحی سایت کارخانه بسته بندی (شرکت بسته بندی) جزوه طراحی سایت کارخانجات محسوب می شود. طراحی سایت بسته بندی یکی از بخش هایی است که به کارخانه و شرکت بسته بندی کمک می کند که بتواند قابلیت های جذاب، داستان های بسته بندی و نمونه کار های خود را بر روی سایت قرار دهد. همچنین […]

طراحی سایت کارخانه سیمان و گچ + قابلیت ها و هزینه

سیمان و گچ از بخش های ضروری و مهم هر سازه انسانی است. سیمان از ترکیب مصالح رسی، اهکی و اکسید های معدنی ساخته شده است. گچ هم کلیسیم سولفات ابدار طبیعی یا غیر طبیعی است. به هر نحو که از ساختار و پیش گفتار پیرامون سیمان و گچ خارج شویم، این دو مصالح از […]

طراحی سایت کارخانه نساجی ، بافندگی و ریسندگی

نساجی و بافندگی، از جمله مهترین کسب و کار ها در هر کشوری است. از جمله خدمات صنایع نساجی می توان به تولید الیاف، تبدیل نخ به پارچه، تبدیل الیاف به نخ اشاره کرد. در کنار این موارد صنایع نساجی فرایند های تکمیلی پارچه همچون رنگرزی، دوزندگی را نیز انجام می دهند. صنعت نساجی از […]

با ما تماس بگیرید!
021-91078422
آدرس
تهران- بلوار سردار جنگل- بالاتر از تقاطع مخبری - خیابان رجایی - پلاک 36 - واحد 6