طراحی اپلیکیشن سفارش غذا همانند زو‌‌‌د‌فود و ریحون و چیلیوری برای اندروید و آیفون

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا: در حال حاضر یکی از بخش هایی که به سرعت به سمت دیجیتال شدن پیش می رود بخش سفارش غذا می باشد. همانطور که در کمتر از یک سال اپلیکیشن هایی همانند زود فورد و ریحون به جایگاه خوبی رسیدند و در آینده قطعا اپلیشکیشن های دیگری نیز به بازار راه خواهند یافت. ما در گروه ایران وبر با تکیه بر دانش بومی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های طراحی اپلیکیشن های موبایل هیبریدی اپلیکیشن های خدماتی را برای مشتریان طراحی می نماییم. در ادامه با بررسی این اپلیکیشن های و ویژگی های این اپلکیشن ها با ایران وبر همراه باشید.

اپلیکیشن طراحی شده توسط گروه طراحان ایران وبر

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا مانند زود‌فود و ریحون چه ویژگی های دارد؟

اولین بحث در طراحی اپلیکیشن  های سفارش غذا می توان به قابلیت های آن ها پرداخت. از مهمترین قابلیت هایی که یک اپلیکیشن سفارش غذا باید داشته باشد این است که شما امکان ثبت رستوران های مختلف با موقیت جغرافیایی مختلف را داشته باشید. به این شکل کاربر بتواند با جی پی اس موبایل خود نزدیک ترین رستوران های بیابد. این امکان به صورت های مختلفی می تواند در اپلیکیشن قرار گیرد که با توجه به سفارش مشتری می توان به صورت های مختلف قرار داد.

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا همانند زو‌‌‌د‌فود و ریحون برای اندروید و آیفون

امکان ثبت نام و اکانت کاربری برای هر کاربر در اپلیکیشن سفارش غذا

یکی دیگر از بخش هایی که در اپلیکیشن سفارش غذا مهم است و یک اپلیکیشن سفارش غذا به ان نیاز دارد، اکانت اختصاصی برای هر یک از کاربران است. این اکانت می تواند اطلاعات آماری مناسب را در اختیار شما قرار دهد و همچنین میتوانید با توجه به انچه در نظر دارید برای برخی از افراد کد اختصاصی تخفیف ایجاد کنید. همچنین پرداخت های کاربران را رهگیری کنید تا مشکلی برای آن ها به وجود نیاید.

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا همانند زو‌‌‌د‌فود و ریحون برای اندروید و آیفون

قابلیت پرداخت آنلاین برای برنامه سفارش غذا

یکی دیگر از ویژگی هایی که آنقدر حیاتی است که نمی توان به عنوان یک ویژگی متفاوت آن را در نظر گرفت و یک ویژگی پایه برای برنامه به حساب می آید. آن ویژگی چیز نیست جز پرداخت آنلاین. کاربران باید بتوانند به راحتی از طریق موبایل و اپلیکیشن خود این پرداخت را انجام دهند. البته باید امکانی نیز وجود داشته باشید که کاربر بتوان پس از دریافت غذا پرداخت را انجام دهد. همچنین باید در بخش پرداخت کد های نخفیف نیز به کار آید و کد های تخفیف در پرداخت موثر باشد و تخفیف مورد نظر به کاربر داده شود.

بخش نوتیفیکیشن برای طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

یکی دیگر از بخش هایی که در اپلیشکیشن های بسیار حیاتی است و یکی از مزایای اپلکیشن ها برای بازگرداندن کاربر به حساب می آید، پوش نوتیفیکیشن می باشد. ما در گروه ایران وبر این بخش را به خوبی برای شما پیاده سازی خواهیم کرد تا هم مشتریان شما از اخرین تخفیف ها با خبر شوند.

بخش نوتیفیکیشن می توان به خوبی مشتریان شما را بازگرداند و از این نظر بخش نوتیفیکیشن یکی از بخش های اساسی به حساب می آید.

بیشتر بخوانید
طراحی اپ مشابه چیلیوری | طراحی اپ سفارش غذا

 

بخش ویژه ها و اسلایدر در طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

یکی از بخش هایی که می توان آن را برای اپلیشکیشن های سفارش غذا مهم دانست اسلایدر است. البته این که چگونه این اسلایدر پیاده سازی شود تخصص طراحی و برنامه نویسان هست اما در حالت کلی بک گراند و کار اسلاید همان کار رایج و معمولی است و ان اطلاع رسانی و برجسته کردن برخی از قابلیت ها و ویژگی هاست. شما می توانید در حین طراحی اپلیکیشن این ویژگی را سفارش دهید و یا از ان صرف نظر کنید. البته تاکید ما برا استفاده از این ویژگی است.

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا همانند زو‌‌‌د‌فود و ریحون برای اندروید و آیفون

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا برای اندروید و آیفون (iOS)

یکی از ویژگی های مهمی که یک اپلکیشن سفارش غذا باید داشته باشد این است که برای تمامی پلتفورم ها در دسترس باشد به این معنی که شما برنامه را برای رنج متفاوتی از کاربران عرضه کنید. اپلکیشن های موفق اپلیکیشن هایی هستند که در حال حاضر ای او اس و اندروید را تحت پوشش قرار دهند.

البته ما به همین بسنده نمی کنیم و قابلیت طراحی برای ویندوز فون را نیز برای شما در نظر گرفته ایم که بتوانید از اپلکیشن های رقیب جلوتر باشید و به عنوان مزیت شما باشد.

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا همانند زو‌‌‌د‌فود و ریحون برای اندروید و آیفون

انتشار اپلکیشن سفارش غذا در مارکت گوگل پلی و اپ استور

یکی از بخش هایی که برای کاربران و شرکت های ایران مشکل بسیار بزرگ به حساب می آید بخش انتشار اپلیکیشن آن ها در اپ استور و گوگل پلی است. هر دو ایران را تحریم کرده اند اما ما با استفاده از تجربه چندین ساله خود این مشکل را برای شما حل خواهیم کرد و اپلکیشن شما را در این دو استور منتشر خواهیم کرد. آن چه شایان گفتن است، محدودیت در پرداخت است. در گوگل پلی و اپ استور شما باید از پرداخت این دو سرویس استفاده کنید. اما با روش های نوین برنامه نویسی این مشکلات را نیز برطرف کرده ایم و پرداخت شما به صورت مستقیم از طریق درگاه پرداخت بانکی ایران انجام خواهد شد.

از جمله موارد دیگری که شما با انتخاب خود می توانید از این سرویس های استفاده کنید، سرویس نصب مستقیم در گوشی های اپل است. در این سرویس که با همکاری Modern Life Conputer انجام می گیرد، کاربر می تواند اپلکیشن شما را بدون اپ استور و به صورت مستقیم از طریق لینکی که در سایت شما می باشد نصب نماید.

اطلاعات بیشتر پیرامون طراحی اپلیکیشن ای او اس و اندروید

طراحی سایت برای اپلیکیشن سفارش غذا

در کنار این موارد و طراحی اپلکیشن ما طراحی سایت اخصاصی شما را نیز به صورت اختصاصی انجام خواهیم داد. به این گونه همه ی اپلیکیشن شما و سایت شما با یک دیگر همگام خواهند بود.

 

این ها بخشی از ویژگی هایی است که ما مهمتری دیده و آن ها را بیان کرده ایم. شما می توانید برای مشاوره ی رایگان با ما تماس برقرار کنید. متخصصان ما منتظر پاسخگویی به شما هستند.

 

موضوعات مرتبط: , , ,
به این مقاله امتیاز دهید!
نظر شما

اشتراک در شبکه های اجتماعی
آخرین مقالات و ویدئو ها
چرا لوگو شیائومی تغییر کرد؟ | حقایق لوگو 300 هزار دلاری شیائومی

شرکتها و برندها بر اساس ایده های بازاریابیِ تیم مارکتینگ خود تصمیم به ریدیزاین لوگو میگیرند. این تغییر یا تغییرات ممکن گاهی چشمگیر و اساسی باشد، گاهی هم ریز و به دور از چشم. در هر صورت هدف و انگیزه ای در پس آن نهفته است و هیچ برندی از سر بیکاری دست به این حرکت کمابیش ریسکی نمیزند. در سال 2021 خبری جنجالی از تغییر لوگو شیائومی منتشر شد. همه به سراغ موتورهای جستجو رفتند تا ببینند این تغییری که حرفش را میزنند چگونه و به چه دلیل بوده است! این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن میپردازیم. برند شیائومی شیائومی در آوریل 2010 به عنوان یک شرکت سفت‌افزار سفارشی برای دستگاه‌های اندرویدی توسط لی […]

نگهداری وب سایت چیست و چه هزینه هایی دارد؟

ایجاد وب سایتی که ظاهری عالی داشته باشد و عملکرد خوبی داشته باشد برای هر صنعتی مهم است، اما این تنها نیمی از نبرد است – نگهداری به همان اندازه حیاتی است. نگهداری وب سایت شما تضمین می کند که کسب و کار، وبلاگ یا حضور آنلاین شما در طول زمان به تکامل و موفقیت ادامه می دهد. این همچنین نشان می دهد که هر کسی که با سایت شما تعامل داشته باشد همیشه بهترین تجربه کاربری را خواهد داشت. در حالی که چندین کار وجود دارد که باید در هنگام نگهداری وب سایت خود در نظر بگیرید، سازماندهی هر کدام بر اساس هفته، ماه، سه ماهه و سال می تواند به شما در ایجاد یک برنامه اشتباه کمک کند […]

یک وبسایت خوب چگونه است وساختار آن چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ظاهر آنلاین برند یا کسب و کار شما مهمتر از همیشه است. و در حالی که وب سایت شما باید ظاهر خود را با محتوای بصری با کیفیت حفظ کند، 31 درصد از مصرف کنندگان نیز معتقدند که یک تجربه کاربری جذاب باید در اولویت باشد. هنگامی که به تنهایی یک وب سایت ایجاد می کنید، ایجاد یک تجربه کاربری تأثیرگذار اغلب به توجه به جزئیات ناشناخته مانند ساختار وب سایت شما بستگی دارد. در این مقاله، ساختار وب‌سایت را تعریف می‌کنیم، نحوه ساخت آن را از طریق دید UX یا تجربه کاربری توضیح می‌دهیم و در مورد محبوب‌ترین مدل‌هایی که امروزه در طراحی وب‌سایت و قالب‌های وب‌سایت استفاده می‌شوند، صحبت می‌کنیم. ساختار وب سایت چیست؟ ساختار وب سایت […]

لوگو اچ پی | آیا لوگو hp خلاقانه است؟

HP نام جدید هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)، شرکت فناوری اطلاعات آمریکا است که در سال 1939 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به دلیل تولید رایانه و لوازم جانبی شناخته شده است، اما در همان ابتدای تاریخ خود، روی نرم افزار و خدمات محاسباتی برای تجارت و خدمات متمرکز بود. شما حتما یا لپتاپ اچ پی را داشته اید یا پرینتر این برند را در خانه یا محل کارتان! داستان لوگو این برند و تغییراتش را در این مقاله بخوانید. تاریخچه لوگو hp مونوگرام نمادین “HP” روی یک دایره، از زمان معرفی اولین لوگو در سال 1939، همیشه بخشی از هویت بصری شرکت بوده است. اگرچه در طول سال ها رنگ، خطوط و همه چیز این نماد کمال یافت. اولین نماد شرکت […]

نرخ پرش چیست (Bounce Rate) و چرا اهمیت دارد؟

نرخ پرش یکی از مهم ترین معیارها در طراحی وب است – بنابراین مطمئن شوید که می دانید چگونه آن را اندازه گیری کرده و بر آن تأثیر بگذارید. هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در یک تیم بازاریابی حضور دارید، جذب بازدیدکننده به سایت شما اغلب اولین قدم است. مدت زمانی که یک بازدیدکننده به آن نزدیک می شود می تواند به شما بگوید که محتوای شما چقدر جذاب است – یا نیست. نرخ پرش معیاری است که این مورد را مشخص می کند. در ادامه به بررسی بخش های مختلف تاثیر گذار بر روی نرخ پرش خواهیم پرداخت. معنی نرخ پرش یا بونس ریت چیست؟ نرخ پرش یا […]

با ما تماس بگیرید!
021-91018852
آدرس
تهران- بلوار ایت الله کاشانی - خیابان کیهان - کیهان دوم - پلاک 23 - واحد 4