طراحی سایت تایپ و تکثیر | طراحی اختصاصی سایت تایپ و تکثیر

    موضوعات: طراحی سایت 

طراحی سایت تایپ و تکثیر طراحی اختصاصی سایت تایپ و تکثیر : روزی نیست که دانشجویان و داتش اموزان از کاغذ و جزوه به دور بوده باشند . روز به روز احتیاج ما به چاپ و تکثیر بیشتر خواهد شد. با اینکه لوازم دیجیتال پیشرفا بسیار قابل توجهی داشتند اما به هیچ وجه این پیشرقت نتوانسته از نیاز ما به استفاده از چاپ و کاغذ حتی اندک کم نماید.متاسفانه در مسیر چاپ و تکثیر نیز مشکلات متعددی وجود دارد به گونه ای که نمی توان با راحتی اقدام به چاپ کتاب نمود و در سر راه چاپ کتاب به مشکلات هزینه و دغدغه های روز به روز ان مواجه می شوید. اما خوشبختانه بسیاری از واحد های تایپ و تکثیر با تخفیف های حداکثری ، دانشجویان و علاقه مندان را به سمت خود کشانده اند. در ادامه به طور کامل به مشکلات موجود در سر راه چاپ و تکثیر خواهیم پرداخت اما قبل از ان باید بدانید که مشکل اصلی موجود  گران تمام شدن چاپ یک کتاب هم برای فروشنده و هم برای خریدار.

در این راستا ایران وبر سعی دارد تا با ایجاد راهکار های تازه و ارائه خدمات به صورت انلاین شما را در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به علاقمندان و دانشجویان سر بلند نماید.در ادامه ابتدا به مشکلات موجود خواعیم پرداخت و در ادامه با راهکار های ایران وبر در مقابله با این مشکلات را خواهیم دید. همراه ما باشید.

مشکلات تایپ و تکثیر

طراحی سایت تایپ و تکثیر | طراحی اختصاصی سایت تایپ و تکثیر

طراحی سایت تایپ و تکثیر | طراحی اختصاصی سایت تایپ و تکثیر

تایپ و تکثیر متون از چندین سال پیش قدمت داشته و خیلی به سختی قرار است مشتریان ان کمتر شوند. اما باید توجه داشته باشید که اگر با مشکلات موجود در راستای جذب مشتریان خود نباشید دیگر قرار نخواهد بود مشتریان ثابتی را داشته باشید. این مشکلات به ترتیب شامل :

  • مشکلات صنفی تایپ و تکثیر
  • مشکلات مالیاتی تایپ و تکثیر
  • بالا بودن هزینه ها و نداشتن توجیه اقتصادی
  • مشکلات بالای دستگاه های چاپ
  • متنوع بودن قیمت ها و تعداد زیاد تایپ و تکثیری
  • سختی و فشار زیاد کاری و کاهش کیفیت
  • نبود وسایل تعمیر دستگا های مورد نیاز
  • نبود راه ارتباطی مناسب میان مشتریان و دفتر
  • نبود جزوات در کنار هم و با سازمان دهی خاص
  • بالا رفتن روز به روز قیمت ها و هزینه ها

همه این موارد را ذکر کردیم تا از مشکلات متعدد این کسب و کار مطلع شوید. اما تمامی این مشکلات راهکار های به خصوصی دارد که در ادامه به طور مفصل به ان خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید
طراحی سایت آرایشگاه

هزینه های بالا

اولین مشکلی که هر دو طرف را به چالش کشانده است هزینه های بالایی است که در مورد تایپ و تکثیر وجود دارد. این هزینه ها را می توان از دو دیدگاه برسی نمود. از یک طرف با تصویت قیمت های صنفی سود خوبی برای دفتر های فنی در نظر گرفته شده است اما از طرف دیگر در صورتی که قیمت های صنفی را در کار خود پیاده کنیم ، مشتریان ما به شدت کاهش خواهند یافت. این نکته را در نظر بگیرید که تعداد تایپ و تکثیری ها نیز زیاد بوده و تفاوت های اندک نیز قابل توجه خواهد بود. پس تا می توانید باید حداقل قیمت ها را ارائه کنید.راهکار های جدید را در زمینه تخفیف ها ارائه کنید. برای مثال برای مشتریان دائمی خود درصد تخفیف جدید اراسل نمایید و ان ها را ترغیب کنید تا موارد مورد نیاز خود را به سمت دفتر شما بیاورند.

راه ارتباطی و جمع اوری جزوات

متاسفانه بسیاری از دفتر فنی ها در زمینه نگه داری جزوات و فایل های ارائه شده از مراجعه کنندگان خود داری کرده و اهمیتی به ان نمی دهند اما اگر بتوانید به بهترین شکل ان ها را جمع اوری کنید.این جمع اوری باعث می شود تا با ارائه فایل ها ، از خدمات تایپ و تاکثر خود نیز استفاده کنید.

طراحی سایت تایپ و تکثیر

طراحی سایت تایپ و تکثیر | طراحی اختصاصی سایت تایپ و تکثیر

طراحی سایت تایپ و تکثیر | طراحی اختصاصی سایت تایپ و تکثیر

در این قسمت به تمامی مشکلات خاتمه خواهیم داد. چرا که با طراحی سایت مخصوص و اختصاصی تایپ و تثیر می توان از موارد زیر به طور کامل بهره برد. با طراحی سایت اولین قسمتی که حل خواهد شد ارائه خدمات غیر حضوری است و می توانید از طریق ان نوتیفیکیشن های خود را برای مشتریان ارسال کنید و ان ها را از اتفاقات و تخفیف ها باخبر سازید. راه دیگری که می توان از طریق سایت ان را راحت تر جلو برد پرداخت غیر حضوری با تخفیف و سفارش جزوه و یا کتاب به صورت غیر حضوری و بدون از دست رفتن زمان .

طراحی سایت تایپ و تکثیر ایران وبر به صورتی خواهد بود که بتوانید از امکاناتی از قبیل :

بهره بردن از پنل کاربری اختصاصی برای ارائه تخفیف های ویژه

خرید پکیج های ویژه برای چاپ و تکثیر با تخفیف های ویژه

استفاده از فروشگاه انلاین و اختصاصی

همه موارد بالا را فقط می توان با طراحی سایت توسط شرکت ایران وبر داشت. همراه ما باشید و تمام نظرات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمایید.

موضوعات مرتبط: ,
به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
5 ابزار طراحی اپلیکیشن | کدام ابزارها برای طراحی UI/UX مناسب هستند؟

طراحان اپلیکیشن موبایل همیشه به دنبال ابزار مناسبی هستند که طراحی هایشان را برای تجربه کاربر نهایی ارزشمند کند. توسعه یک اپلیکیشن موبایل ارزشمند به مهارت، خلاقیت و البته ابزار مناسب نیاز دارد. چه یک حرفه ای طراحی اپلیکیشن باشید و چه یک مبتدی در دنیای طراحی اپلیکیشن موبایل، این مقاله عالی میتواند تاثیر زیادی بر مهارت های شما بگذارد. قرار است در این مقاله با معرفی 5 ابزار برتر طراحی اپلیکیشن به بررسی آنها بپردازیم. طراحی اپلیکیشن چیست؟ طراحی اپلیکیشن ظاهر و احساس یک اپلیکیشن موبایل است. این شامل تمام عناصر بصری و عناصر تعاملی است که بر عملکرد برنامه تأثیر می گذارد. طراحی اپلیکیشن موبایل دو مفهوم UI و UX را ترکیب می کند. رابط کاربری (UI) ظاهر […]

لوگو نوکیا تغییر کرد! | نگاهی به لوگو جدید نوکیا و انگیزه ی این تغییر

عکسی که در بالا مشاهده میکنید، لوگوی جدید نوکیا است! این لوگو نه تنها از یک برند نمادین، بلکه استراتژی جدید شرکت را نیز میرساند. درست یک روز قبل از MWC2023، نوکیا با تغییر لوگوی نمادین و شناخته شده خود، جهان را شوکه کرد. لوگوی نوکیا با گذشت زمان تغییر کرده است، که طبیعی است زیرا تغییر تنها ثابت در این جهان است. با این حال، لوگوی جدید از لوگوی کلاسیک، اثبات شده و شناخته شده نوکیا فاصله می گیرد و صفحه جدیدی در تاریخ نوکیا باز می شود. لوگوی جدید، که ما را به یاد برخی از لوگوهای مدرن می اندازد، نشان دهنده تمام انرژی است که نوکیا برای تغییری که بیش از 10 سال پیش آغاز شد، به […]

10 عنصر برتر که هر طراحی اپلیکیشن تجاری موفق باید داشته باشد

نیازهای افراد با گذشت زمان تغییر می کند. پس از مدتی استفاده از یک اپلیکیشن، اغلب ارزش بیشتری از آن می خواهند. اگر اپلیکیشن شما نیاز داشته باشد که با نشان دادن تفاوت آن با سایرین، از رقبا متمایز شود، کل زیرساخت فناوری شما رشد خواهد کرد. فرآیند طراحی اپلیکیشن تجاری همه قبول دارند که تعامل کاربر بیشتر است، تعاملات موفقیت آمیزتر است، و تجربه کاربری (UX) با رابط کاربری عالی اپلیکیشن موبایل (UI) بهتر است. به این فکر کنید که چگونه ویژگی‌های برنامه خاص ممکن است بر ادراک و احساسات کاربران در هنگام استفاده از برنامه تأثیر بگذارد، هنگام انتخاب ویژگی‌هایی که باید در آن گنجانده شود. ارائه دهندگان خدمات طراحی UX/UI همیشه به عناصری که بر انتخاب کاربران […]

تاریخچه لوگو ورساچه | تصویر لوگو ورساچه چه مفهومی دارد؟

لوگو ورساچه و تصویر مدویا در آن شاید یکی از معروف ترین لوگوهای دنیای مد باشد. در چهل و پنج سال گذشته، خود برند ورساچه یکی از شناخته شده ترین برندها در دنیای مد لوکس بوده است. برندی که لباس هایش اغلب به فرش قرمز می رسد و توسط بسیاری از افراد مشهور پوشیده می شود. همه می دانیم که این شرکت مد لباس های شگفت انگیز طراحی و عرضه می کند، اما چقدر درباره لوگوی ورساچه می دانیم؟ برند در سال 1978 تأسیس شد، بنابراین سال‌های زیادی از فعالیت آن می‌گذرد. نکته جالب این است که لوگو آن توانسته مد روز باقی بماند و هنوز هم مرتبط با برند باشد. لوگو واقعاً با اولین مجموعه ای که توسط این […]

چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4