طراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطي

طراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطي

طراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطي

طراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطيReviewed by Amirab on Apr 2Rating: 4.0طراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطيطراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطي: با نام و ياد خدا، عرض سلام و دورد و خسته نباشيد خدمت تمامي شما عزيزان و همراهان گرامي و هميشگي ايران وبر در اين مطلب همانند ساير مطالب با ما همراه باشيد تا راه و روش طراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطي را به شما عزيزان و دوستان گرامي اموزش دهيم. خوش نويسي و خوش خطي

طراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطي: با نام و ياد خدا، عرض سلام و دورد و خسته نباشيد خدمت تمامي شما عزيزان و همراهان گرامي و هميشگي ايران وبر.
در اين مطلب همانند ساير مطالب با ما همراه باشيد تا راه و روش طراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطي را به شما عزيزان و دوستان گرامي اموزش دهيم.

خوش نويسي و خوش خطي

 طراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطي

طراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطي

همان طور كه خود شما عزيزان هم مستحضر هستيد، بايد اين را بدانيد كه خوش نويسي و به طور دقيق تر خوش خط بودن و نگارش همراه با زيبايي، شيوايي مطلب و تاثير گذاري ان را نيز افزايش مي دهد و باعث مي شود مطلبي كه هر فردي ان را مي نويسد، براي ديگران و سايرين جذاب تر جلوه كند.

تاريخچه ي خط و نوشتار

همان طور كه خود تان نيز اشنا هستيد، خاستگاه خط و نوشتار بسيار طولاني مدت است و به دوران انسان هاي اوليه باز مي گردد. در ابتدا انسان هاي اوليه بر روي چيز هاي مختلفي نقاشي مي كشيدند، چيز هايي مثل سنگ و ديوار غار ها. بعد از مدتي كه عقل بشر پيشرفته تر شد، از وسايل ديگري چون پوست حيوانات مختلف هم براي نقاشي كشيدن و نوشتار استفاده كردند. جداي از اين بحث، انسان هاي اوليه پس از مدتي پي بردند كه نقاشي كشيدن نمي تواند جواب گوي تمام نياز هاي ان ها با شد.

پس بايد چيز هاي فرا تر از نقاشي به كمك ان ها مي امد. بعد از مدتي انسان ها ياد گرفتند كه چگونه صحبت كنند و زبان را اختراع كردند و توانستند دامنه ي راه هاي ارتباطي شان را افزايش دهند.انسان هاي اوليه پس از مدتي متوجه شدند كه براي نشان دادن افكار و احساسات خود و هم چنين براي ماندگاري و حفظ ان ها، بايد از نوشتن استفاده كنند پس به اين نتيجه رسيدند كه افكار خود را بر روي كاغذ بياورند و ان ها را براي هميشه ماندگار كنند و از همين جا ها بود كه خط و نوشتن اختراع شد.

 طراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطي

طراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطي

طراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطي

براي طراحي سايت اموزشگاه خوش نويسي و خوش خطي، از موارد زير پيروي كنيد.

١-نمونه كار هاي خود را نشان دهيد. براي هر سبك از خوش نويسي، از نمونه كار هاي هنر جويان خود بهره برده و در سايت به نمايش بگذاريد
٢-انلاين و به روز باشيد. به صورت انلاين هنر جو بپذيريد و ان ها را به صورت انلاين ثبت نام كنيد
٣-به صورت انلاين برنامه ي كلاس هاي خود را در اختيار هنر جويان قرار دهيد
٤-مشاوره ي رايگان براي كاربران در امر راهنمايي شان براي ثبت نام در كدامين كلاس ها، قرار دهيد

پروژه های در دست انجام
طراحی سایت انتشارات کلک معلم

100%

طراحی سایت و اپ اندروید و ios املاک پارسا

60%

طراحی سایت مشاوره ی مستر شیمی

100%

طراحی سایت و سیستم اختصاصی مشاوره لیموترش

100%

طراحی سایت مستر شیمی

100%

طراحی سایت و اپلیکیشن اندروید و آی او اس سفارش غذا ی گت فودز(MVC)

85%

طراحی سایت موسسه حقوقی اطلس حامی

100%

طراحی سایت مرکز مشاوره بهراد

80%

طراحی سایت موسسه حقوقی اهورا

100%


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *