طراحی سایت کارخانه شیشه + هزینه و قابلیت ها

شیشه و تولید شیشه برای منازل، ساختمان ها و هر ساختمانی از مهمترین وظایف یک کارخانه و تولیدی شیشه است. بیشترین نوع شیشه ای که تولید می شود شیشهٔ آهک سوددار است. پس از تولید بخش اصلی پخش و فروش شیشه می باشد. یکی از مهمترین روش های فروش و بازاریابی در حال حاضر، دنیای دیجیتال است. برای ورود به دنیای دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ، اولین گام طراحی سایت است. طراحی سایت کارخانه شیشه نیز از این امر جدا نیست و مهمترین بخش طراحی سایت است. پس از طراحی سایت می توان به بخش اصلی بازاریابی دیجیتال پرداخت.

مزیت طراحی سایت شیشه چیست؟

ممکن است اولین سوالی که برای شما پیش امده باشد، ضرورت طراحی سایت است. همانطور که در مقدمه نیز بیان شد، طراحی سایت اولین گام برای ورود به دنیای دیجیتال و بازاریابی دیجیتال است. شما بدون سایت نمی توانید وارد دنیای دیجیتال شوید. شبکه های مجازی همچون اینستاگرام و … جزیی از دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال می باشند اما زمانی معنا پیدا می کنند که ابتدا سایتی باشد.

سایت همانند شبکه های اجتماعی نیست و کاملا متعلق به کارخانه و شرکت شما خواهد بود. هیچ شبکه ی اجتماعی نمی تواند سایت شما را ببندد اما در شبکه های اجتماعی به راحتی صفحه ها بسته می شوند.

در کنار این موارد سایت برای یک کارخانه و شرکت برازنده است و شکل رسمی دارد. ولیکن حضور به تنهایی در شبکه های اجتماعی زیاد جالب نیست. اما باید توجه داشته باشید که بسیاری از روش های بازاریابی که سودآور می باشند از طریق سایت می باشند. برای مثال تبلیغ در گوگل و یا سئو!

ویژگی های طراحی سایت شیشه

امکان فروش انلاین

یکی از ویژگی های مهمی که می توانید در سایت کارخانه خود قرار دهید، امکان فروش انلاین است. حال این ویژگی می تواند با توجه به سیاست شما، به صورت انبود بوده یا به صورت تکی باشد. شما با این روش می توانید به صورت انلاین فروش خود را انجام دهید و با تبلیغات انلاین به سرعت بر فروش خود بیافزایید.

مشاوره انلاین انتخاب شیشه

با توجه به این که ممکن است فروش شیشه به صورت انبوه باشد، مشتریان نیاز به مشاوره و پرسیدن سوالات خود از بخش فروش شما را دارند. با این روش به راحتی رضایت مشتریان جلب شده و با دید فروش، کاربران سایت به خریداران شما تبدیل می شوند.

معرفی کارخانه

بخش مهم دیگر هر سایت، بخش معرفی است. در این بخش می توانید از تصاویر بخش ها مختلف کارخانه بهره ببرید و همچنین از تصاویر مدیران و کارکنان خود استفاده کنید. به این صورت کارخانه به صورت کامل معرفی می شود. همچنین می توانید بخش نمایندگی ها را نیز در این بخش بگنجانید.

امکان مدیریت کارمندان و کارگران کارخانه شیشه

در کارخانه ها نیاز به سیستم مدیریت کارگران و کارمندان وجود دارد. استفاده از سیستم مدیریت کارمندان و کارگران، باعث می شود که مرخصی، فیش حقوقی همه در یک بخش جمع شود. همچنین برای درخواست مرخصی به صورت انلاین کارمندان می توانند اقدام کنند و در نهایت با تایید مدیران خود، مرخصی برای ان ها ثبت گردد.

قابلیت ارسال ویدئو و تصویر

شما با طراحی سایت کارخانه شیشه می توانید مطالب، ویدئو و همچنین تصاویر را داخل سایت قرار دهید. به این صورت ویدئو های طراحی شده برای تبلیغ کسب و کار شما و همچنین روند تولید به راحتی در سایت قرار می گیرد.

اخبار روز کارخانه

بخش اخبار، از ویژگی های دیگر طراحی سایت شیشه است. با این ویژگی به راحتی می توانید اخبار روز کارخانه را در ان منتشر کنید. این بخش می توانید شامل اضافه شدن فاز های جدید باشد و همچنین می تواند برای کارکنان محدود شود. به این صورت کارکنان فقط امکان مشاهده خواهند داشت.

درخواست مشاره تلفنی

قابلیت دیگر در کنار مشاوره انلاین، قابلیت مشاوره تلفنی است. این روش در بازاریابی دیجیتال بسیار مهم است. به دلیل این که بسیاری از کاربران باید با پیگیری تیم فروش به خریدار تبدیل شوند. به همین جهت شما شماره تماس مشتریان به القوه را دریافت می کنید و در کنار تماس با ان ها، هر زمان افر یا پیشنهاد ویژه جدیدی برای انها داشته باشید، می توانید از طریق پیامک برای انها ارسال کنید.

قابلیت تایید دو مرحله ای شماره تلفن

تایید دو مرحله ای هم می تواند برای فرم درخواست مشاوره وجود داشته باشد و همچنین می تواند برای بخش ورود و خرید انلاین طراحی شود. با استفاده از این قابلیت کاربران نیاز به رمز عبور نداشته و پس از وارد کردن شماره همراه، کد تایید و احراز هویت برای ان ها ارسال می شود.

قابلیت قرار دادن بروشور محصولات

بروشور و معرفی محصولات از بخش های مهم در بخش جذف مشتری است. شما با یک توضیح کامل می توانید مشتری را مجاب به خرید از خود کنید. این توضیحات می توان ویژگی ها و برتری شما باشد و یا معرفی خود محصول.

اهمیت طراحی اختصاصی سایت کارخانه شیشه

طراحی ظاهری از اهمیت بالایی برای کارخانه برخوردار است. استفاده از طرحی اختصاصی متناسب با کسب و کار شما باعث می شود که دید مشتریان در فضای انلاین تغییر کند.

در فروش سنتی و بازاریابی سنتی، حضور خود شما باعث می شود که کم و کاستی های محصول برطرف شود. در فضای مجازی اولین بخش از شرکت و کارخانه شما که توسط کاربر دیده می شود، سایت شماست. زیبایی سایت شما، بر کاربر تاثیر گذاشته و از زحمت بازاریابی شما خواهد کاست.

یک موضوع بسیار مهم است:

انسان زیبایی را دوست دارد!

مشاوره رایگان ایران وبر

شما می توانید همینک برای دریافت مشاوره رایگان با همکاران ما در ایران وبر تماس برقرار کنید. همچنین می توانید شماره همراه خود را در فرم زیر وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.

ممکن است این مطالب برای شما مفید باشد:

موضوعات مرتبط:
به این مقاله امتیاز دهید!
اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
آیا UX شما تاثیرگذار است؟ چگونه تاثیر UX را افزایش دهیم؟

این روزها، افزایش وفاداری به برند و وفادار ماندن کاربران به تجربه کاربری (UX) وب‌سایت یا اپلیکیشن شما بستگی دارد. دیگر از اوایل دوران استارت آپی گذشته ایم که کاربران برای خدمات از شرکت یا استارت آپ شما استفاده کنند. راحتی استفاده از برنامه و UX تاثیر به سزایی در انتخاب شما دارد. اما چگونه تاثیر UX را افزایش دهیم؟ همانطور که از نام UX پیداست، تجربه کاربر – یعنی قرار دادن انسان در مرکز. طراحی تجربه‌های دیجیتالی لذت‌بخش و بدون دردسر، با این شعار انجام می شود که «همیشه حق با مشتری است». آیا UX شما بر روی محصول دیجیتالی شما تمرکز دارد؟ یک نسل قبل، شما نمی‌دانستید که UX یک حرفه است، اما در عصر دیجیتال امروز، متخصصان […]

راهنمای پیدا کردن کلمات کلیدی برای تبلیغ PPC گوگل

یکی از موثرترین روشهای تبلیغ دیجیتال، گوگل ادز است. تبلیغات کلیکی گوگل که به پرداخت به ازای کلیک (PPC) شناخته میشود. این نوع تبلیغ با تحقیقات کلیدواژه با کیفیت همراه است. هدف اصلی انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای پیشنهاد هزینه پایینتر هر کلیک و نرخ تبدیل بالاتر است. دست یافتن به این امر زمان، تمرین و تخصص کافی نیاز دارد زیرا باید مشتریان خود را درک کنید و عبارات جستجویی را که برای یافتن محصولات یا خدماتی مانند شما استفاده می‌کنند، کشف کنید. این مقاله راهنمای کاملی برای پیدا کردن کلمات کلیدی در تبلیغ گوگل PPC شما است. به کمک این راهنما میتوانید کلمات کلیدی PPC خود را به دست آورید، اصلاح کنید و سازماندهی کنید. انتخاب درست کلمات کلیدی […]

راهنمای مبتدیان: چگونه طراحی سایت را در خانه یاد بگیریم؟

در دنیای امروز، دانستن نحوه انجام طراحی سایت روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و اکنون یک مهارت ضروری برای طراحان است. طراحی وب می تواند بسیار پیچیده و دلهره آور باشد، اما با توسعه اینترنت و فناوری، امروزه طراحی وب می تواند آسان تر از همیشه باشد. منابع زیادی در اینترنت وجود دارد و هرکسی می تواند به تنهایی یاد بگیرد که یک طراح وب عالی باشد. در این مقاله به طور خلاصه شما را در مورد نحوه یادگیری طراحی وب در خانه راهنمایی می کنم. طراحی وب چیست؟ بسیاری از طراحان جوان یا جدید اغلب مفهوم طراحی وب را اشتباه می دانند. طراحی وب به طراحی وب سایت هایی گفته می شود که در اینترنت نمایش داده […]

طراحی لوگو شرکت تبلیغاتی در 10 قدم

در تبلیغات همه چیز برای جلب توجه است، نه؟ پس باید هدف طراحی لوگو شرکت تبلیغاتی در همین سمت و سو باشد. یک شرکت تبلیغاتی قرار است مخاطب را وادار به توجه و تشویق به خرید کند. قرار است برند را به یاد ماندنی، قابل تشخیص و منحصر بفرد جلوه دهد. اگر یک متخصص تبلیغات هستید، یا با یک شرکت تبلیغاتی کار می کنید تا برندسازی آنها را مدیریت کنید، پس می دانید که همه اینها چقدر مهم است. در عین حال تبلیغات خوب از خود شرکت تبلیغاتی شروع می شود. به هر حال، اگر نتوانید یک برند جالب توجه، به یاد ماندنی، قابل تشخیص و منحصر به فرد برای خود ایجاد کنید، چگونه می توانید مشتریان خود را متقاعد […]

نماد حیوانات در لوگو | 10 لوگو جهانی که از نماد حیوان در لوگو استفاده کرده اند

حتما تا به حال برندهای بسیاری دیده اید که از نماد حیوانات در لوگو خود استفاده کرده باشند! مردم حیوانات را دوست دارند، بنابراین طبیعتاً بسیاری از شرکت ها می خواهند آنها را در لوگوی خود بگنجانند. حیوانات نشان دهنده بهترین ویژگیهای ما هستند. شیرها نماد شجاعت، جغدها نماد خرد و غیره – بنابراین به جای استفاده از مثلاً یک “انسان باهوش” به عنوان لوگو مسکات خود، هویت برند خود را سریعتر و مستقیمتر با یک “روباه” در میان خواهید گذاشت. از پوشاک گرفته تا رسانه‌های اجتماعی، خودروهای اسپورت گرفته تا جواهرات، لوگویی با نماد حیوانی می‌توانند تقریباً برای هر صنعت یا سبک برندی مناسب باشند… به شرطی که بدانید چگونه از آنها استفاده کنید. مانند شکل ها و رنگ […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4