امنیت سایت | برطرف کردن هک و مشکلات امنیتی

امروزه کسب و کار های مختلفی دارای سایت هستند. اما در بسیاری از موارد از امنیت سایت خود غافل می شوند. 

در عین حال که سایت و اینترنت محیطی برای کسب درآمد ایجاد کرده است، بدون توجه به امنیت به یک مشکل بزرگ برای اینده کسب و کار شما تبدیل خواهد شد.

با یک هک ساده ممکن است که کل سایت شما از برای چندین روز از دسترس خارج شود و فروش بسیاری را از دست دهید. در کنار این موضوع اطلاعات مهم و حیاتی سایت شما به دست هکر خواهد افتاد.

چرا تیم امنیتی ایران وبر

سابقه بیش از ۱۰ سال

ایران وبر با سابقه بیش از۱۰ سال به شما کمک می کند که در کمترین زمان ممکن سایت خود را مجدد در دسترس کاربران خود قرار دهید. هر چه زمان هک سایت شما بیشتر شود امکان از دست رفتن اطلاعات شما بیشتر است و همچنین بر روی سئو سایت شما تاثیر بیشتر خواهد داشت.

اقدام سریع

با توجه به این که امنیت سایت به غیر از اعتماد کاربران ممکن است به سئو و میزان درآمد شما تاثیر بگذارد، اقدام سریع بسیار حیاتی است. تیم امنیتی ایران وبر در این مسیر نیز کمک شما خواهند بود.

انجام اقدامات پیشگیرانه برای اینده

پس از برطرف کردن مشکل اصلی هک و امنیتی سایت، بخش مهم انجام اقدامات پیشگیرانه برای اینده است. به این صورت هکر نمی توانید مجدد اقدام به هک سایت نماید.

شناسایی منبع اصلی هک

هک و مشکل امنیتی سایت ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. ممکن است حمله به صورت DDOS باشد و یا این که از تروجان یا ویروس برای نفوذ استفاده شده است. به هر عنوان سایت شما از دسترس خارج شده است و باید به حالت عادی بگردد.

بررسی تخصصی وردپرس

یکی از سیستم های مدیریت محتوا مهم، وردپرس است. بسیاری از کسب و کار ها از قالب ها اماده و یا از قالب های اختصاصی این سیستم مدیریت محتوا استفاده می کنند. گستردگی این سیستم عامل باعث می شود که هکر ها صاحبین این سایت ها را قربانی حمله خود قرار دهند. به همین دلیل امکان هک و حمله به این سیستم عامل زیاد است. تیم امنیتی ایران وبر در خدمت است که در سریع ترین زمان ممکن مشکل امنیتی سایت وردپرسی شما را حل نماید.

پاسخگویی ۲۴/۷تیم امنیتی ایران وبر در ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز هست. همچنین پکیج های پشتیبانی امنیتی ایران وبر خیال شما را از هر نوع حمله در طی سایت راحت می کند.

برخی مشتریان امنیت سایت

نظرات مشتریان ایران وبر

آقای خلجزاده
آقای خلجزاده
مسئول آی تی انجمن نفت ایران
Read More
برای بحث اموزشی انجمن نفت، نیاز به یک سیستم اموزشی داشتیم. با توجه به این که در بخش نفت و بخش دولتی امنیت بسیار مهم هست. تیم حرفه ای ایران وبر کانفیگ ها امنیتی را به خوبی انجام دادن و ما تا به امروز پس از چند سال مشکلی در سیسیتم نداشتیم.
خانم سلمانی
خانم سلمانی
مرکز توسعه مهارت‌های مهندسی دانشگاه تهران
Read More
سایت ما مشکل هک توسط یک سری هکر چینی رو داشت. سئو سایت در گوگل پایین اومد و با این که به چند نفر دیگه سپرده بودیم باز مشکل حل نشد. ولی ایران وبر با تجربشون سریع مشکلمون را حل کردند و کانفیگ ها امنیتی سایت رو انجام دادن.
آزمایشگاه عالی جوش و آزمون عیر مخرب
آزمایشگاه عالی جوش و آزمون عیر مخرب
دانشگاه تهران
Read More
سایت ما مشکل هک و امنیتی داشت و کلا بالا نمی اومد. تیم ایران وبر به خوبی مشکل را رفع کردن و سایت مجدد به سرعت در دسترس قرار گرفت.
خانم سلحشور
خانم سلحشور
سایت کاسپین پارتس
Read More
ما ابتدا بسیاری از سایت ها و طراحان رو بررسی کردیم. در نهایت ایران وبر رو انتخاب کردیم. از روز شروع تا پایان طراحی تمامی بخش های رو با ما جک کردند و دقیقا ظاهر فروشگاهمون دقیقا همونی شد که می خواستیم. در کنار این موارد سرعت سایت بسیار بالاس و چون من قبلا تجربه کار با طراحان دیگه داشتم این طراحی و سرعت برام شگفت اور بود.
محمد شاکری
محمد شاکری
موسس حرف آخر و گروه آموزشی لیموترش
Read More
ما از ۵ الی ۶ سال پیش کارامون رو با ایران وبر انجام دادیم. همیشه هم راضی بودیم. هم از نظر پشتیبانیشون که هر زمان از شبانه روز پاسخگو بودند و هم از نظر طراحی سایت و سئو سایتمون. همچنین بخش امنیت سایت هم یک زمانی مشکل پیدا کرده بود چون پکیج امنیتی سایتشون رو سفارش داده بودیم به سرعت مشکل بدون هزینه ای برطرف شد.
اقای ساجدی
اقای ساجدی
انتشارات کلک معلم
Read More
تقریبا 95 بود که بعد یک تجربه ناموفق طراحی سایت توسط شرکت دیگه ما طراحی سایت رو به ایران وبر سپردیم. بعد از ۵ سال از طراحی فروشگاه و سایت ما همچنان پشتیبانی انجام میشه.واقعا ازشون ممنونیم.
کیارش کاملی
کیارش کاملی
کافی شاپ ونداد
Read More
ما یک لوگو برای کافی شاپ می خواستیم. چون بیشتر بر روی قهوه تمرکز داشتیم و لوگو استارباکس رو هم دوست داشتیم. در کنار اون دوست داشتیم یک اسطوره ایرانی داخل لوگو باشه. در نهایت ایران وبر، یک لوگو بی نقص برای ما طراحی کرد. از تلاش طراحانشون واقعا متشکریم.
حمیدرضا بهراد
حمیدرضا بهراد
موسسه حقوقی اهورا
Read More
لوگو انجمن وکالت دادبان رو به خوبی طراحی کردند. یک ایده بسیار خوب و شکیل. از خانم سلیمیان واقعا متشکرم.
Previous
Next

پکیج های پشتیبانی امنیتی وردپرس

مخصوص وبسایت هایی که مشکل امنیتی ندارند.

در صورتی مشکل امنیتی دارید ابتدا باید توسط تیم ایران وبر بررسی شود.

پشتیبانی امنیتی وردپرس
۶ ماهه - شبانه روزی
هزار تومان 810 ماهانه
 • پشتیبانی شبانه روزی
 • کانفیگ امنیتی سایت وردپرس
 • بررسی کامل هاست و امنیت افزونه ها
 • 6 ماهه
پشتیبانی امنیتی وردپرس
۱۲ ماهه - شبانه روزی
هزار تومان 700 ماهانه
 • پشتیبانی شبانه روزی
 • کانفیگ امنیتی سایت وردپرس
 • بررسی کامل هاست و امنیت افزونه ها
 • ۱۲ ماهه
محبوب
پشتیبانی امنیتی وردپرس
3 ماهه - شبانه روزی
هزار تومان 950 ماهانه
 • پشتیبانی شبانه روزی
 • کانفیگ امنیتی سایت وردپرس
 • بررسی کامل هاست و امنیت افزونه ها
 • 3 ماهه

برطرف کردن حمله به سایت

در صورتی که سایت شما مورد حمله قرار گرفته می توانید درخواست مشاوره دهید تا تیم امنیتی ایران وبر بررسی کنند و نتیجه و هزینه به شما اعلام شود.

آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4