امنیت سایت | برطرف کردن هک و مشکلات امنیتی

امروزه کسب و کار های مختلفی دارای سایت هستند. اما در بسیاری از موارد از امنیت سایت خود غافل می شوند. 

در عین حال که سایت و اینترنت محیطی برای کسب درآمد ایجاد کرده است، بدون توجه به امنیت به یک مشکل بزرگ برای اینده کسب و کار شما تبدیل خواهد شد.

با یک هک ساده ممکن است که کل سایت شما از برای چندین روز از دسترس خارج شود و فروش بسیاری را از دست دهید. در کنار این موضوع اطلاعات مهم و حیاتی سایت شما به دست هکر خواهد افتاد.


درخواست مشاوره امنیتی و برطرف کردن هک سایت

چرا
تیم امنیتی
ایران وبر

سابقه بیش از ۱۰ سال

ایران وبر با سابقه بیش از۱۰ سال به شما کمک می کند که در کمترین زمان ممکن سایت خود را مجدد در دسترس کاربران خود قرار دهید. هر چه زمان هک سایت شما بیشتر شود امکان از دست رفتن اطلاعات شما بیشتر است و همچنین بر روی سئو سایت شما تاثیر بیشتر خواهد داشت.

اقدام سریع

با توجه به این که امنیت سایت به غیر از اعتماد کاربران ممکن است به سئو و میزان درآمد شما تاثیر بگذارد، اقدام سریع بسیار حیاتی است. تیم امنیتی ایران وبر در این مسیر نیز کمک شما خواهند بود.

انجام اقدامات پیشگیرانه برای اینده

پس از برطرف کردن مشکل اصلی هک و امنیتی سایت، بخش مهم انجام اقدامات پیشگیرانه برای اینده است. به این صورت هکر نمی توانید مجدد اقدام به هک سایت نماید.

شناسایی منبع اصلی هک

هک و مشکل امنیتی سایت ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. ممکن است حمله به صورت DDOS باشد و یا این که از تروجان یا ویروس برای نفوذ استفاده شده است. به هر عنوان سایت شما از دسترس خارج شده است و باید به حالت عادی بگردد.

بررسی تخصصی وردپرس

یکی از سیستم های مدیریت محتوا مهم، وردپرس است. بسیاری از کسب و کار ها از قالب ها اماده و یا از قالب های اختصاصی این سیستم مدیریت محتوا استفاده می کنند. گستردگی این سیستم عامل باعث می شود که هکر ها صاحبین این سایت ها را قربانی حمله خود قرار دهند.
به همین دلیل امکان هک و حمله به این سیستم عامل زیاد است. تیم امنیتی ایران وبر در خدمت است که در سریع ترین زمان ممکن مشکل امنیتی سایت وردپرسی شما را حل نماید.

پاسخگویی ۲۴/۷

تیم امنیتی ایران وبر در ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز هست. همچنین پکیج های پشتیبانی امنیتی ایران وبر خیال شما را از هر نوع حمله در طی سایت راحت می کند.


تماس با ما: 91018852-021

برخی
مشتریان امنیت سایت


درخواست مشاوره امنیتی

نظرات
مشتریان
ایران وبر

آقای خلجزاده
آقای خلجزادهمسئول آی تی انجمن نفت ایران Read More
برای بحث اموزشی انجمن نفت، نیاز به یک سیستم اموزشی داشتیم. با توجه به این که در بخش نفت و بخش دولتی امنیت بسیار مهم هست. تیم حرفه ای ایران وبر کانفیگ ها امنیتی را به خوبی انجام دادن و ما تا به امروز پس از چند سال مشکلی در سیسیتم نداشتیم.
خانم سلمانی
خانم سلمانیمرکز توسعه مهارت‌های مهندسی دانشگاه تهران Read More
سایت ما مشکل هک توسط یک سری هکر چینی رو داشت. سئو سایت در گوگل پایین اومد و با این که به چند نفر دیگه سپرده بودیم باز مشکل حل نشد. ولی ایران وبر با تجربشون سریع مشکلمون را حل کردند و کانفیگ ها امنیتی سایت رو انجام دادن.
آزمایشگاه عالی جوش و آزمون عیر مخرب
آزمایشگاه عالی جوش و آزمون عیر مخرب دانشگاه تهران Read More
سایت ما مشکل هک و امنیتی داشت و کلا بالا نمی اومد. تیم ایران وبر به خوبی مشکل را رفع کردن و سایت مجدد به سرعت در دسترس قرار گرفت.
خانم سلحشور
خانم سلحشورسایت کاسپین پارتس Read More
ما ابتدا بسیاری از سایت ها و طراحان رو بررسی کردیم. در نهایت ایران وبر رو انتخاب کردیم. از روز شروع تا پایان طراحی تمامی بخش های رو با ما جک کردند و دقیقا ظاهر فروشگاهمون دقیقا همونی شد که می خواستیم. در کنار این موارد سرعت سایت بسیار بالاس و چون من قبلا تجربه کار با طراحان دیگه داشتم این طراحی و سرعت برام شگفت اور بود.
محمد شاکری
محمد شاکریموسس حرف آخر و گروه آموزشی لیموترش Read More
ما از ۵ الی ۶ سال پیش کارامون رو با ایران وبر انجام دادیم. همیشه هم راضی بودیم. هم از نظر پشتیبانیشون که هر زمان از شبانه روز پاسخگو بودند و هم از نظر طراحی سایت و سئو سایتمون. همچنین بخش امنیت سایت هم یک زمانی مشکل پیدا کرده بود چون پکیج امنیتی سایتشون رو سفارش داده بودیم به سرعت مشکل بدون هزینه ای برطرف شد.
اقای ساجدی
اقای ساجدیانتشارات کلک معلم Read More
تقریبا 95 بود که بعد یک تجربه ناموفق طراحی سایت توسط شرکت دیگه ما طراحی سایت رو به ایران وبر سپردیم. بعد از ۵ سال از طراحی فروشگاه و سایت ما همچنان پشتیبانی انجام میشه.واقعا ازشون ممنونیم.
کیارش کاملی
کیارش کاملیکافی شاپ ونداد Read More
ما یک لوگو برای کافی شاپ می خواستیم. چون بیشتر بر روی قهوه تمرکز داشتیم و لوگو استارباکس رو هم دوست داشتیم. در کنار اون دوست داشتیم یک اسطوره ایرانی داخل لوگو باشه. در نهایت ایران وبر، یک لوگو بی نقص برای ما طراحی کرد. از تلاش طراحانشون واقعا متشکریم.
حمیدرضا بهراد
حمیدرضا بهرادموسسه حقوقی اهورا Read More
لوگو انجمن وکالت دادبان رو به خوبی طراحی کردند. یک ایده بسیار خوب و شکیل. از خانم سلیمیان واقعا متشکرم.
Previous
Next
[gravityform id=”8″ title=”false” description=”false” ajax=”true” ]

پکیج های
پشتیبانی امنیتی
وردپرس

مخصوص وبسایت هایی که مشکل امنیتی ندارند.

در صورتی مشکل امنیتی دارید ابتدا باید توسط تیم ایران وبر بررسی شود.

پشتیبانی امنیتی وردپرس
۶ ماهه – شبانه روزی
هزار تومان
810
ماهانه

 • پشتیبانی شبانه روزی
 • کانفیگ امنیتی سایت وردپرس
 • بررسی کامل هاست و امنیت افزونه ها
 • 6 ماهه


درخواست پکیج امنیتی

پشتیبانی امنیتی وردپرس
۱۲ ماهه – شبانه روزی
هزار تومان
700
ماهانه

 • پشتیبانی شبانه روزی
 • کانفیگ امنیتی سایت وردپرس
 • بررسی کامل هاست و امنیت افزونه ها
 • ۱۲ ماهه


درخواست پکیج امنیتی

محبوب
پشتیبانی امنیتی وردپرس
3 ماهه – شبانه روزی
هزار تومان
950
ماهانه

 • پشتیبانی شبانه روزی
 • کانفیگ امنیتی سایت وردپرس
 • بررسی کامل هاست و امنیت افزونه ها
 • 3 ماهه


درخواست پکیج امنیتی

برطرف کردن
حمله به سایت

در صورتی که سایت شما مورد حمله قرار گرفته می توانید درخواست مشاوره دهید تا تیم امنیتی ایران وبر بررسی کنند و نتیجه و هزینه به شما اعلام شود.


درخواست مشاوره امنیتی