طراحی اپلیکیشن رزرو نوبت | اندروید ، iOS و وب اپلیکیشن

اپلیکیشن رزرو نوبت، یکی از پر درخواست ترین اپلیکیشن هاست. در حال حاضر بسیاری از کسب و کار های با نوبت دهی روزانه به صورت تلفنی اداره می شوند. با این روش حداقل یک منشی در محل نیاز است و در کنار ان در صورتی که یک روز مجبور به کنسل کردن تمامی نوبت ها یا جا به جایی آن ها را داشته باشید، با تک تک مشتریان باید تماس برقرار کنید. حال اگر یک اپلیکیشن داشته باشید، در کنار حرفه ای تر دیده شدن، مزایای بسیاری برای شما به ارمغان خواهد اورد. در این مقاله به بررسی مزایا یک اپلیکیشن رزرو نوبت خواهیم پرداخت. با ایران وبر همراه باشید.

چرا اپلیکیشن رزرو نوبت به جای منشی؟!

اولین سوال و مهم ترین سوال همین موضوع است. حال از جنبه های مختلف به ان خواهیم پرداخت.

نیروی کار برای نوبت دهی

شما به یک نیروی تمام وقت برای نوبت دهی نیاز دارید. به هر نحو نیروی انسانی، ممکن است دچار مشکل یا … شود. در این موقع است که تمام بخش رزرو نوبت شما چه برای پزشکی، چه اتلیه و چه برای سالن زیبایی و آرایشگاه تحت تاثیر قرار می گیرد. در کنار این موضوع، در بسیاری از کار ها شما نمی توانید صریحا نوبت را تعیین کنید. دلیل ان این است که ابتدا باید با مسئول بخش مربوطه هماهنگی انجام دهید. پس نیروی انسانی بیشتری مشغول خواهد شد و در کنار ان مشتری نیز احساس بدی نسبت به کسب و کار خواهد داشت.

در بسیاری دیگر نیز این رزرو نوبت با یک منشی نمی تواند انجام شود و باید چندین نیروی انسانی برای این کار در نظر گرفته شود. در این مرحله است که اپلیکیشن هزینه های شما را پایین می آورد.

اپلیکیشن رزرو نوبت

امکان تایید یا عدم تایید نوبت و یا پیشنهاد نوبت به کاربر

با اپلیکیشن نوبت دهی، شما می توانید پس از رزرو نوبت توسط کاربر ، اتوماتیک ان را تایید کنید، یا به صورت دستی ان را رد کنید و نوبت دیگری به کاربر پیشنهاد کنید. تمام این موارد با چند کلیک در پنل شما انجام می شود و شما می توانید به سوابق رزرو مشتریان خود به راحتی دسترسی داشته باشید.

همچنین تمام مراحل تایید نوبت و یادآوری نوبت توسط سیستم به صورت اتوماتیک انجام می شود و کاربر زمان رزرو را فراموش نخواهد کرد.

اپلیکیشن رزرو نوبت سالن زیبایی و آرایشگاه

امکان تغییر نوبت و اطلاع رسانی با پیامک

شما ممکن است در یک روز، با مشکلی رو به رو شوید. این مشکل می توان مشکلات فنی داخل ساختمان باشد یا مشکلات شخصی! حال نوبت های امروز چه می شود؟ با راحتی با یک کلیک کلیه نوبت های امروز را به روز دیگری موکول می کنید. این تغییر نوبت به اطلاع کاربر نیز خواهد رسید.

کل زمان عملیات تغییر نوبت به 1 دقیقه هم نمی رسد. حال در صورتی که به صورت سنتی و با تلفن اقدام به رزرو نوبت نمایید، ممکن است تا 2 الی 3 ساعت نیز طول بکشد.

حال شما این مورد را در نظر بگیرید که یکی از مشتریان در دسترس نباشد، نتیجه چه می شود؟ باید یه زمان دیگر با ان تماس بگیرید. اما با اپلیکیشن، تمامی این موارد پیامکی اطلاع داده خواهد شد. در صورتی که کاربر نیز در دسترس نباشد، هر زمان در دسترس بود، پیامک توسط او دریافت خواهد شد.

امکان دریافت پیش پرداخت برای رزرو نوبت آنلاین

بسیاری از مواقع مشتریان در زمان رزرو شده حضور نمی یابند. این موضوع باعث ضرر های مختلفی برای کسب و کار شما خواهد شد. یکی از بهترین روش های برای کنترل این موضوع، دریافت پیش پرداخت برای رزرو است. با این روش کاربر دقیقا در زمان مورد نظر حضور می یابد. با اپلیکیشن رزرو می توانید به راحتی این قابلیت را داشته باشید و کاربر با درگاه بانکی هزینه را پرداخت کند.

اطلاع رسانی به کاربران در اپ رزرو نوبت

شما با داشتن اپلیکیشن، یک پایگاه داده برای دسترسی به شماره همراه کاربران خود دریافت می کنید. به این ترتیب برای تخفیف یا هر مورد دیگر که نیاز به اطلاع رسانی داشته باشید می توانید از طریق پیامک اطلاع رسانی را انجام دهید.

همچنین اطلاع رسانی از داخل اپلیکیشن نیز انجام می شود و کاربر می توانند اخرین اطلاعیه ها را مشاهده کنند.

سیستم عامل های مورد نظر برای طراحی اپلیکیشن رزرو

سیستم عامل های مختلف، باعث شده اند که نحوه برنامه نویسی اپلیکیشن ها نیز متفاوت باشند. مهمترین سیستم عامل ها اندروید و ای او اس هستند. این دو سیستم عامل بیشترین کاربران را به خود جذب کرده اند. شما برای شروع بهتر است هر دو نسخه اندروید و آی او اس را داشته باشید. در کنار این دو نسخه، نسخه اپلیکیشن تحت وب نیز وجود دارد.

نسخه تحت وب اپلیکیشن، این امکان را خواهد داد که کاربران از طریق صفحه وب به اپلیکیشن شما دسترسی پیدا کنند. در این روش قطعا همانند اپلیکیشن های Native اندروید و ای او اس، بازدهی بالایی دریافت نخواهیم کرد. اما این نسخه باعث می شود که حتی کاربرانی که اشنایی با نحوه نصب و … ندارند از طریق سایت کار خود را انجام دهند.

پیشنهاد کلی ما طراحی اپ برای اندروید،iOS و تحت وب است. با درخواست طراحی این سه اپ، شما تخفیف ویژه ای نیز دریافت خواهید کرد و در کنار ان کاربران شما نیز حق انتخاب خواهند داشت.

هزینه طراحی اپلیکیشن رزرو

هزینه طراحی اپلیکیشن به صورت کلی متفاوت است. با توجه به نیاز شما، اپلیکیشن مورد نظر طراحی می شود. برای دریافت قیمت تقریبی می توانید به صفحه هزینه طراحی اپلیکیشن مراجعه کنید. یا برای دریافت مشاوره اختصاصی و هزینه دقیق فرم زیر را تکمیل کنید.

  • برای برآورد هزینه و مشاوره رایگان نوع اپلیکیشن مورد نظر را انتخاب کنید!

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4