طراحی اپلیکیشن خشکشویی و شستشوی لباس + اندروید + آی او اس + وب

اپلیکیشن خشکشویی یا شستویی لباس یکی از جذاب ترین خدماتی است که در حال حاضر در حال افزایش است. اپلیکیشن می تواند فواید زیادی برای کسب و کار شما داشته باشد و همچنین نظم و دقت را نیز افزایش دهد. در این مقاله به بررسی طراحی اپلیکیشن خشکشویی ایران وبر می پردازیم. همچنین قابلیت هایی که می توانید سفارش دهید یا داشته باشید را نیز بیان می کنیم. با ما همراه باشید.

اپلیکیشن خشکشویی چه کمکی به شما می کند؟

یکی از سوالات بسیار مهم در زمینه ساخت اپلیکیشن و طراحی اپ این است که این اپلیکیشن چه مزیتی برای من دارد. ما در مقاله ای جداگانه به مزیت های اپلیکیشن پرداختیم. اما در ادامه به مزیت های اختصاصی اپلیکیشن خشکشویی می پردازیم.

مزیت های اپلیکیشن خشکشویی:

 • بازاریابی با اپلیکیشن
 • جلوی چشم کاربر بودن
 • سرعت در سفارش
 • مدیریت و زمانبندی سفارشات و تحول ان ها
 • مدیریت کارکنان
 • مدیریت مالی خشکشویی
 • پرداخت انلاین یا درب منزل
 • انتخاب دقیق لباس ها توسط کاربر و کاهش اتلاف وقت
 • مشاهده قیمت قبل از سفارش گذاری
 • حضوری در استور های معروف همچون بازار، اپ استور، سیب اپ
 • سرعت بالا دسترسی کاربران به خدمات

این مزیت ها مهمترین مواردی است که اپلیکیشن برای کسب و کار شما و مخصوصا خشکشویی مناسب است. نتیجه تمام موارد بالا بازدهی بالا و افزایش سود خالص شما خواهد بود.

حال هر یک از این موارد را توضیح خواهیم داد:

1. بازاریابی با اپلیکیشن

شما می توانید با طراحی اپلیکیشن خشکشویی و قرار دادن ان داخل استور های مختلف بدون هیچ هزینه ای کاربر جدید جذب کنید. حال سوال شما اینجاست که چگونه؟

زمانی که شما یک اپلیکیشن طراحی می کنید، اپلیکیشن خود را داخل استور های مختلفی منتشر می کنید. در زمانی که اقدام به انتشار اپلیکیشن خود می نمایید، در توضیحات اپلکیشن در مورد خدمات خود و اپلیکیشن خود می نویسید.

به این صورت در این استور ها با جستجوی خشکشویی اپلیکیشن شما توسط کاربر پیدا شده و ان را نصب می کند. پس از نصب می توانید کاربر را با روش های بازاریابی به معرفی و ارسال لینک شما به کاربران دیگر تشویق کنید. این روشی است که اسنپ، تپسی، بلو بانک و بسیاری از کسب و کار های دیگر به کار گرفته اند.

2. با اپلیکیشن خشکشویی جلو چشم کاربر باشید

در روزی که رقابت تنگاتنگ شده است، بهترین چیز جلو چشم کاربر بودن است. خب بهتری است این موضوع رو به خوبی برای شما روشن کنیم. زمانی که کاربر اپ شما را نصب می کند، اپلیکیشن شما برای همیشه روی گوشی کاربر خواهد بود. زیرا بر اساس امار اکثر کاربران بعد از نصب ، اقدام به حذف نمی کنند. اما حالا اگر اپ شما نصب باشد و کاربر اپلیکیشن شما را باز نکند، چه فایده ای برای کسب و کار شما خواهد داشت؟

اصلا مهم نیست که کاربر اپ شما را باز می کند یا نمی کند. برای مثال در بخش خشکشویی ممکن است کاربر ماهی یک مرتبه نیاز به خشکشویی داشته باشد. به هر حال کاربر هر روز اپ شما را می بیند با این که ممکن است ان را باز نکند. همین مورد باعث می شود که اولین زمانی که به خشکشویی نیاز داشت، شما را انتخاب کند. دلیل ان نیز ساده است چون همیشه جلو چشم کاربر بوده اید.

3. مدیریت و زمانبندی دقیق سفارشات با اپلیکیشن خشکشویی

زمانی که کسب و کار شماست شاید زمانبندی و مدیریت سفارشات برای شما مهم نباشد. اما هر چه به پیش بروید و سفارشات و مشتریان شما زیاد شود این مشکل خود را بزرگتر می کند. و در انتها به جایی می رسد که کسب و کار شما را فلج می کند. اما با یک اپلیکیشن می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

اپلیکیشن خشکشویی

مشتریان زمان های تعیین شده شما را می بینند و از این بین ان ها که رزرو نشده اند، زمان مورد نظر خود را انتخاب می کنند. همچنین زمان تحویل لباس پس از شستشو هم با تایید توسط واحد شما مشخص میشود. به این ترتیب ظرفیت تحویل و دریافت لباس مشخص می شود و حجم کار بین ساعات مختلف تقسیم می شود.

مهمترین نتیجه این امر کاهش نیروی کاری شماست. شما نیاز نیست در یک ساعت دو یا سه نفر را برای جمع اوری ارسال کنید و فقط یک نفر به راحتی می تواند تمامی سفارشات را ساماندهی کند.

4.مدیریت مالی کلی خشکشویی شما

شما می توایند با یک اپلیکیشن به راحتی درآمد و هزینه را حساب کنید. با اپلیکیشن به جای استخدام چندین فرد برای بخش حسابداری، با کمترین نفرات می توانید حسابداری کسب و کار خود را مدیریت کنید. همچنین می توانید میزان دریافت نقدی توسط کارکنان از مشتریان و دریافت انلاین را به صورت کامل مشاهده کنید.

5. انتخاب دقیق لباس ها توسط کاربر و کاهش اتلاف وقت

طراحی اپلیکیشن خشکشویی

کاربر با اپلیکیشن به راحتی می تواند لباس های مورد نظر خود را که برای شستشو نیاز دارد، انتخاب کند و با مشاهده قیمت به مرحله تکمیل سفارش برود. پس از این بخش مامور شما با مراجعه هر کدام از البسه را تحویل گرفته و به راحتی تایید را در اپلیکیشن فشار خواهد داد. به این ترتیب به راحتی می توانید امار لباس ها را داشته و بدون کوچکترین مشکلی ان را تحویل دهید.

حتی شما می توانید این قابلیت را برای کارمند خود ایجاد کنید تا در هنگام تحویل عکس، لباس های دریافتی را با اپلیکیشن ارسال کند تا در زمان تحویل دچار مشکلی نشوید.

6. سرعت بالای اپلیکیشن و رضایت کاربر از استفاده

اپلیکیشن نیتو نسبت به سایت سرعت بسیاری بالاتری دارد. سایت بر روی مرورگر کاربران اجرا می شود اما اپلیکیشن شما به صورت اختصاصی و جداگانه اجرا می شود. همچنین استفاده از لوکیش و ارسال نوتیکفیکیشن در اپلیکیشن بهتر و تاثیرگذار تر است.

ساخت و طراحی ظاهر اپلیکیشن خشکشویی

یکی از بخش های مهم در طراحی اپلیکیشن ظاهر ان است. ظاهر و یا UI نمادی از کسب و کار شماست. هر چه این بخش حرفه ای تر و به روز تر طراحی شود، اعتماد مشتری به شما و کسب و کار شما نیز بیشتر خواهد شد. گروه ایران وبر با استفاده از جدیدترین تکنولوژِی ها و ترند روز جهانی، اپلیکیشن شما را با توجه به نیاز شما طراحی خواهد کرد. بنابراین بهتر است قبل از طراحی اپلیکیشن از طریق فرم زیر درخواست مشاوره دهید تا همکاران ما در اسرع وقت، با شما تماس بگیرند.

 • برای برآورد هزینه و مشاوره رایگان نوع اپلیکیشن مورد نظر را انتخاب کنید!

هزینه طراحی اپلیکیشن خشکشویی

طراحی اپلیکیشن خشکشویی

با توجه به نیاز شما و قابلیت هایی که نیاز دارید هزینه متفاوت است. اما شما می توانید به راحتی با پر کردن فرم بالا هزینه دقیق را دریافت کنید. همچنین هزینه حدودی طراحی اپلیکیشن را می توانید در صفحه اختصاصی طراحی اپلیکیشن مشاهده کنید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
ثبت لوگو رایگان | آموزش کامل ثبت لوگو در ایران و جهان

ثبت لوگو یکی از اقدامات مهم و ضروری در روند تاسیس شرکت و برند شماست. اگر میخواهید تمام حقوق معنوی لوگو اختصاصی شما برای خودتان به ثبت برسد و مالکیت آن را به دست داشته باشید، ثبت لوگو را به تعویق نیندازید. لوگو در بازاریابی و برندینگ نقش اساسی دارد. ممکن است شما سالها برای شناساندن برند خود با نمادتان تلاش و هزینه گزافی صرف کنید اما برندی دیگر با استفاده از لوگو شما سهم شما را در بازار در دست بگیرد. در این صورت شما هیچ کاری از دستتان بر نمی اید! چرا که هیچگونه مالکیت رسمی از این نماد یا علامت تجاری ندارید. پس در این مقاه برای آشنایی بیشتر با روند ثبت نماد تجاری همراه باشید و […]

طراحی لوگو رستوران و فست فود | نمونه کار و استعلام قیمت لوگو رستوران

فرقی نمیکند چه کسب و کاری شروع میکنید، مهم برند سازی درست در جهت رسیدن به موفیت است. طراحی لوگو و هویت بصری یک قدم اساسی و مهم در برندینگ است که باید در همان ابتدای کار و قبل شروع به فعالیت به فکر آن باشید. امروز در این مقاله میخواهیم در رابطه با طراحی لوگو رستوران و فست فود، ویژگیهایی که باید این لوگوها داشته باشند و ضرورت آن صحبت کنیم. ضرورت طراحی لوگو رستوران و فست فود لوگو هویت بصری یک برند و جلوه ی ظاهری ان است. در تمامی مشاغل داشتن لوگو یک رکن اساسی است. اگر به یاد داشته باشید گفتیم لوگو برای پیج های اینستاگرامی هم بسیار ضروری است چرا که به برند/پیج اعتبار میدهد […]

طراحی فروشگاه اینترنتی – ساخت فروشگاه آنلاین + هزینه

طراحی سایت حرفه ای و طراحی فروشگاه حرفه ای مهمترین بخش شروع کسب و کار انلاین است. ظاهر و قابلیت های سایت بخش جدایی ناپذیر از تجربه کاربر از کسب و کار شماست.  سرعت سایت، استاندارد بودن کد نویسی و تمامی این موارد باعث می شود که درآمد شما افزایش یا کاهش داشته باشد. برای مثال سرعت در طراحی سایت و یا طراحی فروشگاه یکی از پارامتر های مهم است. زیرا کاربران در فضای مجازی  حوصله کمی دارند و در صورتی که سرعت سایت شما کم باشد، سریعا از سایت شما خارج می شوند.   درخواست مشاوره رایگان طراحی سایت و فروشگاه ویژگی های طراحی سایت ایران وبر درخواست مشاوره نمونه کار ها نظرات کاربران سوالات متداول چرا طراحی سایت […]

تایپوگرافی و تاریخچه آن | تایپ فیس ها در دوران تاریخی مختلف

شاید تا به حال بارها و بارها واژه ی “تایپوگرافی” به گوشتان خورده است. اما چقدر با معنا و حقیقت آن آشنا هستید؟ چقدر تاریخجه و پیدایشش را میشناسید؟! این مقاله به همین منظور نگاشته شده است. برای شناخت بهتر دیزاین حروف که کم بی ربط با طراحی لوگو نیست، پیشنهاد میکنیم این مقاله را مطالعه کنید. تایپوگرافی چیست؟ واژه «تایپوگرافی» به طور کلی در ارجاع به دیزاین تایپ فیس و چیدمان متن و دیگر عناصر یک صفحه به کار می رود. این صفحه می تواند صفحه نمایش کامپیوتر یا دیوار یک ساختمان باشد. تا زمان ابداع حروفچینی ماشینی، تایپوگرافرها در واقع همان حروفچین ها بودند و، بنابراین، مسئولیت دیزاین صفحات نیز با آنها بود. تاریخ تایپوگرافی هم تاریخ فناوری […]

سرچ کنسول گوگل، فیلتر نتایج ترجمه شده را اضافه کرد + تگ جلوگیری از ترجمه صفحه

کنسول جستجوی گوگل امروز «نتایج ترجمه شده» را به فیلتر ظاهر جستجو در گزارش های عملکرد اضافه کرده بود. این فیلتر به شما امکان می‌دهد نحوه تعامل جستجوگرانی که نتایج ترجمه را دریافت می‌کنند با محتوای شما در جستجوی Google بررسی کنید. نحوه دسترسی به این فیلتر با ورود به کنسول جستجوی گوگل، کلیک بر روی گزارش عملکرد خود و سپس کلیک بر روی فیلتر «+جدید» و انتخاب «نتایج ترجمه شده» در “search apearance” می توانید به این فیلتر دسترسی پیدا کنید. در اینجا یک اسکرین شات از نحوه دسترسی به فیلتر وجود دارد: این گزارش نشان می دهد که گوگل به ترجمه بسیاری از صفحات اهمیت داده و ترجمه صفحات را در صورتی که به خوبی نوشته شده باشند […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4