طراحی اپلیکیشن سالن زیبایی و آرایشی | طراحی اپ سالن زیبایی

طراحی اپلیکیشن سالن زیبایی یکی از قابلیت هایی است که به شما کمک می کند که بتوانید راحتی را به همراه امکانات مختلف برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد. طراحی اپ سالن زیبایی به شما کمک می کند که قابلیت ها را هر کجا در دستان مشتریان خود قرار دهید و برای رزرو زمان فقط با یک کلیک بتوانند، زمان مورد نظر خود را رزرو نمایند. با ایران وبر همراه باشید تا مزیت ها طراحی اپ برای سالن زیبایی را برای شما شرح دهیم.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.

قابلیت های اپلیکیشن سالن زیبایی

 • امکان رزرو انلاین نوبت
 • امکان پرسش و پاسخ
 • قابلیت مشاهده ویدئو
 • قابلیت فروشگاهی
 • قابلیت فروش دوره به صورت انلاین
 • قابلیت ارسال نوتیفیکیشن
 • قابلیت ارسال پیامک
 • قابلیت مشاهده مقالات
 • امکان ارسال پیشنهاد ویژه برای مناسب های مختلف بدون هیچ هزینه ای
 • امکان اطلاع رسانی در اپلیکیشن
 • و …
طراحی اپلیکیشن سالن زیبایی | طراحی سایت سالن زیبایی

بررسی قابلیت ها طراحی اپ سالن زیبایی

در این بخش به بررسی قابلیت ها ذکر شده در بالا خواهیم پرداخت.

قابلیت رزرو انلاین نوبت

یکی از قابلیت های بسیار مهمی که می تواند سالن زیبایی شما را یاری رساند، قابلیت رزرو انلاین نوبت است. رزرو انلاین نوبت به سالن زیبایی و آرایشی شما کمک می کند که به راحتی در دسترسی کاربران بوده و همچنین تمام نوبت ها به صورت الکترونیکی ثبت شود. مزیت ثبت الکترونیک، راحتی دسترسی و برنامه ریزی برای نوبت هاست.

با قابلیت رزرو انلاین نوبت، کاربران تمامی نوبت های شما را مشاهده کرده و می توانند از همینک برای ان نوبت دریافت کنند. البته ممکن شما برای شروع کار نیاز به پر نشان داده شدن نوبت ها داشته باشید و به هر دلیل، این قابلیت ها توسط تیم فنی ایران وبر قابل برنامه نویسی خواهد بود.

نوبت انلاین باعث می شود که در صورتی که شما بنا به دلایلی نیاز به جا به جا کردن نوبت داشته باشید، به راحتی بتوانید نوبت خود را جا به جا نمایید و سیستم از طریق پیامک به مشتریان مورد نظر اطلاع دهد.

امکان پرسش و پاسخ در اپ سالن زیبایی

یکی دیگر از قابلیت هایی که برای سالن زیبایی می تواند مناسب باشد، بخش پرسش و پاسخ است. پرسش و پاسخ همانطور که در سایت می تواند مناسب باشد، در اپ هم می تواند به شما کمک کند. در بخش پرسش و پاسخ کاربران سوالات خود را در مورد زیبایی و … از شما پرسید و شما می توانید به ان ها پاسخ دهید یا حتی سوالات نامربوط را پاک نمایید.

این قابلیت برای مشتریان شما و پیشنهاد شما برای برخی خدمات مناسب باشد و مشتریان شما بیشتر با خدمات شما اشنا شده و در نهایت به افزایش خرید و رزرو نوبت خواهد انجامید.

قابلیت مشاهده ویدئو

قابلیت دیگری که می توانید به اپلیکیشن خود اضافه نمایید،قابلیت مشاهده ویدئو داخل اپ است. به این صورت ویدئو ها دوره ای را ضبط کرده و برای کاربران در اپ قرار دهید و کاربران بتوانند با خدمات شما بیشتر اشنا شوند. همچنین اموزش هایی ویدئو را برای جذب مشتری بیشتر در داخل اپ قرار دهید.

قابلیت فروشگاهی برای اپ سالن زیبایی

قابلیت دیگری که می تواند شما را یاری دهید، قابلیت فروشگاهی سالن زیبایی است. شما می توانید در اپ خود فروشگاه انلاین قرار داده و کاربران بتوانند محصولات زیبایی شما را خریداری نمایند. این بخش باعث افزایش فروش و درآمد شما از مشتریان در حال حاضر خود خواهد شد و همچنین کاربران جدید که اپ شما را نصب می کنند و از قابلیت ها و آموزش های رایگان بهره می برند، می توانند با خرید برای شما درآمد ایجاد کنند. توجه به این نکته مهم است که در فروشگاه مخاطب شما کل ایران است و از کل ایران می توانید مشتری داشته باشید.

طراحی اپلیکیشن سالن زیبایی و آرایشی | طراحی اپ سالن زیبایی

قابلیت فروش دوره به صورت انلاین برای اپ سالن زیبایی

یکی از مواردی که می توانید در اپ از ان بهره ببرید، فروش دوره های اموزشی است. شما می توانید به راحتی دوره های آموزشی مختلف از جمله میک آپ و تتو و… را ضبط کنید و سپس در اپلیکیشن قرار دهید. کاربران می توانند با پرداخت هزینه به صورت انلاین، دوره را دریافت کنند. مزیت اصلی این روش این است که کاربران نمی توانند ویدئو شما را کپی کنند و از طریق اپ فقط امکان مشاهده ویدئو را خواهند داشت.

قابلیت ارسال نوتیفیکیشن در اپ

قابلیت ارسال نوتیفیکیشن، قابلیتی است که به شما کمک می کند بتواند پیشنهاد های ویژه و … را به گوشی کاربر بدون هیچ هزینه ای ارسال کنید.

کاربر با نصب اپ شما می تواند نوتیفیکشن شما را دریافت کند. به این صورت در صورتی که اپ را هم باز نکند، با ارسال نوتیکفیشن ، پیام در گوشی نمایش داده می شود و هیچ نیازی به باز نمودن اپلیکیشن وجود نخواهد داشت.

این قابلیت را شما در اپ ها مختلف دیده اید که یک پیام برای شما در گوشی بدون باز کردن اپ ارسال می شود.

قابلیت ارسال پیامک و تایید دو مرحله ای برای مشتریان شما

سرویس های پیامک در حال حاضر برای به صورت تبلیغاتی و خدماتی وجود دارد. برای دریافت خطوط خدماتی باید شرکت ثبت شده داشته باشید و به همراه چند سفته اقدام به خدماتی نمودن خطوط پیامک نمایید. ولیکن با توجه سخت بود و مسئولت دار بودن خطوط، گروه طراحان ایران وبر سرویس خطوط خدماتی را برای ارسال پیامک خدماتی و دو مرحله برای شما فراهم می اورد.

در صورتی که خط شما تبلیغاتی باشد، پیامک های شما به بسیاری از کاربران نخواهد رسید اما با این خطوط پیامک ها شما به راحتی به دست مشتریان شما خواهد رسید و شما می توانید هر تغییر نوبت، یا تغییر مکان و … را به انها پیامک کنید.

طراحی اپلیکیشن سالن زیبایی و آرایشی | طراحی اپ سالن زیبایی

قابلیت ارسال پیشنهاد ویژه و نمایش آن در طراحی اپلیکیشن سالن زیبایی

یکی از قابلیت هایی که می تواند در اپلیکیشن سالن زیبایی شما قرار گیرد، امکان پیشنهاد ویژه در محصولات و خدمات در صفحه اصلی اپلیکیشن شماست. شما می توانید برخی خدمات خود را با توجه به زمان و صلاحدید تبلیغاتی خود، تخفیف داده و کاربران بتوانند از این تخفیفات دوره ای استفاده کنند.

المان های مهم در طراحی اپلیکیشن سالن زیبایی

در طراحی اپلیکیشن سالن زیبایی، در کنار امکاناتی که نام برده شد، نیاز به المان های دیگری هم می باشد. از مهمترین این المان ها می توان به طراحی و ظاهر اپلیکیشن اشاره کرد. ظاهر اپلیکیشن هر چه جذاب تر و متفاوت تر باشد، مشتریان شما برند شما و سالن زیبایی شما را بهتر در خاطر سپرده و به راحتی می توانید مشتریان بیشتری در طول زمان داشته و از ریزش مشتری خود جلوگیری کنید.

گروه طراحان ایران وبر با استفاده از جدید روش های روز در کنار طراحی اپ و سایت به شما کمک می کند که بتوانید در فضای مجازی نیز پیشتاز بوده و از پتانسیل این فضا بهره ببرید.

سوالات متداول

برای طراحی اپ سالن زیبایی باید از کجا شروع کنم؟

برای طراحی اپلیکیشن سالن زیبایی بهتر است ابتدا به صورت رایگان از مشاوره همکاران ما بهره ببرید. برای این منظور می توانید تلفن همراه خود را در فرم بالای صفحه وارد کنید یا با تلفن شرکت تماس برقرار کنید.

در کنار داشتن اپ ، سایت هم نیاز است؟

بسته به نیاز شما ما داشتن یا نداشتن سایت را به شما پیشنهاد می کنیم. اما بهتر است سایت نیز داشته باشید و از مزیت های سایت نیز بهره ببرید.

هزینه پوش نویتیفیکیشن چقدر هست؟

پوش نوتیفیکیشن به صورت رایگان بوده و هر مقدار که بخواهید می توانید در روز از نوتیفیکیشن استفاده نمایید.

هزینه ی طراحی اپ چقدر است؟

برای دریافت هزینه می توانید شماره خود را در فیلد بالا وارد کنید یا با همکاران ما تماس برقرار نمایید تا با توجه به نیاز شما و مشاوره انجام گرفته بهترین هزینه برای شما اعلام گردد.

شما برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید همینک با همکاران ما در گروه طراحان ایران وبر تماس برقرار کنید و یا همچنین می توانید در فرم بالای صفحه شماره همراه خود را وارد نمایید تا همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.

موضوعات مرتبط: , , ,
به این مقاله امتیاز دهید!
اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4