طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

با ازدیاد تعداد آژانس‌های مسافرتی در بازار، مهم است که خودتان را متمایز کنید و اثری از خود بگذارید. چه یک مجری تور شخصی باشید و چه یک شرکت مسافرتی بزرگ، نمی‌توانید امیدوار باشید که بدون لوگو آژانس مسافرتی در میان این شلوغی دیده شوید. هنگامی که شما یک تصویر برند قدرتمند دارید، نزد مشتریان اعتماد و اعتبار به دست می آورید. ما در این مقاله قرار است شما را در انتخاب بهترین آرم شرکت مسافرتی برای دست یافتن به این اعتماد و اعتبار راهنمایی کنیم.

برندینگ آژانس های مسافرتی

کار آژانس مسافرتی این است که بهترین پیشنهادها را برای مشتریان خود برای بهترین مقاصد مسافرتیِ ممکن ارائه کند. تعطیلات بیش از هر زمان دیگری برای افراد، ارزشمند است؛ کار این شرکتها این است که تعطیلات کوتاه مشتریان را به لذت بخش ترین تعطیلات عمر تبدیل کنند و آنها را راهنمایی کنند تا بیشترین بهره را از سفرهای خود ببرند. برقراری ارتباط با مشتری و تعهد برای تحقق این اهداف و عمل به وعده خود، برای موفقیت بسیار مهم است، و اینجاست که برندسازی نقشی حیاتی ایفا می کند.

طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

صنعت سفر مستلزم آوردن مفاهیم جدید به میز و تشویق نوآوری برای بقا است. شما می‌خواهید آژانس مسافرتی باشید که وقتی مشتریان به فکر رزرو تعطیلات خود هستند، فوراً به ذهن مشتریان می‌آید. برای این کار، عناصر زیادی برای طراحی جذابیت عالی استفاده می‌شوند. برندسازی کسب و کار مسافرتی باعث می شود پیام شما به طور مؤثر به مشتریانی برسد که در حال حاضر غرق در سیل اطلاعات هستند. طراحی لوگوهای مسافرتی حرفه ای، کارت ویزیت، یا اجرای کمپین های رسانه های اجتماعی، اینفوگرافیک یک تصویر برندِ برنده را به تصویر می کشد تا بتوانید روحیه سرگردانی را در مشتریان خود برانگیزید و به آنها کمک کنید تا با این موضوع آشنا شوند.

عناصر برندسازی برای آژانس های مسافرتی

  • طراحی لوگو
  • تایپوگرافی
  • رنگ
  • کارت ویزیت
  • بروشور
  • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
  • شعار
  • طراحی وب سایت

همانطور که میدانید در صدر برندینگ و طراحی هویت بصری، طراحی لوگو قرار دارد. همین لوگو تعیین کننده ی اصلی هویت برند شما و بخش مهم بازاریابی برند است. پس در انتخاب طراح و نوع طراحی باید دقت کافی را داشته باشید. شما میوانید با کارشناسان مربوطه ما در تیم طراحان ایران وبر برای برندینگ و طراحی لوگو آژانس مسافرتی خود در ارتباط باشید. همچینین در صفحه طراحی نشان اختصاصی نمونه کارهای ما را در زمینه های مختلف مشاهده کنید.

آرم آژانس های مسافرتی برای این است که شما را به ماجراجویی وادار کند، اما از سوی دیگر، امنیت نیز در لوگو باید منعکس شود. زیرا این مهم ترین بخش دیده شدن دفتر مسافرتی شما است. همچنین برای راهنمایان تور مستقل یا راهنمایان توریستی، یک لوگوی حرفه ای روی کارت ویزیت آن را زیبا جلوه می دهد! این مقاله به شما کمک می کند تا بدانید در انتخاب طراح لوگوی تجارت مسافرتی و گردشگری خود به چه مواردی باید توجه داشته باشید.

طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

اگر طراح از شما درد مورد نوع لوگو ترجیحی شما بپرسد میدانید چگونه پاسخ دهید؟ احتمالا نه. اگر هم بدانید شاید از کاربردهای انواع مختلف لوگو و موارد استفاده آنها اطلاع چندانی نداشته باشید.

بیشتر بخوانید
طراحی لوگو آزمایشگاه | هزینه لوگو آزمایشگاه و نمونه کار

به طور کلی سه نوع لوگو از نظر طراحی وجود دارد. لوگو یا تصویری است، (تصویری ساده شده و گرافیکی که به صورت انتزاعی، نمادین یا رئال طراحی میشود.) یا لوگوتایپ (نوشتاری است.) که این نوع نوشتاری خود دو نوع lettermark و wordmark است. و یا به صورت تلفیقی (ترکیبی از دو نوع قبل) خواهد بود.

طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

کاربرد انواع لوگو

لوگوهای تصویری برای همه ی برندها کاربرد دارد و یکی از بهترین روش ها برای شناساندن برند به مخاطب است. چرا که یک تصویر میتواند هزاران کلمه و مفهوم را در خود جای دهد. اما این تصویر باید موجز (مینیمال) و به دور از جزئیات باشد.

طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

لوگوهای نوشتاری برای برندهای نوپا انتخاب معقول و خوبی است. (یا حداقل استفاده همزمان از تصویر و تایپوگرافی )چرا که در ابتدای کار تمام تلاش برند بر روی awarenes یا شناساندن خود به مخاطب است. پس وقتی ماطب با یک نگاه اسم برند را به صورت یک لوگو ببینید شما سریعتر به هدف خود میرسید. اما استفاده از لوگوتایپ محدودیتهایی دارد. مثلا اگر اسم برند شما طولانی باشد نمیتوان کل اسم را به صورت لوگو طراحی کرد. بنابر این از حرف یا حروف اول اسم برند شما برای طراحی استفاده میشود و به صورت اختصاصی طراحی میشود.

در این نوع لوگو، اگر کسب و کار شما بین المللی است ترجیحا از زبان انگلیسی استفاده کنید.

نوع تلفیقی یا ترکیبی هم برای تمام برندها کارآمد است. همانطور که گفته شد بهترین انتخاب برای برندهای نوپا ترکیب دو لوگو تصویری و نوشتاری است.

پس برای طراحی لوگو آژانس مسافرتی هیچگونه محدودیت در انتخاب ندارید. کافیست با مشاوران ما در این زمینه تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
5 ابزار طراحی اپلیکیشن | کدام ابزارها برای طراحی UI/UX مناسب هستند؟

طراحان اپلیکیشن موبایل همیشه به دنبال ابزار مناسبی هستند که طراحی هایشان را برای تجربه کاربر نهایی ارزشمند کند. توسعه یک اپلیکیشن موبایل ارزشمند به مهارت، خلاقیت و البته ابزار مناسب نیاز دارد. چه یک حرفه ای طراحی اپلیکیشن باشید و چه یک مبتدی در دنیای طراحی اپلیکیشن موبایل، این مقاله عالی میتواند تاثیر زیادی بر مهارت های شما بگذارد. قرار است در این مقاله با معرفی 5 ابزار برتر طراحی اپلیکیشن به بررسی آنها بپردازیم. طراحی اپلیکیشن چیست؟ طراحی اپلیکیشن ظاهر و احساس یک اپلیکیشن موبایل است. این شامل تمام عناصر بصری و عناصر تعاملی است که بر عملکرد برنامه تأثیر می گذارد. طراحی اپلیکیشن موبایل دو مفهوم UI و UX را ترکیب می کند. رابط کاربری (UI) ظاهر […]

لوگو نوکیا تغییر کرد! | نگاهی به لوگو جدید نوکیا و انگیزه ی این تغییر

عکسی که در بالا مشاهده میکنید، لوگوی جدید نوکیا است! این لوگو نه تنها از یک برند نمادین، بلکه استراتژی جدید شرکت را نیز میرساند. درست یک روز قبل از MWC2023، نوکیا با تغییر لوگوی نمادین و شناخته شده خود، جهان را شوکه کرد. لوگوی نوکیا با گذشت زمان تغییر کرده است، که طبیعی است زیرا تغییر تنها ثابت در این جهان است. با این حال، لوگوی جدید از لوگوی کلاسیک، اثبات شده و شناخته شده نوکیا فاصله می گیرد و صفحه جدیدی در تاریخ نوکیا باز می شود. لوگوی جدید، که ما را به یاد برخی از لوگوهای مدرن می اندازد، نشان دهنده تمام انرژی است که نوکیا برای تغییری که بیش از 10 سال پیش آغاز شد، به […]

10 عنصر برتر که هر طراحی اپلیکیشن تجاری موفق باید داشته باشد

نیازهای افراد با گذشت زمان تغییر می کند. پس از مدتی استفاده از یک اپلیکیشن، اغلب ارزش بیشتری از آن می خواهند. اگر اپلیکیشن شما نیاز داشته باشد که با نشان دادن تفاوت آن با سایرین، از رقبا متمایز شود، کل زیرساخت فناوری شما رشد خواهد کرد. فرآیند طراحی اپلیکیشن تجاری همه قبول دارند که تعامل کاربر بیشتر است، تعاملات موفقیت آمیزتر است، و تجربه کاربری (UX) با رابط کاربری عالی اپلیکیشن موبایل (UI) بهتر است. به این فکر کنید که چگونه ویژگی‌های برنامه خاص ممکن است بر ادراک و احساسات کاربران در هنگام استفاده از برنامه تأثیر بگذارد، هنگام انتخاب ویژگی‌هایی که باید در آن گنجانده شود. ارائه دهندگان خدمات طراحی UX/UI همیشه به عناصری که بر انتخاب کاربران […]

تاریخچه لوگو ورساچه | تصویر لوگو ورساچه چه مفهومی دارد؟

لوگو ورساچه و تصویر مدویا در آن شاید یکی از معروف ترین لوگوهای دنیای مد باشد. در چهل و پنج سال گذشته، خود برند ورساچه یکی از شناخته شده ترین برندها در دنیای مد لوکس بوده است. برندی که لباس هایش اغلب به فرش قرمز می رسد و توسط بسیاری از افراد مشهور پوشیده می شود. همه می دانیم که این شرکت مد لباس های شگفت انگیز طراحی و عرضه می کند، اما چقدر درباره لوگوی ورساچه می دانیم؟ برند در سال 1978 تأسیس شد، بنابراین سال‌های زیادی از فعالیت آن می‌گذرد. نکته جالب این است که لوگو آن توانسته مد روز باقی بماند و هنوز هم مرتبط با برند باشد. لوگو واقعاً با اولین مجموعه ای که توسط این […]

چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4