طراحی سایت روانپزشکی و روانشناسی

طراحی سایت روانپزشکی و روانشناسی

طراحی سایت روانپزشکی و روانشناسی

امروزه دنیای تکنولوژی جایگاه بسیار بالایی در عرصه ی اطلاع رسانی و افزایش آگاهی افراد را داراست. بسیاری از کار های روزمره را می توان با استفاده از اینترنت به راحتی انجام داد. از بانک داری گرفته تا رزرو بلیط از تور های مختلف و یا حتی نوبت گرفتن در مطلب های پزشکی! همه چیز به سمت آنلاین شدن پیش می رود. در این حاست که روانپزشکان و روانشناسان نیز به سایتی اختصاصی نیاز دارند. این نیاز علاوه بر شناساندن آن ها به بیماران ، باعث می شود که بسیاری از فعالیت ها و تشکیل پرونده ها و … به راحتی امکان پذیر باشد و از هر کجا بنوانند به آن دسترسی داشته باشند.

ویژگی های طراحی سایت روانپزشکی و روانشناسی

یک سایت روانشناسی و روانپزشکی همانند بسیاری از سایت ها، به ظاهری متناسب با این شغل نیاز دارد. در بخش هایی از سایت روش ارتباط با ما درج می شود و در بخش مقالات، مقالات روانشناسی قرار می گیرد.

با توجه به نیاز ، می توان سیستم های ارتباط با مشتری را نیز بر روی سایت پیاده سازی نمود تا بیماران به راحتی بتوانند نوبت گیری و یا پرونده خود را مشاهده کنند.

طراحی سایت روانپزشکی و روانشناسی

 

 هدف از طراحی سایت روانپزشکی و روانشناسی چیست ؟

همانطور که در ابتدای مقاله نیز بیان شد، یکی از هدف های ایجاد وبسایت برای روانپزشکان و روانشناسان، معرفی بهتر شغل و مقام خود در بین بقیه می باشد. شاید در ابتدای امر به اهمیت این مسئله توجه ای نفرمایید اما این موضوع مهمترین موضوعی است که بسیاری از مشاغل با استفاده از ان بیش از پیش توسعه یافته اند. شاید سوال شما این قسمت باشد که چگونه می توان با ایجاد یک سایت به شناخته شدن خود کمک کنیم؟

با یک مثال ساده این موضوع قابل درک است. شما برای بسیاری از کارها حتی برای خرید نیز در موتور جستجو گر گوگل سرچ می کنید. در این جستجو شما به نتایج اولیه سر زده و شاید از همان سایت ها خرید انجام دهید. اینجا کاری است که دقیقا ما برای شما انجام می دهید. با ایجاد یک سایت شما خود را وارد بزرگترین نمایشگاه دنیا می کنید. با استفاده از تکنیک های بهینه سازی وب سایت که متخصصان ایران وبر شما را در ان همراهی خواهند کرد، می توانید سایت خود را در نتایج اولیه جستجوی گوگل نشان دهید و به این صورت افراد بیشتری با شما اشنا شوند.

 

روند بعد از طراحی سایت روانپزشکی و روانشناسی تا بازده چیست؟

بسیاری از طراحان سایت به طراحی سایت اکتفا می کنند و راه را برای موفقیت وبسایت مورد نظر باز نمی کنند. یکی از نکاتی که بعد از طراحی وبسایت باید به ان توجه کنید سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می باشد. این که سایت شما بیشتر دیده شود و در نتیجه های جستجو در صفحات اول دیده شود از هنر های علم سئو و بهینه سازی سایت می باشد. هر چه سایت شما برای گوگل و موتور های جستجوی دیگر بهینه تر باشد بازدید کننده ی بیشتری به وبسایت شما سرازیر می شود و همین مورد در افزایش فروش شما وبرندیگ وبسایت فروشگاهی شما تاثیر به سزایی خواهد داشت.

طراحی سایت روانپزشکی و روانشناسی

 امکانات اولیه طراحی سایت روانپزشکی و روانشناسی در یک نگاه

به طور کلی هر طراحی سایت روانپزشکی و روانشناسی نیاز های خاصی دارد. ما در این جا یک سری از نیاز ها و قابلیت هایی که می توان برای سایت طراحی کرد را برای شما قرار داده ایم. مدیران می توانند بنا به نیازشان هر کدام از قابلیت ها را برای سایت خود سفارش دهند.

  • طراحی اختصاصی
  • بخش مقالات
  • طراحی بخش ارتباط با ما و انتقادات و پیشنهادات
  • گالری های مختلف
  • امکان ایجاد سیستم نوبت دهی انلاین
  • امکان نمایش محل مطب شما در نقشه ی گوگل و درج ان در سایت
  • طراحی ریسپانسیو (متناسب با موبایل و تبلیت) (در صورت درخواست)

گروه ایران وبر با تکیه بر دانش و تجربه ی خود با کادری جوان و صمیمی بهترین و به روز ترین طراحی طراحی سایت روانپزشکی و روانشناسی را با هر قابلیتی که شما بخواهید طراحی خواهد نمود. هدف ما رضایت شما ست. شما می توانید برای مشاوره رایگان با گروه ایران وبر همینک با شماره ها موجود در صفحه ی ارتباط با ما تماس برقرار نمایید. هدف ما رضایت شما است.


طراحی سایت نوشته‌های تازه دسته‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =