طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

با ازدیاد تعداد آژانس‌های مسافرتی در بازار، مهم است که خودتان را متمایز کنید و اثری از خود بگذارید. چه یک مجری تور شخصی باشید و چه یک شرکت مسافرتی بزرگ، نمی‌توانید امیدوار باشید که بدون لوگو آژانس مسافرتی در میان این شلوغی دیده شوید. هنگامی که شما یک تصویر برند قدرتمند دارید، نزد مشتریان اعتماد و اعتبار به دست می آورید. ما در این مقاله قرار است شما را در انتخاب بهترین آرم شرکت مسافرتی برای دست یافتن به این اعتماد و اعتبار راهنمایی کنیم.

برندینگ آژانس های مسافرتی

کار آژانس مسافرتی این است که بهترین پیشنهادها را برای مشتریان خود برای بهترین مقاصد مسافرتیِ ممکن ارائه کند. تعطیلات بیش از هر زمان دیگری برای افراد، ارزشمند است؛ کار این شرکتها این است که تعطیلات کوتاه مشتریان را به لذت بخش ترین تعطیلات عمر تبدیل کنند و آنها را راهنمایی کنند تا بیشترین بهره را از سفرهای خود ببرند. برقراری ارتباط با مشتری و تعهد برای تحقق این اهداف و عمل به وعده خود، برای موفقیت بسیار مهم است، و اینجاست که برندسازی نقشی حیاتی ایفا می کند.

طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

صنعت سفر مستلزم آوردن مفاهیم جدید به میز و تشویق نوآوری برای بقا است. شما می‌خواهید آژانس مسافرتی باشید که وقتی مشتریان به فکر رزرو تعطیلات خود هستند، فوراً به ذهن مشتریان می‌آید. برای این کار، عناصر زیادی برای طراحی جذابیت عالی استفاده می‌شوند. برندسازی کسب و کار مسافرتی باعث می شود پیام شما به طور مؤثر به مشتریانی برسد که در حال حاضر غرق در سیل اطلاعات هستند. طراحی لوگوهای مسافرتی حرفه ای، کارت ویزیت، یا اجرای کمپین های رسانه های اجتماعی، اینفوگرافیک یک تصویر برندِ برنده را به تصویر می کشد تا بتوانید روحیه سرگردانی را در مشتریان خود برانگیزید و به آنها کمک کنید تا با این موضوع آشنا شوند.

عناصر برندسازی برای آژانس های مسافرتی

  • طراحی لوگو
  • تایپوگرافی
  • رنگ
  • کارت ویزیت
  • بروشور
  • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
  • شعار
  • طراحی وب سایت

همانطور که میدانید در صدر برندینگ و طراحی هویت بصری، طراحی لوگو قرار دارد. همین لوگو تعیین کننده ی اصلی هویت برند شما و بخش مهم بازاریابی برند است. پس در انتخاب طراح و نوع طراحی باید دقت کافی را داشته باشید. شما میوانید با کارشناسان مربوطه ما در تیم طراحان ایران وبر برای برندینگ و طراحی لوگو آژانس مسافرتی خود در ارتباط باشید. همچینین در صفحه طراحی نشان اختصاصی نمونه کارهای ما را در زمینه های مختلف مشاهده کنید.

آرم آژانس های مسافرتی برای این است که شما را به ماجراجویی وادار کند، اما از سوی دیگر، امنیت نیز در لوگو باید منعکس شود. زیرا این مهم ترین بخش دیده شدن دفتر مسافرتی شما است. همچنین برای راهنمایان تور مستقل یا راهنمایان توریستی، یک لوگوی حرفه ای روی کارت ویزیت آن را زیبا جلوه می دهد! این مقاله به شما کمک می کند تا بدانید در انتخاب طراح لوگوی تجارت مسافرتی و گردشگری خود به چه مواردی باید توجه داشته باشید.

طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

اگر طراح از شما درد مورد نوع لوگو ترجیحی شما بپرسد میدانید چگونه پاسخ دهید؟ احتمالا نه. اگر هم بدانید شاید از کاربردهای انواع مختلف لوگو و موارد استفاده آنها اطلاع چندانی نداشته باشید.

به طور کلی سه نوع لوگو از نظر طراحی وجود دارد. لوگو یا تصویری است، (تصویری ساده شده و گرافیکی که به صورت انتزاعی، نمادین یا رئال طراحی میشود.) یا لوگوتایپ (نوشتاری است.) که این نوع نوشتاری خود دو نوع lettermark و wordmark است. و یا به صورت تلفیقی (ترکیبی از دو نوع قبل) خواهد بود.

طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

کاربرد انواع لوگو

لوگوهای تصویری برای همه ی برندها کاربرد دارد و یکی از بهترین روش ها برای شناساندن برند به مخاطب است. چرا که یک تصویر میتواند هزاران کلمه و مفهوم را در خود جای دهد. اما این تصویر باید موجز (مینیمال) و به دور از جزئیات باشد.

طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

لوگوهای نوشتاری برای برندهای نوپا انتخاب معقول و خوبی است. (یا حداقل استفاده همزمان از تصویر و تایپوگرافی )چرا که در ابتدای کار تمام تلاش برند بر روی awarenes یا شناساندن خود به مخاطب است. پس وقتی ماطب با یک نگاه اسم برند را به صورت یک لوگو ببینید شما سریعتر به هدف خود میرسید. اما استفاده از لوگوتایپ محدودیتهایی دارد. مثلا اگر اسم برند شما طولانی باشد نمیتوان کل اسم را به صورت لوگو طراحی کرد. بنابر این از حرف یا حروف اول اسم برند شما برای طراحی استفاده میشود و به صورت اختصاصی طراحی میشود.

در این نوع لوگو، اگر کسب و کار شما بین المللی است ترجیحا از زبان انگلیسی استفاده کنید.

نوع تلفیقی یا ترکیبی هم برای تمام برندها کارآمد است. همانطور که گفته شد بهترین انتخاب برای برندهای نوپا ترکیب دو لوگو تصویری و نوشتاری است.

پس برای طراحی لوگو آژانس مسافرتی هیچگونه محدودیت در انتخاب ندارید. کافیست با مشاوران ما در این زمینه تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
دیجیتال مارکتینگ چیست و تفاوت آن با مارکتینگ؟

سلام من شهاب و اینجا استدیو ایران وبر. در این قسمت قراره تعریف مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ رو از زبان یکی از بهترین بازاریابان جهان داشته باشیم. با من همراه باشید. دیجیتال مارکتینگ به صورت ساده  به بازاریابی در فضای دیجیتال می گن! خب ممکنه از خودتو سوال کنید که چرا همون مارکتینگ گفته نشده و دیجیتال اینقدر داخل این کلمه بولد هست. مارکتینگ به صورت سنتی ، بسیاری از ابزار های بررسی دقیق رو نداشت و در یک کلام بازاریاب نمی تونست به صورت دقیق در مورد نتیجه حرف بزنه یا حتی مشکلات رو پیدا کنه.  مثلا شما چند بیلبورد در بزرگراه همت، چمران و حکیم اجاره کردید. تو همین زمان مشتری های جدیدی با شما تماس می گیرن و […]

آموزش دیجیتال مارکتینگ | آموزش اصول بازاریابی دیجیتال + دوره رایگان

آموزش دیجیتال مارکتینگ یکی از بخش های مهم در کسب و کار های اینترنتی است. کسب و کار های اینترنتی برای گسترش کسب و کار خود و همچنین افزایش درآمد و در نهایت گسترش کسب و کار خود به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند. اهمیت آموزش دیجیتال مارکتینگ زمانی مشخص می شود که ان را با بازاریابی سنتی مقایسه می کنیم. مزایا و هزینه کم ان و همچنین داده محور بودن دیجیتال مارکتینگ آن را به پدیده سود اور و جذاب تبدیل کرده است. در ادامه با ما همراه باشید. دیجیتال مارکتینگ در مقابل بازرایابی سنتی مهمترین بخش دیجیتال مارکتینگ، داده محور بودن آن است. حال داده محور بودن به چه معنی است؟ داده محور بودن به این معنی است که […]

بررسی لوگو و تبلیغ بیلبورد فرش گاه وانیا: لوگو تایپ غیر استاندارد

در مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ، لوگو یکی از بخش های بسیار مهم در کسب مشتری جدید و فروش بیشتر است. اشتباهات کلیدی در حوزه لوگو و آرم در نهایت باعث از بین رفتن هزینه های زیادی خواهد شد. به همین دلیل ما همیشه به مشتریان و کسب و کار ها توصیه می کنیم که برای لوگو خود هزینه کنند و وقت مناسبی در نظر بگیرند. حال شما به یک لوگو غیر استاندارد مواجه هستید. لوگویی که حتی بازده بیلبورد تبلیغاتی این شرکت را تحت تاثیر قرار می دهد. در ادامه به بخش های منفی این لوگو و بیلبورد می پردازیم. بررسی لوگو فرش گاه وانیا این برند برای خود یک اسم جدید انتخاب کرده است;فرش گاه وانیا. اما جدای اسمی […]

بررسی تبلیغ و بیلبورد کاریزما: کپی رایت ضعیف و مخاطب گریز

یکی از بخش های مهم مارکتینگ، کپی رایت نویسی است. کپی رایت برای بخش های مختلفی استفاده می شود که در زمینه تبلیغ تاثیر ان به عینه دیده می شود. شاید شما تبلیغ شرکت مشاوره بورسی کاریزما را دیده باشید. در جای جای شهر تهران بیلبورد های ان دیده می شود اما متن تبلیغ ان واقعا ضعیف و مخاطب گریز است. متن تبلیغ کاریزما این جمله است: بورس دیگر ضرر ندارد! در ادامه به بررسی کامل این بیلبورد و ضرری که این بیلبورد برای این شرکت به همراه داشته است، خواهیم پرداخت. با ایران وبر همراه باشید. بررسی روانشناسی متن بیلبورد “بورس دیگر ضرر ندارد!” جمله به کل بدی است. حتی اگر در سال های گذشته پول بسیاری از شهروندان […]

اشنایی با فرمت های لوگو | همه چیز درباره ی کیفیت رنگ، رزولوشن و فرمت لوگو

وقتی فایل لوگو سفارشی خود را از طراح درخواست میکنید میبینید که آن را با فرمت های مختلف برای شما ارسال میکند. اما این فرمت های لوگو به چه درد میخورد؟ هر کدام کجا استفاده میشوند؟ این سوال برای شما پیش می اید که “با این فایل ها چه کار کنم و چرا فرمت های زیادی وجود دارد؟” هر فرمت فایل برای هدف خاصی استفاده می شود. دانستن اینکه از کدام فرمت فایل استفاده کنید بسیار مهم است زیرا لوگوی شما در همه ی زمینه ها مورد استفاده قرار میگیرد – از کارت ویزیت گرفته تا وب سایت و بنر و بیلبورد و حتی شاید روی تی شرت. این مقاله به شما میگوید هر فرمت مجا کاربرد دارد! فرمت وکتور […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4