طراحی اپلیکیشن دکوراسیون اختصاصی | اپ اندروید و آی او اس

طراحی اپلیکیشن دکوراسیون یکی از مواردی است که در صنعت تکنولوژی امروز، به ان نیاز است. یک اپلیکیشن دکوراسیون داخلی به شما می تواند در بخش های مختلفی کمک کند. از جمله مهمترین بخش ها، ارائه پروژه ها و همچنین نمایش دادن موارد مختلف برای دکوراسیون به کاربر می تواند کاربرد داشته باشد. در ادامه به بررسی کامل طراحی اپلیکیشن دکوراسیون خواهیم پرداخت. با ایران وبر همراه باشید.

قابلیت های اپلیکیشن دکوراسیون

  • امکان ارائه مقاله
  • امکان نمایش نمونه کار ها
  • امکان درخواست مشاوره
  • امکان نمایش مکان و دفتر شرکت
  • امکان انتخاب و پرداخت انلاین محصولات
  • امکان براورد هزینه با توجه به پارامت های مختلف
  • امکان ارسال نوتیفیکیشن
  • و …

امکان ارائه مقاله

شما می توانید مقالات مختلف را برای کاربران خود در اپلیکیشن اختصاصی خود منتشر کنید. کاربران می توانند این مقالات را مشاهده کرده و همچنین نیاز خود را با توجه به این اطلاعات می تواند برای شما بیان کند.

همچنین این مقالات می تواند به عنوان منبع استفاده شود و در حوزه کاری خود به مرجع تبدیل شوید.

امکان نمایش نمونه کار ها

یکی از بخش های مهم در اپلیکیشن دکوراسیون داخلی، امکان نمایش نمونه کار هاست. این بخش باعث می شود که مشتری به کار های شما جذب شود و همچنین به شما در طراحی نهایی دکوراسیون کاربر کمک می کند.

طراحی اپلیکیشن دکوراسیون اختصاصی | اپ اندروید و آی او اس

این بخش می تواند مکمل بخش براورد هزینه باشد و کاربر پس از مشاهده، بتواند برآورد هزینه انجام دهد و در نهایت اقدام به درخواست طراحی دکوراسیون نماید.

امکان درخواست مشاوره

کاربر پس از مشاهده نمونه کار ها علاقه مند به دکوراسیون های طراحی شده توسط شما می شود. شما می توانید با قرار دادن یک امکان درخواست مشاوره، شماره همراه یا منزل کاربر را دریافت کنید و با مشاوره به مشتری بالقوه آن را به مشتری خود تبدیل کنید.

امکان نمایش محل دفتر در نقشه

شما می توانید تصاویر دفتر خود و محل ان را به کاربر در اپلیکیشن نمایش دهید. همچنین برای مراجعه حضوری می توانید اپلیکیشن خود را به ویز متصل کرده و کاربر بتواند با کلیک بر روی ادرس شما آن را در ویز مشاهده کرده و سپس به راحتی به سمت شما بیاید.

امکان انتخاب و پرداخت انلاین محصولات

شما می توانید محصولات مختلف به صلاحدید خود به اپلیکیشن خود اضافه کنید تا کاربر بتواند ان را خریداری کند و شما بتوانید در ادامه ان را پردازش کرده و ارسال کنید. یا برای نصب به محل مورد نظر مراجعه کنید.

امکان براورد هزینه با توجه به پارامت های مختلف

امکان برآورد هزینه یک بخش دیگر است که می تواند به کسب و کار شما کمک کند. این بخش با توجه به پارامتر های مختلف که توسط خود شما تعیین می شود. به این صورت کاربر هزینه تقریبی کار را مشاهده کرده و سپس در صورت تمایل با شما تماس برقرار می نماید. این ویژگی از ان جا مهم است که تعداد تماس های مهم را کاهش داده و شما می توانید به راحتی با مشتریان بالقوه صحبت کنید و به این صورت باعث افزایش مشتریان شما خواهد شد.

طراحی اپلیکیشن دکوراسیون اختصاصی | اپ اندروید و آی او اس

امکان ارسال نوتیفیکیشن

با طراحی اپلیکیشن اختصاصی دکوراسیون شما می توانید به کاربران خود که اپلیکیشن شما را نصب کرده اند نوتیفیکیشن ارسال کنید. نوتیفیکیشن پیامی است که توسط اپ شما برای کاربر به صورت رایگان ارسال می شود و این پیام ها از جمله پیام هایی است که تاثیر بالایی دارد. از این بخش می توانید برای ارسال تخفیف های فصلی و… ارسال کنید.

این قابلیت ها بخشی از قابلیت های یک اپلیکیشن بود. شما می توانید با توجه به روش کسب و کار خود و ایده های خود، اپلیکیشن اختصاصی خود را سفارش دهید.

طراحی ظاهر یا UI اپلیکیشن دکوراسیون دروازه ورود کاربران شما

یکی از بخش های مهم طراحی اپلکیشن، طراحی ظاهر یا UI اپلیکیشن است. داشتن یک ظاهر زیبا باعث جلب توجه مشتری می شود. کسب و کار ها در حال آنلاین شدن هستند. در این حین مشتریان به جای مراجعه حضوری اکثرا از طریق سایت یا اپلیکیشن شرکت مورد نظر خود را انتخاب می کنند. زمانی که کاربری حضوری برای یک کار مراجعه می کند، ظاهر شرکت و … بر دید او از کسب و کار شما بسیار اثر گذار است. اما در کسب و کار انلاین چون مراجعه حضوری وجود ندارد، ظاهر سایت یا اپلیکیشن (UI) باعث تغییر دید اولیه کاربر نسبت که کسب و کار شما خواهد شد.

بنابراین طراحی ظاهر اپلیکیشن دکوراسیون دروازه ورود کاربران است و شما باید این دروازه را به بهترین حالت اراسته کنید.

گروه طراحان ایران وبر با استفاده از متخصصین مجرب در امر طراحی، به شما کمک می کند که یک اپلیکیشن با طراحی کاملا اختصاصی و متناسب با برند خود داشته باشید.

مناطق جغرافیایی طراحی اپلیکیشن دکوراسیون داخلی

ایران وبر با استفاده تیم مجرب خود می تواند در هر استانی و شهری در ایران و حتی خارج از ایران، اپلیکیشن متناسب با شما را طراحی نماید. شما در صورتی که تهران، اصفهان، یزد ، تبریز، ارومیه ، مشهد ، شیراز و … هستید، می توانید با ما تماس برقرار کنید و یا از طریق فرم زیر درخواست مشاوره رایگان دهید.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.

موضوعات مرتبط: ,
به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4