طراحی سایت تایپ و تکثیر | طراحی اختصاصی سایت تایپ و تکثیر

    موضوعات: طراحی سایت 

طراحی سایت تایپ و تکثیر طراحی اختصاصی سایت تایپ و تکثیر : روزی نیست که دانشجویان و داتش اموزان از کاغذ و جزوه به دور بوده باشند . روز به روز احتیاج ما به چاپ و تکثیر بیشتر خواهد شد. با اینکه لوازم دیجیتال پیشرفا بسیار قابل توجهی داشتند اما به هیچ وجه این پیشرقت نتوانسته از نیاز ما به استفاده از چاپ و کاغذ حتی اندک کم نماید.متاسفانه در مسیر چاپ و تکثیر نیز مشکلات متعددی وجود دارد به گونه ای که نمی توان با راحتی اقدام به چاپ کتاب نمود و در سر راه چاپ کتاب به مشکلات هزینه و دغدغه های روز به روز ان مواجه می شوید. اما خوشبختانه بسیاری از واحد های تایپ و تکثیر با تخفیف های حداکثری ، دانشجویان و علاقه مندان را به سمت خود کشانده اند. در ادامه به طور کامل به مشکلات موجود در سر راه چاپ و تکثیر خواهیم پرداخت اما قبل از ان باید بدانید که مشکل اصلی موجود  گران تمام شدن چاپ یک کتاب هم برای فروشنده و هم برای خریدار.

در این راستا ایران وبر سعی دارد تا با ایجاد راهکار های تازه و ارائه خدمات به صورت انلاین شما را در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به علاقمندان و دانشجویان سر بلند نماید.در ادامه ابتدا به مشکلات موجود خواعیم پرداخت و در ادامه با راهکار های ایران وبر در مقابله با این مشکلات را خواهیم دید. همراه ما باشید.

مشکلات تایپ و تکثیر

طراحی سایت تایپ و تکثیر | طراحی اختصاصی سایت تایپ و تکثیر

طراحی سایت تایپ و تکثیر | طراحی اختصاصی سایت تایپ و تکثیر

تایپ و تکثیر متون از چندین سال پیش قدمت داشته و خیلی به سختی قرار است مشتریان ان کمتر شوند. اما باید توجه داشته باشید که اگر با مشکلات موجود در راستای جذب مشتریان خود نباشید دیگر قرار نخواهد بود مشتریان ثابتی را داشته باشید. این مشکلات به ترتیب شامل :

  • مشکلات صنفی تایپ و تکثیر
  • مشکلات مالیاتی تایپ و تکثیر
  • بالا بودن هزینه ها و نداشتن توجیه اقتصادی
  • مشکلات بالای دستگاه های چاپ
  • متنوع بودن قیمت ها و تعداد زیاد تایپ و تکثیری
  • سختی و فشار زیاد کاری و کاهش کیفیت
  • نبود وسایل تعمیر دستگا های مورد نیاز
  • نبود راه ارتباطی مناسب میان مشتریان و دفتر
  • نبود جزوات در کنار هم و با سازمان دهی خاص
  • بالا رفتن روز به روز قیمت ها و هزینه ها

همه این موارد را ذکر کردیم تا از مشکلات متعدد این کسب و کار مطلع شوید. اما تمامی این مشکلات راهکار های به خصوصی دارد که در ادامه به طور مفصل به ان خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید
طراحی سایت روانشناسی در میرداماد تهران

هزینه های بالا

اولین مشکلی که هر دو طرف را به چالش کشانده است هزینه های بالایی است که در مورد تایپ و تکثیر وجود دارد. این هزینه ها را می توان از دو دیدگاه برسی نمود. از یک طرف با تصویت قیمت های صنفی سود خوبی برای دفتر های فنی در نظر گرفته شده است اما از طرف دیگر در صورتی که قیمت های صنفی را در کار خود پیاده کنیم ، مشتریان ما به شدت کاهش خواهند یافت. این نکته را در نظر بگیرید که تعداد تایپ و تکثیری ها نیز زیاد بوده و تفاوت های اندک نیز قابل توجه خواهد بود. پس تا می توانید باید حداقل قیمت ها را ارائه کنید.راهکار های جدید را در زمینه تخفیف ها ارائه کنید. برای مثال برای مشتریان دائمی خود درصد تخفیف جدید اراسل نمایید و ان ها را ترغیب کنید تا موارد مورد نیاز خود را به سمت دفتر شما بیاورند.

راه ارتباطی و جمع اوری جزوات

متاسفانه بسیاری از دفتر فنی ها در زمینه نگه داری جزوات و فایل های ارائه شده از مراجعه کنندگان خود داری کرده و اهمیتی به ان نمی دهند اما اگر بتوانید به بهترین شکل ان ها را جمع اوری کنید.این جمع اوری باعث می شود تا با ارائه فایل ها ، از خدمات تایپ و تاکثر خود نیز استفاده کنید.

طراحی سایت تایپ و تکثیر

طراحی سایت تایپ و تکثیر | طراحی اختصاصی سایت تایپ و تکثیر

طراحی سایت تایپ و تکثیر | طراحی اختصاصی سایت تایپ و تکثیر

در این قسمت به تمامی مشکلات خاتمه خواهیم داد. چرا که با طراحی سایت مخصوص و اختصاصی تایپ و تثیر می توان از موارد زیر به طور کامل بهره برد. با طراحی سایت اولین قسمتی که حل خواهد شد ارائه خدمات غیر حضوری است و می توانید از طریق ان نوتیفیکیشن های خود را برای مشتریان ارسال کنید و ان ها را از اتفاقات و تخفیف ها باخبر سازید. راه دیگری که می توان از طریق سایت ان را راحت تر جلو برد پرداخت غیر حضوری با تخفیف و سفارش جزوه و یا کتاب به صورت غیر حضوری و بدون از دست رفتن زمان .

طراحی سایت تایپ و تکثیر ایران وبر به صورتی خواهد بود که بتوانید از امکاناتی از قبیل :

بهره بردن از پنل کاربری اختصاصی برای ارائه تخفیف های ویژه

خرید پکیج های ویژه برای چاپ و تکثیر با تخفیف های ویژه

استفاده از فروشگاه انلاین و اختصاصی

همه موارد بالا را فقط می توان با طراحی سایت توسط شرکت ایران وبر داشت. همراه ما باشید و تمام نظرات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمایید.

موضوعات مرتبط: ,
به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4