بهترین شرکت طراحی سایت تهران | بهترین طراحی اختصاصی سایت

    موضوعات: طراحی سایت 

بهترین شرکت طراحی سایت تهران : با توجه به زیاد شدن شرکت های گوناگون در زمینه طراحی ، و علاوه بر ان ناتوانی مخاطبان و مشتریان در جهت شناسایی بهترین شرکت قرار است تا در این قسمت به مهم ترین و اصولی ترین قسمت ی شرکت طراحی سایت بپردازیم . اصولی که حداقل های یک شرکت به حساب امده و نمی توان ان ها را نادیده گرفت . بسیاری از شرکت ها نیز هستند که علاوه بر این همه خدمات ، خدمات جدید و به روز و رایگان در اختیار همه مشتریان خود می گذارند . برای اشنایی با انواع خدمات و ارزیابی شرکت های موجود می توانیم ابتدا اشنایی مختصری به دست اوریم تا در انتها تصمیم گیری کنیم .
طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن را نمی توان با چند بار طراحی کردن و پرداخت چند هزینه موفق گرداند . به این معنی که قرار نیست با عوض کردن شرکت طراحی شما روز به روز بهتر شود . پس برای حلو گیری از هزینه های اضافی این قسمت را با گوش جان به خاطر بسپارید.

بهترین ها همیشه کم بوده و قرار نیست که تعدا زیادی از شرکت ها وجود داشته باشن که بتوانند بهترین ها را به شما ارائه دهند. پیشنهاداتی داریم تا بتوانید بهترین شرکت ها را شناسایی کنید.

شرکت طراحی سایت و وظایف ابتدایی ان

بهترین شرکت طراحی سایت تهران | بهترین طراحی اختصاصی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت تهران | بهترین طراحی اختصاصی سایت

هر زمانی که با یک شرکت شروع به فعالیت کنید ، مواجه خواهید شد با یک سری از قوانین و یک سری از قرار داد ها که در ابتدای همکاری با شرکت بایست خود شرکت ان را مطرح کرده و به شما یاد اوری کند. چرا که بدون قرار داد نمی توان هیچ همکاری با شرکت ها داشت . چرا که اگر احیانا مشکلی برای شما پیش اید به هیچ وجه نمی توانید ان را حل کنید. چون مراجع قانونی قرار داد و یک سری اصول قانونی را برسی می کند و پرونده شما نا تمام خواهد ماند.

قرار دادهای طراحی سایت به گونه ایست که باید در ابتدای طراحی سایت چند درصد از هزینه کل طرح را از مشتریان دریافت کنید و باقی مبالغ را در انتهای کار از ان ها دریافت کنید. دریافت مبالغ به این منزله خواهد بود که هیچ یک از طرفین یر قرار داد نزده و با شوق کامل به کار خود ادامه دهند. قراردادی که به طور ناقص و یک طرفه بسته شود مشکلات متعددی را برای شما ایجاد می کند. پس حتما در زمینه قرار داد شرکت های طراحی سایت دقت کنید. بسیاری از موارد داشتیم که یک شرکت بنا بر دلایلی هزینه های طراحی سایت را به مشتری برنگردانده ان هم به علت مشکلات موجود در قرار داد نامه.

بهترین شرکت طراحی سایت تهران | بهترین طراحی اختصاصی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت تهران | بهترین طراحی اختصاصی سایت

در قدم بعدی باید توجه داشته باشیم که هیچوقت نمی توان از یک شرکت طراحی انتظار تحویل سریع سایت تخصصی را داشت. حداقل زمانی کهبرای طراحی اختصاصی لازم است دو هفته می باشد که ان هم بسیار متغیر است و تا چندین ما نیز می تواند با توجه به وسعت طرح متغیر باشد. به گونه ای که در هر قدم از طراحی باید نظر مشتریان خود را جویا شد و به کار خود ادامه داد. بسیاری از شرکت ها با ادعای طرح تخصصی به ما این نکته را گوشزد می کنند که اماده شدن سایت در طی چند روز و با سرعت. توجه کنید که این شرکت ها با فروش یک طرح تخصصی به چندین نفر و فروش طرح اماده اندازه هزینه طراحی تخصصی از شما هزینه دریافت می کنند. پس مواظب باشید تا گول این شرکت ها را نخورید. به قولی بایست کار با صداقت انجام شود و به دور از هر نیرننگی. پس صداقت و قرارداد را به شدت جدی بگیرید.

بیشتر بخوانید
طراحی سایت فروش وسایل مراسم مذهبی

مورد بعدی که بسیار مهم است اطمینان از صحت شرکت مربوطه است به گونه ای که تمامی مدارک به نفع وجو خارجی شرکت وجود داشته باشد نه اینکه تله ای از جانب فیشینگ باشد و با قراردادهای باطل از شما نهایت استفاده را داشته باشند. در ادامه مطالب دیگر بیشتر به این مباحث می ردازیم.

بهترین شرکت طراحی سایت تهران | بهترین طراحی اختصاصی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت تهران | بهترین طراحی اختصاصی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت تهران: شرکت ایران وبر

شرکت ایران وبر بعد از چندین سال تلاش در جهت کمک به مشتریان همیشه در هر زمان سعی داشته تا بتواند با هزینه های اندک بهترین طراحی ها را بای مشتریان خود صورت دهد. این شرکت با استفاده از برترین طراحان سعی بر این دارد تا بتواند بهترین خدمات را به همه عزیزان ان هم به صورت رایگان ارائه دهد. خدمات پس از طراحی یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که کمتر شرکتی ان ها را دارد. این شرکت سعی دارد تا حداقل یک سال به صورت رایگان در زمینه طراحی صورت گرفته به شما کمک رسانی کند و از هرگونه حمله و یا اشکال غیر قابل پیش بینی در سایت شما جلو گیری کند.

هم انون می توانید با شماره های ما در تماس باشید و تمامی سوالات خود را در هر زمان از مشاوران ما به صورت رایگان جویا شوید.

موضوعات مرتبط: , ,
به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4