طراحی بازی موبایل و کامپیوتر + هزینه ساخت بازی

طراحی بازی موبایل و کامپیوتر در حال حاضر یک صنعت بسیار تخصصی و همچنین نیازمند تجربه بالایی است. بازی در قیاس با طراحی اپلیکیشن نیازمند تجربه بسیار بالاتری است. در حال حاضر که صنعت دیجیتال پیشتاز صنایع جهان است، بازی ها یکی از مهمترین بخش ها برای کسب درآمد و همچنین بازاریابی هستند. نیاز نیست برای کسب درآمد بالا از طریق داشتن یک بازی، یک بازی بزرگ همچون GTA طراحی شود بلکه بازی های موبایلی همچون candy crush توانسته اند با سادگی خود میلیارد ها دلار درآمد کسب کنند.

تماس با کارشناس طراحی اپلیکیشن
021-91070244 داخلی 1

چرا ساخت بازی؟

داشتن درآمد بسیار بالا
استفاده از گیمیفیکشن برای فروش بیشتر
تمایل پرداخت بالا برای سرگرمی در اقشار مختلف جامعه
پلن های متنوع با توجه به نیاز و بودجه شما
یکی از مهمترین آپشن هایی که یک تیم طراحی باید در اختیار کارفرما بگذارد امکان انتخاب بین پلن های مختلف با توجه به بودجه کارفرماست. ما در ایران وبر پلن های متنوعی به شما ارائه میدهیم و به این ترتیب شما این فرصت را دارید تا با هر میزان هزینه ای که در نظر گرفته اید، بازی مورد نظر خود را داشته باشید.
مشاوره رایگان پلن درآمد بازی
یکی از بخش های بسیاری مهم در طراحی بازی و ساخت بازی پلن درآمد بازی است. کارشناسان ما در ایران وبر به شما کمک می کنند که پلن درآمد خود را بنویسید و مشکلات ان را قبل از شروع طراحی و کد نویسی بازی حل خواهند کرد. به این صورت در نهایت یک بازی بدون مشکل برای کسب درآمد با پلنی منطقی خواهید داشت.
شش ماه پشتیبای فنی رایگان
در کلیه کار های برنامه نویسی پشتیبانی فنی از مهمترین بخش های انجام کار است. پشتیبانی فنی این معنی است که شما تا ۶ ماه باگ های بازی را می توانید به صورت رایگان با تیم فنی طراح حل کنید. این بازه ی زمانی یک بازی طولانی برای پشتیبانی فنی است که باعث می شود بدون هیچ دغدغه ای به فکر مدیریت و تبلیغ بازی خود باشید.
بیش از 11 سال سابقه
ایران وبر با داشتن تجربه بیش از ۱۱ سال در طراحی سایت و اپلیکیشن و سیستم های آنلاین مختلف با توجه به نیاز شما، زبان برنامه نویسی مناسب را پیشنهاد و از آن استفاده می کند تا در نهایت شما بازی با نهایت سرعت در دست داشته باشید و نیاز به هزینه های جانبی سرور به میزان محسوسی کاهش یابد.
game

نظرات مشتریان ما

آنچه مشتریان ایران وبر در مورد ما می گویند!
آنچه در ادامه مشاهده میکنید، نظرات برخی از مشتریان ایران وبر در مورد خدمات است:

آنچه باید در مورد طراحی بازی بدانید

طراحی بازی موبایل و کامپیوتر در حال حاضر یک صنعت بسیار تخصصی و همچنین نیازمند تجربه بالایی است. بازی ساعت در قیاس با طراحی اپلیکیشن نیازمند تجربه بسیار بالاتری است. در حال حاضر که صنعت دیجیتال پیشتاز صنایع جهان است، بازی ها یکی از مهمترین بخش ها برای کسب درآمد و همچنین بازاریابی هستند.

ساخت بازی برای کسب درآمد

✔️ بازی برای کسب درآمد، یکی از پیشتازان عرصه جهانی است. برای نمونه بازی های بزرگی همچون GTA V را مشاهده کنید. در صورتی که میزان فروش این بازی های بزرگ را ببینید، متوجه خواهید شد که پس از 5 الی 6 سال هنوز هم اولین فروش را در جهان کسب کرده است.

توجه داشته باشید که این نمونه بازی بزرگ است.نباید درآمد زیاد را فقط به بازی های بزرگ بدانید. بسیاری از بازی ها همچون کوییز او کینگز در ایران با ساختاری ساده ولی جذاب سالانه درامد بالایی را کسب می کند. این درامد با یک کپی برداری از بازی خارجی شروع شده است. بنابراین هیچ زمان برای ایده شما برای کسب درآمد دیر نیست.

ساخت بازی برای بازاریابی

✔️ در کنار ساخت بازی با مقاصد درآمدی، یک گیم یکی از بهترین وسیله های برای بازاریابی است. یکی از مقوله های بازاریابی، گیمیفیکیشن است. اما چرا به جای استفاده از اصول بازی، از یک بازی برای تبلیغ خود استفاده نکنیم.

با استفاده از بازی ها و اصولی که دارند می توانید کسب و کار خود را با یک بازی همگام کنید. نتیجه چه خواهد بود؟ بله در بلند مدت کاربران زیادی از گیم شما به کسب و کار اصلی شما می پیوندند.

همچنین با ساخت یک بازی می توانید باشگاه مشتریان خود را با یک گیم عجین کنید.

فکرش هم زیباست…

طراحی بازی موبایل

✔️ طراحی بازی برای موبایل و گوشی های همراه یکی از بخش های بسیار پر مخاطب در بین مردم جهان است. از جمله می توان به Candy crush saga اشاره کرد. البته بازی های بسیاری در این حیطه وجود دارد. از کوییز او کینگز که در بخش قبلی بیان شد تا کال او دیوتی موبایل و …!

بازی برای موبایل،مخصوصا در ایران، بازار هدف محسوب می شود. با وجود رقیب های بزرگ خارجی ، طراحی بازی های دو بعدی در عین حال جذاب برای موبایل منبعی و هدفی بسیار مناسب برای طراحی اپلیکیشن است.

طراحی بازی

طراحی بازی ویندوز و مک او اس

✔️ بازی در ابتدا شاید نیازی به نسخه ویندوز و مک او اس نداشته باشد. همانطور که در بخش طراحی بازی برای موبایل بیان شد، در ایران بازی های دو بعدی می تواند بسیار هدف ایده آلی باشد. با این توضیحات بازی ویندوز و مک او اس چه مزیتی دارد؟

داشتن یک بازی برای موبایل در ابتدا شاید کفایت کند اما پس از بزرگ شدن بازی موبایل شما، حال بهتر است که بر روی همه پلتفورم ها چیره شوید. حال طراحی بازی برای ویندوز و مک او اس قابل درک می شود.

ویژگی های طراحی بازی ایران وبر

طراحی بازی برای همه پتلفورم ها

یکی از بخش های بسیار مهم در طراحی بازی طراحی برای همه پلتفورم هاست. ایران وبر با استفاده از استادیو اختصاصی خود و متخصصان بازی ساز خود برای تمامی پلتفورم ها ایده بازی شما را به بازی تبدیل می کند.

طراحی بازی آنلاین

بازی انلاین یکی از چالش های بسیار از بازی سازان است. طراحی یک بازی که قابلیت مقیاس پذیری داشته و ارتباطات بین کاربران به خوبی برقرار شود، بسیار مهم است. تیم ایران وبر شما را در این راه همراهی کرده و یک بازی انلاین استاندارد را برای شما طراحی خواهد نمود.

طراحی و پیاده سازی اچیومنت بازی

هر سیستم بازی، چه انلاین و چه افلاین نیاز به سیستم دستاورد ها یا اچیومنت دارد. سیستم دستاورد ها باعث می شود که کاربران به بازی بیشتر ترغیب شوند. بازی بیشتر برابر با کسب درآمد بیشتر خواهد بود.

طراحی بک اند با بازدهی بالا

در بازی افلاین یا انلاین، با توجه به نوع بازی ای که در نظر دارید، بک اند بیشتر مواقع با اهمیت است. بک اند بسیاری از محاسبات برای جلوگیری از تقلب و … را انجام می دهد. همچنین خرید الماس و … نیز در بک اند برنامه نویسی می شود.

هزینه طراحی بازی

هزینه طراحی بازی دو بعدی افلاین کاملا بستگی به نوع بازی دارد. بنابراین قیمت درج شده در این قسمت فقط به منظور آشنایی شما با قیمت است. برای دریافت قیمت باید حتما با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

هزینه طراحی بازی دو بعدی = از 65 میلیون تومان برای اندروید و آی او اس

هزینه طراحی بازی دو بعدی انلاین کاملا بستگی به نوع بازی دارد. بنابراین قیمت درج شده در این قسمت فقط به منظور آشنایی شما با قیمت است. برای دریافت قیمت باید حتما با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

هزینه طراحی بازی دو بعدی = از 120 میلیون تومان برای اندروید و آی او اس

ارتباط با ما

شما می توانید همینک با واحد طراحی اپلیکیشن ایران وبر تماس برقرار کرده و اطلاعات بیشتری پیرامون طراحی بازی دریافت نمایید.

پرسش های متداول ساخت بازی

ساخت و طراحی بازی چقدر زمان می برد؟

طراحی بازی دارای بخش های مختلف است. از جمله اهنگ، طراحی ، شبیه سازی و در نهایت کد نویسی و تست! این پروسه با توجه به نوع گیم شما ممکن است از دو ماه تا 6 ماه به طول بیانجامد.

آیا می توان ابتدا بازی موبایل طراحی کرد سپس اقدام به طراحی برای کامپیوتر نمود؟

بله این قابلیت وجود دارد. توصیه ما نیز طراحی برای موبایل است.

تیم ایران وبر