بررسی اپلیکیشن همراه من، اپ اختصاصی همراه اول

اپلیکیشن همراه من، اپلیکیشن اختصاصی همراه اول است. با توجه به این که خدمات همراه اول وسیع است، این اپلیکیشن باید به خوبی بتواند تمامی خدمات همراه اول را در خود بگنجاند. با گذشت زمان طراحی این اپلیکیشن بسیار بهبود یافت و در اخرین ورژن که در این مقاله در حال بررسی ان هستیم، با یک اپلیکیشن حرفه ای در سطح جهانی رو به رو هستیم. با دپارتمان طراحی اپلیکیشن ایران وبر همراه باشید.

بررسی طراحی اپلیکیشن همراه من

طراحی اپلیکیشن همراه من بسیار خوب و متناسب با خدمات است. شما به راحتی با منو ثابت پایین اپلیکیشن می توانید به بخش خانه، شارژ ، بسته ها، کیف پول و خدمات دسترسی پیدا کنید. با این منو ثابت کاربر در هیچ کجای اپلیکیشن گم نخواهد شد و به راحتی می تواند خدمات مورد نظر خود را بیابد.

بخش مهم دیگر نیز بخش، بسته ها و حجم باقی مانده ان است. در اپلیکیشن همراه من، در صفحه اصلی و پس از ورود در بالای صفحه، نمودار های مصرف بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک را مشاهده می کنید.

بررسی اپلیکیشن همراه من اپ اختصاصی همراه اول

همچنین در صورتی که چند سیم کارت همراه اول داشته باشید، به راحتی از بالای صفحه می توانید سیم کارت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در کنار این خدمات و امکانات همراه اول، در پایین صفحه از یک بخش اسلایدر استفاده کرده است. تا اطلاعیه ها، جشنواره ها و … را به کاربر اطلاع دهد.

در بسیاری از طراحی ها اسلایدر یا اسلاید شو در بالای صفحه است اما همراه من با یک طراحی بسیار خوب، این بخش را به پایین صفحه منتقل کرده است. دلیل این موضوع نیز بسیار روشن است؛ همراه اول نمی خواسته مانند یک فروشگاه کاربر اولین بخش از اپلیکیشن را فروش یا تبلیغ ببیند. مهمترین پارامتر برای همراه من خدمات و راحتی استفاده از خود اپلیکیشن است.

حالت ساده و حالت پیشرفته اپ همراه من

بخش بسیار مهمی که همراه من به ان توجه کرده است، گستره ی کاربران ان است. کاربران همراه من تمام سن ها را در بر می گیرند و برای همین موضوع دو حالت ساده و پیشرفته برای اپ خود قرار داده است. در حالت ساده کاربر به راحتی خدمات اصلی همچون بسته های را مشاهده می کند اما خدمات فرعی حذف شده است. هر زمان نیز نیاز به حالت پیشرفته باشد، در پایین صفحه با یک کلیک این حالت برای کاربر فعال خواهد شد.

بررسی اپلیکیشن همراه من اپ اختصاصی همراه اول

بررسی Ux اپ همراه من

یکی از بخش هایی که در بسیاری از اپلیکیشن های ایرانی، شرکت ها و طراحان از ان غافل می شوند، UX اپلیکیشن است. UX بخش بسیار مهمی است که تجربه کاربر را لذت بخش تر می کند. برای مثال در صورتی که اپ همراه من را نصب کنید به راحتی می توانید یک UX خوب را از نزدیک تجربه کنید.

در این اپلکییشن ترنزیشن های منو ها، همچنین لود شدن، و در کنار این موارد حتی لمس کردن برخی دکمه ها لذت بخش است. تیم طراحی اپلیکیشن همراه من به جزئیات به خوبی توجه کرده است. در این اپلیکیشن شما به لمس دکمه های صفحه اصلی یک ویبره در گوشی خود حس می کنید. همین موضوع به معنای جزئیاتی است که بسیاری از شرکت های ایرانی از ان به راحتی عبور می کنند.

حتی شما اگر منوی کلی اپلیکیشن همراه من را انتخاب کنید به راحتی می توانید روش وارد شدن منو و جلوه بصری ان را مشاهده کنید.

سرعت عملکرد در بررسی اپلیکیشن همراه من

در بررسی اپلیکیشن همراه من یکی از بحث های مهم سرعت اپلیکیشن است. سرعت اپ یکی از پارامتر های مهم است که تجربه کاربری را تحت تاثیر قرار می دهد. اما این مورد نیز همچون UI و UX این اپلیکیشن بدون هیچ مشکلی وجود داشت. شاید کمتر اپلیکیشنی در ایران پیدا شود که به این خوبی همه ی جوانب کار را در نظر گرفته باشد.

انواع خدمات همراه اول در اپ همراه من

در این اپلیکیشن تمامی خدمات همراه اول به خوبی گنجانده شده است. در ادامه برخی از این موارد بیان شده است:

 • آوای انتظار
 • خلاصه کارکرد
 • تبدیل سیم کارت
 • پشتیبانی
 • مدیرت سیم کارت
 • رومینگ
 • ریز مکالمات همراه اول
 • تعرفه ازاد اینترنت
 • لیست سیاه
 • استعلام یوسیم
 • پیامگیر صوتی
 • مدت مکالمه محدود
 • محدودیت مکالمه بین الملل
 • تماس بان
 • خدمات پیامک انبوه
 • خدمات محتوایی
 • سرعت سنج
 • و …

همراه اول در طراحی اپلیکیشن به خوبی عمل کرده است. و در حالت کلی می توان به راحتی 5 امتیاز از 5 امتیاز به این اپلیکیشن داد.

موضوعات مرتبط: ,
به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
دیجیتال مارکتینگ چیست و تفاوت آن با مارکتینگ؟

سلام من شهاب و اینجا استدیو ایران وبر. در این قسمت قراره تعریف مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ رو از زبان یکی از بهترین بازاریابان جهان داشته باشیم. با من همراه باشید. دیجیتال مارکتینگ به صورت ساده  به بازاریابی در فضای دیجیتال می گن! خب ممکنه از خودتو سوال کنید که چرا همون مارکتینگ گفته نشده و دیجیتال اینقدر داخل این کلمه بولد هست. مارکتینگ به صورت سنتی ، بسیاری از ابزار های بررسی دقیق رو نداشت و در یک کلام بازاریاب نمی تونست به صورت دقیق در مورد نتیجه حرف بزنه یا حتی مشکلات رو پیدا کنه.  مثلا شما چند بیلبورد در بزرگراه همت، چمران و حکیم اجاره کردید. تو همین زمان مشتری های جدیدی با شما تماس می گیرن و […]

آموزش دیجیتال مارکتینگ | آموزش اصول بازاریابی دیجیتال + دوره رایگان

آموزش دیجیتال مارکتینگ یکی از بخش های مهم در کسب و کار های اینترنتی است. کسب و کار های اینترنتی برای گسترش کسب و کار خود و همچنین افزایش درآمد و در نهایت گسترش کسب و کار خود به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند. اهمیت آموزش دیجیتال مارکتینگ زمانی مشخص می شود که ان را با بازاریابی سنتی مقایسه می کنیم. مزایا و هزینه کم ان و همچنین داده محور بودن دیجیتال مارکتینگ آن را به پدیده سود اور و جذاب تبدیل کرده است. در ادامه با ما همراه باشید. دیجیتال مارکتینگ در مقابل بازرایابی سنتی مهمترین بخش دیجیتال مارکتینگ، داده محور بودن آن است. حال داده محور بودن به چه معنی است؟ داده محور بودن به این معنی است که […]

بررسی لوگو و تبلیغ بیلبورد فرش گاه وانیا: لوگو تایپ غیر استاندارد

در مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ، لوگو یکی از بخش های بسیار مهم در کسب مشتری جدید و فروش بیشتر است. اشتباهات کلیدی در حوزه لوگو و آرم در نهایت باعث از بین رفتن هزینه های زیادی خواهد شد. به همین دلیل ما همیشه به مشتریان و کسب و کار ها توصیه می کنیم که برای لوگو خود هزینه کنند و وقت مناسبی در نظر بگیرند. حال شما به یک لوگو غیر استاندارد مواجه هستید. لوگویی که حتی بازده بیلبورد تبلیغاتی این شرکت را تحت تاثیر قرار می دهد. در ادامه به بخش های منفی این لوگو و بیلبورد می پردازیم. بررسی لوگو فرش گاه وانیا این برند برای خود یک اسم جدید انتخاب کرده است;فرش گاه وانیا. اما جدای اسمی […]

بررسی تبلیغ و بیلبورد کاریزما: کپی رایت ضعیف و مخاطب گریز

یکی از بخش های مهم مارکتینگ، کپی رایت نویسی است. کپی رایت برای بخش های مختلفی استفاده می شود که در زمینه تبلیغ تاثیر ان به عینه دیده می شود. شاید شما تبلیغ شرکت مشاوره بورسی کاریزما را دیده باشید. در جای جای شهر تهران بیلبورد های ان دیده می شود اما متن تبلیغ ان واقعا ضعیف و مخاطب گریز است. متن تبلیغ کاریزما این جمله است: بورس دیگر ضرر ندارد! در ادامه به بررسی کامل این بیلبورد و ضرری که این بیلبورد برای این شرکت به همراه داشته است، خواهیم پرداخت. با ایران وبر همراه باشید. بررسی روانشناسی متن بیلبورد “بورس دیگر ضرر ندارد!” جمله به کل بدی است. حتی اگر در سال های گذشته پول بسیاری از شهروندان […]

اشنایی با فرمت های لوگو | همه چیز درباره ی کیفیت رنگ، رزولوشن و فرمت لوگو

وقتی فایل لوگو سفارشی خود را از طراح درخواست میکنید میبینید که آن را با فرمت های مختلف برای شما ارسال میکند. اما این فرمت های لوگو به چه درد میخورد؟ هر کدام کجا استفاده میشوند؟ این سوال برای شما پیش می اید که “با این فایل ها چه کار کنم و چرا فرمت های زیادی وجود دارد؟” هر فرمت فایل برای هدف خاصی استفاده می شود. دانستن اینکه از کدام فرمت فایل استفاده کنید بسیار مهم است زیرا لوگوی شما در همه ی زمینه ها مورد استفاده قرار میگیرد – از کارت ویزیت گرفته تا وب سایت و بنر و بیلبورد و حتی شاید روی تی شرت. این مقاله به شما میگوید هر فرمت مجا کاربرد دارد! فرمت وکتور […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4