طراحی اپلیکیشن طلا (سفارش اپ طلا‌‌فروشی و مدیریت طلا فروشی)

طلا ارزشمند ترین دارایی در حال حاضر جهان است. به همین دلیل بسیاری برای حفظ و کسب سود، اقدام به خرید یا فروش طلا می کنند. بسیاری از گالری های طلا به صورت سنتی و با نرم افزار های قدیمی اقدام به خرید و فروش طلا به مشتریان خود به صورت گرمی، سکه تمام ، نیم سکه و ربع سکه می‌کنند. حال انکه این موضوع باعث سردرگمی محاسبات و در بسیاری از موارد نا آسودگی کاربر می‌شود. زیرا که برای هر خرید و فروش باید با گالری و یا حسابداران تماس گرفته شود.

آنچه در این مقاله خواهید خواند :

اما با پیشرفت تکنولوژی طراحی اپ به کمک کسب و کار ها آمده اند. گروه طراحان ایران وبر اقدام به طراحی یک اپلکیشن اختصاصی برای طلا فروشان کرده است. این اپلیکیشن ویژگی های بسیاری دارد که در ادامه این مقاله به بررسی آن ها می پردازیم.

اپلیکیشن طلا ایران وبر چیست؟

این اپلیکیشن یک اپ اختصاصی برای خرید و فروش طلای مشتریان شماست. به این صورت که مشتریان می توانند با نصب اپلیکیشن شما اقدام به خرید و فروش دارایی های مختلفی که شما ارائه می دهید، کنند. این دارایی می تواند گرم طلای ۱۸ عیار باشد یا سکه تمام و یا ربع سکه! همه ی این موارد را می توانید در اپلیکیشن به فروش برسانید. همچنین کاربران شما می توانند به صورت آنلاین درخواست فروش به شما دهند و شما دارایی آن ها را به فروش برسانید.

اپلیکیشن طلا ایران وبر

تمام این ویژگی ها به صورت کاربردی در اپلیکیشن طلا ایران وبر ایجاد شده است که شما هیچ ضرری در اپ نداشته باشید.

حریم خصوصی و امنیت اطلاعات در اپ طلای ایران وبر چگونه است؟

اپ طراحی شده ایران وبر برای هر کسب و کاری به صورت اختصاصی پیاده سازی می شود. به این صورت تمام اطلاعات در اختیار شما بوده و هیچ سازمان یا ارگانی قادر به دسترسی به اطلاعات شما نخواهد بود مگر این که شما اطلاعات را در اختیارشان قرار دهید.

بنابراین امنیت و حریم خصوصی اپ همانند دفتر حساب شخصی شماست با این تفاوت که داده ها منظم تر و همه جا در دسترس شماست.

ویژگی‌های اپ طلای طراحی شده ایران وبر چیست؟

در این قسمت ویژگی هایی اپ طلای ایران وبر را بیان خواهیم کرد. با توجه به گستردگی اپ طلای ایران وبر هر قسمت به صورت جداگانه توضیح داده خواهد شد:

 • امکان تایید کاربران پس از ثبت نام
 • امکان ثبت نام کاربر با شماره همراه
 • بدون نیاز به رمز عبور و با کد یک بار مصرف پیامکی
 • امکان تعریف مشتری جدید
 • کد معرف برای مشتریان برای معرفی به مشتریان دیگر
 • امکان مشاهده برخط دارایی توسط مشتریان
 • امکان اضافه کردن نوسان به مشتریان
 • امکان شارژ حساب با استفاده از آپلود رسید
 • امکان واریز پول پیشرفته و متناسب با کسب و کار طلا(اعلام شماره حساب مختلف به هر مشتری)
 • دریافت قیمت لحظه ای بازار
 • امکان خرید پس از تایید مدیر
 • امکان فروش پس از تایید مدیر
 • امکان درخواست فروش و درخواست وجه از طریق اپلیکیشن
 • امکان مشاهده رسید های واریز در اپلیکیشن
 • امکان چاپ حساب مشتری
 • امکان اضافه کردن حسابدار به سیستم برای مدیریت حسابداری
 • امکان مشخص کردن میزان سود شما از فروش و خرید کاربران به صورت جداگانه برای هر دارایی
 • امکان نمایش اطلاعیه به مشتریان
 • امکان تعریف قوانین و مقررات و اجبار به تایید توسط مشتری برای خرید و فروش و استفاده از اپ
 • بخش تیکتینگ برای ارتباط با شما از طریق اپ
 • نمایش نمودار ۳۰ روز قبل دارایی ها برای مقایسه توسط مشتریان
 • نمایش امکان تحویل فیزیکی طلا از طریق اپ
 • امکان تعریف قرارداد خاص برای مشتریان (قرارداد نوسان و …)
 • امکان فروش درصد و یا با مبلغ خاصی از دارایی توسط مشتریان
 • امکان در نظر گرفتن اعتبار برای مشتریان برای خرید بدون واریز و مهلت ۴۸ ساعته برای پرداخت اعتبار استفاده شده
 • قابلیت اضافه کردن قابلیت های اختصاصی شما
 • اطلاع رسانی موجودی کیف پول و یا دارایی کاربر با پیامک
 • ارسال پیامک اطلاع رسانی در مراحل خرید و فروش به کاربر
 • و …

حال به بررسی هر یک می پردازیم که به خوبی متوجه هر قابلیت شوید.

قابلیت ثبت نام و تایید کاربران اپلیکیشن

یکی از بخش های مهم برای بسیاری از اپلیکیشن ها بخش ثبت نام و ورود کاربران است. اپ طلا ایران وبر به گونه ای طراحی شده است که می توانید به راحتی کاربران را بررسی کنید و تایید کنید. کاربران پس از ورود شماره همراه یک کد با پیامک دریافت خواهد کرد و پس از ان باید اطلاعات کامل خود را برای تایید وارد کنند. سپس این اطلاعات همچون کد ملی، نام و نام خانوادگی برای مدیریت ارسال می شود تا با بررسی در نهایت کاربر تایید یا رد شود.

کد معرف یا نام معرف در حین ثبت نام کاربران جدید

یکی از بخش های مهم برای افزایش کاربر و همچنین برای پروسه تایید هویت کاربران، کد معرف یا نام معرف است. شما با این کد معرف می توانید به کاربرانی که اپ شما را معرفی می کنند درصدی از سود خرید و فروش را اختصاص دهید.(این درصد از 0 درصد تا 100 درصد) قابل تنظیم توسط شماست.

همچنین با کد معرف می توانید مشاهده کنید کدام کاربر توسط سایر کاربران شما معرفی شده و پروسه تایید کاربر را نیز ساده تر می‌کند.

امکان مشاهده دارایی توسط کاربر به صورت لحظه ای

با اپلیکیشن طلا ایران وبر دیگر نیاز نیست که دارایی هر کاربر را به صورت سنتی بنویسید و همچنین اختلاف حساب با مشتری به حداقل ممکن خواهد رسید. زیرا مشتری به صورت لحظه ای تمامی دارایی خود را می تواند مشاهده کند و همچنین می تواند در هر ساعت از شبانه روز درخواست خرید و یا فروش دهد.

امکان مشاهده دارایی توسط کاربر به صورت لحظه ای | اپ طلا

اضافه کردن نوسان به کاربران

بسیاری از طلا فروشان برای مشتریان خود نوسان گیری طلا انجام می دهند. به همین سبب نیاز است که مشتری از میزان نوسان مطلع شود. به همین جهت با اپ هر ماه شما می‌توانید نوسان برای مشتری در نظر گرفته و مشتری بدون دغدغه دارایی خود را نزد شما قرار خواهد داد.

ایجاد قرارداد برای مشتریان

شما می توانید با توجه به صحبت های مختلف خود با مشتریان، برای هر کدام قراردادی در نظر بگیرید و به صورت ماهانه از قرارداد مطلع شوید. این موضوع باعث می شود که برای بسیاری از قرارداد های نوسان گیر بتوانید در زمان معین از نوسان مطلع شده و نوسان کاربر را اضافه کنید. همچنین می توانید توضیحات کامل قرارداد را برای کاربر در پنل کاربری بنویسید.

امکان شارژ حساب توسط مشتری به صورت پیشرفته

امکان شارژ حساب یکی از قابلیت های مهم در اپ طلای ایران وبر است. در این اپلیکیشن، کاربر ابتدا میزان شارژ حساب مورد نیاز را وارد می کند. سپس این درخواست به مدیر یا حسابداران سیستم منتقل می شود. حسابداران می توانند شماره کارت و شبا مورد نظر خود را در سیستم برای مشتری وارد کنند. پس از تایید و ورود اطلاعات حساب، پیامکی به مشتری ارسال شده و در اپلیکیشن می تواند شماره را مشاهده کرده و اقدام به واریز نماید.

امکان شارژ حساب توسط مشتری به صورت پیشرفته | اپ طلا

برای مثال کاربر درخواست 100 میلیون تومان واریز برای خرید طلا می کند. درخواست برای مدیر رفته و تایید می شود و سپس کاربر می تواند در ۱ یا ۱۰۰ واریز این مبلغ را واریز کند. پس از واریز ،رسید برای شما ارسال می شود که می توانید پس از تایید صحت، ان را تایید کنید تا حساب کاربر شارژ شود.

امکان شارژ حساب توسط مشتری به صورت پیشرفته | اپ طلا

مهمترین قابلیت برای افزایش راحتی کاربر امکان پرداخت با چندین کارت و در طی چندین واریز است.

دریافت قیمت لحظه ای بازار

قیمت طلا و دارایی یکی از بخش های بسیار مهم در اپ طلاست. قیمت به روز طلا همانند آنچه در تابلو های قیمت طلا در طلا فروشی ها می بینید، باعث می شود که مشتری در لحظه از قیمت با خبر باشد و خرید در لحظه انجام دهد.

این قیمت به صورت آنلاین از سرویس های قیمت لحظه ای دریافت می شود و شما می توانید میزان سود خود را تنظیم کنید تا در اپ طلا نمایش دهد.

تایید خرید و فروش کاربر توسط ادمین

مشتری در هر زمان می تواند درخواست خرید و فروش در اپلیکیشن ثبت کند. اما این خرید و فروش زمانی نهایی می‌شود که شما به نقش مدیر یا حسابدار ان را تایید کنید. دلیل این تایید نیز این است که برخی مواقع نوسانات طلا و گرم طلا بسیار زیاد است. بنابراین در این مواقع در صورتی که قیمت بسیار متفاوت باشد با صلاحدید خود می توانید خرید یا فروش با قیمت اپ را رد کنید و به مشتری این مورد و علت آن را اعلام کنید تا در اپلیکیشن مشاهده کند و مجدد اقدام به خرید یا فروش کند.

امکان مشاهده رسید های واریز در اپلیکیشن

یکی دیگر از قابلیت های اپلیکیشن طلا ایران وبر امکان مشاهده رسید های واریز و برداشت توسط مشتری است. به این صورت همه موارد مستند است و شما و کاربر به راحتی می توانید رسید های واریز را در هر زمان حتی سال ها بعد بررسی کنید. این مورد باعث می شود اختلاف حساب بسیار کم شده و هر گونه اشتباه قابل پیگیری باشد.

امکان نمایش اطلاعیه به مشتریان

اطلاعیه بخش جدایی ناپذیر از اپلیکیشن و کسب و کار های مختلف است. شما با این قابلیت می توانید به مشتریان خود اطلاعیه زمان های تعطیلی و یا هر اطلاعیه ی دیگه را بدهید و به این صورت همه کاربران از آن مطلع خواهند شد.

امکان تعریف حسابدار برای سیستم

اپلیکیشن دارای یک پنل مدیریت است که شما می توانید کاربران را مدیریت کنید. همچنین شما می توانید حسابداران خود را اضافه کنید که با دسترسی محدود واریز و برداشت و کار های حسابداری را انجام دهند.

امکان تعیین قیمت هر دارایی در اپلیکیشن

اپلیکیشن در هر لحظه قیمت لحظه ای طلا را از بازار دریافت می‌کند، اما این قیمت، قیمت خرید شما از بازار است و شما می توانید میزان سود را به صورت درصد یا تومان به قیمت دارایی اضافه کنید.

با یک مثال به راحتی این موضوع روشن خواهد شد: برای مثال اپ قیمت یک گرم طلای ۱۸ عیار را ۲ میلیون دریافت می‌کند اما شما برای خرید مشتری می خواهید این مبلغ را ۲,۱۰۰ حساب کنید. همچنین زمانی که مشتری طلا را می فروشد می خواهید ۱,۹۰۰ از مشتری خریداری کنید. همچنین می خواهید برای سکه تمام سود بیشتر یا کمتر در نظر بگیرید. اپلیکیشن این قابلیت را به شما می دهد که برای هر یک از این دارایی ها بتوانید یک میزان سود تغیین کنید.

بنابراین همه چیز تحت کنترل شماست!

امکان تعیین قوانین و مقررات استفاده از اپلیکیشن

یکی از بخش های مهم در سرویس های آنلاین، قوانین و مقررات سیستم شماست. اگر به یاد داشته باشید در بسیاری از سیستم های دیجیتال شما قوانین و مقررات را بدون مطالعه می پذیرید. اما همین قوانین و مقررات است که بعدا مرجع حل اختلاف شما و مشتریان شماست.

حال در اپ طلا نیز با توجه به نوسانات و اختلاف هایی که ممکن است ایجاد شود، داشتن و تایید قوانین و مقررات بسیار مهم است. بنابراین تیم ایران وبر این قابلیت را در اپ اضافه کرده ایم. کاربر پس از ثبت نام باید قوانین و مقررات را تایید کند تا بتواند از قابلیت های اپ استفاده کنید.

امکان تعیین قوانین و مقررات استفاده از اپلیکیشن | اپ طلا

بخش تیکتینگ برای پشتیبانی کاربران با اپلیکیشن

پشتیبانی کاربران به صورت سنتی بسیار سخت است. ممکن است هر گونه سوالی داشته باشند و در هر زمان با شما تماس بگیرند. در این میان ممکن است شما در دسترس نباشد، مسافرت باشید و … . به همین دلیل مشتریان ناراحت شده و یا مشتری خود را از دست بدهید.

بخش تیکتینگ برای پشتیبانی کاربران با اپلیکیشن | اپ طلا

با قابلیت تیکت در اپ کاربران می تواند در هر زمان درخواست خود را به صورت متنی بنویسند و شما به این درخواست در اولین فرصت پاسخ دهید. همچنین در صورتی که از یک مشتری سوالی داشته باشید می توانید یک تیکت جدید باز کنید و مشتری ان را در اپ دیده و به ان پاسخ دهید.

ثانیه برای کسب و کار شما، طلاست.

نمایش نمودار میانگین روز های گذشته طلا به مشتریان

اپ طلای ایران وبر به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی قیمت روز های گذشته طلا را نمایش دهد و به صورت نمودار بتوانند مقایسه کنند. به این صورت به درستی می توانند خرید و فروش خود را مدیریت کنند.

نمایش نمودار میانگین روز های گذشته طلا به مشتریان | اپ طلا

تحویل فیزیکی طلا به مشتریان

ممکن است برخی از مشتریان پس از خرید طلا نیاز به تحویل فیزیکی داشته باشند و بخواهند طلای خود را دریافت کنند و یا طلا خود را تحویل دهند و مقدار برابر ان را در اپلیکیشن به صورت دارایی داشته باشند. اپ این قابلیت را به شما می دهد که میزان دارایی را بتوانید به مشتری تحویل دهید و یا از مشتری دارایی را تحویل بگیرید.

فروش و خرید راحت کاربران

کاربران در اپلیکیشن به راحتی می توانند با درصد و یا مبلغ دلخواه خود خرید انجام دهند. در صورتی که قیمت گرم طلا ۲۸۷۰ باشد و مشتری قصد خرید فقط ۲ میلیون تومان داشته باشد، می تواند در قسمت خرید این مقدار را وارد کند و به راحتی اپ به گرم معادل تبدیل کرده و می تواند خرید خود را نهایی کند.

راحتی کاربر، فروش بیشتر ، مشتری بیشتر

فروش و خرید راحت کاربران در اپلیکیشن طلا

اعتبار، برای خرید راحت تر مشتری

در اپ طلای ایران وبر قابلیتی تعبیه شده است که شما می‌توانید برای کاربر اعتبار در نظر بگیرید. برای مثال به یک کاربر ۲۰ میلیون اعتبار می‌دهید. به این صورت کاربر می‌تواند قبل از واریز تا ۲۰ میلیون طلا خریداری کند و سپس تا ۴۸ ساعت واریز پول را انجام دهد. همچنین در صورتی که واریز پول را انجام ندهد، خرید کنسل می‌شود. همچنین می توانید برای هر کاربر اعتبار خاصی در نظر بگیرید. برای مثال برای یک کاربر 0 تومان و برای کاربر دیگر 100 میلیون!

قابلیت ها با توجه به نیاز شما

با توجه به اختصاصی بودن اپلیکیشن، شما می توانید هر گونه قابلیتی را درخواست دهید تا در اپ شما گنجانده شود.

افزایش سرعت حسابداری و کاهش نیرو و افزایش دقت

با توجه به مکانیزه شدن تمام معاملات و ثبت ان ها در اپلیکیشن، محاسبات حسابداری شما به سرعت انجام می‌شود و به همین جهت به نیرو کمتری برای حسابداری خود نیاز دارید. علاوه بر این دقت محاسبات شما افزایش یافته و به داده های چندین سال قبل خود نیز دسترسی خواهید داشت.

دستگاه های تحت پشتیبانی اپ طلای ایران وبر چیست؟

اپ طلای ایران وبر همه‌ی دستگاه های به روز را پشتیبانی می کند. اپ طلای ایران وبر در ورژن های زیر قابل عرضه است:

 1. اپ اندروید
 2. اپ آی او اس (iOS)
 3. وب اپلیکیشن

که با توجه به نیاز شما هر یک از این اپلیکیشن های قابل اجرا و راه اندازی برای کسب و کار شماست.

مدیریت کامل در گوشی، تبلت و یا کامپیوتر شخصی بدون محدودیت زمانی و مکانی

این اپلیکیشن دارای پنل مدیریت با پشتیبانی از تمام ویژگی های قبل است. این پنل به راحتی در گوشی، تبلت و یا کامپیوتر شخصی قابل اجرا بوده و شما می توانید در هر لحظه و در هر مکان معاملات و همچنین ریز دارایی هر کاربر را مشاهده کنید.

هزینه اپ طلا چقدر است؟

قیمت اپ طلا با توجه به نوع پلتفورم هایی که انتخاب می کنید متفاوت است. شما می توانید از سه نوع اپلیکیشن اندروید و ای او اس و pwa ، همه موارد را انتخاب کنید و یا به تنهایی یک نوع پلتفورم را انتخاب کنید. با درخواست مشاوره در قسمت پایین می توانید قیمت و مشاوره رایگان را دریافت کنید.

سفارش طراحی اپ طلا

شما برای سفارش طراحی اپلکیشن طلا می توانید از طریق فرم های زیر اقدام به درخواست مشاوره کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاه ها

توجه : ادرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.