طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

با ازدیاد تعداد آژانس‌های مسافرتی در بازار، مهم است که خودتان را متمایز کنید و اثری از خود بگذارید. چه یک مجری تور شخصی باشید و چه یک شرکت مسافرتی بزرگ، نمی‌توانید امیدوار باشید که بدون لوگو آژانس مسافرتی در میان این شلوغی دیده شوید. هنگامی که شما یک تصویر برند قدرتمند دارید، نزد مشتریان اعتماد و اعتبار به دست می آورید. ما در این مقاله قرار است شما را در انتخاب بهترین آرم شرکت مسافرتی برای دست یافتن به این اعتماد و اعتبار راهنمایی کنیم.

برندینگ آژانس های مسافرتی

کار آژانس مسافرتی این است که بهترین پیشنهادها را برای مشتریان خود برای بهترین مقاصد مسافرتیِ ممکن ارائه کند. تعطیلات بیش از هر زمان دیگری برای افراد، ارزشمند است؛ کار این شرکتها این است که تعطیلات کوتاه مشتریان را به لذت بخش ترین تعطیلات عمر تبدیل کنند و آنها را راهنمایی کنند تا بیشترین بهره را از سفرهای خود ببرند. برقراری ارتباط با مشتری و تعهد برای تحقق این اهداف و عمل به وعده خود، برای موفقیت بسیار مهم است، و اینجاست که برندسازی نقشی حیاتی ایفا می کند.

طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

صنعت سفر مستلزم آوردن مفاهیم جدید به میز و تشویق نوآوری برای بقا است. شما می‌خواهید آژانس مسافرتی باشید که وقتی مشتریان به فکر رزرو تعطیلات خود هستند، فوراً به ذهن مشتریان می‌آید. برای این کار، عناصر زیادی برای طراحی جذابیت عالی استفاده می‌شوند. برندسازی کسب و کار مسافرتی باعث می شود پیام شما به طور مؤثر به مشتریانی برسد که در حال حاضر غرق در سیل اطلاعات هستند. طراحی لوگوهای مسافرتی حرفه ای، کارت ویزیت، یا اجرای کمپین های رسانه های اجتماعی، اینفوگرافیک یک تصویر برندِ برنده را به تصویر می کشد تا بتوانید روحیه سرگردانی را در مشتریان خود برانگیزید و به آنها کمک کنید تا با این موضوع آشنا شوند.

عناصر برندسازی برای آژانس های مسافرتی

  • طراحی لوگو
  • تایپوگرافی
  • رنگ
  • کارت ویزیت
  • بروشور
  • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
  • شعار
  • طراحی وب سایت

همانطور که میدانید در صدر برندینگ و طراحی هویت بصری، طراحی لوگو قرار دارد. همین لوگو تعیین کننده ی اصلی هویت برند شما و بخش مهم بازاریابی برند است. پس در انتخاب طراح و نوع طراحی باید دقت کافی را داشته باشید. شما میوانید با کارشناسان مربوطه ما در تیم طراحان ایران وبر برای برندینگ و طراحی لوگو آژانس مسافرتی خود در ارتباط باشید. همچینین در صفحه طراحی نشان اختصاصی نمونه کارهای ما را در زمینه های مختلف مشاهده کنید.

آرم آژانس های مسافرتی برای این است که شما را به ماجراجویی وادار کند، اما از سوی دیگر، امنیت نیز در لوگو باید منعکس شود. زیرا این مهم ترین بخش دیده شدن دفتر مسافرتی شما است. همچنین برای راهنمایان تور مستقل یا راهنمایان توریستی، یک لوگوی حرفه ای روی کارت ویزیت آن را زیبا جلوه می دهد! این مقاله به شما کمک می کند تا بدانید در انتخاب طراح لوگوی تجارت مسافرتی و گردشگری خود به چه مواردی باید توجه داشته باشید.

طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

اگر طراح از شما درد مورد نوع لوگو ترجیحی شما بپرسد میدانید چگونه پاسخ دهید؟ احتمالا نه. اگر هم بدانید شاید از کاربردهای انواع مختلف لوگو و موارد استفاده آنها اطلاع چندانی نداشته باشید.

بیشتر بخوانید
طراحی لوگو شرکت لجستیک | ویژگیهای لوگو شرکت حمل و نقل

به طور کلی سه نوع لوگو از نظر طراحی وجود دارد. لوگو یا تصویری است، (تصویری ساده شده و گرافیکی که به صورت انتزاعی، نمادین یا رئال طراحی میشود.) یا لوگوتایپ (نوشتاری است.) که این نوع نوشتاری خود دو نوع lettermark و wordmark است. و یا به صورت تلفیقی (ترکیبی از دو نوع قبل) خواهد بود.

طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

کاربرد انواع لوگو

لوگوهای تصویری برای همه ی برندها کاربرد دارد و یکی از بهترین روش ها برای شناساندن برند به مخاطب است. چرا که یک تصویر میتواند هزاران کلمه و مفهوم را در خود جای دهد. اما این تصویر باید موجز (مینیمال) و به دور از جزئیات باشد.

طراحی لوگو آژانس مسافرتی | بهترین آرم برای شرکتهای مسافرتی

لوگوهای نوشتاری برای برندهای نوپا انتخاب معقول و خوبی است. (یا حداقل استفاده همزمان از تصویر و تایپوگرافی )چرا که در ابتدای کار تمام تلاش برند بر روی awarenes یا شناساندن خود به مخاطب است. پس وقتی ماطب با یک نگاه اسم برند را به صورت یک لوگو ببینید شما سریعتر به هدف خود میرسید. اما استفاده از لوگوتایپ محدودیتهایی دارد. مثلا اگر اسم برند شما طولانی باشد نمیتوان کل اسم را به صورت لوگو طراحی کرد. بنابر این از حرف یا حروف اول اسم برند شما برای طراحی استفاده میشود و به صورت اختصاصی طراحی میشود.

در این نوع لوگو، اگر کسب و کار شما بین المللی است ترجیحا از زبان انگلیسی استفاده کنید.

نوع تلفیقی یا ترکیبی هم برای تمام برندها کارآمد است. همانطور که گفته شد بهترین انتخاب برای برندهای نوپا ترکیب دو لوگو تصویری و نوشتاری است.

پس برای طراحی لوگو آژانس مسافرتی هیچگونه محدودیت در انتخاب ندارید. کافیست با مشاوران ما در این زمینه تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4