طراحی سایت کارخانه نساجی ، بافندگی و ریسندگی

نساجی و بافندگی، از جمله مهترین کسب و کار ها در هر کشوری است. از جمله خدمات صنایع نساجی می توان به تولید الیاف، تبدیل نخ به پارچه، تبدیل الیاف به نخ اشاره کرد. در کنار این موارد صنایع نساجی فرایند های تکمیلی پارچه همچون رنگرزی، دوزندگی را نیز انجام می دهند.

صنعت نساجی از اهمیت زیادی برخوردار است. دلیل ان نیز این است که این صنعت به پوشاک اختصاص دارد و پس از غذا و مسکن اولین چیزی است که انسان باستان نیاز به ان داشته است.

اهمیت طراحی سایت برای صنایع نساجی

در حال حاضر دنیای دیجیتال یکی از مهمترین بخش های دنیای حقیقی است. خرید آنلاین در جای جای زندگی ما رسوخ کرده است و در کنار این موارد، بازاریابی و دسترسی در فضای مجازی بسیار آسان شده است. دسترسی در فضای مجازی با یک کلیک انجام می شود و اطلاعات بسیاری با یک کلیک در دسترس قرار می گیرد.

بسیاری از افراد در حال حاضر برای موارد مختلف، اولین کاری که انجام می دهند، جستجو در گوگل و فضای مجازی است. از خرید پارچه گرفته تا خرید لباس و … . این امر در زمینه ی نساجی هم صادق است. بسیاری از تولید کنندگان و خریداران برای تهیه اجناس خود ابتدا در گوگل جستجو می کنند. به این صورت از هر جای ایران ممکن است خریداران شما را بیابند و در کنار ان سفارش ثبت کنند.

طراحی سایت کارخانه نساجی ، بافندگی و ریسندگی

حال در حالتی که این فضای مجازی نباشد، پیدا کردن کارخانه نساجی شما فقط به تبلیغات تلوزیون و یا تبلیغ دهان به دهان باشد.

فضای مجازی گوهری ارزشمند است!

ویژگی های طراحی سایت کارخانجات نساجی

سایت نساجی می تواند قابلیت های مختلفی با توجه به نیاز، داشته باشد. از جمله مهمترین قابلیت هایی که می تواند داشته باشد عبارتند از:

 • طراحی بخش مقالات
 • طراحی بخش تصاویر
 • طراحی بخش درباره ما
 • امکان مشاهده داخل کارخانه
 • امکان ثبت درخواست مشاوره
 • امکان درخواست محصول جدید
 • طراحی صفحه ارتباط با ما
 • طراحی صفحه واحد های مختلف کارخانه نساجی
 • طراحی سیستم اداری و کارمندان
 • طراحی صفحه همکاری با ما
 • امکان نمایندگان
 • و …

نمونه کارخانه های ریسندگی و نساجی

صنایع نساجی سعادت یزد، صنایع نساجی حجاب شهر کرد، شرکت نساجی گوهر چاپ کویر یزد، شرکت نقشین یزد ، شرکت یزدباف، شرکت زریسان کویر ،کارخانجات فاستونی آسیا، شرکت نساجی آریا بافت کاشان، . گروه نساجی آوین پویای تهران، صنایع نساجی سجاد و …

نمونه صنایع رسندگی و نساجی خارجی

شرکت نساجی آیتاچو، شرکت نساجی هاستون، شرکت ریسندگی سولتج، شرکت ارویند، شرکت Vardhman، شرکت Jiangsu Hengli، شرکت نساجی Shangtex Holding در چین، شرکت نساجی Lu Thai در چین ،شرکت Weiqiao  در چین و …

بررسی برخی از قابلیت های طراحی سایت نساجی

بخش مقالات و امکان آپلود ویدئو

با استفاده از این بخش می توانید اخبار، رویداد ها و … را در سایت خود قرار دهید. همچنین در صورت تهیه ویدئو و … می توانید به راحتی ان را در سایت خود اپلود نمایید و در اختیار کاربران خود قرار دهید.

بخش درباره ما و مشاهده کارخانه

طراحی سایت کارخانه نساجی ، بافندگی و ریسندگی

این بخش هر انچه از اغاز به امروز از کارخانه و برند شما وجود دارد، می توانید درج کنید. در این بخش همچنین از می توانید بازدید مجازی کارخانه خود را قرار دهید. با تور مجازی کاربران می توانید داخل کارخانه شما را به صورت مجازی مشاهده کنند.

بخش ثبت درخواست مشاوره

با این بخش می توانند مشتریان، درخواست مشاوره ثبت کنند و بخش فروش شما با استفاده از شماره تماس انها، با انها تماس برقرار کرده و مشاوره فروش انجام شود.

طراحی سیستم اداری و کارمندان

شما می توانید یک سیستم اداری تحت سایت خود داشته باشید. به این صورت درخواست مرخصی ها و فیش حقوق و … به صورت انلاین در اختیار کارگران قرار خواهد گرفت. درخواست مرخصی های نیز به صورت سیستمی و با توجه به تایید مدیر، تایید و رد می شود.

ثبت سایت در گوگل و بازاریابی دیجیتال

با طراحی سایت و ثبت در گوگل، کارخانه شما در بزرگترین موتور جستجو جهان ثبت خواهد شد. به این صورت، کاربران از هر کجا با جستجو نام شما یا کلمات کلید مرتبط با نساجی، سایت شما را می یابند و می توانند برای خرید و یا دریافت مشاوره با شما تماس برقرار کنند.

طراحی سایت کارخانه نساجی ، بافندگی و ریسندگی

طراحی ظاهری سایت کارخانه نساجی

یکی از ارکان مهم در طراحی سایت، طراحی ظاهری ان است. طراحی ظاهری سایت به شما به برند و کسب و کار شما جلوه ی دیگری می دهد. سایت اولین قسمتی است که مشتریان شما در اکثر مواقع با ان رو به رو می شود. با طراحی اختصاصی و به روز سایت، دید کاربران نسبت به کسب و کار شما متفاوت خواهد بود و این در برندینگ شما بسیار موثر است.

مشاوره طراحی سایت کارخانه نساجی و برآورد هزینه

برای مشاوره طراحی سایت نساجی و بافندگی و دریافت قیمت طراحی می توانید شماره همراه خود را در قسمت زیر وارد کنید یا با همکاران ما در ایران وبر تماس برقرار کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
آیا UX شما تاثیرگذار است؟ چگونه تاثیر UX را افزایش دهیم؟

این روزها، افزایش وفاداری به برند و وفادار ماندن کاربران به تجربه کاربری (UX) وب‌سایت یا اپلیکیشن شما بستگی دارد. دیگر از اوایل دوران استارت آپی گذشته ایم که کاربران برای خدمات از شرکت یا استارت آپ شما استفاده کنند. راحتی استفاده از برنامه و UX تاثیر به سزایی در انتخاب شما دارد. اما چگونه تاثیر UX را افزایش دهیم؟ همانطور که از نام UX پیداست، تجربه کاربر – یعنی قرار دادن انسان در مرکز. طراحی تجربه‌های دیجیتالی لذت‌بخش و بدون دردسر، با این شعار انجام می شود که «همیشه حق با مشتری است». آیا UX شما بر روی محصول دیجیتالی شما تمرکز دارد؟ یک نسل قبل، شما نمی‌دانستید که UX یک حرفه است، اما در عصر دیجیتال امروز، متخصصان […]

راهنمای پیدا کردن کلمات کلیدی برای تبلیغ PPC گوگل

یکی از موثرترین روشهای تبلیغ دیجیتال، گوگل ادز است. تبلیغات کلیکی گوگل که به پرداخت به ازای کلیک (PPC) شناخته میشود. این نوع تبلیغ با تحقیقات کلیدواژه با کیفیت همراه است. هدف اصلی انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای پیشنهاد هزینه پایینتر هر کلیک و نرخ تبدیل بالاتر است. دست یافتن به این امر زمان، تمرین و تخصص کافی نیاز دارد زیرا باید مشتریان خود را درک کنید و عبارات جستجویی را که برای یافتن محصولات یا خدماتی مانند شما استفاده می‌کنند، کشف کنید. این مقاله راهنمای کاملی برای پیدا کردن کلمات کلیدی در تبلیغ گوگل PPC شما است. به کمک این راهنما میتوانید کلمات کلیدی PPC خود را به دست آورید، اصلاح کنید و سازماندهی کنید. انتخاب درست کلمات کلیدی […]

راهنمای مبتدیان: چگونه طراحی سایت را در خانه یاد بگیریم؟

در دنیای امروز، دانستن نحوه انجام طراحی سایت روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و اکنون یک مهارت ضروری برای طراحان است. طراحی وب می تواند بسیار پیچیده و دلهره آور باشد، اما با توسعه اینترنت و فناوری، امروزه طراحی وب می تواند آسان تر از همیشه باشد. منابع زیادی در اینترنت وجود دارد و هرکسی می تواند به تنهایی یاد بگیرد که یک طراح وب عالی باشد. در این مقاله به طور خلاصه شما را در مورد نحوه یادگیری طراحی وب در خانه راهنمایی می کنم. طراحی وب چیست؟ بسیاری از طراحان جوان یا جدید اغلب مفهوم طراحی وب را اشتباه می دانند. طراحی وب به طراحی وب سایت هایی گفته می شود که در اینترنت نمایش داده […]

طراحی لوگو شرکت تبلیغاتی در 10 قدم

در تبلیغات همه چیز برای جلب توجه است، نه؟ پس باید هدف طراحی لوگو شرکت تبلیغاتی در همین سمت و سو باشد. یک شرکت تبلیغاتی قرار است مخاطب را وادار به توجه و تشویق به خرید کند. قرار است برند را به یاد ماندنی، قابل تشخیص و منحصر بفرد جلوه دهد. اگر یک متخصص تبلیغات هستید، یا با یک شرکت تبلیغاتی کار می کنید تا برندسازی آنها را مدیریت کنید، پس می دانید که همه اینها چقدر مهم است. در عین حال تبلیغات خوب از خود شرکت تبلیغاتی شروع می شود. به هر حال، اگر نتوانید یک برند جالب توجه، به یاد ماندنی، قابل تشخیص و منحصر به فرد برای خود ایجاد کنید، چگونه می توانید مشتریان خود را متقاعد […]

نماد حیوانات در لوگو | 10 لوگو جهانی که از نماد حیوان در لوگو استفاده کرده اند

حتما تا به حال برندهای بسیاری دیده اید که از نماد حیوانات در لوگو خود استفاده کرده باشند! مردم حیوانات را دوست دارند، بنابراین طبیعتاً بسیاری از شرکت ها می خواهند آنها را در لوگوی خود بگنجانند. حیوانات نشان دهنده بهترین ویژگیهای ما هستند. شیرها نماد شجاعت، جغدها نماد خرد و غیره – بنابراین به جای استفاده از مثلاً یک “انسان باهوش” به عنوان لوگو مسکات خود، هویت برند خود را سریعتر و مستقیمتر با یک “روباه” در میان خواهید گذاشت. از پوشاک گرفته تا رسانه‌های اجتماعی، خودروهای اسپورت گرفته تا جواهرات، لوگویی با نماد حیوانی می‌توانند تقریباً برای هر صنعت یا سبک برندی مناسب باشند… به شرطی که بدانید چگونه از آنها استفاده کنید. مانند شکل ها و رنگ […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4