طراحی لوگو طلا فروشی و زیور آلات + نمونه لوگو و استعلام قیمت آنلاین

طلا فروشی ها معمولاً ظاهر کسب و کارشان یکسان است. در واقع اغلب آنها ویترین شبیه به هم دارند. وقتی وارد بازار طلا میشوید این حرف را عیناً متوجه میشوید. مشتری ها وقتی طلافروشی ها را یکی پس از دیگری تماشا میکنند و شاید طلایی نشان میکنند احتمال آنکه اسم مغازه را به خاطر بسپارند خیلی کم است. اما تنها با طراحی لوگو طلا فروشی میتوان راه چند ساله و چندین میلیونی بازاریابی را در یک اقدام خلاصه کنید.

از طرفی با ورود این صنف به فروش آنلاین داشتن یک لوگو منحصر بفرد برای آنها بیشتر احساس شد. اما هر لوگویی نمیتواند برای یک طل فروشی به خوبی عمل کند. باید ویژگیهای لازم را برای جذب مشتری داشته باشد. در این مقاله اطلاعات لازم برای انتخاب و سفارش لوگو طلافروشی به طور کلی برای شما قرار داده شده است.

محبوبیت طلا و نقره در میان زیورآلات

برای قرن ها، طلا نقش کلیدی را در فرآیند تکامل انسان ایفا کرده است و در اشکال مختلفی مانند ارز، ذخیره دارایی های ارزشی، جواهرات و غیره مورد استفاده قرار گرفته است. جواهرات بخشی جدایی ناپذیر از زینت بشر، به ویژه برای زنان، و با رشد روزافزون و تغییر طرز فکر بوده است. حتی مردان نیز شروع به استفاده جواهرات و طلا کرده اند. از بین تمام جواهرات، جواهرات ساخته شده از طلا و نقره همیشه تقاضای زیادی داشته اند.

طراحی لوگو طلا فروشی و زیور آلات + نمونه لوگو و استعلام قیمت آنلاین

اما در میان تمام فلزات چرا طلا و نقره به عنوان زیورآلات محبوب برای زنها انتخاب شد؟ تا به حال به آن فکر کرده اید؟

خب علم برای این توضیح منطقی دارد. مطالعه ای برای درک دلیل استفاده از جواهرات طلا توسط زنان انجام شد. نتیجه گرفته شد که چون اعتقاد بر این بود که زنان ضعیفتر از مردان هستند، از نظر قدرت بدنی، طلا به بدن آنها چسبانده شود. این امر به آنها رزق و روزی لازم را می دهد.

این مطالعه توضیح داد که با افزایش سن زنان، باعث کاهش قدرت بدنی می شود. در کنار این، زایمان نیز منجر به ضعیف شدن استخوان‌های زنان شد. بنابراین، اجداد ما راه حلی برای این مشکل پیدا کردند. زنانی که از جواهرات طلا و نقره استفاده می کنند از آنها سود می برند زیرا استفاده منظم از آنها به قوی تر شدن استخوان های آنها کمک می کند.

حالا از همین موارد و عناصر میتوان برای طراحی لوگو طلا فروشی و زیور آلات بهره برد. از ارتباط آن با زنها. از فواید آن و …

طراحی هویت بصری برای طلافروشی

هویت بصری سک برند به تمام عناصر دیداری آن اشاره دارد. از طراحی لوگو، کارت ویزیت، فاکتور و … گرفته تا دیزاین داخلی فروشگاه شما. تمامی این المانها نهایتا به بازاریابی شما کمک میکنند. پس موارد پایه ای و اساسی برندینگ شما هستند و باید برای آن وقت و هزینه صرف کنید. چرا که به تعویق انداختن آن برای سالهای بعدی شروع کار شما، هزینه های جبران ناپذیری برای شما خواهد داشت.

طراحی لوگو طلا فروشی و زیور آلات + نمونه لوگو و استعلام قیمت آنلاین

لوگو طلافروشی شما، اولین جنبه ی بصری برند شما و اولین قدم برای برندینگ است. پس قبل از حتی طراحی داخلی فضای فروشگاه باید لوگو را سفارش دهید. تا به ترتیب بر اساس لوگو و رنگ آن دیزاین فضای داخلی، طراحی سایت، اپلیکیشن کارت ویزیت و … انجام شود. پس طراحی لوگو اولین قدم برای برندینگ شما است.

بیشتر بخوانید
ویژگیهای لوگو خوب : ایا لوگو من استاندارد است ؟

اگر مقاله انواع لوگو را خوانده باشید، میدانید که به طور کلی از لحاظ نوع طراحی، سه سبک لوگو داریم: لوگو تصویری، لوگوتایپ و لوگو ترکیبی. لوگو تصویری به تنهایی میتواند انواع مختلفی داشته باشد، از لحاظ دلالت. مثلا میتواند تصویر ساده شده ی یک شی یا چیزی باشد که در عالم واقع وجود دارد. که این تصویر با برند شما نیز مزتبط باشد. مثلا تصویر یک الماس برای لوگو طلا و جواهر فروشی، یک لوگو تصویری رئال است. گاهی این تصویر ممکن است انتزاعی باشد. گاهی تصویری نمادین. چیزی که اهمیت دارد ارتباطی است که بین تصویر و برند شما وجود داشته باشد.

طراحی لوگو طلا فروشی و زیور آلات + نمونه لوگو و استعلام قیمت آنلاین

این سبک لوگو بهترین نوع برای تمامی برندهاست. چرا که تاثیر تصویر و مانایی آن در ذهن مخاطبان چندین برابر نوشتار است.

لوگو تایپ، نوعی لوگو است که در آن نوشتار نقش دارد. لوگو نوشتاری خود ممکن است word mark یا letter mark باشد. اولی تمام اسم برند شما را شامل میشود و دومی ممکن است یک تا سه حرف از برند شما. اگر اسم شما طولانی باشد و اصرار به داشتن لوگو نوشتاری دارید، letter mark انتخاب مناسبی خواهد بود. سبکی که در لوگو برندهای مد و فشن زیاد میبینید.

نوع دیگری هم وج.د دارد به اسم ترکیبی یا تلفیقی. که از اسمش مشخص است، ترکیب یا تلفیق دو سبک گفته شده خواهد بود.

قبل از طراحی، طراح از شما میپرسد کدام سبک را ترجیح میدهید؛ ولیبه طور کلی قابلیت برند و اسم برند شما و خلاقیت و ایده ی طراح است که تعیین میکند کدام سبک برای شما مناسب تر است.

تیم طراحی لوگو فقط نباید متشکل از ایده پردازان و طراحان گرافیک باشد. بلکه باید افرادی مطلع و کارشناس در زمینه بازاریابی و برندینگ نیز بر پروسه طراحی لوگو شما نظارت داشته باشند. چرا که هدف نهایی لوگو کمک به بازاریابی و برندینگ شماست.

نمونه لوگو طلا فروشی

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر لطفا به صفحه نمونه طراحی لوگو مراجعه کنید.

طراحی لوگو طلا فروشی و زیور آلات + نمونه لوگو و استعلام قیمت آنلاین
طراحی لوگو طلا فروشی و زیور آلات + نمونه لوگو و استعلام قیمت آنلاین

هزینه طراحی لوگو طلا و نقره فروشی

اگر قصد سفارش طراحی لوگو طلا فروشی زیورآلات یا جواهر فروشی دارید، یا میخواهید با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4