طراحی سایت فروش تتر | طراحی سایت صرافی انلاین رمز ارز

    موضوعات: طراحی سایت 

طراحی سایت فروش تتر و یا رمز ارز یکی از الزامات ورود به بخش صرافی رمز ارز است. رمز ارز ها که آینده جهان را تشکیل داده اند، در ابتدای راه خود هستند و ایجاد صرافی رمز ارز، جز مشاغلی است که اینده بسیار درخشانی خواهد داشت. در ادامه با قابلیت های صرافی انلاین رمز ارز و هزینه و … طراحی سایت همراه شما خواهیم بود.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.

قابلیت ها سایت فروش تتر

  • احراز هویت
  • قیمت متفاوت خرید و فروش
  • بخش مقالات
  • امکان دریافت سفارش انلاین و پرداخت با درگاه انلاین یا کارت به کارت
  • ارسال پیامک برای اطلاع رسانی تکمیل سفارش و …
  • حسابداری انلاین
  • فروش رمز ارز های مختلف
  • بخش تیکت و پشتیبانی
  • امکان تایید دو مرحله ای با پیامک و google authenticator

در بالا بخشی از قابلیت های طراحی سایت فروش تتر بیان شد که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت:

1.احراز هویت مبحث مهم برای صرافی ارز دیجیتال در ایران

یکی از مباحث مهم در صرافی ارز دیجیتال در ایران، احراز هویت است. بدون احراز هویت، احتمال بسته شدن سایت بسیار بالاست. دلیل ان نیز قوانین ایران برای صرافی هاست. در این قوانین تمامی صرافی ها باید به صورت انلاین احراز هویت انجام دهند. پیاده سازی این قابلیت یکی از بخش های ابتدای وبسیار مهم صرافی ارز دیجیتال است که باید شامل دریافت تصویر کاربر و همچنین مدارک شناسایی اون باشد. همچنین باید شماره همراه و شماره تلفن نیز تایید شود.

2.قیمت متفاوت خرید و فروش تتر و سایر رمز ارز ها

شما به عنوان یک صرافی یا سایت فروش تتر نیاز دارید که قیمت های متفاوتی برای خرید و فروش تتر داشته باشید، زیرا این بخش اصلی درآمد شما خواهد بود. سایت باید این قابلیت را داشته باشد که به راحتی قیمت های متفاوتی برای رمز ارز ها قرار داده شود.

3. بخش مقالات

بخش مقالات بخش دیگر سایت است که برای سایت شما باید بسیار مهم باشد. صرافی انلاین به دلیل انلاین بودن به موتور های جستجو نیازمند است. برای گرفتن جایگاه بهتر در گوگل باید مطالب مفید زیادی در سایت شما قرار گیرد. که این باعث افزایش سئو سایت شما خواهد شد. پس نیاز به بخش مقالات یک نیاز اساسی است.

طراحی سایت فروش تتر | طراحی سایت صرافی انلاین رمز ارز

4. امکان دریافت سفارش انلاین و پرداخت با درگاه انلاین یا کارت به کارت

بخش دیگر برای طراحی سایت صرافی انلاین، امکان دریافت سفارش انلاین و پرداخت با درگاه یا به روش کارت به کارت است. این قابلیت یک قابلیت اساسی و حیاتی و به هیچ عنوان نمی توان از این قابلیت صرف نظر کرد. زیرا دیگر صرافی انلاین بی معنی خواهد بود.

در کنار درگاه انلاین قابلیت کارت به کارت نیز بسیار مهم است. با توجه به این که رمز ارز ها یک پدیده نو در دنیای امروز است و قوانین در حال تغییر است. استفاده از این روش باعث جلوگیری از تاثیر قوانین بر روی کسب و کار شما خواهد شد.

5. ارسال پیامک برای اطلاع رسانی تکمیل سفارش و …

ارسال پیامک برای اطلاع رسانی و …. یکی از بخش های بسیار مهم برای کسب و کار شماست. در این روش برای احراز هویت، برای تکمیل سفارش یا رد شدن سفارش و … برای کاربر پیامک ارسال خواهد شد. این روش برای اطلاع رسانی بسیار مهم است و کاربر به سرعت می توان از اقدامات مورد نیاز با خبر شود.

6. طراحی بخش حسابداری انلاین

بخش حسابداری برای یک صرافی یک کمک کننده است. شما می توانید به صورت سنتی درآمد خود را محاسبه کنید یا با سیستم و هوش مصنوعی با هر خرید و فروش در لحظه سود شما محاسبه شود. با این روش می توانید بازه های مختلف را انتخاب کرده و بر روی حساب و درآمد کنترل کاملی داشته باشید.

7. فروش رمز ارز های مختلف همانند بیت کوین، اتریوم ، تتر و …

یکی از بخش هایی که ممکن است برای شما بسیار مهم باشد فروش رمز ارز ها در کنار تتر است. تتر یک استیبل کوین برای خرید رمز ارز های دیگر است و بخش اصلی یک صرافی است اما در کنار ان شما شاید برای اینده بخواهید رمز ارز های دیگر را نیز به فروش برسانید.

طراحی سایت فروش تتر | طراحی سایت صرافی انلاین رمز ارز

8. بخش تیکت و پشتیبانی

بخش مهم دیگر برای شما بخش ، تیکت و پشیبانی است. در این بخش می توانید مشکلات کاربران را پاسخ داده و یک مشکلات احراز هویت و … را برای کاربر ارسال کنید و کاربر بتواند از طریق اکانت خود ان ها را مشاهده کند.

9. امکان تایید دو مرحله ای با پیامک و google authenticator

امکان تایید دو مرحله ای یکی از بخش های مهم برای کاربر است. این بخش باعث می شود امنیت اکانت بالاتر رود. در این روش با پیامک و یا به استفاده از برنامه google authenticator کدی باید وارد شود تا کاربر وارد اکانت خود شود.

طراحی به روز سایت فروش تتر

یکی از بخش های هر سایتی که باید مورد بررسی قرار گیرد، طراحی ظاهری است. در بخش ظاهر باید با استفاده از طراحی سال، یک طراحی اختصاصی برای شما انجام شود. یک طراحی اختصاصی باعث تفاوت شما با سایت های دیگر و راحتی برند سازی اینده شما خواهد شد. در صرافی انلاین، سایت، ظاهر کسب و کار شما را می سازد. در صورتی که ظاهر کسب و کار شما زیبا باشد قطعا بر روی مشتریان شما تاثیر مثبت خواهد داشت.

شما می توانید برای مشاوره رایگان با همکاران ما در ایران وبر تماس برقرار کنید.

سوالات متداول

قابلیت های یک سایت فروش تتر یا صرافی انلاین رمز ارز چیست؟

طراحی سایت فروش تتر نیاز به قابلیت های خاصی است از جمله: احراز هویت ، قیمت متفاوت خرید و فروش، امکان دریافت سفارش انلاین و پرداخت با درگاه انلاین یا کارت به کارت، ارسال پیامک برای اطلاع رسانی تکمیل سفارش ، امکان تایید دو مرحله ای با پیامک و google authenticator و …

امکان پیاده سازی قابلیت احراز هویت وجود دارد؟

برای قابلیت احراز هویت باید کارت ملی، شماره همراه و کد ملی با هم مطابقت داده شود و احراز هویت انجام گیرد. برای این موضوع تیم فنی ایران وبر، به راحتی قابلیت پیاده سازی این قابلیت برای شما را خواهد داشت.

آیا قابلیت تفاوت قیمت خرید و فروش قابل اجرا است؟

بله قطعا. این قابلیت یکی از قابلیت های پایه ای و بسیار مهم برای سایت فروش تتر و رمز ارز می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
5 ابزار طراحی اپلیکیشن | کدام ابزارها برای طراحی UI/UX مناسب هستند؟

طراحان اپلیکیشن موبایل همیشه به دنبال ابزار مناسبی هستند که طراحی هایشان را برای تجربه کاربر نهایی ارزشمند کند. توسعه یک اپلیکیشن موبایل ارزشمند به مهارت، خلاقیت و البته ابزار مناسب نیاز دارد. چه یک حرفه ای طراحی اپلیکیشن باشید و چه یک مبتدی در دنیای طراحی اپلیکیشن موبایل، این مقاله عالی میتواند تاثیر زیادی بر مهارت های شما بگذارد. قرار است در این مقاله با معرفی 5 ابزار برتر طراحی اپلیکیشن به بررسی آنها بپردازیم. طراحی اپلیکیشن چیست؟ طراحی اپلیکیشن ظاهر و احساس یک اپلیکیشن موبایل است. این شامل تمام عناصر بصری و عناصر تعاملی است که بر عملکرد برنامه تأثیر می گذارد. طراحی اپلیکیشن موبایل دو مفهوم UI و UX را ترکیب می کند. رابط کاربری (UI) ظاهر […]

لوگو نوکیا تغییر کرد! | نگاهی به لوگو جدید نوکیا و انگیزه ی این تغییر

عکسی که در بالا مشاهده میکنید، لوگوی جدید نوکیا است! این لوگو نه تنها از یک برند نمادین، بلکه استراتژی جدید شرکت را نیز میرساند. درست یک روز قبل از MWC2023، نوکیا با تغییر لوگوی نمادین و شناخته شده خود، جهان را شوکه کرد. لوگوی نوکیا با گذشت زمان تغییر کرده است، که طبیعی است زیرا تغییر تنها ثابت در این جهان است. با این حال، لوگوی جدید از لوگوی کلاسیک، اثبات شده و شناخته شده نوکیا فاصله می گیرد و صفحه جدیدی در تاریخ نوکیا باز می شود. لوگوی جدید، که ما را به یاد برخی از لوگوهای مدرن می اندازد، نشان دهنده تمام انرژی است که نوکیا برای تغییری که بیش از 10 سال پیش آغاز شد، به […]

10 عنصر برتر که هر طراحی اپلیکیشن تجاری موفق باید داشته باشد

نیازهای افراد با گذشت زمان تغییر می کند. پس از مدتی استفاده از یک اپلیکیشن، اغلب ارزش بیشتری از آن می خواهند. اگر اپلیکیشن شما نیاز داشته باشد که با نشان دادن تفاوت آن با سایرین، از رقبا متمایز شود، کل زیرساخت فناوری شما رشد خواهد کرد. فرآیند طراحی اپلیکیشن تجاری همه قبول دارند که تعامل کاربر بیشتر است، تعاملات موفقیت آمیزتر است، و تجربه کاربری (UX) با رابط کاربری عالی اپلیکیشن موبایل (UI) بهتر است. به این فکر کنید که چگونه ویژگی‌های برنامه خاص ممکن است بر ادراک و احساسات کاربران در هنگام استفاده از برنامه تأثیر بگذارد، هنگام انتخاب ویژگی‌هایی که باید در آن گنجانده شود. ارائه دهندگان خدمات طراحی UX/UI همیشه به عناصری که بر انتخاب کاربران […]

تاریخچه لوگو ورساچه | تصویر لوگو ورساچه چه مفهومی دارد؟

لوگو ورساچه و تصویر مدویا در آن شاید یکی از معروف ترین لوگوهای دنیای مد باشد. در چهل و پنج سال گذشته، خود برند ورساچه یکی از شناخته شده ترین برندها در دنیای مد لوکس بوده است. برندی که لباس هایش اغلب به فرش قرمز می رسد و توسط بسیاری از افراد مشهور پوشیده می شود. همه می دانیم که این شرکت مد لباس های شگفت انگیز طراحی و عرضه می کند، اما چقدر درباره لوگوی ورساچه می دانیم؟ برند در سال 1978 تأسیس شد، بنابراین سال‌های زیادی از فعالیت آن می‌گذرد. نکته جالب این است که لوگو آن توانسته مد روز باقی بماند و هنوز هم مرتبط با برند باشد. لوگو واقعاً با اولین مجموعه ای که توسط این […]

چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4