بهترین شرکت طراحی سایت تهران | بهترین طراحی اختصاصی سایت

    موضوعات: طراحی سایت 

بهترین شرکت طراحی سایت تهران : با توجه به زیاد شدن شرکت های گوناگون در زمینه طراحی ، و علاوه بر ان ناتوانی مخاطبان و مشتریان در جهت شناسایی بهترین شرکت قرار است تا در این قسمت به مهم ترین و اصولی ترین قسمت ی شرکت طراحی سایت بپردازیم . اصولی که حداقل های یک شرکت به حساب امده و نمی توان ان ها را نادیده گرفت . بسیاری از شرکت ها نیز هستند که علاوه بر این همه خدمات ، خدمات جدید و به روز و رایگان در اختیار همه مشتریان خود می گذارند . برای اشنایی با انواع خدمات و ارزیابی شرکت های موجود می توانیم ابتدا اشنایی مختصری به دست اوریم تا در انتها تصمیم گیری کنیم .
طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن را نمی توان با چند بار طراحی کردن و پرداخت چند هزینه موفق گرداند . به این معنی که قرار نیست با عوض کردن شرکت طراحی شما روز به روز بهتر شود . پس برای حلو گیری از هزینه های اضافی این قسمت را با گوش جان به خاطر بسپارید.

بهترین ها همیشه کم بوده و قرار نیست که تعدا زیادی از شرکت ها وجود داشته باشن که بتوانند بهترین ها را به شما ارائه دهند. پیشنهاداتی داریم تا بتوانید بهترین شرکت ها را شناسایی کنید.

شرکت طراحی سایت و وظایف ابتدایی ان

بهترین شرکت طراحی سایت تهران | بهترین طراحی اختصاصی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت تهران | بهترین طراحی اختصاصی سایت

هر زمانی که با یک شرکت شروع به فعالیت کنید ، مواجه خواهید شد با یک سری از قوانین و یک سری از قرار داد ها که در ابتدای همکاری با شرکت بایست خود شرکت ان را مطرح کرده و به شما یاد اوری کند. چرا که بدون قرار داد نمی توان هیچ همکاری با شرکت ها داشت . چرا که اگر احیانا مشکلی برای شما پیش اید به هیچ وجه نمی توانید ان را حل کنید. چون مراجع قانونی قرار داد و یک سری اصول قانونی را برسی می کند و پرونده شما نا تمام خواهد ماند.

قرار دادهای طراحی سایت به گونه ایست که باید در ابتدای طراحی سایت چند درصد از هزینه کل طرح را از مشتریان دریافت کنید و باقی مبالغ را در انتهای کار از ان ها دریافت کنید. دریافت مبالغ به این منزله خواهد بود که هیچ یک از طرفین یر قرار داد نزده و با شوق کامل به کار خود ادامه دهند. قراردادی که به طور ناقص و یک طرفه بسته شود مشکلات متعددی را برای شما ایجاد می کند. پس حتما در زمینه قرار داد شرکت های طراحی سایت دقت کنید. بسیاری از موارد داشتیم که یک شرکت بنا بر دلایلی هزینه های طراحی سایت را به مشتری برنگردانده ان هم به علت مشکلات موجود در قرار داد نامه.

بهترین شرکت طراحی سایت تهران | بهترین طراحی اختصاصی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت تهران | بهترین طراحی اختصاصی سایت

در قدم بعدی باید توجه داشته باشیم که هیچوقت نمی توان از یک شرکت طراحی انتظار تحویل سریع سایت تخصصی را داشت. حداقل زمانی کهبرای طراحی اختصاصی لازم است دو هفته می باشد که ان هم بسیار متغیر است و تا چندین ما نیز می تواند با توجه به وسعت طرح متغیر باشد. به گونه ای که در هر قدم از طراحی باید نظر مشتریان خود را جویا شد و به کار خود ادامه داد. بسیاری از شرکت ها با ادعای طرح تخصصی به ما این نکته را گوشزد می کنند که اماده شدن سایت در طی چند روز و با سرعت. توجه کنید که این شرکت ها با فروش یک طرح تخصصی به چندین نفر و فروش طرح اماده اندازه هزینه طراحی تخصصی از شما هزینه دریافت می کنند. پس مواظب باشید تا گول این شرکت ها را نخورید. به قولی بایست کار با صداقت انجام شود و به دور از هر نیرننگی. پس صداقت و قرارداد را به شدت جدی بگیرید.

بیشتر بخوانید
طراحی سایت رستوران در سعادت اباد تهران

مورد بعدی که بسیار مهم است اطمینان از صحت شرکت مربوطه است به گونه ای که تمامی مدارک به نفع وجو خارجی شرکت وجود داشته باشد نه اینکه تله ای از جانب فیشینگ باشد و با قراردادهای باطل از شما نهایت استفاده را داشته باشند. در ادامه مطالب دیگر بیشتر به این مباحث می ردازیم.

بهترین شرکت طراحی سایت تهران | بهترین طراحی اختصاصی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت تهران | بهترین طراحی اختصاصی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت تهران: شرکت ایران وبر

شرکت ایران وبر بعد از چندین سال تلاش در جهت کمک به مشتریان همیشه در هر زمان سعی داشته تا بتواند با هزینه های اندک بهترین طراحی ها را بای مشتریان خود صورت دهد. این شرکت با استفاده از برترین طراحان سعی بر این دارد تا بتواند بهترین خدمات را به همه عزیزان ان هم به صورت رایگان ارائه دهد. خدمات پس از طراحی یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که کمتر شرکتی ان ها را دارد. این شرکت سعی دارد تا حداقل یک سال به صورت رایگان در زمینه طراحی صورت گرفته به شما کمک رسانی کند و از هرگونه حمله و یا اشکال غیر قابل پیش بینی در سایت شما جلو گیری کند.

هم انون می توانید با شماره های ما در تماس باشید و تمامی سوالات خود را در هر زمان از مشاوران ما به صورت رایگان جویا شوید.

موضوعات مرتبط: , ,
به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
5 ابزار طراحی اپلیکیشن | کدام ابزارها برای طراحی UI/UX مناسب هستند؟

طراحان اپلیکیشن موبایل همیشه به دنبال ابزار مناسبی هستند که طراحی هایشان را برای تجربه کاربر نهایی ارزشمند کند. توسعه یک اپلیکیشن موبایل ارزشمند به مهارت، خلاقیت و البته ابزار مناسب نیاز دارد. چه یک حرفه ای طراحی اپلیکیشن باشید و چه یک مبتدی در دنیای طراحی اپلیکیشن موبایل، این مقاله عالی میتواند تاثیر زیادی بر مهارت های شما بگذارد. قرار است در این مقاله با معرفی 5 ابزار برتر طراحی اپلیکیشن به بررسی آنها بپردازیم. طراحی اپلیکیشن چیست؟ طراحی اپلیکیشن ظاهر و احساس یک اپلیکیشن موبایل است. این شامل تمام عناصر بصری و عناصر تعاملی است که بر عملکرد برنامه تأثیر می گذارد. طراحی اپلیکیشن موبایل دو مفهوم UI و UX را ترکیب می کند. رابط کاربری (UI) ظاهر […]

لوگو نوکیا تغییر کرد! | نگاهی به لوگو جدید نوکیا و انگیزه ی این تغییر

عکسی که در بالا مشاهده میکنید، لوگوی جدید نوکیا است! این لوگو نه تنها از یک برند نمادین، بلکه استراتژی جدید شرکت را نیز میرساند. درست یک روز قبل از MWC2023، نوکیا با تغییر لوگوی نمادین و شناخته شده خود، جهان را شوکه کرد. لوگوی نوکیا با گذشت زمان تغییر کرده است، که طبیعی است زیرا تغییر تنها ثابت در این جهان است. با این حال، لوگوی جدید از لوگوی کلاسیک، اثبات شده و شناخته شده نوکیا فاصله می گیرد و صفحه جدیدی در تاریخ نوکیا باز می شود. لوگوی جدید، که ما را به یاد برخی از لوگوهای مدرن می اندازد، نشان دهنده تمام انرژی است که نوکیا برای تغییری که بیش از 10 سال پیش آغاز شد، به […]

10 عنصر برتر که هر طراحی اپلیکیشن تجاری موفق باید داشته باشد

نیازهای افراد با گذشت زمان تغییر می کند. پس از مدتی استفاده از یک اپلیکیشن، اغلب ارزش بیشتری از آن می خواهند. اگر اپلیکیشن شما نیاز داشته باشد که با نشان دادن تفاوت آن با سایرین، از رقبا متمایز شود، کل زیرساخت فناوری شما رشد خواهد کرد. فرآیند طراحی اپلیکیشن تجاری همه قبول دارند که تعامل کاربر بیشتر است، تعاملات موفقیت آمیزتر است، و تجربه کاربری (UX) با رابط کاربری عالی اپلیکیشن موبایل (UI) بهتر است. به این فکر کنید که چگونه ویژگی‌های برنامه خاص ممکن است بر ادراک و احساسات کاربران در هنگام استفاده از برنامه تأثیر بگذارد، هنگام انتخاب ویژگی‌هایی که باید در آن گنجانده شود. ارائه دهندگان خدمات طراحی UX/UI همیشه به عناصری که بر انتخاب کاربران […]

تاریخچه لوگو ورساچه | تصویر لوگو ورساچه چه مفهومی دارد؟

لوگو ورساچه و تصویر مدویا در آن شاید یکی از معروف ترین لوگوهای دنیای مد باشد. در چهل و پنج سال گذشته، خود برند ورساچه یکی از شناخته شده ترین برندها در دنیای مد لوکس بوده است. برندی که لباس هایش اغلب به فرش قرمز می رسد و توسط بسیاری از افراد مشهور پوشیده می شود. همه می دانیم که این شرکت مد لباس های شگفت انگیز طراحی و عرضه می کند، اما چقدر درباره لوگوی ورساچه می دانیم؟ برند در سال 1978 تأسیس شد، بنابراین سال‌های زیادی از فعالیت آن می‌گذرد. نکته جالب این است که لوگو آن توانسته مد روز باقی بماند و هنوز هم مرتبط با برند باشد. لوگو واقعاً با اولین مجموعه ای که توسط این […]

چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4