طراحی اپلیکیشن محصولات پروتئینی برای اندروید و iOS

محصولات پروتئینی یکی از بخش های جدانشدنی زندگی امروز انسان هاست. این محصولات بخش های مختلفی از جمله محصولات و فرآورده های گوشت گوسفند، گاه و مرغ و ماهی را شامل می شود. حال با توجه به این گستردگی و با توجه به پیشرفت تکنولوژی طراحی سایت پروتئینی و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و آی او اس محصولات پروتئینی از اهمیت ویژه ای برخودار است. طراحی اپلیکیشن محصولات پروتئینی ویژگی های انحصاری به کسب و کار و فروشگاه شما خواهد داد که می تواند به مزیت رقابتی شما در مقابل رقبا تبدیل شود. در ادامه با ویژگی های اپلیکیشن پروتئینی و هزینه طراحی اپلیکیشن محصولات پروتئینی همراه شما هستیم.

چرا طراحی اپلیکیشن برای فروشگاه محصولات پروتئینی

در حال حاضر اینترنت در همه ی بخش ها نفوذ کرده است. از بخش های دولتی، تا حتی خرید های روزانه کاربران! از یخچال و ماشین گرفته تا نان و محصولات سوپر مارکتی! همین یک جمله میزان نفوذ اینترنت را نشان میدهد. حال یکی از بخش های پیشرفت امروزی گوشی های هوشمند هستند. اکثر افراد در حال حاضر، پس از بیدار شدن اولین چیزی که به دست می گیرند، گوشی هوشمندشان است. با گوشی خود به بررسی خبر ها می پردازند و همچنین پست می کنند، خرید می روند و حتی تعمیرات خود را سفارش می دهند. حال این اسودگی باعث می شود که شما در اولین قسمت از زندگی همه ی مشتریان خود باشد. حال با استفاده از قابلیت های اپلیکیشن ها می توانید محصولات جدید خود را معرفی کنید. در کنار معرفی می توانید تخفیف های ویژه ای بر روی محصولات قرار دهید. همچنین تبلیغات ارزان در فضای مجازی انجام دهید. تمام این موارد با یک اپلیکیشن اتفاق افتاد. حال در ادامه به بررسی ویژگی های اپلیکیشن خواهیم پرداخت و هر بخش را به صورت جزیی توضیح خواهیم داد.

ویژگی های اصلی اپلیکیشن موبایل محصولات پروتئینی

 • امکان خرید انلاین بر روی گوشی
 • امکان ورود دو مرحله ای با شماره همراه و دریافت کد به صورت پیامی
 • امکان ارسال پوش نوتیفیکیشن رایگان برای کاربران
 • امکان پیشنهاد ها باندل شده و پیشنهاد های ویژه
 • امکان ارسال تخفیف به کاربران به صورت اختصاصی و عمومی
 • امکان دریافت محل دقیق با استفاده از جی پی اس از کاربر برای راحتی ارسال
 • امکان پنل مدیریت و چند شعبه ای بودن
 • امکان چند زبانه بودن اپلیکیشن
 • امکان باشگاه مشتریان
 • امکان قرعه کشی و دریافت شانس قرعه کشی
 • امکان پرداخت با درگاه بانکی یا درب منزل
 • امکان طراحی اپلیکیشن برای پیک و مشتری
 • امکان طراحی اپلیکیشن برای اندروید یا ای او اس یا هر دو با هم
 • و …
طراحی اپلیکیشن محصولات پروتئینی برای اندروید و iOS

این موارد از مهمترین قابلیت هایی است که ممکن است برای اپلیکیشن پروتئینی شما مناسب باشد. حال شما با توجه به نیاز و ایده خود می توانید هر گونه قابلیتی را در اپلیکیشن خود داشته باشید.

بررسی دقیق ویژگی های مهم طراحی اپلیکیشن محصولات پروتئینی

امکان خرید انلاین محصولات

امکان خرید انلاین از قابلیت های پایه است. با این قابلیت شما می توانید محصولات مختلف خود را در دسته بندی های مختلف برای کاربر عرضه کنید و کاربر به راحتی بتواند محصولات مورد نظر خود را انتخاب کند. با توجه به استراتژی و مشاوره دیجیتال مارکتینگ قبل از اطراحی، سیستم پیشنهادات نیز ممکن است برای شما مناسب باشد. با این سیستم در حین خرید اپ به کاربر محصولات دیگر شما را نیز پیشنهاد می کند. کاربر نیز با درصد بالایی یکی از محصولات را به سبد خود اضافه می کند.

با همین روش آمازون 35 درصد فروش خود را افزایش داده است.

امکان ورود دو مرحله ای با شماره همراه و دریافت کد به صورت پیامی

در حال حاضر با توجه به زیاد بودن اپلیکیشن ها، استفاده از رمز عبور به مرور کم رنگ تر می شود. در روش ارسال پیامک و تایید کاربر، پس از درخواست و وارد کردن شماره تماس توسط کاربر، پیامکی حاوی کد برای او ارسال می شود که با زدن ان، به سیستم وارد شده یا ثبت نام می شود. به این صورت شماره همراه کاربر را دریافت می کنید و در کنار ان کاربر نیز ساده تر با اپلیکیشن شما کار خواهد کرد.

امکان ارسال پوش نوتیفیکیشن رایگان برای کاربران

یکی از قابلیت های مهم اپلیکیشن ها، امکان ارسال پوش نویتفیکیشن است. با استفاده از این قابلیت، بدون هیچ هزینه ای پیام شما به گوشی مخاطبان و کاربرانی که اپلیکیشن شما را نصب کرده اند، ارسال می شود. با استفاده از این روش، می توانید کد های تخفیف اختصاصی برای کاربران خود ارسال کنید و بتوانید بر روی کمپین های فروش خود تمرکز داشته باشید.

امکان پنل مدیریت و چند شعبه ای بودن

در صورتی که فروشگاه پروتئین شما چند شعبه داراست، می توانید با طراحی این قابلیت برای اپلیکیشن، سفارش های مختلف را به مناطق تحت پوشش، شعبه خود ارجاع دهید. به این صورت درگیری کارمندان و کارگران شما کمتر شده و به صورت اتوماتیک و زودتر محصولات به دست مشتری می رسد.

امکان پیشنهاد ها باندل شده و پیشنهاد های ویژه

طراحی اپلیکیشن محصولات پروتئینی برای اندروید و iOS

با توجه به برنامه ریزی خود، می توانید پیشنهادات باندل شده (پکیج شده) به مشتریان ارائه داده و تخفیف خاص بر روی ان ارائه دهید. برای مثال شما می توانید یک کیلو سوسی دودی، به همراه دو کیلیو مرغ و یک کیلیو استیک را با تخفیف 10 درصد به مشتری بفروشید. با این کار فروش شما افزایش یافته و با توجه به محاسبه درست تخفیف، در نهایت سود شما نیز افزایش می یابد.

طراحی ظاهری اپلیکیشن پروتئین ، قلب اپلیکیشن شما

در کنار قابلیت های مختلف، طراحی ظاهری اپلیکیشن نیز از اهمیت بالایی بر خوردار است. با یک طراحی درخورد و مناسب در کنار افزایش فروش، رضایت کاربران نیز به همراه خواهد داشت. اما با یک طراحی گنگ، مشتریان نمی توانند به راحتی خرید خود را انجام دهند و در نهایت از اپلیکیشن و برند شما دل زده خواهند شد.

کاربران فضای مجازی بسیار کم تحمل هستند!

گروه طراحان ایران وبر با بهره گیری از تیم دیجیتال مارکتینگ و تیم مجرب طراحی، طراحی اپلیکیشن را متناسب با نیاز شما و با اصول بازاریابی انجام خواهد داد. طراحی اپلیکیشن ابتدا به صورت طراحی ظاهری انجام شده و پس از تایید طرح ظاهری، به واحد برنامه نویسی ارجاع داده شد تا اپلیکیشن برای اندروید و ای او اس با توجه به نیاز شما طراحی شود.

مشاوره و برآورد هزینه طراحی اپلکیشن پروتئین

شما می توانید برای مشاوره رایگان با همکاران ما تماس برقرار کنید و در نهایت با برگزاری یک جلسه مشاوره رایگان برای کسب و کار و طراحی اپلیکیشن شما، هزینه نهایی به شما اعلام خواهد شد و در صورت تمایل قرارداد منقعد خواهد شد. همچنین می توانید شماره همراه خود را در بخش زیر وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4