سئو – افزایش رتبه سایت در گوگل | SEO

همین حالا که به دنبال سئو هستید به این معنی است که ارزش واقعی سئو را می دانید. قطعا اهمیت سئو را زمانی فهمیده اید که به فکر طراحی سایت افتاده اید. شاید تا قبل از طراحی سایت حتی نمی دانستید SEO یا سئو وجود دارد.

اما حالا می دانید که چگونه دیجی کالا یا سایت های دیگر با یک جستجو شما به عنوان اولین نتیجه نمایش داده می شوند. سئو یا SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization می باشد. این کلمه به معنای بهینه سازی برای سایت موتور های جستجو می باشد. پس از راه اندازی سایت و همچنین در حین طراحی سایت یکی از مهمترین بخش ها که باید با آن توجه شود،SEO است. سئو به سایت شما کمک می کند که در رتبه های بالا نتایج جستجو قرار بگیرید. در ادامه به بررسی کامل سئو می پردازیم. اما اگر نیاز به مشاوره دارید همینک بر روی درخواست مشاوره کلیک کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

تماس با کارشناس دپارتمان سئو
021-91070244 داخلی ۴

چرا سئو؟

کاهش هزینه تبلیغات
درصد تبدیل به مشتری بالاتر
جایگاه بالاتر در موتور های جستجو
پلن های متنوع با توجه به نیاز و بودجه شما
یکی از مهمترین آپشن هایی که یک تیم سئو باید در اختیار کارفرما بگذارد امکان انتخاب بین پلن های مختلف با توجه به بودجه کارفرماست. ما در ایران وبر پلن های متنوعی به شما ارائه میدهیم و به این ترتیب شما این فرصت را دارید تا با هر میزان هزینه ای که در نظر گرفته اید،سئو سایت خود را شروع کنید.
راهکار های نوین سئو
در سئو آنچه مهم است بروز بودن است. بروز بودن اطلاعات سئو باعث می شود که به هیچ عنوان در گوگل پنالتی نشوید و به همین روش جایگاه خود را هر روز قوی تر کنید. در سئو عوامل بسیاری تاثیرگذار هستند اما تمامی این عوامل هر روز با آپدیت الگوریتم های گوگل در حال تغییر هستند.
سئو فنی، سئو لوکال، سئو داخلی و سئو خارجی در یک پکیج جامع
سئو بخش های مختلفی دارد از جمله ان های می توان به سئو فنی، سئو لوکال، سئو داخلی و سئو خارجی اشاره کرد. ایران وبر تمامی این موارد را به صورتی پکیج حرفه ای برای شما انجام خواهد داد. بخش فنی ایران وبر سرعت و schema و سایر بخش های سئو را اماده خواهند کرد و بخش مارکتینگ کار های اختصاصی سئو را بر عهده خواهند داشت.
بیش از 11 سال سابقه
ایران وبر با بیش از 11 سال تجربه در عرصه دیجتال، مفتخریم در این مدت با شرکت ها و برندهای مطرحی در داخل و خارج ایران همکاری داشته ایم. برندهایی که به ما اعتماد کردند و مسئولیت های زیادی از جمله امنیت سایت برای جلوگیری از نفوذ هکر ها و حملات و همچنین طراحی سایت و اپلیکیشن خود را به مجموعه ما سپردند.
seo-second

نظرات مشتریان ما

آنچه مشتریان ایران وبر در مورد ما می گویند!
آنچه در ادامه مشاهده میکنید، نظرات برخی از مشتریان ایران وبر در مورد خدمات است:

آنچه باید در مورد سئو بدانید

سئو چه هدفی دارد؟

هدف اصلی سئو کمک به شناسایی سایت شما توسط موتور های جستجو است. شما با داشتن یک سایت، گام ورود به دنیای دیجیتال را برداشته اید. اما بحث مهم پس از ان بهره وری و استفاده از آن هاست. موتور های جستجو رایگان ترین وسیله برای تبلیغ کسب و کار شماست.

همانطور که خود شما هم برای پیدا کردن هر چیزی از گوگل استفاده می کنید، کاربران دیگر نیز برای پیدا کردن کالا یا خدمات خود از گوگل استفاده می کنند.

در صورتی که سایت شما در نتایج اول گوگل باشد، ورود کاربر شما نیز بیشتر می باشد. در نتیجه درآمد شما به صورت رایگان افزایش پیدا می کند.

گوگل رایگان ترین ابزار تبلیغی در دنیای دیجیتال مارکتیگ است!

پس هدف اصلی سئو بالا اوردن سایت شما در موتور های جستجو می باشد. با بالا آمدن سایت شما توسط موتور های جستجو یک تبلیغ دائمی بدون هیچ هزینه ای برای خود خواهید داشت! آن هم در گوگل!

افزایش رتبه سایت در گوگل

شاید بتوان سئو را به صورت کاملا ساده افزایش رتبه سایت در گوگل تعریف کرد. با استراتژی های مختلف سئو همچون سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی می توانید سایت خود را به صفحات اول گوگل منتقل کنید. با افزایش رتبه سایت در گوگل بدون هیچ هزینه ای مشتریان سایت شما را فقط با سرچ در گوگل پیدا خواهند کرد.

سوالات متداول در SEO

آیا بدون سئو سایت من در گوگل نمایش داده نمی شود؟

یکی از بحث های بسیار مهم این است که سایت شما بدون سئو در گوگل نمایش داده می شود اما بحث اصلی زمان است.
یکی از مهمترین بحث ها در بحث تکنولوژی و دنیای مجازی زمان است. بدون سئو ممکن است یک مسیر را مجبور باشید در 6 سال سپری کنید اما با سئو همان مسیر یک ساله طی خواهد شد. موضوع مهم این است که با همین موضوع مشتریانی که شما از طریق گوگل و موتور های جستجو دارید، پس از یک سال به نرخی خواهد رسید که 6 سال بعد بدون سئو سایت شما مشغول باشد. موضوع زمان بسیار مهم است. البته در صورتی که مبانی در سایتی رعایت نشود ممکن است در زمان طولانی هم به نتیجه ای نرسید.

سئو از طراحی سایت شروع می شود یا بعد آن نیز می توان سئو سایت را انجام داد؟

سئو هم در بخش طراحی سایت و هم در بخش بعد از طراحی مهم است. به همین دلیل در صورتی که طراح سایت شما مبانی اصلی سئو را نشناسد و یا رعایت نکند در سئو سایت مشکل ایجاد می شود. البته کارشناسان ما این موارد را بررسی می کنند. در صورت نیاز به شما اطلاع داده خواهد شد و در کد نویسی سایت شما نیز تغییر سئو ایجاد می شود.

سئو چقدر طول خواهد کشید؟

زمان سئو با توجه به نوع سایت و زمینه فعالیت متفاوت است. برای بررسی این موضوع می توانید با کارشناسان سئو ما تماس برقرار کنید. پس از بررسی با توجه به رقیبان شما و کلمات کلید زمان تقریبی بیان خواهد شد.

برای نتیجه گیری بهتر در سئو چه کاری باید انجام گیرد؟

برای نتیجه گیری بهتر، باید قبل از ایجاد کسب و کار با بخش دیجیتال مارکتینگ ما تماس برقرار کنید. با دیجیتال مارکتینگ نقشه راه کسب و کار شما مشخص خواهد شد. همچنین در انتخاب نام مشاوره های لازم انجام می شود که تاثیر بالایی در موفقیت کسب و کار شما در آینده خواهد داشت. اما در صورتی که در حال حاضر سایت خود و برند خود را ایجاد کرده اید می توانید با متخصصان ما تماس برقرار کرده تا انالیز رایگان سئو برای شما انجام گیرد.

تیم ایران وبر