جلوگیری از هک سایت ، مشاوره امنیتی ، بررسی امنیتی سایت ، حذف ویروس سایت ، افزایش امنیت سایت

    موضوعات: طراحی سایت 

امنیت سایت و جلوگیری از هک سایت ها، چه سایت هایی که به صورت اختصاصی طراحی شده اند و چه سایت های با سیستم های مدیریت محتوا همچون وردپرس طراحی شده اند، یکی از بخش های بسیار مهم سایت است. در صورتی که به سایت شما در هر زمان هر نوع حمله ای شود، به سرعت کسب و کار شما تحت شعاع قرار میگیرد. حال اگر این حمله به دیتابیس شما نیز دسترسی پیدا کند، ممکن است خطر از بین رفتن کل کسب و کار شما را تهدید کند. حال چه راه کار هایی در پیش شما وجود دارد؟

راهکار های کلی که وجود دارد به سه دسته تقسیم می شود:

  1. مشاوره امنیتی قبل از انجام حمله
  2. جلوگیری از حمله در زمان حمله و هک سایت
  3. شناسایی نقاط حمله و حذف تروجان، باگ موجود
  4. بررسی کلی سایت پس از حمله برای افزایش امنیت و جلوگیری از حمله مجدد(چه ویروسی و چه تروجان و چه از نوع حمله دیداس و …)

حال هر یک از این روش های را توضیح داده خواهد شد و شما می توانید با توجه به موقعیت سایت خود یکی از این خدمات ایران وبر را انتخاب و مشاوره رایگان انجام دهید.

جلوگیری از هک سایت ، مشاوره امنیتی ،  بررسی امنیتی سایت ، حذف تروجان و ویروس سایت

بررسی بخش های امنیتی و مراحل برای بالا بردن امنیت سایت و جلوگیری از هک سایت

مشاوره امنیتی سایت قبل از هک (مرحله پیشگیری)

یکی از بخش های مهم در هر قسمت از زندگی پیشگیری است. در سایت و کسب و کار های انلاین نیز، مهمترین بخش پیشگیری است. در صورت که شما بخواهید در زمان اتک و حمله سایت خود را مقاوم کنید، اطلاعات مهمی از سایت شما ممکن است نشر پیدا کند و یا سایت شما برای مدتی از دسترس خارج شود.

فاجعه اصلی در بدافزار های اینترنتی است. این بدافزار ها در سایت شما رخنه می کنند، از پردازنده و رم سرور و هاست شما استفاده می کنند. حتی باعث می شوند که در گوگل نیز رتبه شما تحت تاثیر قرار بگیرد. برای مثال متاتگ ها یا سایت مپ شما را تغییر می دهند.این تغییر ها اصلا به چشم شما نمی آید و اصلا متوجه ان نمی شوید. اما پس از مدتی از افت رتبه خود در گوگل متوجه مشکلی می شوید. این افت در نگاه اول شاید از سئو و کار های مستقیم شما بر روی سایت باشد ولیکن اصل افت رتبه به دلیل تروجان و بدافزاری است.

جلوگیری از هک سایت ، مشاوره امنیتی ،  بررسی امنیتی سایت ، حذف تروجان و ویروس سایت

خب حال شما هزینه ی بسیاری برای سئو و بالا اوردن کسب و کار خود در گوگل کرده اید و به یک باره تمام تلاش شما از بین می رود.

حال در صورتی که شما اقدامات امنیتی را قبل از هک انجام دهید، به هیچ عنوان و بدون نگرانی می توانید فقط برای اینده کسب و کار خود تلاش برنامه ریزی کنید. از مهمترین بحث های امنیتی می توان به سیستم های مدیریت محتوا اشاره کرد.

امنیت وردپرس

سیستم هایی همچون وردپرس که اوپن سورس(منبع باز) می باشند، در دسترس میلیون نفر است. احتمال هک و نفوذ در این سیستم ها به مراتب بیشتر است. بنابراین بعد از راه اندازی سایت با این نوع سیستم، حتما باید از مشاوره امنیتی بهره ببرید.

جلوگیری از حمله در زمان حمله و هک سایت (نوش دارو پس از مرگ سهراب)

جلوگیری از حمله در زمان حمله بسیار سخت تر از قبل از حمله است.به قولی می توان گفت که نوش دارو پس از مرگ سهراب حساب می آید. اما در این مرحله، از شما کار دیگری بر نمی ایند و فعلا باید سایت خود را از حملات نجات دهید و کمترین اسیب را ببینید. به این منظور استفاده از متخصصان این حوزه به شما کمک می کند که در کمترین زمان سایت شما به حالت نرمال بازگردد. در کنار بازگشت به حالت نرمال، کمترین اسیب به اطلاعات شما وارد خواهد شد.

بیشتر بخوانید
طراحی سایت ظفر در تهران | طراحی سایت تخصصی در ظفر تهران

انواع حمله ها در این مرحل ممکن است اتفاق بیافتد که از جمله مهمترین ان ها، حملات دیداس، حملات sql injection، Brute Force Trojan Horse می باشد.

شناسایی نقاط حمله و حذف تروجان، باگ موجود

یکی از بخش های مهم پس از حمله، شناسایی نقاط حمله است. با بررسی ها انجام شده باید نقاط حمله شناسایی شود و راه برای جلوگیری از ان ها در اینده مشخص شود. به این صورت سیستم و سایت خود را در برابر حملات هکری اینده ایمن خواهید ساخت و بدون مشکل می توانید به کسب و کار خود ادامه دهید.

بررسی کلی سایت پس از حمله برای افزایش امنیت و جلوگیری از حمله مجدد(چه ویروسی و چه تروجان و چه از نوع حمله دیداس و …)

این مرحله حتما پس از حمله برای شما ایجاد می شود. در این مرحله به شدت از حملات هکری واهمه خواهید داشت. به همین سبب بررسی کلی سایت و بخش های نفوذ را در برنامه قرار خواهید داد.

این مرحله نیز از اهمیت برخوردار است. شاید شما تا به امروز اصلا از حمله و مورد حمله واقع شدن اطلاعی نداشتید و اسیب های ان را نمی شناختید. ولیکن در حال حاضر همه ی مشکلات حملات را میدانید. بنابراین این تجربه را به فال نیک بگیرید و برای بررسی امنیتی سایت اقدام کنید.

جلوگیری از هک سایت ، مشاوره امنیتی ،  بررسی امنیتی سایت ، حذف تروجان و ویروس سایت

مشاوره امنیت سایت

شما می توانید هر لحظه با همکاران ما در واحد امنیت ایران وبر، تماس برقرار کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید یا می توانید شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس برقرار نمایند.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.

به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4