طراحی سایت نقد غذا و نقد رستوران | طراحی سایت اینفلوئنسر غذا در اینستاگرام یا فود بلاگر طراحی سایت

طراحی سایت نقد غذا و نقد رستوران | طراحی سایت اینفلوئنسر غذا در اینستاگرام یا فود بلاگر

نقد رستوران و غذا یکی از شغل هایی که در این روز ها در اینستاگرام مشاهده می شود. در این نوع کسب و کار غذا ها و رستوران های مختلف بررسی شده و نظر در مورد هر کدام داده می شود. ولیکن با توجه به روند فضای مجازی در حال حاضر، داشتن یک سایت می تواند یک پشتوانه محکم برای اینفلوئنسر های غذا در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی باشد. در ادامه به مزیت های طراحی سایت نقد غذا و نقد رستوران خواهیم پرداخت.

چرا سایت برای اینفوئنسر های غذا (فود بلاگر) اینستاگرام؟

یکی از مباحث بسیار مهم در فضای مجازی مخصوصا فضای مجازی ایران، ناپایدار بودن فضای مجازی است. همانطور که در گذشته نیز بارها اتفاق افتاده است، به یک باره فضای مجازی تغییر کرده یا به کلی سلایق تغییر کرده است. برای نمونه می توان به فیسبک اشاره کرد. فیسبوک یک شبکه ی اجتماعی بود که در ایران در ابتدا بسیار پرطرفدار بود و پیج های بسیاری در آن وجود داشت. اما حال همه به اینستاگرام مهاجرت کرده اند و هیچ اسمی از آن پیج های معروف در این فضا نیست. حتی بسیاری دیگر ان پیج ها را نمی شناسند.

دلیل چیست؟ دلیل اصلی ناپایدار بودن شبکه های مجازی و اجتماعی در دنیاست و این ناپایداری در ایران بسیار بیشتر است. ولیکن حال برای جلوگیری از این ناپایداری چه باید کرد؟

طراحی سایت نقد غذا و نقد رستوران | طراحی سایت اینفلوئنسر غذا در اینستاگرام یا فود بلاگر

بهترین حالت داشتن یک سایت پشتیبان است. زمانی که شما در حال نقد غذا هستید، یک ویدئو منتشر می کنید ولیکن این ویدئو می تواند در کنار اینستاگرام در سایت شما نیز باشد. شما با این کار در کنار راحتی پیدا کردن نقد و بررسی های مختلف، می توانید تبلیغ بگیرید و همچنین از تغییر سبک زندگی یا بسته شدن یک شبکه اجتماعی کمترین ضرر را ببینید.

در صورتی که در حال حاضر شما یک میلیون فالوور داشته باشید، تمام درامد شما به همین 1 میلیون است و در صورتی که این پیج شما به دلایل مختلف بسته شود، شما هیچ پشتوانه ای نخواهید داشت.

بنابراین می توانید به راحتی با طراحی یک سایت اختصاصی، برای اینده و همچنین دسته بندی نقد های خود بهترین راه حل را بیاندیشید.

همچنین با سایت، میزبانی شده در ایران سرعت بسیار بیشتر بوده و همچنین کاربران شما می توانند از ترافیک نیم بها استفاده نمایند.

چرا سایت برای اینفوئنسر های اینستاگرام (فود بلاگر)

 • امکان قرار دادن نقد غذا به صورت اختصاصی
 • امکان تبلیغ رستوران ها در بخش های مختلف
 • امکان هدایت به شبکه های اجتماعی مختلف
 • امکان نقد رستوران
 • امکان اموزش غذا به کاربران
 • امکان جستجو در نقد ها و غذا ها اموزش داده شده
 • امکان اکسپلور برای یافتن رندم رستوران خوب
 • امکان قرار دادن ادرس محل بر روی نقشه
 • امکان دریافت انلاین سفارش برای رستوران های مختلف
 • امکان قرار دادن افر های ویژه و کد های تخفیف اختصاصی برای کاربران
 • قرار گرفتن در گوگل و قابل سرچ بودن
 • شروع فرایند دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک بخش اصلی فضای مجازی
 • امکان قرار دادن تبلیغات ویدئو همانند اپارات در ابتدای ویدئو های نقد
 • و …

این قابلیت های بخش هایی از قابلیت هایی است که سایت شما می تواند داشته باشد و کاربران شما به راحتی می توانند انچه از نقد ها و … نیاز دارند را از طریق سایت شما مرتفع کنند.

طراحی ظاهر سایت اینفلوئنسر های غذا (فود بلاگر)

یکی از بخش های مهم هر سایت ظاهر سایت است. ظاهر سایت باعث تفاوت شما نسبت به کسب و کار های دیگر شده و همچنین کاربر با مشاهده یک طراحی سایت حرفه ای، حس متفاوتی نسبت به کسب و کار شما خواهد داشت.

طراحی سایت نقد غذا و نقد رستوران | طراحی سایت اینفلوئنسر غذا در اینستاگرام یا فود بلاگر

ظاهر سایت همانند ظاهر یک مغازه سنتی در بازار است. با این تفاوت که در مغازه سنتی شما حضور دارید و می توانید توضیح دهید و باعث جذب مشتری شوید ولی در فضای دیجیتال ظاهر شما باید همه ی این موارد را به تنهایی به دوش بکشد.

بنابراین داشتن یک ظاهر جدید و به روز و متناسب با استاندارد های روز جهان ، باعث پیشرفت کسب و کار شما خواهد شد. همچنین کاربران شما از سردرگمی در سایت شما بیرون خواهند امد.

حضور در گوگل با طراحی سایت

یکی از بخش های دیگر که بسیار برای شما می تواند حائز اهمیت باشد، حضور در گوگل است. شما با داشتن یک صفحه اینستاگرامی نمی توانید در گوگل حضور داشته باشید. تنها نتیجه ای که در گوگل برای پیج شما نشان داده خواهد شد، شاید اسم شما باشد. ولیکن با داشتن یک سایت تمامی بررسی های شما و نقد های شما و همچنین تبلیغات شما، در موتور جستجوگر گوگل نمایش داده خواهد شد.

در صورتی که کسی غذا یا رستوران مورد نظر را جستجو کند، به راحتی وارد سایت شما شده و در نهایت می توانید به پیج شما امده و جز دنبال کنندگان شما شود. بنابراین یک سایت می توانید چندین نقش را برای شما ایفا کند.

ارتباط با ما برای طراحی سایت نقد غذا و رستوران

شما می توانید همینک برای طراحی سایت با همکاران ما تماس بگیرید. همچنین شما می توانید شماره همراه خود را در فرم بالا وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.

تخفیف ویژه برای پیج های اینستاگرام با 100K دنبال کننده

در صورتی که شما پیج نقد غذا و رستوران بیش از 100Kدارید می توانید برای دریافت تخفیف های ویژه ایران وبر با ما تماس بگیرید.

مشاوره گروه طراحان ایران وبر(شرکت نوآوران ارتباطات فرتاک) به صورت رایگان بوده و می تواند نقشه راه شما برای اینده را در دنیای دیجیتال نشان دهد. پس منتظر شما هستیم.

سوالات متداول

دیدگاه ها

توجه : ادرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.