سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجو | SEO

بهترین سالن میکاپ

اثاث کشی

خرید خانه

شرکت ساختمان سازی

خرید لوازم آرایش

سئو با بالاترین بازده در گوگل Googl e سالن میکاپ ایکس | ایکس جای برند شما سالن میکاپ شما در صفحه اول گوگل ! www.iranWeber.com | ادرس سایت شما باربری ایکس | ایکس جای برند شما باربری شما در صفحه اول گوگل www.iranWeber.com | ادرس سایت شما املاک ایکس | ایکس جای برند شما املاک شما در ابتدای گوگل ! www.iranWeber.com | ادرس سایت شما شرکت ساختمان سازی ایکس | ایکس جای برند شما شرکت ساختمان سازی شما در صفحه اول گوگل www.iranWeber.com | ادرس سایت شما پخش و فروشگاه ایکس | ایکس جای برند شما فروشگاه شما در ابتدای گوگل www.iranWeber.com | ادرس سایت شما

سئو یا SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization می باشد. این کلمه به معنای بهینه سازی برای موتور های جستجو می باشد. پس از راه اندازی سایت و همچنین در حین طراحی سایت یکی از مهمترین بخش ها که باید با آن توجه شود،SEO است. سئو به سایت شما کمک می کند که در رتبه های بالا نتایج جستجو قرار بگیرید.

سئو چه هدفی دارد؟

هدف اصلی سئو کمک به شناسایی سایت شما توسط موتور های جستجو است. شما با داشتن یک سایت، گام ورود به دنیای دیجیتال را برداشته اید. اما بحث مهم پس از ان بهره وری و استفاده از آن هاست. موتور های جستجو رایگان ترین وسیله برای تبلیغ کسب و کار شماست.

همانطور که خود شما هم برای پیدا کردن هر چیزی از گوگل استفاده می کنید، کاربران دیگر نیز برای پیدا کردن کالا یا خدمات خود از گوگل استفاده می کنند.

در صورتی که سایت شما در نتایج اول گوگل باشد، ورود کاربر شما نیز بیشتر می باشد. در نتیجه درآمد شما به صورت رایگان افزایش پیدا می کند.

گوگل رایگان ترین ابزار تبلیغی در دنیای دیجیتال مارکتیگ است!

پس هدف اصلی سئو بالا اوردن سایت شما در موتور های جستجو می باشد. با بالا آمدن سایت شما توسط موتور های جستجو یک تبلیغ دائمی بدون هیچ هزینه ای برای خود خواهید داشت! آن هم در گوگل!

سوالات متداول در SEO

آیا بدون سئو سایت من در گوگل نمایش داده نمی شود؟

یکی از بحث های بسیار مهم این است که سایت شما بدون سئو در گوگل نمایش داده می شود اما بحث اصلی زمان است.
یکی از مهمترین بحث ها در بحث تکنولوژی و دنیای مجازی زمان است. بدون سئو ممکن است یک مسیر را مجبور باشید در 6 سال سپری کنید اما با سئو همان مسیر یک ساله طی خواهد شد. موضوع مهم این است که با همین موضوع مشتریانی که شما از طریق گوگل و موتور های جستجو دارید، پس از یک سال به نرخی خواهد رسید که 6 سال بعد بدون سئو سایت شما مشغول باشد. موضوع زمان بسیار مهم است. البته در صورتی که مبانی در سایتی رعایت نشود ممکن است در زمان طولانی هم به نتیجه ای نرسید.

سئو از طراحی سایت شروع می شود یا بعد آن نیز می توان سئو سایت را انجام داد؟

سئو هم در بخش طراحی سایت و هم در بخش بعد از طراحی مهم است. به همین دلیل در صورتی که طراح سایت شما مبانی اصلی سئو را نشناسد و یا رعایت نکند در سئو سایت مشکل ایجاد می شود. البته کارشناسان ما این موارد را بررسی می کنند. در صورت نیاز به شما اطلاع داده خواهد شد و در کد نویسی سایت شما نیز تغییر سئو ایجاد می شود.

سئو چقدر طول خواهد کشید؟

زمان سئو با توجه به نوع سایت و زمینه فعالیت متفاوت است. برای بررسی این موضوع می توانید با کارشناسان سئو ما تماس برقرار کنید. پس از بررسی با توجه به رقیبان شما و کلمات کلید زمان تقریبی بیان خواهد شد.

برای نتیجه گیری بهتر در سئو چه کاری باید انجام گیرد؟

برای نتیجه گیری بهتر، باید قبل از ایجاد کسب و کار با بخش دیجیتال مارکتینگ ما تماس برقرار کنید. با دیجیتال مارکتینگ نقشه راه کسب و کار شما مشخص خواهد شد. همچنین در انتخاب نام مشاوره های لازم انجام می شود که تاثیر بالایی در موفقیت کسب و کار شما در آینده خواهد داشت. اما در صورتی که در حال حاضر سایت خود و برند خود را ایجاد کرده اید می توانید با متخصصان ما تماس برقرار کرده تا انالیز رایگان سئو برای شما انجام گیرد.

در گوگل اولین باشید!

مراحل سئو سایت

1
درخواست مشاوره
2
مشاوره رایگان و اعلام هزینه
3
عقد قرارداد و شروع کار
4
مشاوره کامل و کوچینگ تیم مدیریت سایت شما در حین سئو
5
تحویل کار و تسویه حساب کامل
آخرین مقالات و ویدئو ها
الگوریتم MUM یا الگوریتم مام چیست و چگونه نتایج جستجو و سئو را تغییر می دهد؟

گوگل به تازگی خبر از فعال شدن الگوریتم جدید خود را داده است. الگوریتم MUM یک الگوریتم جدید است که در جستجو خود را نمایان می کند. به گفته وبلاگ رسمی گوگل، الگوریتم MUM هزار مرتبه از BERT قوی تر است. حال در این مقاله به بررسی الگوریتم MUM می پردازیم و تغییراتی که بر […]

آیا موزیلا و بینگ برای موتور جستجوی اصلی با هم همکاری خواهند کرد؟

همانطور که می دانید در تاریخ انتشار این مقاله، موتور جستجوی اصلی موزیلا، گوگل است. اما در جدیدترین تست موزیلا موتور جستجوی بینگ را برای یک درصد از کاربران خود فعال کرده است. موتور جستجوی اصلی هر مروگر در حال حاضر گوگل است. اما باید توجه داشته باشید که در پشت پرده، موتور جستجوی اصلی، […]

سرچ کنسول گوگل پس از چند روز به حالت عادی بازگشت

طی چند روز گذشته، داده های سرچ کنسول گوگل با تاخیر بسیاری آپدیت می شد. در این باره گوگل نیز اطلاعیه را در سرچ کنسول قرار داده بود. اطلاعیه ی گوگل : an internal problem is causing a delay in the performance report data. We’re working to resolve this delay. This is only a reporting […]

اضافه کردن نویسنده مقاله با کد ریچ اسنیپت برای افزایش سئو (JSON-LD)

به تازگی گوگل author URL  را برای مارک اپ سایت پذیرفته است. گوگل از author URL  برای شناسایی نویسنده مقالات بهره می برد. این لینک مزایای زیادی ممکن است داشته باشد. ولیکن در حال حاضر فقط به همین مورد بسنده می کنیم که گوگل لینک صفحات نویسندگان را نیز بررسی می کند. شاید برای شما […]

گوگل تغییر ریچ اسنیپت (rich snippet) بررسی حقایق را اعلام کرد

ریچ اسنیپت یا اسکیمایی، با موتور جستجوی گوگل خودی نشان داد. ریچ اسنیپت یا قطعه غنی سایت، قطعه کد های ساختار یافته است که به موتور های جستجو کمک می کند که بهتر مقاله یا صفحه را بفهمند. در کنار این فهم بهتر، روش نمایش ریچ اسنیپت ها در موتور های جستجو نیز متفاوت است […]

با ما تماس بگیرید!
021-91078422
آدرس
تهران- بلوار سردار جنگل- بالاتر از تقاطع مخبری - خیابان رجایی - پلاک 36 - واحد 6