طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشی : رزرو آنلاین و پرداخت آنلاین و …

طراحی سایت سالن زیبایی یکی از بخش هایی است که می تواند به سالن زیبایی شما کمک کند تا بتواند به صورت برنامه ریزی شده نوبت دهی و همچنین برندینگ را انجام دهد. در طراحی سایت سالن زیبایی قابلیت هایی مختلفی می تواند باشد که به شما کمک کند تا مشتریان خود را مدیریت کنید و همچنین برند کاری خاص خود را داشته باشید. با ما همراه همراه باشید.

مشاوره رایگان طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشی

شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از طریق فرم زیر اقدام نموده و با وارد کردن شماره خود، کارشناسان ما با شما تماس برقرار کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.

ویژگی های سایت سالن زیبایی

  • قابلیت رزرو آنلاین نوبت
  • قابلیت رزرو کافی شاپ قبل از مراجعه
  • مقالات و آموزش
  • قراردادن ویدئو و تصاویر
  • امکان قرار گرفتن در موتور های جستجو همچون گوگل
  • ثبت شدن بر روی نقشه ی گوگل به همراه سایت و تلفن
  • قابلیت فروشگاهی برای فروش موارد مختلف از جمله وسایل آرایشی و بهداشتی و ..
  • امکان دریافت نماد اعتماد انلاین
  • امکان برندینگ و جذب کاربران جدید با بخش دیجیتال مارکتینگ ایران وبر
  • امکان ارسال پیامک و اطلاع رسانی در مورد نوبت

امکان رزرو انلاین نوبت

امکان رزرو آنلاین نوبت در سالن آرایشی یکی از بخش هایی است که می تواند به شما کمک کند که به راحتی نوبت ها را مدیریت کنید و همچنین در صورت کنسل شدن نوبت به مشتری اعلام نمایید. این اقدام فقط با چند کلیک انجام می شود و اطلاع رسانی با پیامک انجام می گیرد.

مشتریان شما به راحتی می توانند با مراجعه به سایت شما و وارد کردن شماره همراه خود نوبت مورد نظر خود را مشاهده و رزرو کنند و به صورت آنلاین پرداخت انجام شود. حتی می توان بخشی را به عنوان پیش پرداخت دریافت کرد و بقیه هزینه در سالن زیبایی دریافت شود.

طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشی : رزرو آنلاین و پرداخت آنلاین و ...

امکان رزرو کافی شاپ داخل سالن زیبایی

بسیاری از سالن های زیبایی در داخل، از کافی شاپ بهره می برند. کافی شاپ می تواند از قبل رزرو شود و به راحتی در حین انجام خدمات زیبایی به مشتری ارائه شود. مزیت این موارد، داشتن حسابداری یک پارچه است که می تواند با مشخص کردن بازه ها میزان درآمد را مشخص کنید.

بخش مقالات و ویدئو برای طراحی سایت زیبایی

یکی از بخش های مهم که می تواند در جذب مشتری به شما کمک کند، بخش مقالات و ویدئو است. شما می توانید مقالات و ویدئو ها را آپلود کنید و مشتریان را ترغیب به رزرو نوبت آنلاین نمایید.

شما با ویدئو ها داخل سالن زیبایی از امکانات و خدمات مختلف سالن زیبایی خود، می توانید مشتریان مختلف را به سمت سالن آرایش خود سوق دهید.

با مقالات مختلف نیز می توانید بخش های اموزش رایگان زیبایی قرار دهید و با این روش در کنار موارد مختلف برند خود را تبلیغ نمایید. مزیتی که سایت نسبت به پیج اینستا و تلگرام در این مورد دارد، این است که هیچ زمان امکان بسته شدن سایت وجود ندارد و همچنین تمام مالیکیت و کنترل سایت در دستان شماست. همچنین با جستجو در گوگل مطالب و ویدئو های شما قابل مشاهده خواهد بود.

قرار گیری در موتور های جستجو و در صفحه اول

یکی از بخش هایی که سایت را بسیار مهم می کند، قرارگیری در صفحه اول گوگل است. با ایجاد سایت شما می توانید سالن زیبایی خود را در صفحات اول گوگل اورده، و بدون هیچ هزینه ای کاربران مختلف به سالن زیبایی شما جذب می شوند. اطلاعات بیشتر در مورد در مقاله +8 روش: چگونه در صفحه اول نتایج گوگل باشیم؟ مشاهده کنید.

ارسال پیامک به مشتریان سالن زیبایی

یکی از مواردی که به شما کمک می کند که مشتریان را مدیریت کنید و به آنها اطلاع رسانی انجام دهید، ارسال پیامک است. ارسال پیامک برای تغییر زمان رزرو نوبت، تخفیف دوره ای یا ارائه خدمت جدید انجام می گیرد. ارسال پیامک در پنل سایت شما قرار خواهد گرفت و به راحتی با جستجو شماره همراه یا نام مخاطب می توانید به پیامک ارسال نمایید.

پیامک هایی که از این طریق ارسال می شود، به گیرنده حتما خواهد رسید و از نوع خدماتی خواهد بود. بسیاری از سامانه ها به دلیل استفاده از سامانه تبلیغاتی، پیامک ها به کاربر ارسال نمی شود و توسط اپراتور ها از ان جلوگیری می شود.

ثبت در نقشه گوگل کسب و کار و سالن زیبایی شما

سالن زیبایی شما به راحتی توسط متخصصان ما در گوگل قرار گرفته و اطلاعات مختلفی از جمله اطلاعات تماس شما و همچنین نظرات مشتریان در ان به نمایش گذاشته می شود. کاربران با سرچ نام شما ادرس را در گوگل مپ یا ویز پیدا خواهند نمود و به راحتی به سالن زیبایی شما خواهند آمد.

قابلیت فروشگاهی برای سالن زیبایی

قابلیت دیگری که بسته به نوع سالن آرایشی و زیبایی می توان به سایت شما اضافه نمود، بخش فروشگاهی است. بخش فروشگاهی می تواند قابلیت خرید آنلاین وسایل بهداشتی اختصاصی خود را برای کاربران خود اضافه کنید یا این قابلیت را برای برخی از مشتریان خود فعال کنید.

طراحی ظاهری سایت سالن زیبایی و آرایشی

طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشی : رزرو آنلاین و پرداخت آنلاین و ...

یکی از بخش های بسیار مهم در طراحی سایت، طراحی ظاهری آن است. طراحی ظاهر نمای اصلی برند و کسب و کار شما در دنیای مجازی است و شما با استفاده از سایت می توانید، تصویر خوبی از خود و سالن زیبایی خود در ذهن کاربران به جا گذارید. گروه ایران وبر با استفاده از گروه طراحی اختصاصی، متناسب با نیاز شما و برند شما، طراحی اختصاصی برای سایت شما انجام خواهد داد.

این طراحی از اصول تبلیغات و برندینگ بهره می برد تا بتوانید به راحتی در دنیای تبلیغات مجازی، گوی رقابت را از رقبا بربایید.

کد نویسی اختصاصی و مطابق با استاندارد w3c

w3c استاندارد اختصاصی طراحی وب است که گروه ایران وبر با استفاده از متخصصین خود، کد نویسی استانداری برای شما فراهم خواهد کرد. کد نویسی اختصاصی متناسب با استاندارد W3C باعث می شود که سایت شما در گوگل در جایگاه بهتری قرار گیرد و سئو OnPage شما بهبود یابد.

سوالات متداول

طراحی سایت برای سالن زیبایی چه مزیتی دارد؟

طراحی سایت سالن زیبایی به سالن شما کمک می کند که مشتریان بیشتری داشته باشید و همچنین قابلیت هایی همچون نقشه، فروشگاه، رزرو انلاین را برای سالن خود مهیا کنید.

چگونه بخش رزرو سالن زیبایی و آرایشی به من کمک می کند؟

با رزرو انلاین تمام نوبت ها مشخص می شود و کاربر هر زمان م یتوان اقدام به رزرو به صورت انلاین نماید و هزینه را پرداخت کند. رزرو نوبت می تواند حتی برای سال بعد نیز انجام گیرد. همچنین می تونید نوبت را لغو کنید و یا تغییر دهید و به کاربر اعلام نمایید.

ایا می توان ویدئو و تصویر در سایت قرار داد؟

شما می توانید هر ویدئو و تصویری از سالن زیبایی خود را در سایت قرار دهید تا کاربران بتوانند با شما بیشتر اشنا شده و از قابلیت های جدید سالن زیبایی شما با خبر شوند.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4