طراحی بازی موبایل و کامپیوتر + هزینه ساخت بازی

طراحی بازی موبایل و کامپیوتر + هزینه ساخت بازی

طراحی بازی موبایل و کامپیوتر در حال حاضر یک صنعت بسیار تخصصی و همچنین نیازمند تجربه بالایی است. بازی ساعت در قیاس با طراحی اپلیکیشن نیازمند تجربه بسیار بالاتری است. در حال حاضر که صنعت دیجیتال پیشتاز صنایع جهان است، بازی ها یکی از مهمترین بخش ها برای کسب درآمد و همچنین بازاریابی هستند.

 

ساخت بازی برای کسب درآمد

✔️ بازی برای کسب درآمد، یکی از پیشتازان عرصه جهانی است. برای نمونه بازی های بزرگی همچون GTA V را مشاهده کنید. در صورتی که میزان فروش این بازی های بزرگ را ببینید، متوجه خواهید شد که پس از 5 الی 6 سال هنوز هم اولین فروش را در جهان کسب کرده است. 

توجه داشته باشید که این نمونه بازی بزرگ است.نباید درآمد زیاد را فقط به بازی های بزرگ بدانید. بسیاری از بازی ها همچون کوییز او کینگز در ایران با ساختاری ساده ولی جذاب سالانه درامد بالایی را کسب می کند. این درامد با یک کپی برداری از بازی خارجی شروع شده است. بنابراین هیچ زمان برای ایده شما برای کسب درآمد دیر نیست.

ساخت بازی برای بازاریابی

✔️ در کنار ساخت بازی با مقاصد درآمدی، یک گیم یکی از بهترین وسیله های برای بازاریابی است. یکی از مقوله های بازاریابی، گیمیفیکیشن است. اما چرا به جای استفاده از اصول بازی، از یک بازی برای تبلیغ خود استفاده نکنیم. 

با استفاده از بازی ها و اصولی که دارند می توانید کسب و کار خود را با یک بازی همگام کنید. نتیجه چه خواهد بود؟ بله در بلند مدت کاربران زیادی از گیم شما به کسب و کار اصلی شما می پیوندند.

همچنین با ساخت یک بازی می توانید باشگاه مشتریان خود را با یک گیم عجین کنید.

فکرش هم زیباست…

طراحی بازی موبایل

✔️ طراحی بازی برای موبایل و گوشی های همراه یکی از بخش های بسیار پر مخاطب در بین مردم جهان است. از جمله می توان به Candy crush saga اشاره کرد. البته بازی های بسیاری در این حیطه وجود دارد. از کوییز او کینگز که در بخش قبلی بیان شد تا کال او دیوتی موبایل و …! 

بازی برای موبایل،مخصوصا در ایران، بازار هدف محسوب می شود. با وجود رقیب های بزرگ خارجی ، طراحی بازی های دو بعدی در عین حال جذاب برای موبایل منبعی و هدفی بسیار مناسب برای طراحی اپلیکیشن است.

طراحی بازی

طراحی بازی ویندوز و مک او اس

✔️ بازی در ابتدا شاید نیازی به نسخه ویندوز و مک او اس نداشته باشد. همانطور که در بخش طراحی بازی برای موبایل بیان شد، در ایران بازی های دو بعدی می تواند بسیار هدف ایده آلی باشد. با این توضیحات بازی ویندوز و مک او اس چه مزیتی دارد؟

داشتن یک بازی برای موبایل در ابتدا شاید کفایت کند اما پس از بزرگ شدن بازی موبایل شما، حال بهتر است که بر روی همه پلتفورم ها چیره شوید. حال طراحی بازی برای ویندوز و مک او اس قابل درک می شود.

ویژگی های طراحی بازی ایران وبر

طراحی بازی برای همه پتلفورم ها

یکی از بخش های بسیار مهم در طراحی بازی طراحی برای همه پلتفورم هاست. ایران وبر با استفاده از استادیو اختصاصی خود و متخصصان بازی ساز خود برای تمامی پلتفورم ها ایده بازی شما را به بازی تبدیل می کند.

طراحی بازی آنلاین

بازی انلاین یکی از چالش های بسیار از بازی سازان است. طراحی یک بازی که قابلیت مقیاس پذیری داشته و ارتباطات بین کاربران به خوبی برقرار شود، بسیار مهم است. تیم ایران وبر شما را در این راه همراهی کرده و یک بازی انلاین استاندارد را برای شما طراحی خواهد نمود.

طراحی و پیاده سازی اچیومنت بازی

هر سیستم بازی، چه انلاین و چه افلاین نیاز به سیستم دستاورد ها یا اچیومنت دارد. سیستم دستاورد ها باعث می شود که کاربران به بازی بیشتر ترغیب شوند. بازی بیشتر برابر با کسب درآمد بیشتر خواهد بود.

طراحی بک اند با بازدهی بالا

در بازی افلاین یا انلاین، با توجه به نوع بازی ای که در نظر دارید، بک اند بیشتر مواقع با اهمیت است. بک اند بسیاری از محاسبات برای جلوگیری از تقلب و … را انجام می دهد. همچنین خرید الماس و … نیز در بک اند برنامه نویسی می شود. 

هزینه طراحی بازی

هزینه طراحی بازی دو بعدی افلاین کاملا بستگی به نوع بازی دارد. بنابراین قیمت درج شده در این قسمت فقط به منظور آشنایی شما با قیمت است. برای دریافت قیمت باید حتما با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

هزینه طراحی بازی دو بعدی = از 65 میلیون تومان برای اندروید و آی او اس

هزینه طراحی بازی دو بعدی انلاین کاملا بستگی به نوع بازی دارد. بنابراین قیمت درج شده در این قسمت فقط به منظور آشنایی شما با قیمت است. برای دریافت قیمت باید حتما با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

هزینه طراحی بازی دو بعدی = از 120 میلیون تومان برای اندروید و آی او اس

ارتباط با ما

شما می توانید همینک با واحد طراحی اپلیکیشن ایران وبر تماس برقرار کرده و اطلاعات بیشتری پیرامون طراحی بازی دریافت نمایید.

پرسش های متداول ساخت بازی

طراحی بازی دارای بخش های مختلف است. از جمله اهنگ، طراحی ، شبیه سازی و در نهایت کد نویسی و تست! این پروسه با توجه به نوع گیم شما ممکن است از دو ماه تا 6 ماه به طول بیانجامد.

بله این قابلیت وجود دارد. توصیه ما نیز طراحی برای موبایل است.

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار سردار جنگل- بالاتر از تقاطع مخبری - خیابان رجایی - پلاک 36 - واحد 6