طراحی سایت پزشکی

    موضوعات: طراحی سایت 

طراحی سایت پزشکی : با گسترس فضای مجازی یکی از معتبر ترین و شایسته ترین نوع حضور یک پزشک در جامعه ی مجازی، داشتن یک وبسایت تخصصی می باشد. این وبسایت امکانات بسیاری را به پزشک می دهد و پزشک می تواند با بیماران ارتباط داشته باشد و همچنین پزشک می تواند مقالات جدید و توصیه ها خود را در وبسایت شخصی خود قرار دهد.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

ما در گروه ایران وبر با بررسی همه جانبه ی نیاز های وبسایت های پزشکی و نیاز کاربران، اقدام به ارائه پکیج های ویژه طراحی و پیاده سازی وب سایت ویژه پزشکان، دندانپزشکان و مراکز درمانی نموده ایم.

 

یکی از مهمترین ویژگی های وبسایت های طراحی شده ظاهری شکیل و مرتبط با پزشک مورد نظر می باشد. همچنین تمام سایت دینامیک می باشد. یکی از ویژگی های مهم وبسایت های طراحی شده ، نرم افزار موبایل آن می باشد که پزشکان می توانند با موبایل خود مطالب را آپدیت کنند و یا به نظرات و مشکلات پاسخ دهند.

 

 اما چرا به وبسایت پزشکی نیاز می باشد؟

در بسیاری از کار های بازاریابی و یافتن مشتری بسیار اهمیت دارد،الیته در پزشکی هم مهم است اما نه به صورت دیگر کسب و کار ها. به همین دلیل مهم ترین بخش ایجاد یک وبسایت برای یک پزشک، ایجاد یک بستر بسیار مهم برای کاربران و بیماران خود می باشد. پزشک می تواند به راحتی روزانه مقالات سلامتی و … را در سایت قرار دهد تا دیگر بیماران استفاده کنند. همچنین ایران وبر قادر است که سیستم های اختصاصی برای رزرو و … را برای پزشکان عزیز فراهم اورد.

اما باید بدانید که این مقالات فقط برای بیماران شما نخواهد بود و بسیاری از ایرانی ها با استفاده از موتور جستجو گر گوگل، به مقالات و سایت شما دسترسی پیدا خواهند کرد. همچنین ما در وبسایت پزشکان بخش پرسش و پاسخ را قرار خواهیم داد تا پزشکان بتوانند به سوالات متداول کاربران پاسخ دهند.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

با ایجاد سایت پزشکی چه موارد دیگری برای ما به وجود خواهد امد؟

ایجاد سایت پزشکی به صورت بسیار کلی می باشد و بسیاری از پزشکان پوست، زیبایی و … که رقابت بسیاری در عرصه کاری خود دارند، برای معرفی خود به کاربران از کانال های مختلف و یا پیج های مختلف استفاده می کنند. مهمترین مشکل این روش این بوده که تا زمانی که هزینه ای انجام شود بازدهی خواهد داشت و در ثانی شبکه های اجتماعی در ایران پشتوانه ی کافی نداشته و هر زمانی امکان بسته شدنشان وجود دارد. توصیه ی اکید ما به تمامی پزشکان عزیز این است که در کنار کانال تلگرامی یک وبسایت نیز برای خود طراحی کنند. وب سایت به راحتی می توان گفت حتی از کانال های تلگرامی و اینستاگرامی نیز رایگان تر است. شاید شما در ابتدای طراحی یک سایت هزینه ای پرداخت کنید اما در بلند مدت این هزینه ناچیز است و به راحتی می تواند یک معرفی بلند مدت از شما در اینترنت باشد.

شما زمانی که یک سایت طراحی می کنید می توانید در کنار ان کانال تلگرامی یا اینستاگرامی هم خواهید داشت، اما دیگر از بابت بسته شدن و بی ثمر شدن تبلیغات ابایی نخواهید داشت. زیرا کانال های و شبکه های مجازی شما دارای پشتوانه ی سایت می باشند.

شما در صورتی که یک کانال داشته باشید، فقط با تبلیغ می توانید کاربران و مشتریان جدید کسب کنید. در صورتی که وبسایت به این شکل نیست و با ایجاد وبسایت و ثبت در گوگل و قراردادن مطالب مفید به راحتی در اینترنت دیده شده و کاربران جدیدی به سمت شما خواهند امد. همچنین شما می توانید گالری ها، اطلاعات بیشتر و … را به راحتی در سایت خود قرار دهید.

البته علاوه بر این مزیت نباید از مهمترین ویژگی یک وبسایت صرفنظر کرد و ان ارائه ی طبقه بندی شده ی مطالب و مطابق میل پزشک به کاربر است. به این معنی که در شبکه های اجتماعی مطالب پشت هم قرار داده می شود و کاربران جدید از مطالب قبلی به خوبی بهره نمی برند در صورتی که در سایت شما اهمیت هر مطلب را مشخص می کنید و کاربر با مراجعه به ان می تواند به راحتی مطالب مورد نظر شما را بخواند.

البته در کنار این موضوع ما نیز کلینیک و سایت شما را در گوگل ثبت خواهیم کرد که با سرچ ان در موتور جستجوی گوگل در بالای صفحه به نمایش درآید و کاربران راحت بتوانند با شما تماس برقرا کنند.

 

بیشتر بخوانید
طراحی سایت هتل

پاره ای از امکانات  طراحی سایت پزشکی ایران وبر

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

 • ایجاد گالری تصاویر با امکان گروه بندی در سایت
 • طراحی و تولید مختص پزشکان با توجه به درفتار شناسی کاربران
 • ثبت و مدیریت مقالات و اخبار پزشکی
 • امکان پرسیدن سوال توسط بازدیدکنندگان و پاسخ توسط پزشک
 • امکان تعریف اسلاید شو
 • امکان نمایش ویدئو در سایت
 • امکان معرفی لینک های مفید در سایت
 • نمایش نشانی مطب و ساعت حضور در مطب
 • امکان درخواست نوبت دهی اینترنتی توسط اعضاء
 • نمایش آدرس مطب بر روی نقشه
 • قسمت سوالات متداول
 • قسمت معرفی کتاب
 • مکان معرفی پزشکان ومراکز همکار
 • جستجوی پیشرفته و هوشمند
 • نمایش لینک صفحات پزشک در شبکه های اجتماعی
 • کاملا قابل توسعه
 • ایجاد بستر اینترنتی برای پرونده ی بیمار(سوابق درمان و …)
طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکان و ایده ای جذاب برای بیماران

در طراحی سایت و یا هر خلاقیت و یا نو اوری جدیدی که یک پزشک به دنبال ان خواهد بود باید در نظر داشت تا چگونه ان را به بهترین شکل انجام دهد. چرا که طراحی سایت به تنهایی در هر لحظه و با کمترین هزینه ها برای تمامی عزیزان صورت خواهد گرفت اما اینکه بتوانیم با طراحی سایت خود راهی جدید برای بیماران بگشاییم و ان ها را برای مراجعه به مطب و یا بیمارستان به سختی نیاندازیم یک هنر است.

پزشکان با طراحی سایت خود می توانند علاوه بر در اختیاز گذاشت اطلاعات خود و سوابق خود و علاوه بر ان مدارک تحصیلی ، برای کمک به بیماران سیستم مشاوره انلاین نیز در سایت تخصصی خود راه بیاندازند و در هر لحظه تعداد زیادی از بیماران را از سر در گمی و ناراحتی بیرون اورند بدون انکه مشکل نوبت دهی و یا هر مشکل دیگری دامن بیماران را بگیرد. همانگونه که همه مطلع هستند ، بیماران خود به دلیل مشکلات سامتی در سختترین شرایط زندگی خود قرار دارند و نمی توان برای حضور در مطب ان ها را از مسافت های درو به مطب و یا بیارستان کشاند و بد تر از ان که این عزیزان توقع دارند تا به بهترین شکل با ان ها برخورد شود اما پزشکان محترم به دلیل مشکلات موجود در نوبت دهی و تعداد زیاد بیماران با ویزیت های سریع خود خوشنودی را بر لب بیماران جاری نخواهند ساخت. پس چه بهتر که ما در جهت اسایش بیماران طرحی ابتکاری را راه بیاندازیم.

شرکت ایران وبر تمام تلاش خود را در راستای طراحی سیستم مشاوره انلاین برای پزشکان و بیماران را صورت داده و با طراحی سیستم شیک و در خور پزشکان توانسته تا رضایت حداکثری را کسب نماید. یکی دیگر از مشکلاتی که در سر راه این طراحی وجود داشت نحوه برقراری ارتباط با پزشکان و نحوه ارسال سوال و پاسخ بود که با طراحی سیستم مجهز بیماران می توانند تمامی اطلاعات خود را با استفاده از گوشی های هوشمند در اختیار پزشک متخصص قرار دهند.

 

[wp-svg-icons icon=”gift” wrap=”i”] سرویس ویژه ی ایران وبر مخصوص طراحی سایت پزشکان

با توجه به مشغله ی زیاد پزشکان و این که به سختی می توانند برای کار ها جانبی مانند طراحی سایت و … مراجعه کنند و با استفاده نظرات پزشکان، بر آن شدیم که در صورت تمایل به مشاوره ی حضوری و یا حتی عقد قرارداد طراحی سایت ما، به شما پزشکان عزیز مراجعه کنیم و بهترین خدمت رسانی را انجام دهیم.

در صورتی که نیاز به آپدیت منظم وبسایت خود دارید گروه ایران وبر در خدمت شماست.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. هم اکنون نیز می توانید به صورت انلاین با شرکت ایران وبر و مشاوران این شرکت به گفت و گو نشسته و تمامی سوالات خود را جویا شوید.

 

 

موضوعات مرتبط: , , , ,
به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4